Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Xbox 360 Wszystko obrócone o 360 stopni, dokładnie zbadane i przedyskutowane w tym miejscu!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-03-2012, 14:55   #3461
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Gears of War 3

to powodzenia bo gra znowu dziala dzisiaj jak scierwo
Stary 30-03-2012, 15:12   #3462
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Na Alphe i po krzyku.Kuzwa, siedze i gram, nie ma bata, trzeci reup tez musze zrobic.50 lvl w ten weekend, taki mam target.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2012, 16:00   #3463
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Miasto: Poznań
Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Ogólnie odpaliłem Gearsy po 2 miesięcznej przerwie i mimo, że skill już nie ten sam to nie jest źle xD Pograłem trochę i jakoś mniej obrzynowców lata ale za to więcej ludzi z Psycho Retro Pograłem trochę w Strażnika na tych nowych mapkach i ogólnie jak się trafi na w miarę ogarniętą drużynę to da się pograc :P Z mojej starej ekipy już nikt nie gra w Gearsy, więc jeżeli brakowałby ktoś do gry to jestem chętny GT:FocuZPL
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2012, 17:18   #3464
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Mam pytanie , bo nie wiem o co chodzi . Miałem przerwę w gowie i znów dzisiaj zacząłem grać . Chciałem odpalic szybka grę --> drużynowy deathmatch i jest napisane :

U jednego lub większej liczby członków drużyny nie wykryto wszystkich materiałów niezbędnych do gry na serwerach dedykowanych. Kontynować na serwerach hostowanych przez gracza, czy pobrać materiały? Dobra robię pobierz i napisane , że:

Wystąpił problem dotyczący rynku usług Xbox Live. Spróbuj ponownie później.

Kod Stanu: 800700E8

O co chodzi ? Wczoraj też chciałem pobrać ale nie dało rady.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2012, 17:38   #3465
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Lista Osiągnięć

Nie masz DLC :P
Stary 31-03-2012, 11:30   #3466
szamann
Znajomy
szamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykładszamann Daje dobry przykład

szamann's Avatar

Reputacja: 489

Lista Osiągnięć
Ten jedyny 4 The Players Zapalczywy Wyginam śmiało ciało 
Liczba Osiągnięć: 23

Dodatek wyśmienity chyba najbardziej i najlepiej skonstruowany do tej części który wyszedł.
szamann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2012, 13:29   #3467
OptiM360
Nowy
OptiM360 Wkrótce będzie sławny

OptiM360's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 76

Lista Osiągnięć
Złomiarz Jakość, nie ilość Achievement Whore 360 stopni 

Nie wiem na którym trybie teraz bardziej opłaca się grać.... gram na tym Raven Down 24/7 za 5 minut gry wpada (+,-) 10,000 XP
OptiM360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2012, 20:31   #3468
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dzisiaj dzien z horda lolol
zostaly mi do maxa tylko wabiki i automatyczne wiezyczki, wbilem przy okazji 50 fal na mapie fon w pojedynke na easy + super przaladowanie nie bylo nawet zbyt trudno, ale dluugo i juz mam dosc hordy. troche zreszta dziwne ze jest tylko 20gsa za wymaksowanie wszystkich fortyfikacji, trwa to cholernie dlugo, ponad 1200 fal mam na liczniku a potrzeba pewnie jeszcze okolo setki.

staty w menu tez sa zwykle przeklamane, mam napisane ze potrzeba ok 10k do kolejnego poziomu wiezyczek, wydaje na nie ponad 13k i dalej troche brakuje. zawsze troche sa pozanizane :f

Ostatnio edytowane przez kbrs : 31-03-2012 o 20:36
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2012, 20:58   #3469
FocuZ
Znajomy

Lista Osiągnięć

Up, co do wydanej kasy to zależy to także od poziomu. Bodajże na Niedzielaku jest to x0,75 a na Wariacie x1,5.

Ja tam stwierdziłem, że na razie się nie będę bawił w Hordę i sobie gram Strażnika, bo chyba jakiś x2 EXP jest, bo już wbiłem 2 lvl :P Pograłem teraz trochę i znowu ładne headziki wchodzą ze snajpy i gnashera Dzisiaj odziwo zabiłem dwu kolesi na raz jednym strzałem ze snajpy, lol (?). Stali w równej linii i na avtivie ładnego double headshota dostali :P Ogólnie to fajnie mi się gra po powrocie i mam nadzieję, że Strażnik wróci na stałe na wszystkich mapkach :P
Stary 31-03-2012, 21:00   #3470
Razor22 PL
Początkujący
Razor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyćRazor22 PL Można na niego liczyć

Razor22 PL's Avatar

Reputacja: 337

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Lubiany Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
dzisiaj dzien z horda lolol
zostaly mi do maxa tylko wabiki i automatyczne wiezyczki, wbilem przy okazji 50 fal na mapie fon w pojedynke na easy + super przaladowanie nie bylo nawet zbyt trudno, ale dluugo i juz mam dosc hordy. troche zreszta dziwne ze jest tylko 20gsa za wymaksowanie wszystkich fortyfikacji, trwa to cholernie dlugo, ponad 1200 fal mam na liczniku a potrzeba pewnie jeszcze okolo setki.

staty w menu tez sa zwykle przeklamane, mam napisane ze potrzeba ok 10k do kolejnego poziomu wiezyczek, wydaje na nie ponad 13k i dalej troche brakuje. zawsze troche sa pozanizane :f
Ilość faktycznie inwestowanej gotówki w umocnienia zależy od poziomu trudności i mutatorów. Przykładowo: inwestując 1000 $ w umocnienie na poziomie insane daje w rzeczywistości 1100 $, natomiast na casual tylko 600 $.
Stary 31-03-2012, 21:01   #3471
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

myslalem ze to daje po prostu mniej expa, a nie pktow fortyfikacji. no trudno tak czy siak do achiva zostal mi juz tylko jeden lvl wiezyczki, w ogole widze ze nie liczy dodatkow z pierwszego dlc.
Stary 31-03-2012, 21:47   #3472
raiders
Uzależniony
raiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyćraiders Można na niego liczyć

raiders's Avatar

Miasto: Świebodzin
Reputacja: 338

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 6

Nie wiem jak u was ,ale dzisiaj odpaliłem GoW3 chciałem pograć nieco ale lagi jak cholera +sytuacje z dupy wzięte .
Na strażniku szedłem na czołowe z typem jaz gnashem on ze snajpą ... biegniemy prosto na siebie i bahhhh HS od typa który jest w pełnym biegu nawet na chwilę nie przystaną !!! byliśmy ost. na mapce .
Pomijam już standardowe 3xgnasher w typa i koleś dalej stoi czy odwrotną sytuacje jedne gnash z 10-15m.... i jestem pomidor lub na kolanach .

Grając KoTH na starym mieście podniosłem booma pierwszy strzał poszedł reload ... drugi poszedł rilołd ... ale amo nie ubywa cały czas mam 2 pociski .. i tak już pozostało do końca rundy . Biegałem i nakurwiałem z booma mając cały czas 2 pociski .
Miałem od GoW3 przerwę prawie 3 tyg . liczyłem ze coś sie zmieni ale jest jeszcze gorzej niż było ... chciałem wbić 2 prestiż ,ale w tej sytuacji gra na multi mija się z celem . nie mam zamiaru siedzieć przed konsolą i sie wqrwiać :/ .
Stary 01-04-2012, 12:56   #3473
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Nigdy nie gralo mi sie w Gyrsy lepiej niz dzis:zero laga, wszystko pieknie wchodzi, animacje postaci plynne, nawet do coveru sie jakos czlowiek lepiej przylepia.Nie ma meczy z botami, same pelne sklady, ale coz to za sklady!Mili i uprzejmi gracze, chwala po meczu za skilla, juz kilka milych wiadomosci od ludzi, ktorym wyrywalem reke, dostalem:'U play sooo gooood', 'Keep it going mate', 'Wanna play like u do'.Serce roscie, community pelne jest takich osobnikow.Zapraszam do gry.
Stary 01-04-2012, 14:02   #3474
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

chyba najlepszy dziś prima aprilisowy żart. prawie bym uwierzył ; ]
Stary 01-04-2012, 14:39   #3475
ramalith
Początkujący
ramalith Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Witam. Nie grałem kilka miesięcy i Ja osobiście miałem season pass. Kumpel żeby ze mną zagrać kupił Force of nature. Chcemy zagrać a mu wyskakuje komunikat że nie ma map itd. i nie moze grac na dedykach. To Ja się kurna pytam to ile on musi kupić tych map i które żeby mógł zagrać na dedykach i nowych mapach??
Stary 01-04-2012, 15:23   #3476
Yatza
Znajomy
Yatza Wkrótce będzie sławny

Yatza's Avatar

Miasto: Lubuskie
Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

eeeee ....... Ivizzz czy ty napewno grasz w gearsy i masz xbox live i mowisz o xbox comunity?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Stary 01-04-2012, 15:55   #3477
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Post zima.......
Stary 01-04-2012, 16:26   #3478
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

haha czytam tego posta lvizza i wtf cos tu nie gra, przeciez przed chwila to gram straznika i owned totalny druzyny przeciwnej, widac ze niezbyt rozgarnieci goscie graja i wygrywamy 2:0, a tu nagle kolejna runda i lag i ***** strzelaj sobie w nich, kille z dupy, pierd z lancera zabiera mi pol paska hp, a to przeciez 1 kwiecien! na ultimie half-lafie 3 z obsluga kinecta, na gametrade nowy ac takze z obsluga kinecta, fun fun fun fun lol
Stary 02-04-2012, 00:53   #3479
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak powazniej juz-jak sie daliscie nabrac, to fajnie.Jak nie, to wypierdalac.Mam dosyc GoWa, leb mi peka od tych wszystkich odglosow lamanych kosci, latajacych flakow, strzelania i wyrywania rak.Musze chyba zrobic odpoczynek od tej gry, bo jak zamykam oczy do snu, to pojawiaja mi sie pod powiekami obrazy z gry, jakies pily i gnashery.Ja pierdu, kolejny weekend z Gyrosami...65 lvl wbity, a to nawet nie jest polowa expa do setki.
Stary 02-04-2012, 11:01   #3480
Rayearth
Znajomy
Rayearth Komuś podpadł

Rayearth's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: -8

Lista Osiągnięć
Widz 360 stopni Promotor Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 13

Czy teraz model postaci w prywatnej hordzie to zawsze będzie Marcus bez względu na rzeczywiście wybraną postać? Już kilka razy włączam ten tryb i nadal to samo.

Ostatnio edytowane przez Rayearth : 02-04-2012 o 11:33
Rayearth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox 360

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania