Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-01-2017, 00:28   #3621
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Black Mirror 3 sezon - mistrz, jeśli idzie o produkcje z UK, to nic się z tym serialem nie równa. Odcinki o gwiazdkowaniu i pszczołach najlepsze. Jeden z najciekawszych serialów ostatnich lat, oglądać koniecznie.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2017, 02:22   #3622
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Transformers chyba 4 Age of Extinction - jezusmaryjabożedrogi, coż to za monstrum. Rozbilem na 3 raty, bo inaczej nie idzie oglądać, oczy łzawią, mózg się kurczy niczym brejny współczesnych graczy. Katorga, wolałbym wysyłkę na Sybir, niż kolejne obejrzenie.

Ghost in the Shell - broni się po latach, widać ile Matrix ściągnął. Odkryłem tak zajebiste kino w Lądku, że bym nie wychodził, cała mase eventów, grają niedługo The Room - nie królik, nie ten ostatni, tylko ten zaliczay do jednych z najgorszych filmów ever - z samym wielkim Tommy Wiseau live, ale wyprzedane niestety. Trudno, coś innego sie znajdzie, za tydzień robią filmy Andersona: Robocop, Total Recall i Starship Troopers, więc może pójdę, jeno wychodzenie z kina o 2 w nocy jest mało komfortowe, zwłaszcza na Soho, bo mnie zgwałcą jeszcze.Zobaczymy.

Jutro Goodfellas z Cruelem, bo współczesnego gówna nie idzie oglądać.

Split - w sumie nie tego się spodziewałem, ale nawet ok. Nie oglądałem niestety Unbreakable, więc cała końcówka dla mnie niezrozumiała, ale o tym dowiedziałem się po seansie. Obejrzyjcie więc przed pójściem do kina. Najlepszy Shalmayalananenananene czy jak mu tam od lat.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 28-01-2017 o 02:36
Stary 11-02-2017, 01:23   #3623
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12792

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Obejrzałem Arrival, bardzo dobry film. Za cholerę bym się nie chciał tego języka nauczyć, przejeb.ane mieć tak całe życie zaspoilerowane, zdecydowanie wolę liniowość.
Stary 11-02-2017, 18:40   #3624
Parker
Stały bywalec
Parker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykładParker Daje dobry przykład

Miasto: Pruszków
Reputacja: 538

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 4

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Obejrzałem Arrival, bardzo dobry film. Za cholerę bym się nie chciał tego języka nauczyć, przejeb.ane mieć tak całe życie zaspoilerowane, zdecydowanie wolę liniowość.
Widziałem sporo pozytywnych opinii ale mnie ten film nie wciągnął.
Jakoś za słabo była prowadzona ta akcja i w momencie kulminacyjnym (gdzie de facto cała zagadka się rozwiązuje) nie wzbudziło to we mnie nie wiadomo jakiego wow.

Od siebie dodam, że jak ktoś chce obejrzeć film w trochę inny sposób igrający z czasem (mam na myśli tutaj pętle czasowe) to najwyżej na mojej liście jest COHERENCE
Stary 11-02-2017, 19:54   #3625
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

mam podobnie jak Parker minus Coherence ktorego nie widzialem :f
Stary 11-02-2017, 20:53   #3626
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Parker Zobacz post
Widziałem sporo pozytywnych opinii ale mnie ten film nie wciągnął.
Jakoś za słabo była prowadzona ta akcja i w momencie kulminacyjnym (gdzie de facto cała zagadka się rozwiązuje) nie wzbudziło to we mnie nie wiadomo jakiego wow.
Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
mam podobnie jak Parker minus Coherence ktorego nie widzialem :f
A jak zrozumieliście ten film?
Stary 12-02-2017, 12:42   #3627
Grzegorzo
Fanatyk
Grzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo CelebrytaGrzegorzo Celebryta

Grzegorzo's Avatar

Miasto: Temptation
Reputacja: 2919

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta  
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ostatniej Rodzinie? Jak wrażenia?
Ostatnia rodzin mnie nie interesowała na początku, ale po namowach dziewczyny zgodziłem się w końcu.
Super sprawa i pewna oryginalność. Film ciężki i interesujący, więc nie dla każdego

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Black Mirror 3 sezon - mistrz, jeśli idzie o produkcje z UK, to nic się z tym serialem nie równa. Odcinki o gwiazdkowaniu i pszczołach najlepsze. Jeden z najciekawszych serialów ostatnich lat, oglądać koniecznie.
Dla mnie najlepszy odcinek to ten z młodym małżeństwem co spotyka się z przyjaciółmi i ten motyw z soczewkami, absolutnie mnie dobił i wprowadził w pewien tok przemyśleń
Spoiler:

Oprócz ludzkich zachowań, które przekornie nie są przekombinowane ale szczere i autentyczne, widać jak może wpłynąć technologia na nasze życie i jak zapewne będzie.

Ogólnie po rozmowach ze znajomymi zauważyłem, że każdy odcinek zbiera skrajne oceny (np ostatni z 3 serii) i sam nie lubię tego, gdzie ludzie są obojętni wobec maltretowanej murzynki

Co do 4 sezonu to http://www.christianpost.com/news/bl...rticle-174554/
Stary 12-02-2017, 18:20   #3628
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

nijak, kosmici przylecieli, siabadaba i koniec.

Spoiler:
przylecieli kosmici, wybrano kobitke do nawiazania kontaktu, okazalo sie ze to wlasciwie kosmici ja wybrali, w koncu dali jej, przynajmniej czesciowo ich umiejetnosc 'obchodzenia' czasu ze tak to nazwe, dzieki temu mogla sie z nimi lepiej rozumiec i zatrzymala tez atak chin na kosmitow, pozniej w sumie juz nie pamietam, ale zakonczenie to raczej zamkniete bylo :f
Stary 12-02-2017, 20:29   #3629
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

To tak trochę na odpierd0l zrozumiałeś, ale kogo to obchodzi, w sumie nie wiem po co się pytałem.
Stary 12-02-2017, 23:02   #3630
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

na ********* to napisalem, a nie zrozumialem :f

i tez nie wiem po co.
Stary 24-02-2017, 11:06   #3631
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

The Silence - jak się napisało wyżej, współczesnego gówna nie idzie oglądać. Film jest nudny, nudnyyyy jak japońskie erpegi, spokojnie o godzinę można by skrócić to coś, a nikt by nie zauważył. Usypiałem w kinie.

Ładne zdjęcia, nie powiem, ale brak muzyki to nie była dobra decyzja.

Najgorsze jest jednak przeładowanie chrześcijańską propagandą, nie idzie tego znieść, zwłaszcza taki ateusz jak piszący. Ani to nie jest mądre, ani nie wnosi nic do tematu. Ciężko uwierzyć, ale Scorsese zrobił gniota, odradzam, już lepiej chyba te Transformery oglądać.

Zacząłem Tudors, kawał serialu, na razie 1wszy sezon. Hirst robił, ten od Vikings, więc nie ma przeproś.
Stary 04-03-2017, 16:05   #3632
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Właśnie wróciłem z LOGANA. Uff jakie to dobre, dla mnie najlepszy film z uniwersum Xmen. I do tego ta brutalność... jest fhuj krwawo Kapitalne pożegnanie Jackmana i Stewarta z serią.
Stary 29-03-2017, 22:49   #3633
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Wlasnie wrocilem z Ghost in the Shell.

Filmu z 1995 nie widzialem i bede chcial w weekend nadrobic, wiec nie mam punktu odniesienia, ale.. Scarlett jako Major jest idealna, a Batou huh - swietna kreacja.

Myslalem, ze bedzie wiecej super efektow, a widac, ze skupili sie bardzo na historii, ktora o ironio, byla bardzo fajna.

Polecac
Stary 30-03-2017, 06:55   #3634
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post

Filmu z 1995 nie widzialem i bede chcial w weekend nadrobic, wiec nie mam punktu odniesienia, ale.. Scarlett jako Major jest idealna, a Batou huh - swietna kreacja.

Myslalem, ze bedzie wiecej super efektow, a widac, ze skupili sie bardzo na historii, ktora o ironio, byla bardzo fajna.

Polecac

Czyli się udał. W sumie to jeden z nielicznych filmów na horyzoncie, wobec którego miałem jakiekolwiek oczekiwania. I na który ostatecznie nie będzie mi się chciało przejść do kina.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-03-2017, 08:38   #3635
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post

Polecac
Ale cycków nie ma a w pierwowzorze są więc lipa nie idę

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2017, 00:25   #3636
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Byłem na Life. Czemu mnie to qrwa spotyka nie będzie już dobrego filmu SF dziejącego się w kosmosie ? Najpierw Pasarzerowie teraz ten kosmiczny ślimak. Szkoda na to czasu pieniędzy a nawt tranferu z internetów

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
Stary 07-05-2017, 23:51   #3637
YuSuzuki
Bahmani
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7914

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Jakoś nie miałem okazji wcześniej tego zobaczyć , ale wiem jedno że Prawdziwa historia z Tony Hopkinsem ( moim drugim ukochanym aktorem) urzeka i to do tego stopnia , że nie wiem co powiedzieć ... może tylko rzeknę że film jest genialny pod każdym względem a Anthony jak zawsze doskonały, polecam 9/10

Stary 13-05-2017, 09:13   #3638
sobol
Spambot

sobol's Avatar

Lista Osiągnięć

Prometeusz 2. Byłem zobaczyłem zwątpiłem. Niech ktoś temu staremu dziadowi odbierze prawa do kręcenia filmów w świecie Obcego

Ostatnio edytowane przez sobol : 13-05-2017 o 09:15
Stary 15-05-2017, 13:26   #3639
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ostatnio zaliczyłem:
- The Expanse S1 - ciekawie zrobiony serial sci-fi, chyba z niezłym budżetem, bo CGI dobrze wygląda. Jest intryga i sporo interesujących postaci, których łączy jedno wydarzenie. Mogę polecić. Czekam aż S2 wskoczy do Netfliksa.
- Black Mirror - dobre! Ciekawe i zarazem smutne wizje społeczeństwa bliższej i dalszej przyszłości oraz problemów związanych z technologią, portalami/usługami społecznościowymi itd. Każdy odcinek jest zamkniętą historią, co ma swój urok. S3E1 z instagramem w realu chyba mój ulubiony.
Stary 15-05-2017, 23:01   #3640
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

The 100 - zamysł samego serialu bardzo fajny bo po wielkiej wojnie, która sprawiła, że życie na Ziemi jest niemożliwe ludzie założyli kolonie na stacji kosmicznej złożonej ze stacji wielu narodów. Po niemal 100 latach od tego wydarzenia postanawiają wysłać 100 dzieciaków z powrotem na Ziemię aby sprawdzić czy da się tam przeżyć. Stacja zbudowana przez kilka narodów ale oczywiście wszyscy mówią tylko po angielsku jedynie 2-3 osoby mówią z akcentem tak mocnym jak gość na bazarze z ruskimi piratami. Postacie lecące na naszą planetę podczas castingu usłyszały chyba kwestię "potrafisz zagrać większego kutasiarza i cwaniaka niż gamonie będący w Watch Dogs 2?" bo inaczej nie potrafię wyjaśnić tego całego buractwa wśród tej dzieciarni. Rozumiem, że stali się królami życia bo wylądowali na dawnym domu ludzkości ale ich idiotyczne zachowania są dla mnie nie do przyjęcia. Chociaż podobno w nowym Obcym jest coś na podobnym poziomie. Przykład pierwszy z brzegu - gość wychodzi z obozu na dosłownie 3-4 metry. Zostaje zaatakowany ale ma całkiem sporo czasu na reakcję. Czy zawoła kogoś? Krzyknie aby ktokolwiek z kilkudziesięciu osób zareagował i przybiegł na pomoc? Nie. On pójdzie w krzaki sprawdzić co się dzieje. Chciałem ogarnąć całość ale po 12 odcinkach pierwszego sezonu odstawiłem i nie mam zamiaru wracać. Nie polecam jak ktoś ceni sobie logikę wśród bohaterów.

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania