Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-02-2013, 10:49   #21
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Domyślnie Odp: Wiedźmin 3

Zapowiada się zajebiście. Tutaj zebrałem i przetłumaczyłem najważniejsze informacje: http://www.onlinecenter.pl/10966/Akt...wiedziany.html

Polskie logo:

Ostatnio edytowane przez wrog : 05-02-2013 o 11:01
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 11:05   #22
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Wiedźmin 3: Dziki Gon

Zbyt fantastycznie do wszystko brzmi. Mało to razy efekt końcowy był cieniem (przesadnie) ambitnych założeń. Na razie zapowiedziano (i tylko zapowiedziano przy pomocy słów i artworków) coś co ma mieć nawet nie dużą, a wręcz mega skalę, a premiera rzekomo już w 2014. Nie da rady, takich rzeczy to nawet Era nie da - albo gra ukaże się znaczenie później, albo będzie "mniejsza" lub (najprawdopodobniej) jedno i drugie. Killzone 2 E3 2005 trailer anyone?

Spoiler:

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 11:40   #23
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Miasto: Śląsk
Reputacja: 775

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Bogacz Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 20

Dwójki nawet nie ukończyłem bo wiało nudą i sterylnością. Obawiam się, że kolejnego Wieśka nawet nie liznę.
Stary 05-02-2013, 12:13   #24
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Ciężko wierzyć we wszystkie zapewnienia twórców. W końcu jeszcze niedawno CD Projekt RED przekonywał, że Wiedźmin 2 będzie najlepszą i najładniejszą grą na 360'tkę. Nie powiem, gra była świetna, ale nie tak genialna jak zapowiadali.

Nie mniej jednak na 3'kę już czekam i na pewno ją sprawdzę. Jak dla mnie otwarty świat jest potężnym plusem.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 12:15   #25
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Sterylnością i nudą? Bitch plizzzzz.....
Stary 05-02-2013, 12:22   #26
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Polska gra więc życzę mega sukcesów, ale RPG bez "j" z przodu to dla mnie najnudniejszy gatunek. Grałem chwile, ale mnie nie wciągnęło.
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 12:42   #27
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

No wiadomo, ze duzo to bajdurzenia deva, bo jak inaczej, ale przy drugiej czesci sie popisali ze zgodnoscia swiata ksiazkowego i przywiazaniem do szczegolow. Niech tylko naprawia kilka rzeczy, ekrany ewkipunku, mape, jak sie tak powoluja na Bethesde, to moze cos od nich wezma, i bedzie uber gra. Te cale ekrany ladowania i otwarty swiata moga sobie wsadzic, malo mnie interesi.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 12:52   #28
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Te ludki ze swoim Wieśkiem chcą się zmierzyć ze Skyrimem... hihihi
Powodzenia.
Szczerze.
Stary 05-02-2013, 12:59   #29
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiedźmin 2 od CDP > Skyrim o Bugthesdy Wybacz, ale słowiańskie klimaty przebijają te Nordyckie.
Stary 05-02-2013, 13:11   #30
rafal198011
Stały bywalec
rafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innychrafal198011 Wzór dla innych

Reputacja: 714

Tu sie wrogu calkowicie z toba zgodze
Gralem w Skyrima gralem w Wiedzmina i osobiscie ciezko bylo by mi powiedziec ktora gra byla lepsza bo bawilem sie przednio przy skyrimie jak i wiesku :P
a na Wiedzmina 3 juz czekam z wywalonym jezorem
rafal198011 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 13:16   #31
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

zależy w czym się chcą mierzyć bo jeżeli chodzi o ilość bugów to chyba Bethesde jest bez szans hehehe
Stary 05-02-2013, 13:18   #32
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 

Wrog, ale Bugthesda potrafiła przynajmniej wydać grę na pleja
A klimaty Sapkowskiego kontra wikingowie to temat rzeka, każdy woli co innego. Niemniej jednak chciałbym w to zagrać na swoim chlebaku, czy tak się stanie zobaczymy.

A Skyrim aż tak mocno nie jest zbugowany, przez 150 godzin kilka razy zresetowałem konsole - i to wszystkie moje problemy, po ostatnim upd problem ze spadkiem płynności minął. Platyna wpadła. Teraz czekam na DLC.

Ostatnio edytowane przez komar : 05-02-2013 o 13:21
komar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 13:25   #33
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Wiedźmin 2 od CDP > Skyrim o Bugthesdy Wybacz, ale słowiańskie klimaty przebijają te Nordyckie.

Jakie?! Slowianskie? Oj Marcin, chyba nie czytales ksiazek, Sapkowski wielce narzekal na brak w naszej kulturze dobrych legend i mitologii oraz bestiariusza. Poniewaz bawil sie postmodernizmem, to mozna uznac, ze jest to jakos 'slowianskie', ale wziete w nawias. Sorry, ale nasza kultura nie dorobila sie czegos takiego, jak mit arturianski czy Edda albo legenda o Nibelungach. My mamy krola Popiela.
Stary 05-02-2013, 13:29   #34
KoBik
Uzależniony
KoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innychKoBik Wzór dla innych

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

To jaki klimat kto lubi to odczucie subiektywne. Mnie klimaty Wieśka kompletnie nie przekonały. Książka to co innego. Sama gra, jest nudna i sterylna. Tak mataman, bije od tej gry piecową naleciałością, czego nie trawię.
Stary 05-02-2013, 13:32   #35
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

My mamy legendy dla dzieci jedynie, ale nie o tym pisałem. Chyba mi nie powiesz Damian, że grając w Wieśka nie czuć słowiańskiej, takiej naszej, swojskiej atmosfery? To jedna z dużych zalet tej serii.
Stary 05-02-2013, 14:05   #36
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-02-2013, 14:26   #37
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Bynajmniej, chyba ze stawiasz znak rownosci miedzy slowianskoscia i rubasznoscia. Gralem po polsku, co mi sie nie zdarza, a voice acting jest zrobiony w tej wersji rewelacyjnie, moze dlatego taki odbior. Ze swiatami fantasy jest tak, ze przyzwyczaily nas do magii i potworow na kazdym kroku, a jak pokazac rzeczywistosc ciutke inaczej, czyli ludzie maja swoje male problemy, gowno ich interesuje jakis tam krol czy wojna, zyja sobie w malych wioskach otoczonych lasami, to nagle wszystko nabiera innego posmaku. To sie Sapkowi udalo, za to ludzie go czytali, tak samo jak za genialne dialogi. Wiem o co Ci chodzi, nawet wiem skad takie wrazenie, ale sie nie zgadzam.
Stary 05-02-2013, 14:34   #38
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Wystarczy porównać Wieśka z RPGami np. z Niemiec. Ja odczuwam różnicę i nie wydaje mi się żeby to wynikało z samego faktu, że gra jest robiona przez Polaków i jest po polsku. Książek nigdy nie czytałem, więc nawet nie wiem czy to z nich się to bierze. Myślę jednak, że tak - Sapkowski całkowicie od polskiej kultury chyba się nie oderwał. W każdym razie mnie ten świat bardzo wciągnął.

Co do screenów, to nie bije od nich „next-genowość", ale:
Cytat:
CD Projekt RED has provided the screenshots you see here from its current in-game assets running on its Internal PC development hardware. However, the renderer - the part of the engine that translates the game files into what you ultimately see on screen - is still in development and will boast significant improvements by the time The Witcher 3 ships. "Right now you see the game in the old renderer, but it's going to be taken to a truly next level," says gameplay producer Marek ZSiemak. In particular, the developers tell us that skin shaders and the dynamic lighting model will be markedly more advanced in the final version.
Stary 05-02-2013, 21:32   #39
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Notka prasowa:

Cytat:
CD Projekt RED oficjalnie ogłasza prace nad grą “Wiedźmin 3: Dziki Gon”, będącą ukoronowaniem nagradzanej serii RPG, łączącej dojrzałą nieliniową fabułę z olbrzymim otwartym światem.

Studio CD Projekt RED oficjalnie ogłosiło tytuł swojej najnowszej gry. “Wiedźmin 3: Dziki Gon” będzie największą grą warszawskiego studia oraz zwieńczeniem trylogii o Geralcie. Nowa produkcja połączy rozbudowaną fabułę opartą na wyborach graczy (czyli wizytówkę studia RED) z żyjącym, otwartym światem – jednym z największych w historii nowoczesnych gier fabularnych.

“Wciągająca i nieliniowa fabuła Wiedźmina 3 rozgrywa się w prawdziwie otwartym świecie. Jest on pełen przygód, zapadających w pamięć postaci i groźnych potworów, a jego eksploracja sama w sobie jest niezapomnianym doznaniem. Gracze będą swobodnie przemierzać lasy, jeziora, góry, miasta i wioski. Każdy region jest zamieszkany przez wyjątkowe społeczności, mające własne zwyczaje, legendy i problemy. Świat w Wiedźminie 3 jest 30 razy większy od obszaru poprzedniej gry o Geralcie” – mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

“Wyobraźcie sobie grę dark fantasy z rozbudowaną, nieliniową historią – tak jak w poprzednich grach o Geralcie – ale teraz będzie ona rozgrywać się w świecie, który można bez przeszkód eksplorować, beż żadnych ograniczeń. Zniszczony wojną świat jest na tyle wielki, że gracze będą musieli przemierzać go na grzbiecie konia lub żeglując łodzią, by dostać się z jednego miejsca w drugie. Równocześnie jest to świat pełen wyborów i ich realnych konsekwencji. Z punktu widzenia dewelopera jest to bardzo wymagające przedsięwzięcie. Zmieniliśmy podejście do designu gry oraz rozbudowaliśmy naszą technologię. Naszym celem jest całkowicie nowy poziom nieliniowości i imersji. Sam jako gracz chciałbym przejść takiego RPG-a i myślę, że wiele osób również czeka na taki tytuł. Wiedźmin 3 jest spełnieniem naszych marzeń i mam nadzieję, że dla wielu naszych fanów również nim będzie” – dodaje Badowski.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest zwieńczeniem serii nagradzanych na całym świecie gier fabularnych oraz ostatnią częścią legendy Geralta z Rivii. Wiedźmin 3: Dziki Gon jest najbardziej rozbudowaną i zapierającą dech w piersiach produkcją studia CD Projekt RED. Swobodna eksploracja otwartego świata jest samoistną przygodą, podczas której gracze będą mogli żeglować po zamglonych wodach oraz galopować poprzez wyniszczone przez wojnę terytoria Królestw Północy. Ulepszony system walki pozwoli graczom poczuć się jak prawdziwy łowca potworów i wykorzystywać wiedźmińskie zmysły oraz umiejętności walki mieczem, by przetrwać w niebezpiecznym świecie podczas poszukiwań ukochanych osób. Nowa mechanika gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wykorzystuje wiele elementów znanych z gier fabularnych i pozwala graczom całkowicie wejść w rolę Geralta, nie zaburzając doświadczeń na przykład poprzez zastosowanie QTE (ang. Quick Time Events).

Wiele osób pyta mnie, czy to rzeczywiście będzie ostatnia gra o wiedźminie. Tak, będzie. Dlaczego? Ponieważ wierzymy, że ta seria powinna skończyć się w naprawdę wielkim stylu. Technologia nareszcie umożliwia nam zaprezentowanie naszej wymarzonej historii w świecie, w jakim chcieliśmy ją przedstawić i przy wykorzystaniu odpowiedniej grafiki. To będzie prawdziwe ukoronowanie gatunku RPG. Ciągle mamy wiele ciekawych pomysłów fabularnych, ale uważamy, że czas już zwrócić się ku nowym światom i ciągle przesuwać granice naszej wyobraźni” – dodaje Badowski.

“Dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z przygodami Geralta, to będzie świetna okazja na nadrobienie tych zaległości. Dzięki powszechnemu dostępowi do najnowocześniejszego sprzętu oraz gładkiemu wprowadzeniu w świat wiedźmina, gra będzie całkowicie przystępna zarówno dla nowych graczy, jak i dla wszystkich fanów gatunku RPG” – mówi Badowski.

Gra zostanie wydana w 2014 roku równocześnie na wszystkie najnowocześniejsze platformy dostępne w momencie premiery. Dzięki połączeniu wyjątkowej wizji artystycznej studia CD Projekt RED oraz najnowszego silnika REDengine 3, Wiedźmin 3 w pełni wykorzysta możliwości najnowocześniejszych platform sprzętowych i ustanowi nowy standard graficzny dla gier RPG.
www.youtube.com/watch?v=gfB90NZh8zw
Stary 05-02-2013, 21:56   #40
KoBik
Uzależniony

KoBik's Avatar

Lista Osiągnięć

Pamiętam mój hype na wieść o tym, że Wiedźmin 2 pojawi się na Xboksie. Problem w tym, że po dostaniu gierki w łapy, tytuł nie sprostał moim oczekiwaniom. Mimo, że dobrze wykonana rzemieślnicza robota to jednak bawiłem się bardzo słabo. Stąd grubo będę się zastanawiał nad zakupem trzeciej części. Teaser śmiechu wart

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania