Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-07-2010, 15:04   #2601
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Modern Warfare 2

No więc o co chodzi? (przypominam, że wcześniej wyraziłęś oburzenie zachłannością ActiVision i dość niepochlebnie się o nich wyraziłeś, co mogło wskazywać, że Cię możliwość pojawienia się abonamentu w CoD dosięga w dość znaczący sposób).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 15:09   #2602
Grzechu
Początkujący
Grzechu Zobaczymy co z niego wyrośnie

Grzechu's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 6

Napisze ci na koniec chłopaku bo nie rozumiesz: ja nie zamierzam płacić Activision za multiplayer, dlatego tak napisałem a ty zrobisz co zechcesz.
Grzechu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 15:26   #2603
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Zgadza się- multi mogłoby dla mnie nie być, co nie równa się temu, że z trybów da wielu graczy nie korzystam (zgodnie z zasadą "dobre multi, nie jest złe").
Ponadto, wystarczy kliknąć na ten prostokąt z awatarem w podpisie, żeby wiedzieć w co grałem, a w co nie- to tak na przyszłość...
a juz mi sie chce, zreszta za multi w codach przeciez nie ma nawet achivow.
Stary 19-07-2010, 15:27   #2604
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Wprowadź ten kod na InfinityWard.com aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych materiałów.
THXN-QXZU-YZQN-HUHP-QF5A
Kto pierwszy ten lepszy!

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 16:37   #2605
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wydaje mi sie, ze Jaskier to tak naprawde Kotick we wlasnej osobie, a zdjecie avatara jest tylko dla zmylki, i zeby wprowadzic wiekszy zamet.Jego obrona wielkich korporacji, zwlaszcza Acti, jest czyms tak niespotykanym w spolecznosci graczy, ze nieprawdopodobnym.Uwazajcie na niego, nie podajcie numerow telefonu, IP, ID itd., bo moze was 'back-traced'.Wyjasnienie ponizej:

http://failblog.org/2010/07/16/epic-...ternet-fail-2/

A tak bardziej serio:znajda sie ludzie, ktorzy beda placic, to mozemy sie spodziewac wiecej takich mykow.DLC to kiedys tez byla nowosc, a teraz jest standardem, i nawet nikt sie nie oburza, ze w BF'ie mozna kupic sobie wszystkie bronie, zamiast je odblokowywac.Rynek w ciagu, powiedzmy, ostatnich 10 lat zmienil sie tak bardzo, ze ktos, kto kiedys gral, przestal, a teraz chce wrocic do starego hobby-nie polapie sie, co jest grane.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 17:22   #2606
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Skoro według jakichś tam danych 50 % graczy kupuje Golda głównie dla CoD, to M$ bierze kasę, którą zarabia Acti marką MW2. Chyba ludzie kupują Golda, aby pograć w swoje ulubione multi, a nie dla voicechatu. Activision ma takie samo prawo pobierać kasę za online jak M$, skoro mają taką silną markę. Według mnie żadna z tych firm nie powinna nigdy wprowadzić haraczu za online i mieć godność jak Sony. Jak włączamy MW2 to co daje nam dodatkowo M$, czego niema gdzieś indziej że to im płacimy ? M$ chwali się, że ma setki milionów $ rocznie z Golda, to się nie dziwcie, że takim Kotickom to się nie podoba i też chcą dorobić
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 19:30   #2607
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Skoro według jakichś tam danych 50 % graczy kupuje Golda głównie dla CoD, to M$ bierze kasę, którą zarabia Acti marką MW2. Chyba ludzie kupują Golda, aby pograć w swoje ulubione multi, a nie dla voicechatu. Activision ma takie samo prawo pobierać kasę za online jak M$, skoro mają taką silną markę. Według mnie żadna z tych firm nie powinna nigdy wprowadzić haraczu za online i mieć godność jak Sony. Jak włączamy MW2 to co daje nam dodatkowo M$, czego niema gdzieś indziej że to im płacimy ? M$ chwali się, że ma setki milionów $ rocznie z Golda, to się nie dziwcie, że takim Kotickom to się nie podoba i też chcą dorobić
Słusznie napisane.

lvizzzz- aaaaa, sądziłem, że to ten "śledczy" Fugi mnie zdemaskuje, a tu proszę. Od teraz będę się witać z Wami słowem "szlom" i jednocześnie ostrzegam, że wszelkie niepochlebne komentarz pod adresem ActVision będa kierowane do "cyber policji".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 19-07-2010, 19:48   #2608
mrmarko
Uzależniony
mrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebrytamrmarko Celebryta

mrmarko's Avatar

Miasto: Złotów
Reputacja: 2504

Lista Osiągnięć
I love Apple Bogacz Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Słusznie napisane.

lvizzzz- aaaaa, sądziłem, że to ten "śledczy" Fugi mnie zdemaskuje, a tu proszę. Od teraz będę się witać z Wami słowem "szlom" i jednocześnie ostrzegam, że wszelkie niepochlebne komentarz pod adresem ActVision będa kierowane do "cyber policji".
Consequences will never be the same ?

mrmarko jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-07-2010, 21:03   #2609
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mrmarko Zobacz post
Consequences will never be the same ?
Szalom,

a jak i o policji stanowej nie zapominajcie- w sumie marka CoD to dla Bobby'ego jak córka, więc analogia jak najbardziej na miejscu (szczegół, ze córka, ze względu na swoją atrakcyjność, choć tylko powierzchowną, jest przez tatusia mocno... wykorzystywana).

Stary 20-07-2010, 12:26   #2610
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

no i koniec plotek wszystko wyjasnione http://www.ppe.pl/news-1921-Prawda_o...l_of_Duty.html

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-07-2010, 13:06   #2611
Grzechu
Początkujący

Grzechu's Avatar

Lista Osiągnięć

Coś tak czułem że to lekka ściema z abonamentem. Czyli nowego Coda można kupować!
Stary 20-07-2010, 13:11   #2612
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Nathan Zobacz post
Coś tak czułem że to lekka ściema z abonamentem. Czyli nowego Coda można kupować!
Jestem przekonany, ze gdyby nawet ustanowiono abonament to żadnego zakazu zakupu Black Ops by nie było, więc można by było kupić.
Abonament czy nie, ja tam kolejne CoDy dla singla kupuję, więc może być i płatność 1000000000 dolarów w złocie za online w BO a mnie to "ribka" .

Stary 20-07-2010, 13:21   #2613
Grzechu
Początkujący

Grzechu's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja gry nie kupuje dla samego singla, tak jak pisałem, cieszę się że okazało się to plotką
Stary 20-07-2010, 17:22   #2614
Chmielu
Stały bywalec
Chmielu Wkrótce będzie sławny

Chmielu's Avatar

Reputacja: 91

moze tu chodzi o jakas obsluge klanow czy lige multiplayer z nagrodami.
wątpie zeby multi bylo dodatkowo platne chyba ze gra bez multi bedzie stanowic 20% ceny obecnej. bo skoro mnie multi nie interesuje (a interesuje w sumie) to czego mam placic za cos co z zalozenia producenta jest chujowe i mam doplacic zeby bylo fajne. Spox pozyjemy zobaczymy ale wszystko zmieza w te strone ze zeby zagfrac sobie w ulubiony tytul trza bedzie zaplacic za gre 200 no bo przeciez uzywka ci nie pojdzie bo bedzie sie odrazu wiązac z profilem gracza (precz z rynkiem wtornym potem dodatkowa 100 za multi potem 20 miesiecznie abonamebntu za multi no i po 10 za kazda bron czy cokolwiek co da nam pol wypłaty za granie. Wtedy spirace konsole i **** im w dupska. Uczciwe 200-250 zeta to za malo to nie dostana nic :P
Nie przerabiam nie kradnę, buahahahahahhahahaha bardziej żałosnej akcji nie widzialem teraz juz rozumiem jej sens. po co miec 200 zeta za grę skoro moga wyciagnac od gracza z 500 no ale pod warunkiem ze ma oryginal. wiec teraz wszystko jasne :P
takie moje wywody z przymruzeniem oka wiec bez wczuwki :P
Stary 24-07-2010, 22:23   #2615
murphy
Nowy
murphy Wkroczył na dobrą drogę

murphy's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Mam zamiar kupić oba mappacki, ale na playlistach w pięknym polskim wydaniu są tylko 2 żółte tryby dla "odrodzenia" -> pewnie chodzi o nowe Resurgence Pack, a czy po zakupie "pakietu stymulacyjnego" pojawią sie playlisty na 1szą paczkę czy mapy będą kompletnie bez użyteczne ?
Stary 24-07-2010, 23:42   #2616
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Przecież mapy są normalnie w playliście już i z pierwszego i drugiego mappacka, w tych dwóch trybach te mapy są cały czas, a w plejliście przewijają się wraz z innymi, więc nie wiem co za problem

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2010, 23:43   #2617
pijak
Uzależniony
pijak Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30

Lista Osiągnięć
No-life? Zapalczywy Byłem pierwszy! Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał murphy Zobacz post
Mam zamiar kupić oba mappacki, ale na playlistach w pięknym polskim wydaniu są tylko 2 żółte tryby dla "odrodzenia" -> pewnie chodzi o nowe Resurgence Pack, a czy po zakupie "pakietu stymulacyjnego" pojawią sie playlisty na 1szą paczkę czy mapy będą kompletnie bez użyteczne ?
Gra ma limit playlist więc jak chcą wrzucić nowe to muszą usunąć stare. Mapy z pierwszego pakietu będą się za to często trafiać w normalnych playlistach.

pijak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2010, 10:27   #2618
EvilGearPL
Początkujący
EvilGearPL Wkroczył na dobrą drogę

EvilGearPL's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

Trzy pytanka.

Grają jeszcze w multi jacyś normalni ludzie? czyt. nie same 75 lev.

Jest z kim pograć?

Ujdzie bez 2 mappacków?
EvilGearPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-08-2010, 11:23   #2619
lik0s PL
Stały bywalec
lik0s PL Wkrótce będzie sławny

lik0s PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 75

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Promotor Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał EvilGearPL Zobacz post
Trzy pytanka.

Jest z kim pograć?

Ujdzie bez 2 mappacków?
Nie ma 75 lvl. Najwyższy to 70 lvl.
Stary 13-08-2010, 11:51   #2620
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał EvilGearPL Zobacz post
Trzy pytanka.

Jest z kim pograć?

Ujdzie bez 2 mappacków?
Max to 70 lvl i grają tacy ludzie. Cały czas widzę osoby, które robią prestiż.

Z kim pograć jest. Sam ma grupę Polaków, która gra w MW2 prawie cały czas. Jak coś to możesz odezwać się do mnie. GT: NuNTius ObiTus

Bez 2 map packów ujdzie. Sam mam jednego i daje radę. Jak nie masz w ogóle to na serwie nie puszczą ci po prostu nowej mapy.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania