Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-08-2016, 09:26   #501
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Project Beast

To krejzi nie potrafi grac tylko w fife? Jak taki cienias zaczyna grac w soulsy, to juz jest slabo

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Stary 26-08-2016, 10:11   #502
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

No właśnie, w patchu dodali jakieś easy mode ?
Stary 26-08-2016, 10:29   #503
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Bloodborne

Jeśli królik ogarniał, to każdy sobie poradzi
Stary 26-08-2016, 10:48   #504
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Cytat:
Napisał crazzie Zobacz post
a ja dopiero teraz wskoczylem w swiat yharnam, gra jest kapitalna, nigdy nie bylem fanem ds, ale ze to ex i to glosny i dobrze oceniony to mialem ochote sprawdzic, swietna sprawa, mam za soba juz bestie kleryka, ojca gascoigne, bestie zadna krwi, pastor amelie, wiedzme z hemwick i wczoraj padly cienie z yharnam, czasem wystarczy dobra takyka i zimna krew i bosa mozna ciachnac w chwile, tak mialem z amelia, umarlem tam kilkanascie razy a wystarczylo troche ognia i suka lezala i czekala na moje ciosy, 30s i po sprawie, gram miecze ludwiga, wolne ale mocarne, a ldzy rozlozeniu i odpowiednej staminie mozna zadac 6-7 ciosow na jednym combo (aktualnie), wsiaknalem na maxa, gram od wtorku w zeszlym tygodniu, wiec to w sumie kilka dni dopiero, ale wciaga jak bagno
Mogłeś w spojler pewne rzeczy brać, bo sam w to gram Ja utknąłem na dwóch imbecylach, jeden napie**** z miniguna na wierzy zegarowej, a drugi dureń strzela i biega z tasakiem po okrąglaku

PS. Wrogu, to że królik daje sobie rade, to nie każdy taki świetny jest ^^

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2016, 10:51   #505
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Aczik Zobacz post
Ja utknąłem na dwóch imbecylach, jeden napie**** z miniguna na wierzy zegarowej, a drugi dureń strzela i biega z tasakiem po okrąglaku
Dam Ci protipa
Spoiler:
Ubij ich i będziesz miał spokój
Stary 26-08-2016, 10:58   #506
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Oatatnio z braku czasu na granie gram wszystko na normalu, dobrze przy takim bb rozprostowac stare gnoty

---------- Wiadomość dodana 10:58 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 10:56 ----------

Ps tego gnoja z wiezy zrzucilem na dol i umarl

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-08-2016, 11:17   #507
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Bloodborne

good for you.

Imo Bloodborne jest najlepszy, jeżeli chce sie wejść w miarę na luzie do świata From Software.

Wczoraj sobie przypomniałem, ze nie skończyłem jeszcze DkS3 ;[ muszę usiąść, żeby nie było, ze cienki jestem.
Stary 26-08-2016, 15:23   #508
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
To krejzi nie potrafi grac tylko w fife? Jak taki cienias zaczyna grac w soulsy, to juz jest slabo

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

A kto Ci naopowiadal bajki ze on w FIFE umie grac?
Stary 26-08-2016, 15:24   #509
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Sorry, masz racje :Olo:
Stary 27-08-2016, 15:29   #510
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
good for you.

Imo Bloodborne jest najlepszy, jeżeli chce sie wejść w miarę na luzie do świata From Software.

Wczoraj sobie przypomniałem, ze nie skończyłem jeszcze DkS3 ;[ muszę usiąść, żeby nie było, ze cienki jestem.
chetnie bym sprawdzil ds ale niestety nie bedzie czasu, skoncze bb i fifa 17, bf1, horizon 3, byebye swiat

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-09-2016, 21:30   #511
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Amelia po pijaku zabita, Hunterzy padli Ktoś chętny na coopa ?

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Stary 18-09-2016, 09:45   #512
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Amelia jest prosta.
Kielichy odpal Przedostatni i połowa paska HP, tam jest jazda
Stary 18-09-2016, 16:50   #513
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Dla takiego laika, jak ja w Soulsach itp. tytułach to jest wyzwanie, bo kilka podejść miałem, więc nie porównuj mnie do innych Łatwe dla tych, co siedzą w takich tematach i tyle.

Stary 18-09-2016, 19:46   #514
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja DKS nie skończyłem, mam zaczęte. Tylko BB skończyłem i wbiłem platyne.
Początek najgorszy, bo trzeba poznać mechanikę i o co w tym chodzi. Jak to skończysz, to DKS nie będzie problemem, bo znasz mechanikę.
Trudność polega na tym, że nie wiadomo o co chodzi w tych grach, pełno domysłów, gra nie pokazuje na mapie ani czymś gdzie masz teraz iść. Dostajesz wciry? Wracasz jak lvl podskoczysz, ogarniasz drogi, skróty otwierasz itp.

No i co do bossów, to każdy ma swojego, dla jednych trudna jest amelia, a dla innych ojciec czy bestia. W Ninja Gaiden było to samo, dla mnie Alma była łatwa, a trudna była jej 2 forma. Sporo osób miało problem z typem na koniu w 2 chapterze. Itp itd

Kielichy to inna jazda, ale można wzywać pomoc dzięki dzwonkowi. Tracisz wtedy wgląd. 3/4 to lamusy, ale czasem się trafi kozak i Ci konkretnie pomoże.
A kielichy możesz zostawić, bo tam w 4 jak pisałem masz tylko pół paska życia i jest dosyć ostro. Jak solo chcesz grac, to dużo samozaparcia.
Stary 19-09-2016, 11:33   #515
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Nie porównuj tego do Dark Soulsów, bo tu nie masz tarczy, a masz uniki i działa to jak freeflow w Batmanie, jak dobrze unikniesz ataku następnego, a masz pasek w tył, to będzie regen, jak oddasz cios. Ogólnie nie lvlowałem dużo, tylko mam poziom 46. Dużym wyzwaniem dla mnie był Zakazany Las, przez który na czuja leciałem i szukałem tp., ale nic z tego parę podejść miałem do Cieni z Yharnamu, skurczybyki są mocne, ale pokonane Lvlować zacznę pewnie, bo na Granicy Koszmaru są dość mocni Hunterzy i przeciwnicy. Mniej się męczyłem z Wiedźmą, ale też mi nerwów najadała troszkę. Ogólnie rozwijam postać pod wszystkie bronie, żeby można było je nosić, a główną jest Gwintowana Laska, z którą biegam ciągle i rozprawiam się z przeciwnikami. Najwięcej wkładam w stamine i hp. W podziemia raczej teraz nie będę się wybierał, ale spróbować zawsze można. Co do Zakazanego Lasu, no to tam można się dość szybko zgubić, a jeszcze zwiedzić cały, to się zejdzie zapewne od groma czasu

PS. Gram sam i zobaczymy ile mi cierpliwości i samozaparcia starczy Co do bossów, Bestia z początku jest OP, z ojcem mniej miałem roboty.

Ostatnio edytowane przez Aczik : 19-09-2016 o 11:44
Stary 19-11-2016, 18:49   #516
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Przereklamowana gra (jak chyba każda z DaS), ale wciąż dobra.
Czy trudna? Cieżko powiedzieć. Zwykle pierwsze soulsborne w jakie grałeś jest dla Ciebie najtrudniejsze. Bardzo podobało mi się bardziej agresywne podejście do rozgrywki.
Przedstawienie story/lore lepsze niż w DaSach. Chociaż sama fabuła to nic nadzwyczajnego.
Bardzo klimatyczna, ale akurat bestie ala Lovecraft nie przypadły mi do gustu. No i mogłoby mniej drzeć ryja.
Bardzo dobre odwzorowanie modeli/hitboxów. Przypominam sobie tylko 2 problematyczne ataki: Kosmos' sweep attack z prawej i Old Lords Watchdog's charge attack (jak stałeś za blisko jak się zaczynał to mogłeś oberwać). Po czymś w rodzaju DaS2 to bardzo miła odmiana.

Przy pierwszym spokojnym przejściu nie zauważyłem problemów. Przy robieniu kielichów i dwukrotnym rushowaniu dla reszty endingów (fuck such trophies) w oczy zaczęły rzucać się techniczne niedopracowania. Loadingi powinny być krótsze, szczególnie jak pomylisz port i musisz wrócić do snu, żeby teleportować się gdzie chcesz. Gra gubi fpsy dość często, np przy eksplozjach krwi (np. odcinanie kończyny Amygdali), deszczu krwi po zabiciu bestii w pewnych lokacja albo nawet particle effect przy wkurwianiu się Snatchera (zbliż kamęrę na niego). Jak przebiegasz przez lokacją to tekstury potrafią załadować się później niż powinny. Jak na 'systemseller' brakuje grze szlifu.

tl;dr Good, but flawed.
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-11-2016, 11:52   #517
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Pany mam wielkie pytanko. Ubiłem debila uciekającego mi w labiryncie i potem po lochach się błąkam i tu moje pytanie główne: Daleko jest od niego droga do samego końca i jeszcze podpytanie. Lochy oraz dlc najlepiej zrobić przed zabiciem bossa ostatniego czy będę miał po nim dostęp do tych rzeczy? Jak tu działa ten system?.

Stary 29-11-2016, 22:15   #518
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Ubiłeś Micolash, Host of the Nightmare? To przedostatni boss, jaki jest wymagany do ubicia. Po nim, przechodzisz mostem, wspinasz się na szczyt wieży i tam jest ostatni boss mandatory. Po ubiciu jej, domek w śnie huntera nieco się zmieni i będziesz miał palące światełko ostrzegające, że zaraz może być koniec. Reszta zależy od Twych decyzji.
Lochy? W sensie kielichy- Chalices? Sam przebiegłem wszystkie wymagane do dojścia do sikret bossa w pierwszym cyklu. Na necie czytałem, że ng+ nie zwiększa ich trudności, bo są traktowane osobno, ale nie chciałem ryzykować.
DLC w ng+ będą trudniejsze i nie będziesz miał do nich dostępu dopóki nie ubijesz krzyczącej pizdy w katedrze (Amelii?). Także polecałbym teraz.
Jeżeli chcesz wbić platynkę to informuję, że są trofiki za endingi. Zależnie od tego, na który pójdziesz to będziesz walczył z 0/1/2 dodatkowymi bossami. Jak chcesz zrobić wszystko zrobić legit to polecam najpierw pójść na ten z największą ilością bossów. Jak nie, to zbackupuj sejwa po tym jak ubijesz Wet Nurse.
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2016, 00:34   #519
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

DLC i lochy to osobne gry.
DLC to jakby sen obok

Zakończenia są 3- chyba. 2 na bank.
3. Walka, druga walka, nie ma walki. Do jednego trzeba 3 części pępowiny. Potem się robi myk z plikami save. Chyba, że masz ochotę grać kolejny raz. W lochach jest łatwiej, bo można wzywać pomocników. Tracisz wgląd. Często jakieś przychlasty wpadają.
Stary 30-11-2016, 13:15   #520
Aczik
Fanatyk

Aczik's Avatar

Cytat:
Napisał szuja Zobacz post
Ubiłeś Micolash, Host of the Nightmare? To przedostatni boss, jaki jest wymagany do ubicia. Po nim, przechodzisz mostem, wspinasz się na szczyt wieży i tam jest ostatni boss mandatory. Po ubiciu jej, domek w śnie huntera nieco się zmieni i będziesz miał palące światełko ostrzegające, że zaraz może być koniec. Reszta zależy od Twych decyzji.
Lochy? W sensie kielichy- Chalices? Sam przebiegłem wszystkie wymagane do dojścia do sikret bossa w pierwszym cyklu. Na necie czytałem, że ng+ nie zwiększa ich trudności, bo są traktowane osobno, ale nie chciałem ryzykować.
DLC w ng+ będą trudniejsze i nie będziesz miał do nich dostępu dopóki nie ubijesz krzyczącej pizdy w katedrze (Amelii?). Także polecałbym teraz.
Jeżeli chcesz wbić platynkę to informuję, że są trofiki za endingi. Zależnie od tego, na który pójdziesz to będziesz walczył z 0/1/2 dodatkowymi bossami. Jak chcesz zrobić wszystko zrobić legit to polecam najpierw pójść na ten z największą ilością bossów. Jak nie, to zbackupuj sejwa po tym jak ubijesz Wet Nurse.
Si zgadza się Si drugie, też się zgadza Niańkę sobie zostawiłem, bo jeszcze muszę podlvlować statystyki i jakąś broń wybrać na +10, do tej pory z Gwintowaną laską biegałem, ale potem na mieczomłot się przeniosłem. Po części też biegam po dlcku i już ten pierwszy boss na pierwszej formie, to jakiś freak jest, ale do zrobienia, troszkę zabawy z drugą formą jest i może padnie kiedyś, na ten moment sobie go odpuściłem. Co do backup, to mogę zapomnieć, bo parę kwestii mam zwalonych, więc dupa blada. Kielichy sobie robię i się świetnie bawię. Raczej nie będę z nikim grał na pierwszym przejściu. Jak nie dam rady sam, to nie dam, proste Platyna, chyba po za moim zasięgiem, ale zobaczymy jeszcze. Co do new game + to spróbuje te brakujące tematy zamknąć i te zakończenia inne dorobić. Na ten moment zobaczymy jakie będzie.

PS. Luck pamiętam, co mi pisałeś

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania