Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-02-2015, 15:07   #481
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Nowości filmowe/serialowe

Z tym jednym Oskarem dla Interstellar za efekty to te dziadki z Akademii chyba chcą pokazać że nie srają na Nolana. Robią coś gorszego, sugerują że jego filmy poza efektami niewiele mają do zaoferowania.
O ile grand hotel Budapest jeszcze jako tako mi się podobał, to Snajper i Birdman to rozczarowania. To był chyba słaby rok w kinematografii

W PL euforia o Idę. Według mnie film tragiczny, więc jak ktoś mi mówi o tym filmie to polecam obejrzeć i mi powiedzieć co o nim sądzi. Nie ma to jak cieszyć się z nagrody bo w mediach trąbią a nie interesować się samym filmem żal.pl
Stary 23-02-2015, 15:10   #482
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

żal.pl to nazwac Ide tragiczna
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-02-2015, 15:40   #483
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Jak chcesz to możesz zastąpić to słowo trochę lagodniejszym. Po prostu jak słyszę że wyszedł niby rewelacyjny polski film i oglądam takie coś to byłem bardzo rozczarowany.
Stary 23-02-2015, 15:47   #484
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

I co jest w tym zlego ze ludzie sie ciesza ze polski film wygral, nawet jesli go nie widzieli?

Nie wiem czy bym nazwal jakiejs bzdety typu equalizer, hunger games, czy wiezien labiryntu tragicznymi, bo zawsze mozna tam jakiegos plusa znalezc, a nazwanie tak Idy bo Ci sie nie podobala to juz skrajna ignorancja. 'slaby rok kinematografii' lol
Stary 23-02-2015, 16:00   #485
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Nic nie jest w tym złego. Ale skoro film został doceniony to polecam obejrzeć a nie tylko się cieszyć. Chociaż wiem że oskary to jak finał mistrzostw świata FIFA, interesują się tym wszyscy, nawet ci co całego meczu/filmu w roku nie obejrzą.
Stary 23-02-2015, 16:07   #486
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

No to czego sie ciepiesz jak to nic złego? :>

Bedzie w tv nie raz, obejrza, jak im sie nie spodoba to nie, nie musi w koncu.
Stary 23-02-2015, 16:46   #487
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Powiedział ten co się nie czepia
Czemu to musi być coś złego... Nudna jest po prostu ta ciągła narodowa euforia z jakiegoś sukcesu.
Stary 26-02-2015, 18:28   #488
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Mały misio powraca i weźmie ślub z tą kasjereczką ,którą wyebał na zapleczu w markecie w pierwszej części filmu

Stary 26-02-2015, 18:59   #489
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Jak chcesz to możesz zastąpić to słowo trochę lagodniejszym. Po prostu jak słyszę że wyszedł niby rewelacyjny polski film i oglądam takie coś to byłem bardzo rozczarowany.
Chrono, jakie polskie filmy lubisz, wymień kilka najlepszych według Ciebie.

Idy nie oglądałem, może kiedyś będzie okazja, więc zobaczę o co ten szum. Polacy niestety naród niedoceniony, mamy kompleksy, więc jak ktoś daje Oscara, to wszyscy się radują, bez względu na to, jak dobry ten film jest. I nie ma się co dziwić, w sumie normalna reakcja, niby mamy płakać?

Na Oscary nie ma co zwracać uwagi specjalnie, już nieraz Akademia udowadniała swoją niekompetencję dając nagrodę nie temu filmowi co trzeba, ale wiadomo że renoma i marka nagrody olbrzymia.

Ja bardzo czekam na film o Wołyniu Smarzowskiego, uwielbiam jego styl, będzie mocno i dosadnie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2015, 19:55   #490
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Ostatnie dwa polskie filmy, które bardzo mi się podobały to Jack Strong i Generał Nil. A z tych starszych to musiałbym się długo zastanowić.

Ida to dla mnie takie 6/10, jak mówimy poważnie.

http://www.tvn24.pl/oscary-2015,114,...ki,519141.html
Uważam podobnie jak reżyser.
Stary 26-02-2015, 20:11   #491
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Ostatnie dwa polskie filmy, które bardzo mi się podobały to Jack Strong i Generał Nil. A z tych starszych to musiałbym się długo zastanowić.

Ida to dla mnie takie 6/10, jak mówimy poważnie.

http://www.tvn24.pl/oscary-2015,114,...ki,519141.html
Uważam podobnie jak reżyser.
Jak się musisz zastanowić, to nie mamy za bardzo co gadać.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2015, 00:19   #492
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mnie ciekawi jak trzeba byc glupim zeby pisac takie rzeczy:

http://www.prawy.pl/z-kraju/8566-ida...olakow-pijakow

65 miliardow film wyprowadzi xD no przeciez zydzi obejrza Ide i zaraz 'ej przeciez wuj dziadka zbyszka kolegi waclawa mial tam dzialke, chcemy miliard polskich zlotych, a jeszcze ze dwa bo shosanna ciotka od meza janiny stracila na wojnie stado krow' no blagam.

no i nie wiedziec jaki byl dobry film starszy tak na juz to jednak troche slabo chrono.
Stary 27-02-2015, 00:28   #493
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

Pierwsze oficjalne informacje o fabule filmu Obcy 5
http://naekranie.pl/aktualnosci/pier...e-filmu-obcy-5

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2015, 05:38   #494
Natan93PL
Fanatyk
Natan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innychNatan93PL Wzór dla innych

Natan93PL's Avatar

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Reputacja: 838

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 21

http://www.scified.com/site/alien5/i...hicks-and-newt

http://www.avpgalaxy.net/ Serialo Men
Natan93PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2015, 13:25   #495
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

michael jackson vs. obcy?
Stary 04-03-2015, 08:00   #496
ramzes5a
Znajomy
ramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyćramzes5a Można na niego liczyć

ramzes5a's Avatar

Miasto: Bristol
Reputacja: 275

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Wyginam śmiało ciało I love Apple Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 15

Czekam:
Stary 04-03-2015, 08:11   #497
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

a ja na to .....ARNI

Stary 04-03-2015, 08:19   #498
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

mhh ale ten trailer ma jakieś nowe sceny czy wklejasz dla samego wklejania ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2015, 09:00   #499
YuSuzuki
Saudades...

YuSuzuki's Avatar

Lista Osiągnięć

nie zastanawiałem się nad tym ,pierwszy raz go widzę to wkleiłem...myślę,że jasno się wyraziłem panie Sobol
Stary 04-03-2015, 09:22   #500
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

tak bym się odniósł do Idy

jesteśmy narodem o bardzo trudnej historii, i klasa polityczna nie potrafiła sobie poradzić z tym po 89 roku. Nie dziwę się że ludzie odbierają niektóre materiały jako antypolskie skoro mają wieczne uczucie dymania w (_!_) ...

i tak mamy Ludzi których rodzice zostali wymordowani przez Stalinowski aparat ucisku, i prokuratorów tego aparatu, którzy do tej pory mają emerytury państwowe nieczęsto przekraczające trzy krotność średniej pensji, a rodziny nie wiedzą nawet gdzie czerwone gnidy zakopały szczątki ich bliskich ...

Krul Frume
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania