Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-06-2014, 01:14   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Assassin's Creed: Unity

Banner na halach E3:

Czterech asasynów jednocześnie, ciekawe. Kooperacja czy więcej niż jeden bohater?

----------------
O grze: Na razie musimy zadowolić się poniższą zajawką wideo, która przedstawia członka zakonu asasynów na tle katedry Notre-Dame w Paryżu, tłum ludzi i gilotynę. Francuski koncern w opisie filmiku zapewnia, że materiał pochodzi z samej gry i nie jest animacją. Dowiadujemy się także, że tytuł ma być w produkcji od trzech lat i ukaże się pod koniec 2014 roku.

Stary 08-06-2014, 10:09   #2
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Assassin's Creed: Unity

No more assassins creed. Beatch pleeease
Stary 08-06-2014, 10:21   #3
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Assassin's Creed: Unity

marka AC to już prawie jak COD. nie ma możliwości, aby kolejne części nie wychodziły. ja mam jedynie nadzieję, że po sukcesie Watch Dogs, będą teraz wypuszczać obie gry na przemian co dwa lata, dzięki czemu jest szansa na lepsze dopracowanie każdego z tytułów. te gry mimo wszystko mają potencjał, ale krótki czas dewelopingu zabija wszelką kreatywność i mamy olbrzmi recykling w kolejnych częściach właściwie każdej dużej gry od Ubi. bo przecież i w Far Cry 3 były użyte mechaniki z serii AC.
Stary 08-06-2014, 14:56   #4
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2014, 15:18   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

jak bedzie tak dobre jak ostatnia czesc to czemu nie, sam fakt ze gra leci tasmowo mi srednio przeszkadza.
Stary 08-06-2014, 15:24   #6
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No akurat do Asasyna nie można mieć większych zarzutów o wychodzenie co rok, bo przynajmniej starają się coś nowego robić - setting, bohaterowie, odświeżony gameplay. Wiadomo, że są wszystkie cechy „Ubisoft game” (crafting, polowanie, wieże, śledzenie), ale czymś to starają się równoważyć. Ja w sumie planowałem odpuścić w tym roku, jednak zainteresował mnie brak wersji na past geny.
Stary 08-06-2014, 16:28   #7
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

jak dla mnie to by mogli multi w ogole wywalic, znajdziek zrobic tyle ile w ac2 i tez byloby ok. no i jak najmniej biegania w terazniejszosci, czy tam przyszlosci nie pamietam juz kiedy to sie dzialo : P
Stary 08-06-2014, 16:49   #8
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
No akurat do Asasyna nie można mieć większych zarzutów o wychodzenie co rok, bo przynajmniej starają się coś nowego robić - setting, bohaterowie, odświeżony gameplay. Wiadomo, że są wszystkie cechy „Ubisoft game” (crafting, polowanie, wieże, śledzenie), ale czymś to starają się równoważyć. Ja w sumie planowałem odpuścić w tym roku, jednak zainteresował mnie brak wersji na past geny.
Myślę że można mieć o to zarzut bo przekłada się to na niską jakość. Nie grałem jeszcze w liberation mimo że kupiłem na premierę. W ac3 jestem pewnje na 30% i za chiny nie chce mi się wracać do tego badziewia. Jak acu nie wyjdzie na x360 i będzie na poziomie ac3 i 4 to nic tylko się cieszyć że szczędzi nam tego szmelcu. Jak widać ea poszło po rozum z kilkoma swoimi produktami. Teraz czekamy na ubi.
Stary 08-06-2014, 18:40   #9
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-06-2014, 19:36   #10
Shtv
Znajomy
Shtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innychShtv Wzór dla innych

Miasto: Poznań
Reputacja: 899

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Lubiany 4 The Players Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 13

IV dla mnie meh, męczę ją od grudnia. Teraz sesja to męczę częściej, ale bitwy morskie, pływanie z wyspy na wyspę, z portu do portu męczy i nudzi.
W teaserze nie widziałem statków, tylko Paryż i fajnie, i oby ich nie było.
Stary 09-06-2014, 20:13   #11
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Gameplay na 8 rąk, chyba że ktoś jest kaleką. taki suchar, enyłej endżoj.

lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2014, 20:20   #12
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Słabo. Zero hajpu. W AC4 grało mi się dobrze, ale formuła zmęczona na wszelkie możliwe sposoby. Tutaj nawet coop nie ratuje w moich oczach tej gry.
Stary 09-06-2014, 20:24   #13
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

zimne kluchy - fakt - tak jakoś, może po prostu nie lubie tamtego okresu
Stary 09-06-2014, 20:28   #14
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

No coś Ty... Okres rewolucji we Francji jest gęsty. Niestety sztampowy gejmplej rozrzedza całość i powoduje ziewanie zamiast ekscytacji.
Stary 09-06-2014, 20:54   #15
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Niestety. Gra wygląda w końcu current genowo, ale to UBI, to cholera ich tam wie, ale niczym nie przyciąga. Taki gameplay się fajnie ogląda, ale grać w to?! Wolne żarty.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-06-2014, 20:59   #16
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

True. Gra prezentuje sie okazale. Fajnie krew obryzgała framugę. Detal a cieszy.
Stary 09-06-2014, 20:59   #17
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

To samo pomyślałem, mogę obejrzeć kilka gameplayow, patrzeć jak ktoś gra, ale samemu to męczyć ? Nie jestem z tych co zaczynają grę której raczej nie skończą.
Stary 09-06-2014, 21:08   #18
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ty to masz dobrze… ja połowę zaczynam i po kilku godzinach przygoda się kończy, a płyta ląduje na Allegro

co do Assassins Creed.. nie, nie, nie.

ładna grafika, ale wszystko to samo, co w poprzednich <rzygi>
Stary 09-06-2014, 21:12   #19
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Watch Dogs też nie skończysz.
Stary 09-06-2014, 21:18   #20
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a mi sie nawet podoba, fajny temat, klimat, no co-opa i tak bym pewnie nie tknal.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania