Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2012, 18:31   #1
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie XBLA House Party 2012

3 raz z rzędu na przełomie lutego i marca M$ organizuje XBLA House Party. w tym roku mamy z dwoma soczystymi grami i dwoma... dla mnie przynajmniej kompletnie nieznanymi tytułami.

oto lista gier...
Alan Wake American Nightmare
I Am Alive
Warp
Nexuiz

i link do filmu promującego akcję...
Stary 09-01-2012, 18:35   #2
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: XBLA House Party 2012

Mogli podać terminy, bo nie wiem czy punkty trzymać ;D. Najwyżej się kupi jeszcze raz bo Alana i I am alive koniecznie chciałbym sprawdzić...

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 18:45   #3
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

jak dla mnie to mogliby zachować kolejność premier zgodną z kolejnością prezentacji na filmie. na początek mocne uderzenie Alan Wake. w lutym i tak za bardzo w co grać jeszcze nie będzie, a zaległości powinienem do tego czasu nadrobić. po czym po trzech kolejnych tygodniach następuje zamknięcie House Party 2012 mocnym akcentem - I Am Alive.
niemniej jednak jakbym miał strzelać, to obstawiam, że event wystartuje nie w połowie lutego a dopiero 22.02.
Stary 09-01-2012, 18:49   #4
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Uuu do 22.02 to ja już wszystko stracę zapewne . Niemniej jestem zadowolony z tegorocznego "repertuaru".

Stary 09-01-2012, 18:54   #5
Fifi94
Nowy
Fifi94 Wkroczył na dobrą drogę

Fifi94's Avatar

Miasto: W mieście ;]
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita 360 stopni Promotor 
Liczba Osiągnięć: 7

Dwie pierwsze pozycje są bardzo ciekawe i chyba się na nie skuszę jeśli zostanie mi coś z Wiedźmina 2 i Mass Effecta 3 :P Do teraz żałuję, że nie wykorzystałem okazji kupna Alana Wake'a nówkę zafoliowaną za 50 zł -.-
Stary 09-01-2012, 19:16   #6
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

W sumie to tylko I Am Alive bym ogarnął, od biedy Nexuiz, Alan Wake mi nie leży, a ten Warp to pomijam totalnie.
Stary 09-01-2012, 19:38   #7
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 11

I am Alive to dla mnie must have. Jeszcze jakby dali za 800MSP...marzenie ściętej głowy.

Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 20:42   #8
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Gambas Zobacz post
I am Alive to dla mnie must have. Jeszcze jakby dali za 800MSP...marzenie ściętej głowy.
wbrew pozorom takie gry jak I am Alive czy Amy wole żeby kosztowały 1200MSP bo gwarantuje to niejako strawną długość rozgrywki i nie rozbijanie gry na części, niestety Amy bedzie za 800msp wiec pewnie dostaniemy gre na 3 godziny a potem jakies DLC hehehe
Stary 09-01-2012, 20:48   #9
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Amy na 3h w sumie by mi pasowało, bo i tak nie znajdę więcej czasu na granie hehehe

Stary 09-01-2012, 21:47   #10
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Miasto: Poznań
Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Najbardziej ciekawi mnie forma wydania Alana Wake. Teoretycznie mogliby dać za te 1360 MSP albo też w rozdziałach książki. Dla mnie obie formy byłyby ciekawe i już nie mogę się doczekać premiery nowego Alana.
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 22:19   #11
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Amy na 3h w sumie by mi pasowało, bo i tak nie znajdę więcej czasu na granie hehehe
no to może zrobią wersje dla casuali na komóre i wtedy zagrasz i nawet wyjdzie cie taniej hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 09-01-2012 o 22:25
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 23:43   #12
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

z calego repertuaru interesuje mnie tylko I am alive reszte sobie podaruje
Zaleglosci z alanem nadrobie innym razem
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-01-2012, 09:33   #13
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Ja również jak zdecydowana większość tylko jeden tytuł wchodzi w grę I Am alive ... mam nadzieję ze bedzie to pozycja tak dobra jak shadow complex ...a nawet lepsza
Stary 10-01-2012, 13:20   #14
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

I Am Alive (kurde, mam nadzieję że ta gra mnie nie zawiedzie, bo uwielbiam takie post-apokaliptyczne klimaty, walkę jednostki o przetrwanie w wyniszczonym świecie w stylu mad maxa, the road, czy book of Eli) i Alan Wake w sumie było wiadomo że ma się jakoś w najbliższym okresie ukazać i na to czekam już od dłuższego czasu z gotowymi punktami na koncie, podali by wreszcie konkretne daty premier... jeszcze wspomniana wyżej Amy mnie lekko kręci (fajne są artworki-screeny na ign), no ale to już jutro się zobaczy :]

---------- Wiadomość dodana 13:20 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 12:00 ----------

I Am Alive preview, jak widać nie tylko mi się skojarzyły te klimaty

Ostatnio edytowane przez Ownon : 10-01-2012 o 12:05
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2012, 08:10   #15
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

a jednak nie trafiłem w datę startu House Party 2012. wg Majora Nelsona event wystartuje 15 lutego, czyli tydzień wcześniej niż mi się wydawało. niestety kolejność, w jakiej będą się pojawiały gry, nadal nie została potwierdzona. być może kolejność przedstawienia tytułów na stronie Majora jest wskazówką...

http://majornelson.com/2012/01/10/house-party-details/
Stary 11-01-2012, 11:49   #16
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

2 filmiki z nadchodzących gier:
Alan

I Am Alive

Dodatkowo m$ ogłosił iż każda osoba która kupi wszystkie 4 gry dostanie 800msp.
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania