Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

PlayStation 3 Dyskusja na poziomie o kolejnym dziecku Kutaragiego.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-02-2012, 22:21   #341
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie Odp: Uncharted 3: Drake`s Deception

Najlepsza seria na świecie. A czy trójka jest najlepsza w serii ? Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że wali mnie to.
Czy Batman jest lepszy ? Też mnie to wali, bo wyłączyłem go po 30 minutach i nigdy drugi raz nie odpaliłem.
Stary 23-02-2012, 22:27   #342
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

U3 też wyłączyłeś po 30 minutach ? : >
Stary 23-02-2012, 22:33   #343
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
U3 też wyłączyłeś po 30 minutach ? : >
Jakby zrobili z tego sandboxa to bym wyłączył.
Stary 24-02-2012, 11:45   #344
Yap
Uzależniony
Yap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumnyYap Może być z siebie dumny

Yap's Avatar

Reputacja: 1182

Kwestia gustu. Ja do dziś nie odpaliłem żadnego Batmana bo po prostu tak mnie do niego ciągnie jak do serii GTA - w ogóle. Kiedyś jak będzie za grosze sobie platynkę/calaka zapodam. U3 moim zdaniem wyraźnie odstaje od 2ki. Klimat, otoczka, liniowość i skrypty dają radę jak w żadnej innej grze, ale jednak dynamika dwójki była rajcowniejsza.
Stary 27-02-2012, 23:17   #345
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Miasto: Prawie w Krasnymstawie
Reputacja: 175

Lista Osiągnięć
Złomiarz 360 stopni PlayStation 3 is my Home Platynki jak dziewczynki 
Liczba Osiągnięć: 8

Cytat:
Napisał chrono87 Zobacz post
Najlepsza seria na świecie. A czy trójka jest najlepsza w serii ? Po dłuższym zastanowieniu stwierdzam, że wali mnie to.
Czy Batman jest lepszy ? Też mnie to wali, bo wyłączyłem go po 30 minutach i nigdy drugi raz nie odpaliłem.
Mało piszecie o multi w U3 a ta kwestia mnie najbardziej nurtuje. U2 przeszedłem 12-ście razy zanim mi zbrzydło. Platyna to była formalność tak jak i w jedynce. Niestety multi w U2 było u mnie niegrywalne,ba nawet gdy miałem transfer(3GB) na miesiąc czyli jakies 2.7MB/s download to nie dało się zagrać,a nawet chodzić po mapie Inne gry chodziły bez problemu. Jak jest z multiplayerem pod względem technicznym/grywalnościowym? Potrzebuje mega łącza jak dwójka czy nie?
Wiem,że jak trafię mityczną szóstkę w lotka to kupię trójkę i singla zrobię 12 razy ale czy jest szansa na przedłużenie zabawy w multi tzn. zaszły jakieś zmiany multi względem U2?

PS.Batman AA był dla mnie objawieniem,a widzę,że Batman AC dostaje słabe opinie od graczy więc jednak nie jest to takie cudo jak piszą recenzenci

Xbox Gamercards
OddThomasPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 16:21   #346
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

dla mnie multi w u2 jak i u3 jest bardzo dobre tylko nalezy nauczyc sie w nie GRAC , podobnie jak w halo,gearsy,resistance itd. nigdy nie mialem zadnych lagow wiec nie wiem co opowiadasz , lacze 17 mega z tp

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 17:15   #347
OddThomasPL
Początkujący
OddThomasPL Jest wokół niego pozytywna auraOddThomasPL Jest wokół niego pozytywna aura

OddThomasPL's Avatar

Lista Osiągnięć

17 mb net to dla mnie niestety bajka i si-fi bo mam limit. Chodziło mi o to czy ktoś grał w multi trójki na necie o downloadzie od 0,07 do 2,7mb i czy da się bo w dwójkę się na takim secie już nie dawalo,a np. BF-y dobrze chodzą. Bo to,że trzeba się nauczyć to oczywista oczywistość.

Xbox Gamercards
Stary 28-02-2012, 19:28   #348
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Ja grałem w U3 i BF3 sporadycznie na 1Mb i cały czas na 2,5Mb i żadnych problemów.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 20:19   #349
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 2512

Lista Osiągnięć
Swój! Dopiero się rozkręcam! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 20

Pytanie najważniejsze (z dwóch powodów o czym niżej)
- "jaki masz internet" i skąd? Kablówka, TP/Netia, sieć osiedlowa czy internet mobilny?
Pierwszy powód - jeśli ostatnia opcja jest Twoją odpowiedzią to nizależnie od limitu zawsze będzie źle.
Drugi powód - jeśli BF3 chodzi na nim dobrze to fenomen i odpowiedź na wszelkie pytania i żale beefowych graczy

SethMethod jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 20:19   #350
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Ogrywam właśnie U3. Wkurvia mnie niesamowicie jeden szkopuł, który tak samo drażnił mnie w poprzedniej części - "cholera". Co to ma być? Nie ma innych słów? Przez 10 chapterów tak mi zbrzydło to słowo, że zabiję pierwszego, który wypowie je przy mnie :|
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-02-2012, 12:42   #351
OddThomasPL
Początkujący

OddThomasPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Pytanie najważniejsze (z dwóch powodów o czym niżej)
- "jaki masz internet" i skąd? Kablówka, TP/Netia, sieć osiedlowa czy internet mobilny?
Pierwszy powód - jeśli ostatnia opcja jest Twoją odpowiedzią to nizależnie od limitu zawsze będzie źle.
Drugi powód - jeśli BF3 chodzi na nim dobrze to fenomen i odpowiedź na wszelkie pytania i żale beefowych graczy
Tak,ostatnia opcja i bf-y chodzą w miarę dobrze tzn. wyrzuca z meczu raz na godzinę co jak wiem zdarza się też posiadaczom łącza 100mb ale daje się grać.

w U2 kiedy odpalałem mecz nikt się w nim nie ruszał

QBalu-w taką grę to się gra z polskimi napisami i angielskimi głosami inna konfiguracja to sadomaso. Jarosław Boberek? Rodzina zastępcza?? Kontra Nolan North c'mon

Xbox Gamercards
Stary 29-02-2012, 12:48   #352
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Domyślnie

Boberek robi zajebista robote. Nie znasz sie : P
Chociaz przyznaje - grac w ta serie bez oryginalnego voice actingu to grzech. Z gatunku tych ciezkich.

@Qbalu
Po angielsku slyszalbys w zamian 'oh crap' stale.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
Stary 29-02-2012, 13:17   #353
SethMethod
Wariat
SethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod CelebrytaSethMethod Celebryta

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał OddThomasPL Zobacz post
Tak,ostatnia opcja i bf-y chodzą w miarę dobrze tzn. wyrzuca z meczu raz na godzinę co jak wiem zdarza się też posiadaczom łącza 100mb ale daje się grać.

w U2 kiedy odpalałem mecz nikt się w nim nie ruszał
Na twoim ekranie w BFie wszystko wygląda OK, nie chcesz widzieć co widzą gracze z przeciwnej drużyny. Latałeś już myśliwcem na tym łączu???

Najwyższa możliwa prędkość łącza mobilnego nie licząc LTE to 7,2Mb/s, w praktyce rzadko kiedy jest 3,5Mb/s (zależy od miejsca i godziny połączenia). Mnie w godzinach szczytu (między 8:00 a 18:00) pokazuje w pracy ok 2Mb(pob )/0,5Mb(wys). W domu mam to 3,5Mb/s. Najważniejsze jednak jest to, że poza powiedzmy prędkością łącze mobilne z szerokopasmowym nie ma wiele wspólnego...

Łącze mobilne piękna sprawa (podróże służbowe lub awaria tepsy/netii lub ktoś ukradł kable) ale w tych czasach do grania nadaje się tak samo jak 14'' telewizor kineskopowy. Sorry no bonus...

---------- Wiadomość dodana 13:17 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 13:12 ----------

Cytat:
Boberek robi zajebista robote. Nie znasz sie : P
Chociaz przyznaje - grac w ta serie bez oryginalnego voice actingu to grzech. Z gatunku tych ciezkich.

@Qbalu
Po angielsku slyszalbys w zamian 'oh crap' stale.

Sent from my HTC Vision using Tapatalk
Polska lokalizacja Uncharted, zwłasza drugiej części to w moim prywatnym rankingu najlepsza lokalizacja ever. Jeśli coś wam nie pasuje sprawdźcie tą z Killzone2 i inFamous1... tam jest dopiero kiepsko.

Ostatnio edytowane przez SethMethod : 29-02-2012 o 13:14
Stary 29-02-2012, 13:35   #354
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Domyślnie

Najwieksze minusy mobilnego internetu to ping i straty pakietow a potem prędkość.
Stary 29-02-2012, 15:44   #355
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

Cytat:
Napisał SethMethod Zobacz post
Polska lokalizacja Uncharted, zwłasza drugiej części to w moim prywatnym rankingu najlepsza lokalizacja ever. Jeśli coś wam nie pasuje sprawdźcie tą z Killzone2 i inFamous1... tam jest dopiero kiepsko.
przechodziłem dwa razy U2. raz po angielsku, drugi raz po polsku i... w połowie gry przełączyłem z powrotem na angielski. niczego złego o lokalizacji powiedzieć nie mogę, wręcz przeciwnie - jest znakomita. ale jednego nie mogłem znieść - braku synchronizacji animacji z wypowiadanymi słowami. strasznie mnie to gryzło i ostatecznie drugie przejście dokończyłem raz jeszcze po angielsku.
Stary 02-03-2012, 00:14   #356
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Jestem już "po". Gra jest na prawdę świetna, ale do ideału jeszcze sporo brakuje. Ja wiem, że to gra, że głównym zadaniem gier jest bawić i dostarczać emocje, ale absurdy i przypadki, które serwuje U3 zepsuły mi ogólny odbiór gry. Graficznie - majstersztyx. Najlepiej animowana wirtualna woda i piasek, masa drobnych detali i animacja na najwyższym poziomie. Drugi raz raczej nie będę gry przechodził. Wolę zapamiętać U3 jako świetną przygodę, a nie doszukiwać się na siłę baboli przechodząc raz jeszcze - z całym szacunkiem dla Naughty Dog, ale przyjemniej oglądało mi się filmiki, niż strzelało z bandziorami, a niestety elementy gdzie trzeba było pluć ołowiem były dla mnie najsłabsze.

BTW Ghost Raiderzy to głupszy pomysł niż wielkie stopy
Stary 02-03-2012, 07:18   #357
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

strzelanie ogólnie w tej serii stoi na słabym poziomie. porównując do innych tuzów gatunku - przykładowo do Gearsów, jest bardzo przeciętne. ale nie tylko strzelaniem ta seria stoi na szczęście.

Spoiler:
jeśli chodzi o Ghost Riderów, to te postaci są efektem jego halucynacji. natomiast fioletowi z U2 byli rzeczywistymi postaciami. więc absurd z U2>U3
Stary 02-03-2012, 11:27   #358
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
przechodziłem dwa razy U2. raz po angielsku, drugi raz po polsku i... w połowie gry przełączyłem z powrotem na angielski. niczego złego o lokalizacji powiedzieć nie mogę, wręcz przeciwnie - jest znakomita. ale jednego nie mogłem znieść - braku synchronizacji animacji z wypowiadanymi słowami. strasznie mnie to gryzło i ostatecznie drugie przejście dokończyłem raz jeszcze po angielsku.
Mnie w dwójce rozłożył tekst Sully'ego: "pocę się jak ****** w kościele", oraz ogólnie dialogi między Drake'em i Chloe - czyżbym czuła starożytny sztylet w Twojej kieszeni? - może po prostu cieszę się na Twój widok (nie pamiętam dokładnie ale jakoś tak to szło) niesłabsze były komentarze Nathana padające w kierunku Chloe.

Strzelanie jak strzelanie, w tej serii nie powinno być (i nie jest) priorytetem w rozgrywce. Stąd bez sensu stawiać Uncharted obok Gearsów - tylko dlatego, że obie są z "gatunku" TPP??? GOW to czysta strzelanina, a Uncharted to przygodówka. GOW polega na strzelaniu, przejściu do następnej lokacji, obejrzeniu scenki, strzelaniu, strzelaniu, strzelaniu, scenka, boss, scenka, strzelanie, przeście do... ta gra nie ma niczego innego do zaoferowania. Uncharted 1 miało tyle strzelania co Tomb Raider 1, w następnych częsciach obu serii było coraz więcej strzelania ale nikt nie porównywał Gearsów do Tomb Raidera.

Stary 02-03-2012, 11:45   #359
QBalu
Fanatyk

QBalu's Avatar

Lista Osiągnięć

Dla mnie to pociski lecą zbyt wolno. Ładuję do gościa oddalonego o 10m z 'kałasza', a ten zdąży się jeszcze schować za filarem, samo celowanie powinno być bardziej płynne, bo od 1 części cały czas czuć opór przy namierzaniu.

Denerwowały mnie też niektóre skrypty. Gzyms urwie się, kiedy z niego zeskoczysz, skała spadnie, ale tylko kiedy uciekniesz spod niej. Gracz powinien czuć choć odrobinę stresu, a tutaj spokojnie możemy rozejrzeć się, gdzie by teraz można było sobie skoczyć.
Stary 02-03-2012, 11:50   #360
SethMethod
Wariat

SethMethod's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Dla mnie to pociski lecą zbyt wolno. Ładuję do gościa oddalonego o 10m z 'kałasza', a ten zdąży się jeszcze schować za filarem, samo celowanie powinno być bardziej płynne, bo od 1 części cały czas czuć opór przy namierzaniu.

Denerwowały mnie też niektóre skrypty. Gzyms urwie się, kiedy z niego zeskoczysz, skała spadnie, ale tylko kiedy uciekniesz spod niej. Gracz powinien czuć choć odrobinę stresu, a tutaj spokojnie możemy rozejrzeć się, gdzie by teraz można było sobie skoczyć.
Ja czułem stres przy rozpoczęciu U2 i wspinaniu się po wagonie
Spoiler:
qbalu nie zrobisz ze mną coopa w beefie - tak żeby tylko kilka trofków wpadło harda zrobię z randomami

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 3

Tagi
ołmajgad, playstation, uncharted 3

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania