Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-03-2012, 02:10   #3441
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Gears of War 3

pogralem troche tdm ale nawet nie pamietam czy byly nowe mapy, w playlistach od fon wpadaja prawie caly czas (+standardowe takze). nowy gurdian mi srednio lezy, w dwojce to byl wlasciwie jedyny tryb w ktory gralem bo byl najblizszy tdm (byly respy) ale teraz latwiej sie zabija, wiec mecze sa krotsze. na takim kruku to juz w ogole, sieka jest tam niezla, kojarzy mi sie z nuke townem z cod:bo. ale jak dojda do tego lagi to porazka niesamowita niestety. ogolnie mapy sa spoko, sa naprawde przesliczne chociaz jednak poki co wole stare i 'ograniczone' jacinto od nowego, nastepstwa tez sa dosc chaotyczne ale to sie pewnie zmieni jak sie ogarnie ta mape, niby jest duza ale nontoper przeciwnicy mi wyskakuja z nie-wiadomo-kad.
Stary 28-03-2012, 08:45   #3442
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Ile razy wczoraj ja dostałem w plecy nie wspomnę. Cziwosy za 10 killi Guardianem i Lambent Berserkera mam już z głowy na szczęście. Wszystkie mapy mi się podobają, ale Jacinto jest lekko przekombinowane.
Trafiłem na hamburgerów, którzy uprzykrzali mi życie jak mogli będąc w mojej drużynie. Stawali np. na linii strzału kiedy waliłem z boom'a i rechotali jak poebani kiedy miałem zgon. Później zaczęli wysyłać mi jakieś głupie buźki więc się poddałem i wylazłem z gry.
Tryb Guardian generalnie mi się podoba, ale mogliby przemyśleć trochę lepiej rozłożenie pick-up'ów. Biorę snajpę i dostaję w łeb z drugiej strony. Troszkę głupie to to.
Stary 28-03-2012, 10:17   #3443
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

To multi jest znowu totalnie skopane przez laga, ktory zjawił się wraz z wczorajszym Map Packiem. A o lagu w zapowiedziach epic chyba nic nie było???
Stary 28-03-2012, 10:28   #3444
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To gratis od Cliffiego i Brodacza dla najwierniejszych fanow.Sluchamy spolecznosci...
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2012, 11:19   #3445
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Lag był przejehuhu. Myślałem, że mnie szlag trafi kiedy został mi jeden kolo do końca meczu (i achievementa za zwycięstwo na wszystkich mapach FoN) kiedy mój Mech Baird się zmroził przy podnoszeniu granata by po chwili pojawić się 20 metrów dalej ale już z Gnasher'em przy ryju. Yhhh, jak zwykle nowość yebie tryby.
Stary 28-03-2012, 12:31   #3446
szefo
Początkujący
szefo Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 38

Ta gra wczoraj doprowadziła mnie na skraj KUR*****!! Biorę longshota widzę głowę wale nic i tak ze sto razy . Każdy jeden na jeden na shoty przegrany i to z typami z naprawdę niskimi lvl np. taki 50-60 biały. Ja rozumiem że lvl tu raczej nie ma nic do gadania bo każdy gra w miarę swoich możliwości ale bez jaj Może ktoś dać jakiś pomysł na zabicie tych 10 liderem ?
szefo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2012, 12:56   #3447
Bloo
Początkujący
Bloo Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 64

Takich lagów w tej grze nie uświadczyłem, ba, nigdy z nimi problemów nie miałem, do wczoraj, raz wymiatam jak bóg gearsów, chwile później moje flaki latają po całej mapie. W konsekwencji za dużo nie nacieszyłem się nowymi mapami. Najfajniejsze wydają się artyleria i ten mglisty dok, jacinto troche przekombinowane (ale oświetlenie wspaniałe!), raven to jatka, a nastepstwa troche chaotyczne i nudne.
Bloo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2012, 14:42   #3448
Yap
Uzależniony

Yap's Avatar

Czuję się jak achievement-whore. Drugi dzień dodatków na XBL, a mi brakują już tylko trzy do skompletowania FoN. Horde (całość i pierwsze 20 fal bez skuchy) i Beast. Jeden wieczór i mogę wracać do czerpania przyjemności z Guardian'a. Bardzo mi się spodobał ten tryb.
Stary 28-03-2012, 14:46   #3449
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja z kolei odpaliłem wczoraj gotowy na mega lagi i przekonany o tym, że po chwili grę wyłączę, a grało się wyjątkowo dobrze, wszystko z shota pięknie wchodziło, żadnych bzdur, zupełnie jakbym na dedyki trafił. Pozytywne zaskoczenie.
I zmieniałem parę razy serwery, a grałem większość wieczoru.
Stary 29-03-2012, 02:54   #3450
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ta gra mniej wiecej od godz 20 robi sie takim gownem na multi, ciagle teleporty, lagi. pogralem wczesniej pare meczy to bylo super, fajnie szlo, teraz wracam do domu z mysla ze sobie jeszcze meczy pykne to scierwo nieprzecietne.
Stary 29-03-2012, 12:42   #3451
szefo
Początkujący

Nie mam zielonego pojęcia co jest grane z tymi serwerami Raz dobrze raz zle wczoraj w nocy znów wszystko śmigało każdy strzał wchodził . Pograłem sobie w końcu na raven down kinga i powiem jedne rozgrywka na tej mapie przypomina mi granie na mapie rust w mw 2 dlaczego ? A no dlatego że lecą same retro i to taki spam że szkoda gadać gnasher zbędny tym ludziom .
Stary 29-03-2012, 13:16   #3452
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

tak jak pisalem wczesniej, dzisiaj wchodze to ciagle mvp zgarniam, gram w straznika i idzie zajebiscie, nie wiem moze gra mnie zmusza zebym wieczorem wychodzil z domu bo wtedy grac sie ni da czy co :f
Stary 29-03-2012, 16:16   #3453
salidin
Nowy
salidin Wkroczył na dobrą drogę

salidin's Avatar

Reputacja: 10

Epic znowu coś zje.... z tym dodatkiem często są lagi jak cholera...

na szczęście mam już calaka okrągłe 2000 GS i moge odpocząć od tej gry i wrócić do jedynki...
salidin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2012, 16:28   #3454
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

To moze nam sie pochwalisz w 'Mistrzach...', zbyt wiele osob czeka na takiego smialka, jak Ty.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2012, 18:58   #3455
salidin
Nowy
salidin Wkroczył na dobrą drogę

salidin's Avatar

Reputacja: 10

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
To moze nam sie pochwalisz w 'Mistrzach...', zbyt wiele osob czeka na takiego smialka, jak Ty.

to do mnie? a możesz wyjaśnić o co chodzi...?
salidin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-03-2012, 19:38   #3456
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał salidin Zobacz post
to do mnie? a możesz wyjaśnić o co chodzi...?
Chdzi mu o to,żebyś pochwalił sie swoimi wrażeniami z calakowania gry tu :
http://forum.onlinecenter.pl/showthr...=1773&page=332
Stary 30-03-2012, 13:05   #3458
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Czyżby w ten weekend był XP x2 (podwójny) ?

Na stronie Playfire wszystkie "burgery" o tym piszą...

Ostatnio edytowane przez OptiM360 : 30-03-2012 o 13:09
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2012, 13:32   #3459
szefo
Początkujący

Jak dadzą podwojone xp to nie odejdę od konsoli przez ten weekend . No chyba że serwery pokażą jak potrafią wkur****.
Stary 30-03-2012, 14:41   #3460
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem

zarzykrulezzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Wieść gminna niesie,że podwojne ekspy zawitaja na gearsach do 16 polskiego czasu.

A czy to prawda dowiemy sie za godzine i osiemnaście minut.

EDIT: http://forums.epicgames.com/threads/...hose-Re-Ups!-D

Ostatnio edytowane przez zarzykrulezzz : 30-03-2012 o 15:11
zarzykrulezzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania