Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 14-07-2009, 19:44   #641
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: KILLZONE 2

Do Halo 3? Porównywanie z Gears of War to jakaś porażka.
Stary 14-07-2009, 20:04   #642
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

no ja raczej do halo 3 bym nie polecal porownywac...

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2009, 20:05   #643
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Bo wyjdzie, że Halo 3 to tylko przehypowany Killzone 2?
Stary 14-07-2009, 22:46   #644
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

No ale wrogu przyznaj, że GoW z KZ2 więcej wspólnego niż Halo.
Dwie ekipy jakiś tam typków
Locust - Helghast
Jakiś tam tyran do obalenia

A Halo to kolorowe pukawki i kosmici do rozwalenia. Najbardziej wspólną cechą z KZ to, że Halo to też FPS...

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-07-2009, 22:48   #645
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale w takim razie co tych chcesz porównywać? Fabuły czy mechanikę rozgrywki?
Stary 15-07-2009, 00:17   #646
Pujos PL
Wariat
Pujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumnyPujos PL Może być z siebie dumny

Pujos PL's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 1168

Lista Osiągnięć
Celebryta Lubiany Zbieram puchary Zrób to sam 
Liczba Osiągnięć: 25

No w sumie i to i to. W mechanice podobniejsze jest do Halo (FPS), ale w reszcie do GoW'a.

Pujos PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-07-2009, 06:40   #647
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Killzone jest fajny bo poza Resistance2 na PS3 nie było za wiele gier HC do łapania skilla. W CoD'y ludzie grają w większości na X360 ( więcej ziomków, wygodniejsze sterowanie i DOBRA komunikacja głosowa ). Wyszedł KZ2 i ludzie popuszczają ze szczęścia... jeśli nie mają nic lepszego do roboty

KZ2 ma rangi, ma fajny system postaci i tylko kilka konkretnych map. W Halo3 każda jedna jest lepiej przemyślana niż te najlepsze w KZ2.

Jak wygląda standardowy mecz w KZ2 przy pełnym obsadzeniu lobby?? Jak po mapie biega 32 chłopa - kilku nap***dala RL, kilku tylko stawia wieżyczki, następnych kilku puszcza "samolociki", paru biega przebranych za twoich teammate'ów - do postrzelania zostaje raptem kilku graczy, którzy starają się w pierwszej kolejności uniknąć tych wymienonych na początku zdania. Gdzie jakiekolwiek zabalansowanie rozgrywki??

KZ2 jest OK ale wg mnie dopiero następna część po uwzględnieniu uwag graczy da radę fest - na razie jest fajnym przerywnikiem na miesiąc...

W Halo3 trybów rozgrywki masz kilkakrotnie więcej - każdy znajdzie coś dla siebie, matchmaking dobierający graczy po skillu i nonstop od 3 lat obsadzone serwery. Osobiście nie wierzę, że KZ2 utrzyma popularność przez tak długi czas.

Nie podoba Wam się Halo3 - Wasz problem... ja nie lubię CS'a ale nie mówię klanom, że grają w popierdółkę od ładnych kilku lat zamiast łoić w co innego. Doceńcie tuzy gatunku...

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2009, 01:01   #648
MCnalep
Początkujący
MCnalep Zobaczymy co z niego wyrośnie

MCnalep's Avatar

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do MCnalep

w kz2 juz bardzo malo osob napier**la po sieci...a znajdz teraz ziomkow grajacych na nowych mapach (DLC) ....haha,porazka.nie tego sie spodziewalem

MCnalep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2009, 09:45   #649
KrisPora_PL
Nowy
KrisPora_PL Wkroczył na dobrą drogę

KrisPora_PL's Avatar

Miasto: Nakło
Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 5

tak jest niestety z kazda pozycją, wiara się nagrała, a nowe mapy też szczególnie nie powalają hehe

KrisPora_PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2009, 20:20   #650
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

sruturutu - jak napisałem KZ2 jest fajny na miesiąc-góra dwa.... wiem bo gra zaje***cie mi się podobała, a teraz w ogóle nie chce mi się w nią grać. GOW odpalam praktycznie co tydzień, Halo3 raz na jakiś czas, a KZ2 jakoś już odpycha - DLC mam wszystkie więc jak coś to zagram jak się ekipa zbierze. Czekam na invite'y

Stary 06-08-2009, 21:39   #651
tomek-s_pl
Nowy
tomek-s_pl Wkroczył na dobrą drogę

Gra świetna, jednak po czasie się dochodzi do tego zdania bo początkowa opinia i wrażenia tak samo nijakie w moim przypadku jak po skończeniu MGS4. Z obiema pozycjami wróżyłem cholera wie co i obie zawiodły. Po KZ2 spodziewałem się epickiej gry z mega muzyką i ogólnie filmowością. O ile filmowość jakaś tam jest to nie ma tej epickości. Graficznie po ograniu bety nie zostałem zaskoczony. Zaś multi dobry na chwile, ale przez lagi gra tak denerwuje, że po przegraniu 120h z czego jakieś 70-80 w klanie (GOT,) z którego potem odszedłem bo nerwowo nie wytrzymywałem. Multi na chwile, singiel na raz. Szkoda. Gearsy 2 przez świetną muzyką (uwielbiam dobrze napisaną i poruszającą ścieżkę dźwiękową w grach) napędzała do kolejnego przejścia coś na zasadzie gry muzycznej ;P
Stary 06-08-2009, 23:20   #652
MCnalep
Początkujący
MCnalep Zobaczymy co z niego wyrośnie

MCnalep's Avatar

Reputacja: 0
Wyślij wiadomość przez AIM do MCnalep

seth , no to moze udalo by sie zorganizowac jakis weekendowy szpil w gronie rodakow? co ty na to ?
no i kto jeszce pisal by sie na szpil ?

MCnalep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2009, 17:40   #653
DweltXynx
Nowy
DweltXynx Wkroczył na dobrą drogę

DweltXynx's Avatar

Miasto: Poznań

Grałem w killzone 2 i musze przyznać że gra bardzo dobra ale jednak uważam że killzone 1 był lepszy może ze względu na to że był pierwszą odsłoną...W killzone 2 jest to dobrze że przeciwnik to nie jakiś noob tak jak było to czesto w jedynce tylko już dobrze myslący komputer Dali dobre zastosowanie dualshocka 3 w tej grze...Gdybym miał Ps3 bym to kupił według mnie ocena to silne 5+
DweltXynx jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-08-2009, 07:25   #654
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

@ MCnalep
Pewno - ja mam jakiś kolesiów na liście którzy chętnie zagrają - nie wiem tylko czy w najbliższy weekend będę w domu... daj invite do listy to się zgadamy pod koniec tygodnia.

Stary 05-09-2009, 19:11   #655
KrisPora_PL
Nowy
KrisPora_PL Wkroczył na dobrą drogę

KrisPora_PL's Avatar

Miasto: Nakło

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 5

Co tak zamarło ???!!!

KrisPora_PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-09-2009, 21:22   #656
Kakolukian
Nowy
Kakolukian Wkrótce będzie sławny

Kakolukian's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 76

Dorzucę jeszcze swoją opinię do tego tematu. Hype na Killzone 2 był ogromny i sam dałem się pochłonąć. Zamówiłem pre-order plus headset. Z wypiekami na twarzy czekałem na swój egzemplarz. Grę ostatecznie otrzymałem, kampanie ukończyłem, w multi spędziłem może 3h i produkt sprzedałem( co w moim przypadku zdarza się bardzo rzadko ). Grafika bardzo ładna, zadyma też niezła i nic poza tym. Headset do dziś leży nieużywany ;]
Kakolukian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-10-2009, 12:50   #657
tigerkb
Początkujący
tigerkb Wkroczył na dobrą drogę

tigerkb's Avatar

Miasto: London

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Go! Go! PSP/Vita 360 stopni Promotor 
Liczba Osiągnięć: 9

Unhappy Problem z DLC do Killzone 2

Mam taki problem: sciagnalem jakis czas temu wszystkie mapki do K2. Wszystko bylo ok. Pozniej jednak zmienilem PS3 na PS3 slim. Zrobilem sobie kopie zapasowa i ja odzyskalem. Jednak zapis stanu gry z singla nie moglem przeniesc, ale mniejsza o to. Problem jest ze zniknely mi mapki z multi(te dodatkowe). Mslalem zeby je jeszcze raz sciagnac z PS Store, ale nie mam mozliwosci- nie pokazuje sie przycisk Download przy zadnej paczce mapek
Czy ktos wie moze o co chodzi? No i jak odzyskac te mapki?
Stary 20-10-2009, 14:17   #658
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Problem z DLC do Killzone 2

Co do stanu gry to KZ2 nie umożliwia skopiowania stanu gry. Takie zabezpieczenie przed wgrywaniem trophy chyba - dziwne do LBP umożliwia skopiowanie stanu lecz blokuje na nim trophy.

Co do mapek - dziwne nawet bez kopiowania wszystkich danych z gry, logując się na swoje konto na innej niż pierwotna konsoli, możesz ściągnąć mapy. Z tego co mi wiadomo z jednego konta można ściągnąć dane na 5 różnych konsol.

Spróbuj usunąć wszystkie dane gry KZ2 - nie pamiętam nazwy folderu, w którym się znajdują - ten w zakładce game na samej górze ( game content, game data coś takiego ).
Są tam zapisane wszystkie aktualizacje i dodatki oraz dane do szybszego wczytywania gry. Powinno pomóc.

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 20-10-2009 o 14:22
Stary 20-10-2009, 20:51   #659
tigerkb
Początkujący
tigerkb Wkroczył na dobrą drogę

tigerkb's Avatar

Miasto: London

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Go! Go! PSP/Vita 360 stopni Promotor 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: Problem z DLC do Killzone 2

Dzieki za porade,ale zanim to zrobilem to dowiedzialem sie ze historia wszystkich moich pobieran sie nie zeruje. Wiec w menu PS Store sprawdzilem historie i jeszcze raz sciagnalem te mapki.
Dzieki za chec pomocy
Stary 20-12-2009, 20:29   #660
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ej, gra ktoś w ogóle w online?! jakby co jestem chętny, więc piszta jakby co.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania