Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-02-2015, 18:48   #3141
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Każdy, jak się widzi w sieci, zachwyca się rolą Simmonsa, słusznie zresztą, rola bardzo dobra, twarz ma gość genialną, masa emocji, ale głowny bohater Andrew, grany przez Tellera, jest jeszcze lepszy. Nie sadzę żeby grał tak dobrze na baniakach, zresztą w niektórych momentach widać, żę dźwięk nie zgrywa się z obrazem, najzwyczajniej partie są za trudne...
http://www.imdb.com/title/tt2582802/...ef_=tt_trv_trv
Cytat:
Although a visual double was used, all of Andrew's drumming were performed by Miles Teller himself to pre-recorded tracks. About 40% of Teller's drumming was used in the soundtrack.
Stary 18-02-2015, 18:52   #3142
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Przy końcowym solo też? Nie wierzę, musiałbym zobaczyć.

Aaaa, ok, koleś grał na baniakach wcześniej. No to może.....
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-02-2015, 20:59   #3143
ramzes5a
Znajomy
ramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyć

ramzes5a's Avatar

Miasto: Bristol
Reputacja: 275

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Wyginam śmiało ciało I love Apple Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 15

Better Call Saul ciekawie się zapowiada, nie jestem jednak przekonany czy może ten serial kogoś zainteresować co nie oglądał Breaking Bad. Tak dla ciekawości jeśli nikt nie zauważył to ten gangsta co chciał ubić interes z Saulem w biego biurze no nikt inny jak Vaas z Far Cry 3
Stary 22-02-2015, 14:16   #3144
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

ogladam ostatnia czesc igrzysk smierci i chyba zaczynam rozumiec czemu Seymour Hoffman zrobil to co zrobil akurat przy kreceniu tego...
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2015, 14:41   #3145
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Po co oglądasz takie gówna dla nastolatek? Pierwsza cześć jakoś dała radę, ale za cholerę nie chciałem mieć z dalszym ciągiem nic wspólnego.

Kończę oglądać The Shield, jeszcze kilka odcinków zostało. Świetny, świetny serial!
Stary 22-02-2015, 15:03   #3146
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

druga czesc to byla wlasciwie identyczna jak pierwsza, godzina paplaniny i godzina niezbyt emocjonujacej walki :f

nie wiem nawet czemu, nic ciekawego ostatnio nie wychodzilo.
Stary 22-02-2015, 15:59   #3147
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Widziałeś Under the Skin z boską Scarlet?
Stary 22-02-2015, 16:38   #3148
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

widzialem, w sumie to pierwsze wrazenie ze studenci zrobili film i namowili Scarlett zeby pokazala w nim wszystko, ze przegrala zaklad albo co, ale dawal jednak do myslenia i wcale nie byl taki zly jak myslalem na poczatku.

jakiejs nowosci z yify czy innych zrodel sprawdzam na biezaco, mam 'dzikie historie' ale zadnych, nawet ang napisow poki co jeszcze nie ma :f
Stary 23-02-2015, 01:27   #3149
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

The Shield - są takie filmy, gdzie aktorzy znikają w postaciach, nie widzimy nazwisk, a bohaterów serwowanej nam opowieści. Jest tym zasługa dobrego aktorstwa, sposobu realizacji i, jak w przypadku omawianego serialu, brak dużych nazwisk i nieznajomość twarzy, brak automatycznego kategoryzowania dziejącego się gdzieś w tle, nieświadomie.

Co smieszne, The Shield nie ujął mnie z początku, obejrzałem dwa pierwsze odcinki, nie wkręciłem się, nie spodobała mi się metoda kręcenia, brzydota i ziarnistość obrazu. Ale wróciłem i nie żałuję. 90 odcinków pękło szybko, dawno takiego maratonu z oglądaniem nie zaliczyłem.

Więc co z tą autentycznością? O aktorach wspomniałem, bo ich nie znamy, nie kategoryzujemy, ale w The Shield najbardziej autentyczny jest sam obraz, zawdzięczający praktycznie wszystko dokumentalnym serialom policyjnym, gdzie ekipa z kamerą jeździ z gliniarzami po mieście, do interwencji, wypadku, strzelaniny, pościgu. I tak się ten serial ogląda, jak para dokument, przynajmniej przez pierwsze kilka sezonów, tak do czwartego powiedzmy - gdzie trzeci i czwarty to mistrzostwo - trzęsąca się kamera z ręki, chaotyczny montaż, w najlpeszym znaczeniu tego pojęcia, uczucie biegania i śledzenia poczynań funkcjonariuszy; czasem obraz jest nieostry, panoramowanie niespójne, ziarnistość niczym z VHS - kasety video w pewnym momencie odgrywają bardzo ważną rolę fabularną - i jest w tym wszystkim metoda.Pierdolnięcie right-at-your-face. Na początku mnie to odrzuciło, jak się rzekło, ale problem leży w trenowaniu dzisiejszego widza pokazywaniem tylko obrazu HD, pięknie skrojonego, a Shield to slumsy i brzydota. Chyba tylko aspect ratio 4:3 mnie nieco irytowało, ale co tam.

Więc oglądamy tych wszystkich policjantów, czujemy że to montaż sklecony na szybko, nie wyreżyserowany serial, i wyłania nam się obraz bagna LA. Wcale nie pięknej krainy Hollywood, a przedmieścii pełnych gangerów sprzedających narkotyki, dziwek robiących gałę za rogiem, obdartych włóczęgów, dzieciaków włóczących się bez celu w poszukiwaniu problemów, bo tylko taki przykład dostają. Farmington to dzielnica mniejszości, 80% ludności stanowią czarni i Meksykanie - pikanterii dodaje fakt, że Strike Team przez większość trwania serialu, jest biała -, wielu nie mówi po angielsku, slang to mowa ulicy - w jednym odcinku jakiś czarny mówi taką wiązankę, że nie zrozumiałem nic, mimo napisów, a ja uwielbiam takie smaczki, niczym Punisher Ennisa, nawet Vic się spultał i odpowiedział, żeby koleś gadał po ludzku - słychać głośną muzykę wylewającą się z domów i samochodów, gangsta rap, ale i heavy stuff. W czasie interencji wzmaga to doznanie realizmu: policja wyważa drzwi i atakuje nas kakofonia dźwięków, wszyscy krzyczą, ledwo co słychać, każdy trzyma rekę na spuście. Tak sobie wyobrażam życie na takiej dzielnicy, oczywiście podkoloryzowane, ale tyle o ile. Pościgi przez podwórka zawalone syfem zbieranym przez lata, chaty gdzie gotuje się tanią amfę, squaty dla dogorywającyh narkomanów, bojowe psy trzymane po domach, gotowe odgryźć jaja w dwie sekundy - to dzień powszedni dla Strike Team dowodzony przez Vica Mackey.

Team ten to glinarze brudni, utytłani po same szyje w gównie płynącym w Farmington, stosujący przemoc, wymuszenia, zastraszanie, tortury, żeby tylko zamknąć sprawę, dotrzeć do źródła. Nie przebierają w środkach, sami nawiązują kontakty ze światkiem przestępczym, zwalczając jedną grupę, pomagają innej. Czasem coś się zapląta do kieszeni, albo na horyzoncie pojawi się przekręt dziesięciolecia, który zniszczy wszystko...Jest brzydko, paskudnie, dzielnica chyli się ku upadkowi, robak przemocy dobrze się zadomowił i karmi system kolejnymi ofiarami przemielonymi przez maszynkę gangerów i narkotyków.

Shield robi coś, co już pokazano w Sopranos - bycie złym i skorumpowanym wcale nie sprowadza się do bycia złym i skorumpowanym. Vic to gość twardy jak skała, ale kocha swoją rodzinę, zwłaszcza dzieciaki, mimo wszystko posiada kod moralny, który uruchamia się tylko w niektórych sytuacjach. Ma swoją wizję świata, cżęsto przegina, ale kibicujemy mu mimo wszystko, dopiero w szóstym sezonie stał się dla mnie postacią antypatyczną. Trochę z niego taki Punisher.

Moim ulubieńcem jest jednak Ronnie, cichy, systematyczny, wykonujący rozkazy bez mrugnięcia okiem, z kamienną twarzą. Świetna morda, że też tego aktora nie widać częściej.

Gdzie The Shield pokazuje kolejny pazur, to character development i postaci drugoplanowe. Dutch to detektyw w starym stylu, analityk i mózgowiec, Julien to gość zmagający się ze swoim homoseksualizmem - swoją drogą odważny wątek, bardzo niekonwencjonalnie pokazany, szkoda że zarzucony - kapitan Acaveda to już w ogóle mistrzostwo, nie spotkałem się chyba nigdy żeby tak zniszczyć i zdeptać postać, piękne. I tak można długo. Pewnie, zdarza się słabe aktorstwo od ludzi, którzy pojawiają się na chwilkę, ale dosyć rzadko. Częściej mamy do czynienia z wylęgarnią aktorów, którzy pojawili się w innych produkcjach. Jest babka grająca jedną z żon w The Unit - polecam, dobre - jest typek grający ojca zamordowanej nastolatki w The Killing, a to tylko na szybko wymieniam, można wyszperać więcej przykładów. Jest nawet Kurt Sutter w roli pojebanego węgra, współtwórca Sons of Anarchy, również grał tego członka klubu w pierdlu. Na cały sezon pojawia się Forest Whitaker, który gra chyba najdziwniejszą postać, wziętego jakby z innej planety oficera z Wydziału Wewnętrznego.. Kurczę, nawet Glenn Close tu jest, bardzo dobra rola zresztą.

Smaczków i małych detali co niemiara: męski kibel nie działa, wiecznie obwarowany taśma policyją, w kuchni wisi znaczek od ichniego Sanepidu z literką F, czyli za czysto nie jest. Wspomniałem, że komisariat mieści się w budynku starego kościoła? Kurczę, jak mogłem zapomnieć. A cała jednostka jest eksperymentem skrojonym na potrzeby ogromnej przestępczości; jeden odcinek cofa nas nawet do samych początków, postaci się dopiero poznają, nie ma niesnasek, wojny między Vickiem a Acevedą, nie ma jeszcze korupcji, Strike Team dopiero sie formuje, ciekawy zabieg, szkoda że go zaprzestano.

Przemoc jest pokazana naturalnie, nie ma przeproś, buty na mordę, strzały, po których jest masa juchy, domy pełne trupów, morderstwa w afekcie, zbrodnie z premedytacją. To chyba najbardziej mi się podobało, dopóki nie weszły w grę potyczki grubych ryb w ostatnich sezonach: gangi walczące o swoje terytoria i wpływy, masa ideologii opartej na rasiźmie, duma z bycia niggerem - w najgorszym znaczeniu tego słowa - tatuaże jako znak przynależności do gangu, stare, dawno zamknięte sprawy wyłaniające się po latach na światło dzienne. Zbyt wiele, żeby wszystko zwalczać legalnymi metodami, jeden Strike Team ze swoimi brudnymi metodami to za mało, nawet Ronnie strzela taki komentarz, że to co chłopaki robią niczego i tak nie zmienia.

Nie mogę się nachwalić, ale Shield to rzecz obowiązkowa dla miłośników twardego policyjnego kina. Ostatni odcinek 5 sezonu to mistrzostwo, genialna dramaturgia, podobnie jak wątek Shane'a w 7, chce się wierzyć, że będzie dobrze, że jakoś się wszystko ułoży. Z ostatnim sezonem jest taki problem, że mogłoby go nie być, do gry wchodzi zbyt wiele postaci, wątki się mnożą, a widz nie nadążą za tym wszystkim, masa nazwisk sie pojawia, FBI, Pezuela, Olivia Murray, deal za dealem, sojusze zmieniają sie z odcinka na odcinek, zacząłem tracić zainteresowanie, bo rzecz zaczęła przypominać trochę ostatni sezon Prison Break, który był najgorszym syfem w historii seriali ever, gorszym nawet niż Lost, a tak naprawdę chodziło o zamknięcie wątków i finał konfliktu Vica z Shanem.

Moje osobiste podejrzenie jest takie, że The Shield był inspirowany nie tylko paradokumentami, ale i zamieszkami rasowymi z '92. Jak ktoś jest na tyle stary i pamięta Rodneya Kinga, to będzie wiedział o co mi idzie. Realizm, autentyzm. Syf LA.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 23-02-2015 o 03:00
Stary 27-02-2015, 21:42   #3150
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Właśnie skończyłem pierwszy odcinek House of Cards. Bosze moi, jakie dobre. Całość wylądowała na Netflixie, więc binge watching będzie dziś grane.

EDIT:

Ależ to jest mistrzostwo, odcinek z rosyjskim prezydentem jest fenomenalny. Mistrz, mistrz, mistrz!

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 27-02-2015 o 23:31
Stary 02-03-2015, 09:01   #3151
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Bylem na Disco Polo.

Nie, dziekuje. Pompowali w kampanię reklamową w TVN, że film o standardach Hollywoodzkich, super efekty specialne, kupa śmiechu i "dobrej" muzyki.

Wiadomo, kilka fajnych momentów było - impreza w remizie i "Jestes szalona" w ogólnopolskiej TV.
Niestety za mało, żeby warto polecić ten film.

4/10
Stary 05-03-2015, 00:40   #3152
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Niedawno wróciłem ze Snajpera i na świeżo chcałbym napisać kilka zdań.
Pierwsze primo, Clinta szanuję jak nikogo w temacie filmów. Jednak ten średnio mi się podobał. Z filmów wojennych najbardziej lubię Black Hawk Down, jednak tam brakowało mi pewnej otoczki jak żołnierze reagują na trudy wojny, praktycznie nie poruszono tego tematu. Tutaj miało to być głównym tematem, jednak nie do końca się to udałó. Na początku realacja Chrisa z żońą jest beznadziejnie ukazana, nie mogłem wraz ze znajomą tego słuchać. Teksty na podryw niczym u królika. Na szczęście na końcu to jakoś wygląda. Ogólnie im dalej tym lepiej, cała przemiana głównego bohatera wyszła dobrze. Brakowało jednak kilku scen jak ta z psem oraz odpowiedniej muzyki (coś jak w Batman Dark Knight z Jokerem).
Patos walił z ekranu w ilościach hurtowych, jednak nie żałuję pieniędzy dla Clinta. Polecam i mam nadzieję, że Eastwood powróci do formy i ruszy w kolejny temat, bo zawsze podejmuje się, aby ukazać ważne tematy, co rzadko się spotyka w hoolywood (prócz niewolnictwa i żydów, za co zawsze jest oskar he he)
Grzegorzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2015, 09:44   #3153
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Na pewno obejrzę, ale co to za ważne tematy? jest misja, jest się żołnierzem to się ściąga typów. Czy źle myślę :p
Stary 05-03-2015, 09:59   #3154
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Jeden - stan człowieka po wojnie i próba powrotu do normalności.
Stary 06-03-2015, 10:10   #3155
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

To w USA biorą ludzi na siłę? idą dobrowolnie. Sam byłem w wojsku, z obowiązku bo nie miałem ochoty użerać się z nimi. Co prawda fajnie było. Był taki kozaczek porucznik, pojechał na misję, kolegę w wozie pancernym rozerwało na pół - wrócił inny człowiek, a nawet za cyngiel podobno nie nacisnął.

Do tego to trzeba mieć zrytą psychę. Bo gierki to jedno a real to drugie.
Stary 10-03-2015, 11:48   #3156
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

vice - Bruce Willis to chyba chce byc nowym Cage'm bo film to kupa straszna, albo kasy mu po rozwodzie brakuje czy co. Gra aktorska tragiczna, efekty przecietne, fabularnie nawet nienajgorzej bo sam pomysl wydaje sie byc ok, ale cala reszta to poziom filmow dvd z Seagalem.
Stary 17-03-2015, 22:00   #3157
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

w końcu obejrzałem "Interstellar" czy mi się podobał takie 7/10 niestety twórcy ostro popłynęli ale tak to jest jak się rusza temat o podróżach w czasoprzestrzeni, nie wspominając o czarnej "dupie".
Ja znam tylko jeden fajny film o podróżach w czasie i ilekroć leci w telewizji to chętnie oglądam kto zgadnie o jaki film chodzi a w zasadzie to o filmy bo są 3 części

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-03-2015, 23:10   #3158
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

No tak, Podróż do Przyszłości jesteś w stanie ogarnąć.
Wiem, że twój wszechświat kończy się na Apple, ale naukowcy próbujący rozwiązać zagadki wszechświata tworzą różne teorie i właśnie na nich opierał się Nolan.
Według mnie wyszedł genialny film. Jeden z najlepszych filmów S-F w historii. A inni jak uważają ?
Stary 17-03-2015, 23:17   #3159
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Dla mnie film roku i 10/10 co chyba nawet tutaj pisałem. Ciężko znaleźć inny film, który w tak dokładny sposób opisuje zagadnienia podróży w kosmosie i tunelach czasoprzestrzennych a przecież Kip Thorne bardzo ściśle współpracował przy produkcji.
Stary 18-03-2015, 02:07   #3160
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Też go ostatnio oglądałem a to z racji tego iż w sieci pojawiło się w końcu 1080p
Film genialny w swoim gatunku, może nie na 10 ale spokojnie na 9. Za to muzyka to 11/10.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania