Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Kinect Wyginaj śmiało ciało!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-11-2010, 12:53   #241
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: Kinect

Jak można złamać Kinect? Każdy będzie składał sobie swoją własną kopię? wtf.
Stary 08-11-2010, 13:08   #242
LIMOP
Znajomy
LIMOP Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 24

Wiedza dokladnie na jakiej zasadzie Kinect dziala i bedzie mozna ta technologie uzyc do innych celow.
Microsoft nie jest zadowolony...
Stary 08-11-2010, 13:55   #243
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Ja chciałbym zapytać jak użytkownicy Kinect - Zeratul oraz Wrog - oceniają ten sprzęt ? Poza samym graniem, używanie go w Dashu , obsługi rozmów, czy reaguje wystarczająco szybko ? jak to jest z tym wybieraniem czegoś? Filmiki wszystkiego nie pokazują a bardzo jestem ciekaw - zastanawiam się czy warto. A druga rzecz - miejsce w pokoju, czy faktycznie te 2 metry od kinekta muszę stać?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 14:51   #244
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Cytat:
Napisał Ar2rM Zobacz post
Zeratul: jaka odleglosc masz od kinecta do lozka? Czy na podstawie "tancow" ktore wykonywales podczas synchronizacji mozesz okreslic minimalna powierzchnnie dla dzialania Kinecta?
czy kincet musi byc ustawiony na wprost gracza? moze da sie go sustawic gdzies po przekatnej?
musisz miec 1.8m-2.5m... minimum.

Cytat:
Ja chciałbym zapytać jak użytkownicy Kinect - Zeratul oraz Wrog - oceniają ten sprzęt ? Poza samym graniem, używanie go w Dashu , obsługi rozmów, czy reaguje wystarczająco szybko ? jak to jest z tym wybieraniem czegoś? Filmiki wszystkiego nie pokazują a bardzo jestem ciekaw - zastanawiam się czy warto. A druga rzecz - miejsce w pokoju, czy faktycznie te 2 metry od kinekta muszę stać?
Sprzet jest dobry, poki co nie mozna na nim za duzo zrobic i poki nie wyjda gry hybrydowe jego zastosowanie w moim przypadku bedzie znikome... ot Lisa pogra, albo na imprezie sie poszaleje. Wydaje mi sie, ze jest to dobra inwestycja w przyszlosc...

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 14:56   #245
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

To powiedz mnie jeszcze czy da się zauważyć tego laga, bo jak grałem w Kinectanimals na XFD, to tygrys średnio reagował na moje ruchy.
Stary 08-11-2010, 15:06   #246
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

lag jakis tam jest ale maly i nie przeszkadza on w graniu... to nie sa gry w ktorych wykonujesz setki czynnosci na sekunde... robisz jeden ruch i dopiero po paru sekundach nastepny... nawet w ricochet masz przerwe miedzy jednym a drugim odbiciem pilki

Stary 08-11-2010, 15:08   #247
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Wlasnie, naprawili laga, bo na XFD byl zauwazalny, nie jakos skandalicznie, ale byl.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 15:17   #248
jordan 23
Banned
jordan 23 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Reputacja: 8

Lista Osiągnięć

Tak jak powiedział Marcin, to cena (Kinecta) będzie wyznacznikiem jego kupna i nie sądzę by wielu graczy pokusiło się o ten sprzęt....chyba że wyjdzie Virtua Fighter na Kinecta...hurrra
jordan 23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 15:46   #249
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

Cytat:
chyba że wyjdzie Virtua Fighter na Kinecta...hurrra
ta... po pierwszej rundzie dostaniesz zawalu serca.
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 16:35   #250
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

wlasnie pokazalem matce ze przy kinekcie mozna sobie fajnie pocwiczyc, cos czuje ze juz wiem co sie znajdzie pod choinka :>
Stary 08-11-2010, 16:52   #251
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
wlasnie pokazalem matce ze przy kinekcie mozna sobie fajnie pocwiczyc, cos czuje ze juz wiem co sie znajdzie pod choinka :>
Buhaha, jaki spryciarz. :P A tą grę, gdzie leją się po mordach pokazałeś?? :P
Stary 08-11-2010, 17:03   #252
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

w reckach pisza ze jest slabe, zreszta lol jakby bijacych sie typow nie widziala =p

ja tam sie podjaralem kinectem i chetnie to sprawdze, a ze kosztuje tyle ile kosztuje tot rzeba sie jakos wspomoc heh
Stary 08-11-2010, 17:16   #253
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał Zeratul Zobacz post
musisz miec 1.8m-2.5m... minimum.

Sprzet jest dobry, poki co nie mozna na nim za duzo zrobic i poki nie wyjda gry hybrydowe jego zastosowanie w moim przypadku bedzie znikome... ot Lisa pogra, albo na imprezie sie poszaleje. Wydaje mi sie, ze jest to dobra inwestycja w przyszlosc...
po co inwestować w przyszłośc skoro cena niedługo spadnie i może pojawią sie jakies gry dla zwykłych graczy, ja obstawiam że w marcu bedzie pierwsza obnizka do tego czasu wszyscy napaleńcy kupia i przyjdzie pora do zachecenia niezdecydowanych klientów hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 08-11-2010 o 17:18
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 21:01   #254
BartiX PL
Początkujący
BartiX PL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Konsekwentny I love Apple 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

A ja Wrog`u o wrażenia z Kinectimals fajna to zabawa może masz wersje PL syn mi suszy głowę o to maksymalnie i sadze ze na mikołaja mu sprawie Kinecta z dodatkami..ale proszę o opinie fachowca

BartiX PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 21:10   #255
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

To gra typowo zrobiona pod dzieciaki. Niezbyt dużo w nią pograłem, ale wrażenia mam pozytywne. Całość nie polega wyłącznie na głaskania zwierzaka czy rzuceniu mu piłki. To robisz tylko po to, by dostać punkty i odblokować kolejną część wyspy kryjącą nową mini-grę (widziałem rzucanie do celu, wyścig, kopanie piłki). Do tego kupowanie przedmiotów, szukanie skarbów. Wygląda na to, że jest co robić. Coś jak pinaty - gra bawi zarówno małych, jak i dużych.
Stary 08-11-2010, 21:23   #256
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

A jak tam Dance Central? Duży margines błędu czy jednak trzeba się napocić?

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2010, 21:26   #257
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie oszukasz, trzeba się ruszać dokładnie.
Stary 08-11-2010, 21:32   #258
Zeratul
MAM DUŻEGO!!

Zeratul's Avatar

Lista Osiągnięć

trzeba sie napocic... gra karze bledy

Stary 08-11-2010, 21:33   #259
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

No to perfekt, szkoda, że ten złom taki drogi ;d

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2010, 08:54   #260
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

'Ty jestes kontrolerem', dobre.

http://www.atomic-accessories.com/en...playon_eng.htm

Ale ponton zawsze mozna kupic dla wiekszego realizmu;wlasnie sobie wyobrazilem wroga, jak napierdziela w czyms takim w ostatni weekend.Link tylko w ramach ciekawostki, Chiny wyprodukuja wszystko, a zawsze znajda sie ludzie chcacy zarobic na takich pierdolach.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Kinect

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania