Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-04-2011, 14:05   #41
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Domyślnie Odp: Crysis 2 - Osiągnięcia

Bo limit to 32250 score ,potem odejmuje do 0 i znowu zaczyna kręcić na + ,ale ogólnie punkty podlicza tylko licznik w grze nie wyrabia.Nasz rekord to 70k na 10 minut.

Złe statsy czyli jak nie wpadnie ci acziw za bronie (odblokowuje się od razu przy unlocku) to jak klikniesz B to gra zasejwuje i jesteś w du*ie ,a jak wyjdziesz do dasha możesz nadal próbować.

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-04-2011, 22:43   #42
Mr Jim
Znajomy
Mr Jim Wkrótce będzie sławny

Mr Jim's Avatar

Reputacja: 79
Wyślij wiadomość przez AIM do Mr Jim

Lista Osiągnięć
Sam na szczycie  Konsekwentny Go! Go! PSP/Vita 
Liczba Osiągnięć: 16

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Może powodem gliczowania jest boostowanie - gra się gubi, bo wpada więcej unlocków jednocześnie czy coś.
Oj chyba nie.Ja zrobiłem na legalu 50 lv a osiągnięcie za wszystkie bronie nie wpadło , mimo tego że miałem wszystkie kupione 20/20.Drugi raz mi się nie chciało na legalu tego wbijać , wiec zrobiłem na ustawce 45 lv kupiłem ostatnia broń i wpadło

Mr Jim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2011, 19:12   #43
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Krfffa nie wpadł mi achievement za wszystkie bronie. Powinien wpaść na 45lvl, mam już 46 i stypa - ktoś wie, co zrobić? Cisnąć do 50lvl i rebootować?
Stary 13-04-2011, 23:28   #44
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

jak masz 20/20 to tak powinien wpasc po 50

Stary 14-04-2011, 18:20   #45
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam 19/20, bo nie odblokowałem jednego pistoletu (ostatniego), co teraz?

Czytałem, żeby nie zbierać tych tokenów na unlocki, tylko wydawać je od razu - tak robiłem...

No cóż - jak nie wpadło to pewnie już nie wpadnie, poogarniałem też po innych forach i to może być spowodowane tym, że jak zostaje się wykopanym z meczu (host wychodzi i nie przerzuca hosta) i dostaje się doliczone pointsy, ale NIE wyświetla się ekran unlocków to właśnie to może blokować achieva. Szczerze to jak mam jeszcze raz tyrać do 45lvl to już szukam chętnych na boosting party, bo przecież inaczej to pierdolca dostanę ; /

Ostatnio edytowane przez Butch : 14-04-2011 o 18:27
Butch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 03:36   #46
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Przykro mi to mowic Butch, ale jesli nie masz 20/20 to juz po osiagnieciu. Mozesz dobic do 50 levelu i zrobic prestige ale watpie aby sie odblokowal. Prestige odblokowuje osiagniecie tylko osobom i to tez nie wszystkim, ktore maja 20/20 a osiagniecie nie wpadlo od razu. Osoby, ktorym zniknal unlock musza popierdzielac od nowa.

Znajdz sobie dobra ekipe do boostowania, ja tez sie wkurzylem jak nie wpadlo to osiagniecie i potem boostowalem reszte. Jesli masz dobra ekipe to spokojnie w CTR robisz srednio 120K na gre, najwiecej udalo nam sie walnac 150K. Najwazniejsze jest zgranie i aby kazdy wiedzial co do niego nalezy, jak sie zlapie myk to idzie jak woda. W ciagu 4 godzin spokojnie dobijesz od 0 do 50lvl z dobra ekipa. Moze uda ci sie zalapac do chlopakow z BHL (Boosters HotLine) ja z nimi boostowalem, ale nie wiem czy dalej nabijaja levele czy dali sobie spokoj

Ostatnio edytowane przez WiZi : 15-04-2011 o 03:55
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-04-2011, 07:14   #47
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

No to lipa w k*tas, jak to nie wpadnie.

Powiedz mi, jak Wy robiliście po 120k/mecz? My jak boostowaliśmy to max 40k wpadało, a średnio po 30, a Ty mówisz o 4x takiej ilości expa.
Stary 15-04-2011, 13:53   #48
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Pamietac nalezy o tym, ze to zawsze host nabija expa dla jednej druzyny,i wtedy moze robic to dwa razy syzbciej niz kto kolwiek inny. Druga druzyna oczywiscie nie nabije tyle punktow, przewaznie lapie polowe tego co pierwsza. Dwa, ze trzeba robic to bardzo szybko, palce z czasem zaczna bolec ale pozniej wchodza w taki stan, ze pracuja jak maszynka. Nie wiem dokladnie jak wy to robicie, ale nalezy miec wyciagniety pistolet, wciskasz X, zeby wziac relay i zaraz po tym Y, zeby zmienic bron, wtedy relay zostanie upuszczony, i znowu X, zeby podniesc i Y zeby upuscic. Jezeli macie kogos, kto robi to bardzo szybko to niech ta osoba ma hosta podczas kazdego meczu i zapewnia wam jak najwieksza ilosc punktow.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 15-04-2011 o 14:10
Stary 15-04-2011, 14:13   #49
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Butch Zobacz post
No to lipa w k*tas, jak to nie wpadnie.

Powiedz mi, jak Wy robiliście po 120k/mecz? My jak boostowaliśmy to max 40k wpadało, a średnio po 30, a Ty mówisz o 4x takiej ilości expa.
ten sam przypadek co u mnie,ja musiałem wbijać drugi raz do 45 lvl ,ciebie czeka to samo

Stary 15-04-2011, 22:03   #50
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

no to się zdenerwowałem, ale wymasteruję to jakoś, kiedyś...

w takim razie czym się różni drugie przejście, że na nim bez problemu zrobię achieva? Jest jakiś sposób, w który mam unlockować bronie, żeby wpadł achiev?
Stary 15-04-2011, 23:20   #51
WiZi
Spambot

WiZi's Avatar

Lista Osiągnięć

Butch, niczym w sumie sie nie rozni, bo znam osobiscie kolesia, ktoremu zglitchowal sie ten achiev po raz drugi przy drugim przejsciu
Stary 15-04-2011, 23:43   #52
Butch
No-life

Butch's Avatar

Lista Osiągnięć

No nawet mnie nie dobijaj, typeczku - już po pierwszym przejściu mam powoli dość, zrobię drugi raz za achieva, ale trzeci? Aż tak znośne to multi nie jest...

Mogliby jakieś DLC dorzucić, to chociaż bym miał pretekst, żeby godziny na nabijaniu poziomów spędzać.
Stary 16-04-2011, 02:04   #53
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Pewnie to załatają za jakiś czas, do calaka jeszcze i tak kilka miesięcy
Stary 28-09-2011, 00:42   #54
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jakby ktoś zapomniał, to właśnie minęło 6 miesięcy od premiery gry. Jak ktoś kupił w jej okolicach ten tytuł, to może wreszcie odblokować achievementa za zagranie online po pół roku od pierwszego razu. Niektórzy piszą, że mają problem z tym acziwem, ale u mnie bez problemu wyskoczył po zaliczonym meczu.
Stary 28-09-2011, 01:58   #55
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jakby ktoś zapomniał, to właśnie minęło 6 miesięcy od premiery gry. Jak ktoś kupił w jej okolicach ten tytuł, to może wreszcie odblokować achievementa za zagranie online po pół roku od pierwszego razu. Niektórzy piszą, że mają problem z tym acziwem, ale u mnie bez problemu wyskoczył po zaliczonym meczu.
Jak z ludźmi do gry? Da radę coś "aczików" na legalu porobić?
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-09-2011, 03:58   #56
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Bez problemu mi grę znalazło w TDM, nawet dwóch Polaków było. Naprawdę fajne to multi jest, więc się nie dziwię.
Stary 28-09-2011, 15:04   #57
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
wpadł ci bo grałeś w BETĘ,liczy po miesiącach wiec reszcie wpadnie w paździenriku

Stary 28-09-2011, 17:36   #58
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Cytat:
Napisał FireFlow Zobacz post
wpadł ci bo grałeś w BETĘ,liczy po miesiącach wiec reszcie wpadnie w paździenriku
też grałem w betę, od dnia pierwszego a mimo to nic nie dostałem.
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2012, 23:18   #59
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

w osiągnięciu gracz zespołowy to musi być jakiś specjalny tryb żeby zagrać z 3 graczami w drużynie? czy wystarczy team deathmatch?
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania