Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-04-2018, 12:12   #61
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: God of War

Mam to samo.

Ile razy złapałem się na tym, że wypstrykałem Atreusa z wszystkich strzał i dziwię się, dlaczego Kratos stoi w miejscu i nic nie robi
Stary 23-04-2018, 20:13   #62
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2018, 20:52   #63
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Boy...

Teraz pływam po jeziorze i robię sobie zadania poboczne.
Ta (pół)otwarta lokacja w sam raz na niezobowiązujące granie w tygodniu.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2018, 06:29   #64
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3470

Kupiłem ostatnią limitkę, ale boje się siadać do tego niszczatora Co nie jestem w sklepie, to tylko jedna nazwa się patałajtała u sklepowych i nie wytrzymałem

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-04-2018, 09:21   #65
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Ta (pół)otwarta lokacja w sam raz na niezobowiązujące granie w tygodniu.
Ja wczoraj też tam dotarłem.

Jormungand niezły sztos
Stary 26-04-2018, 17:04   #66
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

-muzyka
-grafika
-cutscenki
-soczyste finishery
-niektóre lokacje

bad
-kratos va
-dzieciak przez 80% głównego wątku
-system walki, acz z czasem staje się nieco lepszy
-ilość broni
-ubogi bestiariusz
-ostatnia walka
początek to takie 5/10, ogółem 7/10
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2018, 22:14   #67
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Pogralem dziś trochę więcej. Przechodzę na prawie najwyższym poziomie wiec gra stanowi wyzwanie. Całkiem inny kratos, całkiem inne podejście do tematu. Rozgrywka wyważona, trochę walki, trochę zagadek i trochę bosów. W sam raz. Do tego dochodzi przepiękna oprawa audiowizualna. Ja jestem na Wow!
Stary 05-05-2018, 01:15   #68
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał szuja Zobacz post
-muzyka
-grafika
-cutscenki
-soczyste finishery
-niektóre lokacje

bad
-kratos va
-dzieciak przez 80% głównego wątku
-system walki, acz z czasem staje się nieco lepszy
-ilość broni
-ubogi bestiariusz
-ostatnia walka
początek to takie 5/10, ogółem 7/10

Prawie się zgadzam.
O ile początek mocny, tak im dalej w las tak coś słabnie.
Miło,*że pod koniec wraca właściwa broń, bo topór fajny, ale dopiero przy ostrzach czuje że steruję Bogiem
Dzieciak mocno nijaki. Nie parzył ani ziębił. Jakby go nie było, to nie widzę żadnego problemu
Wrogów mało i brak epickich walk z bossami, za to często subbossowie. W sumie to brak bossow lol Dla mnie minus tutaj. Ost walka gorsza od pierwszej.
Dychy bym nie dał, 9 ciut za wysoko. Dobry kierunek, więc 8/10 uczciwe.

EDIT

Zapomniałem o jednym- system mocno przekombinowany. Palce sobie idzie połamać na tym padzie. Na początku z pewnością, potem jakoś idzie. Drzewko w sumie nie wiem po co, bo mimo apdejtu broni, oporządzenia większej różnicy na ekranie nie było. Broń, specjał jakiś i koniec.

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 05-05-2018 o 01:20
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2018, 09:21   #69
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Zapomniałem o jednym- system mocno przekombinowany. Palce sobie idzie połamać na tym padzie. Na początku z pewnością, potem jakoś idzie. Drzewko w sumie nie wiem po co, bo mimo apdejtu broni, oporządzenia większej różnicy na ekranie nie było. Broń, specjał jakiś i koniec.
No tak pokolenie batmanów i assasynów, gdzie więcej niż dwa przyciski do walki powodują niedowład rąk na padzie. Polecam poziom easy, tam ubijesz wszystko za pomocą r1.
Stary 05-05-2018, 09:38   #70
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

yyyyyy aha
Stary 05-05-2018, 10:31   #71
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

No tak teraz dzisiejsza młodzież wszystkie trudne sekwencje chciała by pod jednym przyciskiem i tutaj kopruszek ma rację,natomiast tak jak wcześniej mówiłem gra piękna na raz ...niestety
Stary 05-05-2018, 11:25   #72
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

To nie ma nic wspólnego z sekwencją Technicznie dobry był Ninja Gaiden 10 lat temu, a tutaj trochę bez ładu i składu. Na początku przytłaczające że palce sobie idzie połamać.
A jak już przy sekwencjach jesteśmy, to były 3 dobre momenty gdzie pad leżał, a ja sobie oglądałem akcje na ekranie- wystarczyło dać QTE w tych momentach.
No i ostatnia walka- LOL gorsza od pierwszej

Mocny tytuł, do mesjasza brakuje. Ale graficznie TOP 3 tej generacji i kolejny mocy tytuł na PS4. Tyle albo aż tyle.
Stary 06-05-2018, 09:44   #73
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Idź się zbadaj na artretyzm jak masz takie problemy. Serio nic skomplikowanego w tym sterowaniu nie ma jedynie co to zmiany broni na krzyzaki troche niewygodne.
Stary 06-05-2018, 10:06   #74
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie God of War

Biedny Lucek. Nikt go nie rozumie

Jak to nie jest Mesjasz i najlepsza gra tej generacji, to ja nie wiem w co Ty grasz na codzień
Stary 06-05-2018, 10:16   #75
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

w minecrafta siedzi na naparza a potem płacze
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2018, 11:13   #76
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Po forach czytam że wielu narzeka na klawiszologie w początkowej fazie. Także ten....

EDIT

Ty, Krolik, ale Ty nawet gierki nie skończyłeś

Ostatnio edytowane przez luck1985 : 06-05-2018 o 11:21
luck1985 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2018, 18:11   #77
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Po forach czytam że wielu narzeka na klawiszologie w początkowej fazie. Także ten....

EDIT

Ty, Krolik, ale Ty nawet gierki nie skończyłeś
nie musze konczyc, zeby wiedziec, ze gra jest numerem 1 w tej generacji
Stary 07-05-2018, 10:12   #78
luck1985
Wariat

luck1985's Avatar

Lista Osiągnięć

Gra jest bdb. Mocny tytuł, ale dla mnie mesjasz to nie jest.
Zabrakło pierdolnięcia i coś co bym zapamiętał. A nie pamiętam już nawet celu wchodzenia na górę Zapamiętałem krasnoludów, ale oni zawsze dostarczają, podobnie jak w Wiedzminie 2. Po napisach końcowych nie mam ochoty tam wracać. Wrogów mało, bo są ci sami z inna skórką. Brakowało mi walk z bossami, bo zamiast tego byli subbossowie. Lokacje nie są równe. Jedna WOW, a druga WTF?! Nie jest równo. To powody dla których to dla mnie nie jest mesjasz. I o co drama :]
Ale najważniejsze że kroolik dostarczył.

Po trailerze RDR2- będzie mesjasz? Ten gość może grać na YT już. Taki poziom
Stary 07-05-2018, 12:58   #79
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ech.

Spoiler:

Nie wiem czy miałeś sekretne zakończenie z Thorem ale widocznie wg Ciebie lepiej by było gdyby w tej części były walki z wszystkimi znanymi nam bogami Nordyckimi tak aby na kolejne części nic nie zostało i może od razu Kratos by mógł za bogów Egiptu się zabrać. Gra jest wstępem do większej historii a jak Ci walk z Bossami brakuje to widać, że królową Valkyrii nie miałeś do czyniena.
Stary 07-05-2018, 13:44   #80
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Snejk, próbujesz się z najwyższym poziomem jest grubo, wszystkie soulsy to spacerek po parku

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania