Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-01-2012, 18:03   #3021
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Gears of War 3

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
strzelasz tym przez mashowanie spustu, jak to opanujesz razme z odrzutem to robi sie z tego bardzo dobra bron
chcesz mi wmówić ze nagle z dnia nadzień 90% graczy opanowała "mashowanie" spustu ..... trafiłem na kilka informacji o modowanych padach do gow co to niby czynią cuda ... ile w tym prawdy to nie wiem .
Stary 16-01-2012, 18:12   #3022
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

no nawet bez zmodowanego pada mozna tym dzialac cuda, jak widze goscia nawet dosc daleko ktory sie zagapi, stoi jakis czas w bezruchu to mozna w ciagu 2 sekund zdjac :f
Stary 16-01-2012, 18:18   #3023
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
no nawet bez zmodowanego pada mozna tym dzialac cuda, jak widze goscia nawet dosc daleko ktory sie zagapi, stoi jakis czas w bezruchu to mozna w ciagu 2 sekund zdjac :f
Prawda li to. Tez mam wrażenie,ze ta broń została jakos podkręcona w ktorymś z apdejtow (czy tam na serwerze łotewer), bo teraz naprawde ma jakis kosmiczny power, od jutra postaram sie więcej z tym podbiegac, bo medal już blisko i poczekam do apdejtu rangi
Stary 16-01-2012, 18:35   #3024
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Co nie znaczy, ze modziarzy nie ma-sa, w sobote znow trafilismy na ta sama grupe:wyjscie z meczu natychmiastowe, bo po co z takimi grac.Ilu ludzi gra na zmodyfikowanych padach, to ciezko powiedziec, ale pewnie niektorzy chca pokazac jakiego skilla maja.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 08:01   #3025
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Miasto: Poznań
Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Słuchałem wczoraj wywiad z ziomkiem od Epica i powiem wam, że najprawdopodobniej będziemy mieli jeszcze jednego SEASSON PASS'A gdyż mówiono tam od kilka dodatkach. Zapowiedzieli na pewno, że pojawi się nowy tryb w, którym dostępne będą tylko KARABINY. W tym trybie będziemy mieli mniej życia i będziemy padać po kilka celnych strzałach (coś ala BF xD). Ten dodatek pojawi się dzisiaj o 12 jak coś .
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 10:34   #3026
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał FocuZ Zobacz post
Ten dodatek pojawi się dzisiaj o 12 jak coś .
Chyba 11 PL czasu, jakto zawsze bywa z dodatkami do GoWa
Stary 17-01-2012, 10:34   #3027
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

amerykańska 9.00 jest inna niż polska więc na Finix Rising trzeba jeszcze kilka godzin poczekać, do tego dochodzi jeszcze ogólnoświatowa kolejka do pobrania w/w pliku
na osłodę wrzucam filmiki z trzech (niestety tylko) nowych mapek jakie udało mi się w tym czasie znaleźć w sieci - taki mały rekonesans przed wieczorną jazdą

Anvil
http://www.youtube.com/watch?v=-CUKQ...=youtu.be&hd=1
The Slab
http://www.g4tv.com/videos/56888/gea...through-video/
Academy
http://uk.ign.com/videos/2012/01/06/...emy-flythrough
Stary 17-01-2012, 11:04   #3028
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak jak mowiłem. O 11:00 wyladował Fenix Rising. Z season passem normalnie sie pobiera i waży 258 MB.
Stary 17-01-2012, 11:34   #3029
marcin4500
Nowy
marcin4500 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Odblokowało mi sie osiągnięcie za powrót na rangę pierwszą, ale za odznaki niestety nie wpadło. To samo jest u was??
marcin4500 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 13:36   #3030
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904

Pewnie już obczaiłeś, że wystarczy wyjść do ekranu startowego aby gra odświerzyła wszystkie dane. Piszę to by reszta was nie panikowała
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 13:56   #3031
marcin4500
Nowy
marcin4500 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Dziwne, bo gram od dwóch godzin na multi i restartowałem grę z 5 razy i nadal nie ma.
marcin4500 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 14:32   #3032
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Ok, poograłem troszke na nowych mapach i jest wporzadku. Wg mnie mapy wychodzące w każdym dodatku są ładniejsze od tych poprzednich. Mapa przeniesiona z jedynki (snktuarium?) posiada świetne oświetlenie, za pierwszym razem osrazu rzuca sie w oczy. Myślę,że na tej mapie najłatwiej bedzie pocisnąc horde lokując się na samym szczycie mapy. Nowy tryb daje rade z ekipą, bo samemu to niestety Cięzko cokolwiek ugrać.

Ciekawostka: spotkalismy typka ktory miał zamiast jakiegoś medalu przy GT logo Epic. Spotkał sie juz ktoś z Was z takim jegomościem?
Stary 17-01-2012, 15:18   #3033
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Ciekawostka: spotkalismy typka ktory miał zamiast jakiegoś medalu przy GT logo Epic. Spotkał sie juz ktoś z Was z takim jegomościem?
Jest albo Epic albo logo GoW-a (taka czacha z czerwonym tłem "To moje dzieło" ), to są typki którzy tworzyli Gears of War 3... dość często się ich spotyka na rankingu.
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 16:38   #3034
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

do nowego trybu to narazie nie moge dolaczyc, pokazuje mi sie brak gier, a potem blad i zebym zmienil dostepnosc druzyny na live z lokalnej, tyle ze mam to zmienione. musze wrocic do menu tytulowego, od nowa aktualizacja i dalej nie to samo.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 17-01-2012 o 16:49
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 17:17   #3035
Serek
Nowy
Serek Wkroczył na dobrą drogę

Serek's Avatar

Reputacja: 11

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
do nowego trybu to narazie nie moge dolaczyc, pokazuje mi sie brak gier, a potem blad i zebym zmienil dostepnosc druzyny na live z lokalnej, tyle ze mam to zmienione. musze wrocic do menu tytulowego, od nowa aktualizacja i dalej nie to samo.
Miałem to samo. Najlepiej wylogować się i zalogować ponownie bez wyłączania gry. Potem wszystko działa, jak należy. Ale tryb z hammerburstami i tak nieciekawy...
Serek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 17:39   #3036
Rayearth
Znajomy
Rayearth Komuś podpadł

Rayearth's Avatar

Reputacja: -8

Lista Osiągnięć
Widz 360 stopni Promotor Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Też takiego wyczaiłem ostatnio, jeszcze przed tym dodatkiem.
Nie wiem skąd ten medal. Może to był ktoś z Epic...

Rayearth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 17:50   #3037
klodos
Początkujący
klodos Komuś podpadł

klodos's Avatar

Miasto: Pasym
Reputacja: -6

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny 360 stopni Achievement Whore 

Słuchajcie ostatnio nabyłem GoW 3 i mam pytanie co do tego season passa (nigdzie nie mogę znaleźć informacji) czy jak go kupie to wszystkie dodatki będę mógł pobrać za darmo i czy próbował ktoś pobrać przez konto z allegro(silver) na którym jest ten season pass? Działał by jak bym kupił takie konto?
Stary 17-01-2012, 17:58   #3038
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mapki sa sliczne, nowy tryb mnie nie jara, samo multi juz mi sie troche przejadlo ale jeszcze cos popykam pewnie :d
Stary 17-01-2012, 18:13   #3039
Rayearth
Znajomy
Rayearth Komuś podpadł

Rayearth's Avatar

Reputacja: -8

Lista Osiągnięć
Widz 360 stopni Promotor Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 13

Cytat:
Napisał klodos Zobacz post
Słuchajcie ostatnio nabyłem GoW 3 i mam pytanie co do tego season passa (nigdzie nie mogę znaleźć informacji) czy jak go kupie to wszystkie dodatki będę mógł pobrać za darmo i czy próbował ktoś pobrać przez konto z allegro(silver) na którym jest ten season pass? Działał by jak bym kupił takie konto?
Nie. Po kupnie Season Passa będziesz mógł dopłacić 20% ich ceny. Przecież to jest logiczne i się rozumie samo przez siebie. Sorry, ale jeżeli piszesz, że szukałeś tej informacji i nie znalazłeś to tylko znaczy, że pierdzielisz nam tu.

Rayearth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-01-2012, 18:59   #3040
Serek
Nowy
Serek Wkroczył na dobrą drogę

Serek's Avatar

Reputacja: 11

Cytat:
Napisał klodos Zobacz post
Season pass jest przypisywany do konsoli, więc pobierzesz dodatki niezależnie od tego, na którym koncie jesteś zalogowany. W menu głównym wyskakuje informacja o nowej zawartości i wtedy pobierasz dlc.
Serek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania