Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-08-2010, 21:47   #101
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Kane & Lynch 2: Dog Days

249zl :p
a to lipa, płace za limitke a nawet nie mogę tych kodów wykorzystać, a pewnie dodatek z tymi pierdolami będzie kosztować z 240msp heh
Stary 21-08-2010, 21:57   #102
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
249zl :p
a to lipa, płace za limitke a nawet nie mogę tych kodów wykorzystać, a pewnie dodatek z tymi pierdolami będzie kosztować z 240msp heh
No to ostra cena jak na dodatkowy "kartonik" i niedziałające dlc ;] No, ale chociaż fajnie wygląda na półce na pewno ;d

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-08-2010, 23:57   #103
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

no wyglada zajebiscie, story wlasnie skonczylem, faktycznie krotkie jest ale zajebiste, bardzo mi sie ta historyjka podobala chociaz wiadomo nie jest to zaden cud. w multi jeszcze nie gralem i dopiero jutro cos pokombinuje, momentami bylo nawet calkiem trudno i pod koniec idzie sie wkurzyc ale tak to bylo super.
Stary 22-08-2010, 14:32   #104
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Dziwna sprawa z tym niedziałającym kodem. U mnie wszystko było OK: po wpisaniu kodu uzyskałem możliwość ściągnięcia pakietu (160 MB), który dodał co miał dodać, czyli maski do multi (włączane w opcjach), dodatkową mapę i dodatkowe bronie.

Fire, czy ten błąd z freezem po zabiciu przeciwnika (czytałem o tym na Giant Bomb) dotyczy tylko shotguna? Być może zostało to już spatchowane, bo w piątek gra pobrała update, a Ty chyba singla męczyłęś wcześniej, pogramy zobaczymy...
Dobrze wiedzieć, że multi nie jest zglitchowane pod względem osiągnięć.
Ile punktów trzeba mieć żeby dojść do rangi nr 1?

P.S. Odnoszę wrażenie, że edycja limitowana jest jedyną jaką Cenega rzuciła na nasz rynek w przypadku X360, dlatego jest tyle egzemplarzy co kot napłakał.

P.S.2 Jak przeczytałem w CDA, że według nich single jest średniawy, a tryby multi sa od niego lepsze to uznałem to za świętokradztwo, ALE po dłuższym pobawieniu się trybem arcade i multi, jestem gotów częściowo się z tym zgodzić.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 22-08-2010 o 14:53
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-08-2010, 15:01   #105
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

patch wyszedł ponoć jeszcze przed premierą, ja grałem w czwartek i piątek w nocy i freez był

Edit:
Tutaj najlepszy poradnik i wskazówki do calaka http://www.xboxxn.com/article.php?ca...d=479#articles

Ostatnio edytowane przez FireFlow : 23-08-2010 o 23:38
FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-08-2010, 12:29   #106
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj przeszedłem grę na ekstremalnej trudności (zajęło mi to ok. 4h 50 min., sterowany przez konsolę Kane okazał się bardziej przydatny niż statystyczny "AI buddy") i tym samym uznałem przygodę z grą za skończoną (multi mnie nie zbyt rajcuje, ponadto są lagi, problemy ze znalezieniem meczu jak w Bio 2 i rozłączenia, szkoda mi czasu).
Dawno już grzanie ołowiem do przeciwników nie sprawiało mi takiej frajdy, w tej grze radość z zabijania jest autentyczna (dotyczy to nawet najwyższego poziomi, ale w mniejszym stopniu, bo trzeba walczyć bardzo ostrożnie i zachowawczo, choć czasem śmiałe zagranie popłaca bardziej) i duża.
Bugi, owszem są. Trafiłem na niesławne zwiechy przy strzałach w głowę, ale w moim przypadku bardziej dotyczyło to headshota z pistoletu, a i sam zwiech trwał zwykle ok. 1 sekundy (czasem z takim czymś miałem do czynienia w ME2).
Bardzie denerwującym były dziwny błąd, na który natknąłem się przechodząc grę na ekstremalnej trudności: parę razy kiedy dotarłem do ostatniego checkpointa na danym etapie to nagle głosy postaci milkły, a po skończeniu etapu zamiast ekranu ładowania witał mnie ciemny ekran dyktujący konieczność zresetowania konsoli. O dziwo, po wybraniu opcji "contnue" gra zaczynała się na początku następnego etapu, a w menu poprzedni (ten który się w taki specyficzny sposób zwiesił) był oznaczony jako skończony na "extreme", więc jakby nic się nie stało achievement "Dead Men Rising" odblokował się bez problemu).
W sumie zgadzam się z zarzutami recenzentów, że w tej części bohaterom brakuje głębi, ale ekspozcja postaci była potrzebna w pierwszej części, a ta jest ewidentnie skrojona pod osoby które są z Dead Men zaznajomiona (więc niec im nie trzeb ana temat Kane'a i Lynch'a tłumaczyć).
Ocena: 8=/10.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 01-09-2010, 12:34   #107
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

pierwszy DLC z nowymi acziwami do K&L2 jest już dostępny na marketplace za 560MSP. niestety osiągnięć nie widać na xbox.com. poniżej lista...

Cytat:
Napisał iSs Baillie @x360a.org
Escape From The Pound 20G
Escape on all levels at least once in Multiplayer Ranked Match or Arcade Mode.

Good Doggie 20G
Escape with $100,000 or more in every round of a Multiplayer Ranked Match session.

Rabid 50G
1000 kills.

K9-Firepower 20G
Get 5 kills using canisters in a round of Multiplayer Ranked Match or Arcade Mode.

Last in Show 25G
Escape as the last player on your own in a Multiplayer Ranked Match.

Poodle 50G
Accumulate $25,000,000 during your career in Multiplayer Ranked Matches.

Under Dog 25G
In the last round of a 'Fragile Alliance’ Ranked Match, climb from last to 1st place.

Rex 20G
Get 150 criminal kills as a cop in ‘Cops & Robbers’ Ranked Matches.

The Dog Track 20G
Escape in less than 1½ minutes in Arcade Mode or Multiplayer Ranked Match.
Stary 01-09-2010, 12:43   #108
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

a moj kod do dlc dalej nie dziala : F
Stary 01-09-2010, 12:46   #109
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie jest przypadkiem tak, ze Doggie Bag "wchłonęło" Alliance Weapons Pack i całość kosztuje 800 MSP?
Przynajmniej wczoraj tak jeszcze było.

P.S. Kto obsługuje xobx.com? Czy MS stworzył z tego stanowiska miejsce pracy chronionej dla umysłowo niedorozwiniętych czy może praktykantów, którzy powinni co najwyżej kawę woźnemu parzyć tam posyła?

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 01-09-2010 o 12:56
Stary 01-09-2010, 12:49   #110
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
pierwszy DLC z nowymi acziwami do K&L2 jest już dostępny na marketplace za 560MSP. niestety osiągnięć nie widać na xbox.com. poniżej lista...
Ładny burdel MS na Rynku wczoraj miał. Doggie Bag za 800 MSP, brak tej paczki z broniami. Teraz już jest porządek, może i acziwy dodadzą.
Stary 01-09-2010, 12:51   #111
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Ładny burdel MS na Rynku wczoraj miał. Doggie Bag za 800 MSP, brak tej paczki z broniami. Teraz już jest porządek, może i acziwy dodadzą.
Przecież napisałem, że połączono obie paczki, stąd cena: 560+240=800. W opisie DLC na marketplace było wszystko napisane. Teraz je widocznie rozdzielono. Innymi słowy: cena w sumie nie była błędna, bo obejmowała 2 w 1.
A fuszerka z achievami już któryś raz odchodzi, co to ma znaczyć? Jak trudne może to być, ze raz po raz MS robotę zawala?

P.S. Dopiero po przeczytaniu uaktualnionej wersji newsa z głównej zorientowałem się, że w tym "2 w 1" brakowało broni z pre-orderów/limitki, które teraz są w Alliance Pack po "rozdziale".

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 01-09-2010 o 13:38
Stary 01-09-2010, 13:38   #112
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

koniec końców, z K&L2 może być tak, jak z Dark Void. DLC wyszło, wsparcie dla osiągnięć miało. jednak po dziś dzień nie ma aktualizacji osiągnięć na xbox.com.
a dodatek wybitnie multiplayerowy. jeśli multi u mnie zaskoczy, to i pokuszę się o DLC.
Stary 01-09-2010, 13:51   #113
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
koniec końców, z K&L2 może być tak, jak z Dark Void. DLC wyszło, wsparcie dla osiągnięć miało. jednak po dziś dzień nie ma aktualizacji osiągnięć na xbox.com.
a dodatek wybitnie multiplayerowy. jeśli multi u mnie zaskoczy, to i pokuszę się o DLC.
Ja tego nie rozumiem, jak do takiego czegoś mozna w ogóle dopuścić? Zwłaszcza, ze przy każdej takiej "AFERZE" MS rżnie głupa i twierdzi, zę o problemie wie dopiero od użytkowników. Co oni, do k@#wy nędzy gamertagów nie testowych i dostępu do xbox.com "z perspektywy zwykłego użytkownika" nie mają?! Nie testują tego w ogóle? Nie wspominając już o tym, że przy takim Dark Void problem był, jest i najprawdopodobniej pozostanie.
Chłostać i palce obcinać powinni za taką nierzetelność.

Stary 01-09-2010, 14:23   #114
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

chociaż mówiąc szczerze, to się trochę zapędziłem. przecież K&L2 i Bioshock 2 mają acziwy z najnowszych DLC w dashu, jedynie na xbox.com ich nie widać. z Dark Void jest tak, że ich nie ma nigdzie ; ]
Stary 01-09-2010, 14:29   #115
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
chociaż mówiąc szczerze, to się trochę zapędziłem. przecież K&L2 i Bioshock 2 mają acziwy z najnowszych DLC w dashu, jedynie na xbox.com ich nie widać. z Dark Void jest tak, że ich nie ma nigdzie ; ]
Tak? Jestem pewien, że czytałem jakiś czas temu żale zachodniego gracza, który twierdził, że wyświetlają mu się w dashu. W sumie gry nie mam i nie zamierzam mieć (choć swego czasu się nią interesowałem) więc nie wiem jak to jest, z drugiej strony te braki terminowych updatów to skandal i tyle.

Stary 01-09-2010, 14:33   #116
zimzvm
Spambot

zimzvm's Avatar

nie ma osiągnięć. ani w dashu ani na xbox.com. zresztą zrobiłem 1000/1000 i normalnie mi się wyświetla w dashu jako calak.
a sama gra jest poprawna. nic ponad to. ot, dobra strzelanka z imho bardzo dobrą grą aktorską. przede wszystkim postaci są zrobione z jajem i naprawdę przyjemnie ogląda się cutscenki.
Stary 01-09-2010, 14:40   #117
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
nie ma osiągnięć. ani w dashu ani na xbox.com. zresztą zrobiłem 1000/1000 i normalnie mi się wyświetla w dashu jako calak.
a sama gra jest poprawna. nic ponad to. ot, dobra strzelanka z imho bardzo dobrą grą aktorską. przede wszystkim postaci są zrobione z jajem i naprawdę przyjemnie ogląda się cutscenki.
Wszechobecny Nolan North .
Zauważyłem, że wiele gier, które zbierają przeciętne noty (60-70 na Metacritics) może się pochwalić dobrym voice actingiem. Dog Days jest jednym z przykładów. Ja osobiście oceniam grę Briana Bloom'a (Kane) wyżej niż J. Monroe'a (Lynch) ale w ogólnym rozrachunku obaj są dobrzy. No i nie ma North'a .

Stary 08-09-2010, 19:26   #118
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

http://www.escapistmagazine.com/vide...nch-2-Dog-Days

Było? Zero Punctuation o K&L2

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd