Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-04-2011, 11:38   #801
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Moim zdanie powinni zmniejszyć jeszcze Damage w Retro Lancer...... jak dla mnie lekka przesada ja stoje obok kolesia on dostaje 2 czyste z Gnasher-a i stoi on strzele gdzie popadnie i powala wszystkich.
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2011, 12:06   #802
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

To zacznij grać retro.

Fajnie Fergusson się do tego odnosi w tym wywiadzie, który wrzucałem. Ludzie zamiast testować bronie i wybrać sobie te, które zapewniają im najwięcej killi to tylko narzekają, że wszystko jest przepałerowane. To tak jak z piłą i rushem z szotem w jedynce- nie umiałeś zatrzymać kolesia, wkurwiałeś się. Potrafiłeś- cieszyłeś się z darmowego killa.
Stary 30-04-2011, 12:30   #803
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Żeby zaznaczyć przeciwnika trzeba na niego nacelować i wcisnąć lewą gałkę, ktoś się pytał wcześniej.
I czytajcie samouczki podczas loadingów, i tak nie ma co robić podczas nich, a tak można nauczyć się kilku rzeczy.
NikoBe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2011, 12:39   #804
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Skąd zamawiacie Gearsy 3? Z UK jakiś sklep oferuje to Epic Edition i wyśle nawet jak będzie większa paczka? Bo wolałbym zamówić z UK, ponieważ raczej we Francji będę w czasie premiery, to mogliby mi tam podesłać.
Stary 30-04-2011, 12:49   #805
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ja tam standardowo na ultimie, girsy pewnie spolszcza to chcialbym wersje pl, zreszta tez chyba wysylaja za granice jak cos
Stary 30-04-2011, 15:41   #806
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 

Cytat:
Napisał Szabla8 Zobacz post
To jest poziom odznaki np. gnasher expert, gnasher god itp.
Na przykładzie powyżej im więcej zabijesz z shota masz większy poziom odznaki ale nic to nie daję. Poprostu ustawiasz sobie żeby ktoś wiedział że jesteś dobry z shota lub coś innego. Wątpie żeby w retailu były bonusy za odznaki oprócz pkt dośw.

Wyjaśnij mi w takim razie jak się "spotuje" ludzi. Bo mnie to zastanawiało zawsze takie kółko nad typem jak mi się pojawiło.
Celując w gościa wciśnij lewy analog.
Stary 30-04-2011, 19:06   #807
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Wampis Zobacz post
Skąd zamawiacie Gearsy 3? Z UK jakiś sklep oferuje to Epic Edition i wyśle nawet jak będzie większa paczka? Bo wolałbym zamówić z UK, ponieważ raczej we Francji będę w czasie premiery, to mogliby mi tam podesłać.
Z UK do Francji ci spokojnie powinni wysłać. Do PL się boją

e: ja właśnie zamówiłem sobie Epic Edition na Ultimie. Oczywiście za pobraniem.

e2: EpicCog napisał na Twitterze, że jutro możemy spodziewać się jakiejś niespodzianki w becie.

Ostatnio edytowane przez kubek : 30-04-2011 o 20:27
kubek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-04-2011, 20:46   #808
coolbary
Stały bywalec
coolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innychcoolbary Wzór dla innych

coolbary's Avatar

Miasto: Hrubieszów
Reputacja: 661

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Wlasnie ogladam Justin.tv po wczorajszej nerdowej sesji z piciem i graniem rownoczesnie;kac niestety uderzyl.Calkiem interesujacy material.

No nalezaloby zmienic:
-damage od pistoletow, zwlaszcza od podstawowego, bo w takim CTL dosyc czesto sie uzywa, a ja mam wrazenie jakbym strzelal plastikowymi kulkami, nic obrazen nie wchodzi, dziwnie owa spluwka dziala;
-zasieg granatow;praktycznie nie ma sytuacji, gdzie mozemy przezyc wybuch, granaty maja cholernie wielki zasieg, do tej pory moze dwa razy zostalem powalony przez nie, wszystko inne-same smierci;
-nietykalnosc na respie-wiem, niekoniecznie by sie sprawdzal, bo mapy teraz sa sporo mniejsze, ale mialem doswiadczenia, gdzie jakis zbunkrowany typek czesal przeciwnikow na respawnie, zwlaszcza na Old Town, punkt nizej od Longshota.

Czy ktos moze mi wyjasnic o co chodzi z gwiazdkami przy medalach?Mam juz kilka czerwonych, pasek postepu na dole ekranu sie zapelnia, np.:z Assistant na Assistant God.Zarzyk cos wspominal, ze u niego to juz cyfry sie pojawily.

Przewiduje achiva za wszystkie ribbony i medale z multi.

Aha, do wszystkich nieogarow:zaznaczajcie przeciwnikow na mapach, to nie boli, pomaga druzynie, i sa za to punkty.

Mi się wydaje, że właśnie za mało wypiliśmy, (szczególnie ja ), bo zawsze czym więcej wypiłem, to lepiej mi szło. Szczególnie piłowanie, nie Loki.
Stary 30-04-2011, 23:31   #809
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Wspomniana niespodzianka to na 90% ponownie bunny heads dla postaci w grze:

GearsViking:
Cytat:
Yeah I'm hoping that you'll HOP onto the beta tomorrow and that the surprise will act as a CARROT to get you to play more
Stary 01-05-2011, 06:20   #810
Evil Gaara
Nowy
Evil Gaara Jest wokół niego pozytywna auraEvil Gaara Jest wokół niego pozytywna aura

Evil Gaara's Avatar

Miasto: Suna Gdańskure
Reputacja: 192

Pograłem w betę 2 intensywne dni ,tak więc pora na moją obiektywną opinię.Po tej katastrofie jakim był ten twór zwany multiplayerem w Gears of war 2 spodziewałem się po trójce najgorszego.Nie wierzę ,że to powiem ,ale beta jest...grywalna.

Zacznę od rzeczy które mi się spodobały.W końcu wymienili gumowe kule z 2 na prawdziwą amunicję do gnashera i nawet tym razem da się zabić typa który się rusza ,a nie jak w poprzedniczce temu któremu skończyły się baterie,stojącego na respie lub leżącego na kolanach.Nowe bronie:retro lancer - nie mam do tej broni zastrzeżeń,dobra na krótki dystans i bardzo podoba mi się nadziewanie na bagnet,nie jest przesadzony jak myślałem przed zagraniem.Digger Launcher-imo świetny pomysł,nie ma nic piękniejszego niż obserwowanie uciekających w panice kamperów.Flame grenade-średnio użyteczny,zabija tylko przy centralnym trafieniu przeciwnika ,nie nadaje się nawet do blokowania przejść z powodu zadawania małego damega.Mapy mi się bardzo podobają,w dwójce żadna mapa mnie nie zachwyciła,dopiero te z dodatków prezentowały jako taki poziom,natomiast w trójce są o wiele bardziej przemyślane,jak w 1 ma się trzy drogi do wyboru i w końcu można trochę pomyśleć taktycznie.Jedna z najbardziej zwalonych rzeczy w Gears of war 2 były smoke grenades,co w tej grze sie działo po użyciu tego granatu ,a zwłaszcza na schodach zakrawało na kpinę.Teraz jest naprawdę elegancko,zakrywa dymem teren i w końcu DA SIE RUSZAC.

Wady:w grze nadal występuje największy debilizm od czasu kiedy wymyślono resetowanie laddera w Diablo 2,słynne "stopping power" ,zamiast ruszyć z okrzykiem bojowym na wroga i dowieść kto ma większego skilla ,trzeba się chować za murkiem dopóki przeciwnikowi nie znudzi się czekanie na ciebie ,bo przy frontalnym ataku oczywiście po przebiegnięciu 2 metrów twoja postać się zatrzyma i upadnie na glebę, żeby noobek sobie pomyślał:och jaki jestem zajebisty.Przyczepianie granatów do ścian-imo takie miny kompletnie nie pasują do takiej gry jak gearsy,zamiast szybko reagować na komunikaty kolegów z teamu ,ty musisz patrzeć na każdy róg czy przypadkiem jakaś cipa nie zastawiła na ciebie pułapki,choć muszę przyznać,że w becie nie są aż tak upierdliwe jak w 2 .Na koniec największa wada:kto do do kur...tyzany wymyślił tego sawed-off shotguna.Czy jakieś upośledzone dziecko podsunęło im ten pomysł, czy Bleszinski znowu błysnął intelektem jak przy jego "świetnych" rozwiązaniach w Gears of war 2.Ta broń jest tak przesadzona ,że na sam jej widok chce mi sie śmiać z zażenowania.Widziałem parę gameplayów na youtubie i wiedziałem ,że to będzie bardzo mocna broń,ale byłem pewien,że leży sobie na środku mapy i trzeba będzie uważać na typa który go wziął,podobnie jak uważa się na gościa z boomshotem.Kiedy zobaczyłem ,że to jedna z twoich podstawowych broni byłem wręcz porażony głupotą twórców.Dla tych którzy nie mają bety już tłumaczę:mamy do czynienia z shotgunem o potwornej sile ognia z celownikiem zajmującym 3/4 ekranu,podczas gry w After Burner Climax celownik zajmował podobną powierzchnię i nawet mnie to trochę śmieszyło ,ale po pierwsze to był cheat ,a po drugie to była arcadeówka ,a Gears of war 3 dotąd uważałem za poważniejszy tytuł.Jeśli nic z tym nie zrobią w pełnej wersji to będzie to idealny prezent dla waszych mam,dziadków,cioć,czy 3-letnich braciszków.Wystarczy ,że ustawią tę broń i będą wymiatać na multi.Dochodzi do takich sytuacji ,że jeśli twój pierwszy strzał z gnashera go nie zabije,a będzie w promieniu 2-4 metrów od ciebie,możesz właściwie dać sobie spokój ,bo na 95% i tak zginiesz.Nawet nie warto biec po boomshota skoro ma się w rękach lepszą broń.Zagrałem nią tylko jeden mecz,bez obecności polaków ,żeby sobie wstydu nie robić i gra była tak żałośnie prosta ,że aż odechciało mi się grać.EPIC zawsze musi coś zepsuć :Gears of war wyłączając glitche było ideałem ,no może snajpa była przesadzona z kładząca jednym strzalem na activie,ale imo można to było zaakceptować.W Gears of war 2 tak zwalili shotguna,że z 5 metrów w pijanego słonia by się nie trafiło ,natomiast w Gears of war 3 dają ci broń z której nawiększy lamer bez problemu jedzie największego prosa.Mam nadzieję ,że uda mi się znaleźć jakąś grupę heterosexualnych polaków (bo bądźmy szczerzy,sawed-off shotgunem grają głównie pedzie) i wtedy będzie się czerpało jakąś przyjemność z gry.

Ogólnie beta mnie zakoczyła ,spodziewałem się crapa i choć w wielu aspektach ta gra nadal ma sporo do zarzucenia to muszę pochwalić twórców,bo różnica między dwójką, a trójką jest kolosalna.Daję naciągane 6/10,chociaż znając EPIC to po becie jeszcze bardziej ją spieprzą ,żeby grube amerykańskie dzieci żyły marzeniami o posiadaniu przez nich skilla.

Those who meet my eyes all must die
Evil Gaara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 09:36   #811
Szabla8
Znajomy
Szabla8 Wkrótce będzie sławny

Szabla8's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 54
Wyślij wiadomość przez AIM do Szabla8

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Swój! Każdy piłkę kopie 
Liczba Osiągnięć: 18

@Up
Z sawed-off shotem zgadzam się jak najbardziej, ta broń to jakieś nieporozumienie. Ale dla mnie ten retro lancer jest jakimś nieporozumieniem a mianowicie nabijanie na bagnet. Śmiać mi się chce jak widze biegnącego typa, juz się ciesze że dostanie activa z 1-2m a tu zonk i zostaje nabity nie wiadomo z jakiej odległości ;/
Stary 01-05-2011, 09:43   #812
Kukles
Nowy
Kukles Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Zawiercie
Reputacja: 39

Jakoś mną ta beta nie zawładneła w 1 i 2 zagrywałem się lecz 3 znów to samo. Może mi się przejadły już Gearsy. Na singla czekam z utęsknieniem.
Kukles jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 09:47   #813
cinku
Początkujący
cinku Wkrótce będzie sławny

Miasto: UK
Reputacja: 98
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Wspomniana niespodzianka to na 90% ponownie bunny heads dla postaci w grze:

GearsViking:
na zajace jest 1% szans nie 90%
jesli sledzisz dokladnie co mowi/pisze rod i cliff to mozna bylo wywnioskowac, ze to byc moze nowa mapa lub nawet niezapowiedziany tryb..
Stary 01-05-2011, 11:41   #814
NikoBe
Stały bywalec
NikoBe Jest wokół niego pozytywna auraNikoBe Jest wokół niego pozytywna aura

NikoBe's Avatar

Reputacja: 178

Cytat:
Napisał Szabla8 Zobacz post
@Up
Z sawed-off shotem zgadzam się jak najbardziej, ta broń to jakieś nieporozumienie. Ale dla mnie ten retro lancer jest jakimś nieporozumieniem a mianowicie nabijanie na bagnet. Śmiać mi się chce jak widze biegnącego typa, juz się ciesze że dostanie activa z 1-2m a tu zonk i zostaje nabity nie wiadomo z jakiej odległości ;/
Nie wiem...widzę że wszyscy zarzekają na obrzyna i retro lancera. Dla mnie retro jest faktycznie nieco wkurzające, ale też radzę sobie z kolesiami, którzy z nim zapieprzają. Retro charge stanowi problem? Nigga please...chyba najłatwiejszy atak ze wszystkich do ominięcia, podczas rozpędu postaci drą ryja tak że ich już z połowy mapy słychać. A sawed-off owszem jest uj silny, ale koleś ma tylko jeden strzał jak nie trafi, a często się zdarza to jest w bladej pupie.
Do czego dążę? A do tego że po prostu wam się myśleć nie chce i wolicie zapieprzać z shotgunami jak szaleni, zamiast chwilę się zastanowić i spróbować sposobem. Czasem dobrym pomysłem jest też po prostu odwrót i próba zajścia z drugiej strony.
NikoBe jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 12:47   #815
kubek
Wariat

kubek's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał cinku Zobacz post
na zajace jest 1% szans nie 90%
jesli sledzisz dokladnie co mowi/pisze rod i cliff to mozna bylo wywnioskowac, ze to byc moze nowa mapa lub nawet niezapowiedziany tryb..
Czy pisane wielką literą CARROT i HOP to dla ciebie zbyt mały hint?
Stary 01-05-2011, 13:17   #816
cinku
Początkujący
cinku Wkrótce będzie sławny

Miasto: UK
Reputacja: 98
Domyślnie

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Czy pisane wielką literą CARROT i HOP to dla ciebie zbyt mały hint?
zbyt maly, a w zasadzie zbyt oczywisty... i nie sadze zeby to mialo przyciagnak tak strasznie do bety - chyba odepchnac smieszne to bylo w danej sytuacji (swieta) ale nie na codzien
i od dawna przewija sie wsrod ich wypowiedzi zwllaszcza rod'a temat extra mapy, ktorej jeszcze nie ma
Stary 01-05-2011, 13:39   #817
P4tR1oT4
Stały bywalec
P4tR1oT4 Zobaczymy co z niego wyrośnie

P4tR1oT4's Avatar

Reputacja: 2
Wyślij wiadomość przez AIM do P4tR1oT4

Lista Osiągnięć
 Na dobre i na złe 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

Ktoś chętny do gry? Chętnie zagram z kimś normalnie grającym bez ciągłych szarż z bagnetem, jak coś to mój GT - Gustlyk.
Stary 01-05-2011, 14:30   #818
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ostatnio wrocilem do grania gnasherem, sorry ale ta bron jestw chvj lepsza od dwururki, nie wiem w ogole jak mozna sadzic inaczej. super wyglada jak sie dwurura walnie dwoch przeciwnikow naraz, czy piznie komus w plecy ale w pojedynku na gnashery trzeba miec niezlego skilla zeby nie dac sie sieknac, a bedac liderem w ctl gnasher to chyba jest obowiazkowy. jak dla mnie to ta bron jest nawet troche za slaba, zasieg jest tak niski - wystarczy maly blad i znowu trzeba zdupiac, przeladowac i dopiero drugie podejscie robic =d
Stary 01-05-2011, 16:27   #819
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 

Ja i tak uważam że ta broń (sawed-off) jest tylko i wyłącznie dla graczy z typu NoooB któży potrafią strzelać tylko w plecy i uciekać.... a najbardziej mnie wnerwiają taktyki typu nie trafie z sawed-off to sobie kolesia z Retro Lancera położe.... coraz częściej spotykam takich graczy, zgodzę się z wypowiedzią kbrs gnasher + skill = łojenie burgerów.
A co do Bagnetu.... moim zdaniem odległość nabicia przeciwnika zależy od wielkości lagów na grze.

Ostatnio edytowane przez OptiM360 : 01-05-2011 o 16:31
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2011, 16:47   #820
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

teraz znowu przechodzimy ze skrajnosci w skrajnosc, nie uwazam ze retro to bron dla noobow czy cos, bo tak samo umiejetne podejscie kogos jak i samo uciekanie tez wymaga skilla, po prostu nie uwazam zeby dwurura byla w jakikolwiek sposob zbyt mocna, predzej za slaba, no i nie wiem o co chodzi z tym saweoff -> retro, w sensie co w tym dziwnego? ja tak najczesciej gram, tzn czesciej zdupiam z dwurura niz zmieniam ale jakos nie widze w tym nic dziwnego lol ;f

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania