Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-11-2010, 17:23   #181
ferdekxx83
Nowy
ferdekxx83 Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FIFA 11

zagra ktos moze jutro meczyk o 15 ferdekx83

---------- Wiadomość dodana 17:23 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:22 ----------

a wie ktos moze jak przeduzyc kontrakty z zawodnikami FIFA Ultimate Team
ferdekxx83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2010, 22:30   #182
BartiX PL
Początkujący
BartiX PL Wkroczył na dobrą drogę

Lista Osiągnięć
Konsekwentny I love Apple 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 7

Skutki grania w Fife

BartiX PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2010, 22:27   #183
Cage23
Nowy
Cage23 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa

Dobrze to ja też pozwolę sobie zadać parę pyta
Zawsze byłem fanem pes, dalej go lubię ale fifa miło mnie zaskoczyła i jednak ją zamówiłem, zrobiłem błąd bo trzeba było się tego wszystkiego wcześniej dowiedzieć

To tak jeśli uruchomię grę na jednym koncie jak ktoś pisał z tym kluczem umożliwiającym grę przez sieć to czy na innym profilu też mi to zadziała z innym e-mail (dopiero co zaczynam się bawić z xbox itp)

Czy jest ktoś kto ma konto na xbox live Polska i gra w fifę/?

W 09 podajże Ultimete tema kosztował teraz już jest za darmo??

Co do turnieju można tak jak w PES10 wejść sobie , wyskakują turnieje np o 22 i da się wejść czy znów są jakieś utrudnienia typu hasło , brak miejsc, i wiele innych , dla nie wiedzących w pes było tak 22 i pierwsze 100 szybszych osób wzieło udziła reszta brała w innym lub musiała czekać , prosiłbym o szerszy opis co do gry w fife 11 przez sieć

Mam konto na xbx l pl mam nadzieję że to nie robi mi problemów, z tego co słyszałem są tam jakieś ograniczenia

Jutro powinna mi już przyjść więc mam nadzieję że ktoś odpowie i jak coś będzie chciał pograć
Cage23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 02:50   #184
rad
Znajomy
rad Wkrótce będzie sławnyrad Wkrótce będzie sławny

rad's Avatar

Reputacja: 101

Z jeszcze innej beczki..
Postanowilem wbic dzis 2 acziwy za zagranie bramkarzem. Koniec meczu, zamiast 2 osiagniec dostaje od razu 6 (w tym za wygranie pucharu klubem ). No nic robie 'Dalej' i zwiecha. Szybki reset, odpalam gre i co...nie ma mojej wirtualnej gwiazdy, na arenie jest Kaka (czyli defaultowo). Szukam mojej gwiazdy w Sevilii (tam nalezal) niestety tez go nie ma. Juz mialem zrobic nowego typka, ale na tej tablicy ze statami (menu glowne) widze ze jest moja gwiazda (80 pkt skilla). Czyli ze jest ale go nie ma...
Jakies szanse na uratowanie goscia? Mialem wbite jakies 35% wyzwan, wiec szkoda byloby go stracic.

rad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 13:23   #185
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Ale bug,haha. Chyba nie da się już odzyskac gwiazdy,a sprawdzałeś czy masz swoją gwiazdę w tym robieniu?

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 14:13   #186
rad
Znajomy
rad Wkrótce będzie sławnyrad Wkrótce będzie sławny

rad's Avatar

Reputacja: 101

Nie jestem pewien, co masz na mysli mowiac 'w tym robieniu' heh. Zakladam ze chodzi o Edytuj Gwiazde, tak jak napisalem sprawdzilem jako pierwsze.
Ten bug jest powszechnie spotykany w jedenastce (Bug jest wszedzie), jednak nigdy nie widzialem historii podobnej do mojej ze znikajaca WG.

rad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 14:16   #187
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał rad Zobacz post
Nie jestem pewien, co masz na mysli mowiac 'w tym robieniu' heh. Zakladam ze chodzi o Edytuj Gwiazde, tak jak napisalem sprawdzilem jako pierwsze.
Ten bug jest powszechnie spotykany w jedenastce (Bug jest wszedzie), jednak nigdy nie widzialem historii podobnej do mojej ze znikajaca WG.
Sam bym chciał te osiągnięcie za klub heh (i chętnie bym poświęcił moją WG ;d)

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 16:24   #188
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam takie pytanie :
Można gdzieś sprawdzic ile mam godzin nagranych?

Stary 06-12-2010, 17:50   #189
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-12-2010, 17:51   #190
Cage23
Nowy
Cage23 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Warszawa

Czy ktoś pomoże i odpowie na wyżej zadane przez mnie pytania
dołączam jeszcze jedno czy jesli mam konto na EA to mam się zalogować do tej fify na to samo konto??

i z tym kluczem bo mam teraz 30 dni free gold i mam jeszcze jedno konto wieć chciałbym potem znów założyć sobie na 30 dni czy jest taka szansa że będe mógł znów grać w fife 11 online bez wykupowania kolejnego klucza/??
Cage23 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2010, 11:56   #191
xsysiek
Nowy
xsysiek Wkroczył na dobrą drogę

xsysiek's Avatar

Miasto: Katowice
Domyślnie Online pass FIFA 11

Nie znalazłem podobnego tematu więc zakładam swój i mam pytanie czy ktoś z Was miał problem z ONLINE do Fify 11? Mianowicie, usunąłem Fife i jej składniki, a po ponownym jej zainstalowaniu na konsoli musze ponownie pobrać ONLINE PASS. wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że mam przeniesione konto na PL i pliku z ONLINE PASS nie da się pobrać na polskiego live'a ponieważ pobieranie zatrzymuje się na 27% i dalej ani drgnie. Na innych kontach nie przeniesionych na PL nie ma z tym problemu. Jeśli ktoś rozwiązał ten problem lub ma taki sam proszę o kontakt.

Wygląda to mniej więcej tak:
http://www.youtube.com/watch?v=5mHx1fVwYTQ
xsysiek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-12-2010, 12:01   #192
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Gdzie można sprawdzic ile mam zagranych meczy swoją gwiazdą? (o ile można).

Stary 12-12-2010, 17:01   #193
Szelo
Nowy
Szelo Wkroczył na dobrą drogę

Szelo's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 29

Lista Osiągnięć

W jaki sposób na arenie można użyć swojej gwiazdy jako bramkarza przy karnych? Próbowałem zmienić to ustawieniach, w menu treningowym i nic.
Szelo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-12-2010, 17:46   #194
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja nic nie zmieniłem tylko jak grałem z kuzynem,to grałem jako bramkarz obroniłem 10strzałów i dostałem osiągnięcie.

Stary 01-01-2011, 12:26   #195
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Pojawil się ostatnio jakiś bug z freeze'em obrazu, orientuje się ktoś o co chodzi? Podobno można robić to celowo, żeby przeciwnik wyszedł z gry?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2011, 16:26   #196
damiantc
Znajomy
damiantc Wkrótce będzie sławny

damiantc's Avatar

Miasto: .ılı..ılı.
Reputacja: 97

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
Pojawil się ostatnio jakiś bug z freeze'em obrazu, orientuje się ktoś o co chodzi? Podobno można robić to celowo, żeby przeciwnik wyszedł z gry?

dosyc czesto mozna spotkac takich "zawodnikow" w UT nnjeebaniii oszusci !!!
damiantc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2011, 18:19   #197
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Jak to działa? na oficjalnym forum EA jedni mówią że to kombinacja z netem, inni że jeszcze coś, i jak się przed tym obronić.. ?
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2011, 18:29   #198
Diverso
Stały bywalec
Diverso Wkroczył na dobrą drogę

Diverso's Avatar

Reputacja: 22

Lista Osiągnięć

Nie da się, albo Ty wyjdziesz, albo przeciwnik, chociaż czasem zdarza się, że muszą wyjść obie osoby. Osobiście zauważyłem, że warto zostawiać pauzę na koniec, bo jeśli jesteśmy przy piłce i mamy freeze'a to wciśnięcie startu przerywa go, chociaż za chwilę n może znów się pojawić.
Stary 01-01-2011, 22:24   #199
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Diverso Zobacz post
Nie da się, albo Ty wyjdziesz, albo przeciwnik, chociaż czasem zdarza się, że muszą wyjść obie osoby. Osobiście zauważyłem, że warto zostawiać pauzę na koniec, bo jeśli jesteśmy przy piłce i mamy freeze'a to wciśnięcie startu przerywa go, chociaż za chwilę n może znów się pojawić.
Na chwilę pomaga, ale zawsze pojawia się znowu. Najlepsze, że jakiś dzieciak zaczął mnie wyzywać jak to się pojawiło, więc albo chciał udać, że jest niewinny, albo to jeden z wielu bugów w tej słitaśniej gierce... (ja oczywiście nie jestem masterem freezującym obraz ;d)

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-01-2011, 22:32   #200
Diverso
Stały bywalec
Diverso Wkroczył na dobrą drogę

Diverso's Avatar

Reputacja: 22

Lista Osiągnięć

Ja dawałem do zrozumienia, że nie wyjdę, bo kasy się nie dostawało, a potem 10 meczy trzeba było zagrać, żeby mnożnik znów był maksymalnie duży. Dlatego, książka i czekałem :P

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania