Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-01-2011, 10:44   #61
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Mafia II - osiągnięcia

Hm ale jak znajdzie się dobre miejsce i odpowiednio wybiju lekko puszczając gaz przed sczytem rampy jest ciut łatwiej :-). Dobre miejsce to np. rampa na północ od baru w południowo wschodnim krańcu mapy. Ja mam zdecydowanie większy problem z Velocity Runem za 2000pkt no i przydałoby się więcej checkopintów, szkoda zasuwać po raz kolejny przez całą mapę jak cię załatwiają przy próbie kradzieży limuzyny :-).

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2011, 10:57   #62
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ok thx za podpowiedzi do tematu moze wroce
Stary 09-01-2011, 11:15   #63
In The End PL
Początkujący
In The End PL Wkrótce będzie sławny

In The End PL's Avatar

Miasto: Kraków/Tarnowskie Góry
Reputacja: 61

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Na Hypersonic jest bardzo łatwy sposób, mianowicie:
- odpalamy misję Bet on That - najważniejszy jest samochód, którym będzie jechał gość, którego śledzimy
- po zabiciu kogo trzeba zabieramy samochód przed zakończeniem misji, bo potem zniknie - nazywa się coś tam Grand American
- jedziemy na Grand Upper Bridge i przejeżdżamy go całego, ja tak nabiłem właśnie 2000 (przy tym wózku pkt nabijają się kosmicznie szybko), największą trudnością jest nie dać się zabić przy tej prędkości
i voila, wpada achiv

In The End PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-01-2011, 21:21   #64
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Noo po wielu próbach Hypersonica się udało wbić autkiem z 'Bet on That', ale tylko jesli je stuningowąłem na level. Diablo trudno jest nie dać się zabić pod koniec, mnie zawsze przy hamowaniu wywalało na budynek za mostem ale jakoś się udało, jakby komuś nie szło może sprobować jechać w druga stronę, ze wschodu na zachód, ja jechałem odwrotnie, prosto z misji.

Został jeszcze skok za 200 pkt., jakiś zglitczowany ten acziki, robiłem kilka razu za ponad 200 na rampie prosto na południe od startu misji z walką na ringu Greaserów, z tego co patrzałem po skoku przy lądowaniu nie mogą wskoczyć pkt za prędkość czy drift tylko za sam skok inaczej aczik nie wyskoczy. Macie jakieś lepsze propozycje użytych miejscówek poza wspomnianą rampą i ta przy Grand Upper Bridge? Co do autka to używam Grandamerica-na lev 3. Skacze się nawet nie trudno, trza tylko pamiętać żeby przy szczycie rampy lekko lewą gałkę do przodu przechylić .

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 11-01-2011 o 21:23
Stary 12-01-2011, 00:18   #65
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Jeśli ktoś robi DLC to może go to zainteresuje. Glitch na 1.000.000 punktów w Vendetta oraz przejechanie 1000 mil (choć mile zajmą ok 25h tym sposobem, ale ja nie zamierzam na legalu takiego debilnego trofeum robić). Na PS3 działa, właśnie "odpaliłem", nie wiem jak na X360. Mam tylko nadzieje, że konsola nie zawiesi się podczas tego błędu.

http://www.youtube.com/watch?v=YUoFog6hlMk

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 12-01-2011 o 00:20
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2011, 02:30   #66
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

ja mile robiłem normalnie w ok 12h i przyznam ,że to jest najdebilniejsze osiągniecie jakie zrobiłem (co za debil wymyśla 1000 mil jak przez całą gre robi sie chyba tylko 150 )

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-01-2011, 10:25   #67
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

dokladnie ani to fajne ani ciekawe, przez ten czas mozna by zrobic nie jednego calaka w jakiejs grze
Stary 12-01-2011, 12:42   #68
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@igor
mi również nie wpadał aczi przez kilka skoków, a byłem pewien, że licznik punktów za każdym razem, gdy próbowałem, przekroczył 200.
ja to osiągnięcie zrobiłem w pierwszej misji tego dodatku, w której musisz zniszczyć 3 samochody w garażu na terenie jakiejś fabryki. jadąc zgodnie ze wskazaniem GPS trafisz na sporych rozmiarów rampę (tuż obok garaży, gdzie są owe samochody). jedyna trudność jest taka, że nad rampą jest rusztowanie/rura/whatever, w którą za każdym razem się wbijesz wjeżdżając na rampę z pełną prędkością. wystarczy lekko puścić gaz tuż przed skokiem i spokojnie przelecisz pod przeszkodą, a za skok zainkasujesz przeszło 200 punktów.
Stary 12-01-2011, 13:11   #69
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Zgaduję ze jechałeś nie upgrade'owanym Shubertem Frigate?

Kokodżambo i do przodu.
Stary 12-01-2011, 22:06   #70
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

nie pamiętam, jakim samochodem jechałem... na pewno jakiś kabriolet to był.
Stary 21-02-2011, 23:11   #71
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Klękajcie narody! "Armagiedon" nadciąga! Polsko-ruska wersja Mafii 2 została na xbox.com wzbogacona o osiągnięcia z "Jimmy's Vendetta"! Cuda Panie, cuda normalne. Pewnie za pół roku i osiągnięcia z "Przygód Joe'go" dodadzą.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-02-2011, 17:34   #72
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Damn, więc jednak w przyszłości będę musiał zaopatrzyć się w gierkę.
Stary 24-02-2011, 07:18   #73
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Czy ktoś z użytkowników cierpiał na "super raka" (super cancir) i w tym tygodniu cudownie ozdrowiał lub ozdrowiała? Przepraszam za niestosowne pytanie, ale ewidentnie mamy tydzień cudów, bo Mafia 2 PL znowu została zaktualizowana na xbox.com, teraz ma już właściwą ilość osiągnięć i maksymalny gs wynosi 1500. Tak więc, cwaniaczki, nie ma tłumaczenia, ze macie "true" calaka lub coś w ten deseń - nabijać 1000 mili w Jimmym trzeba, nie ma zmiłuj się .

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 24-02-2011 o 11:45
Stary 26-02-2011, 15:19   #74
gamer
Nowy
gamer Wkroczył na dobrą drogę

gamer's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 10
Question Odp: Mafia II - osiągnięcia

Witam mam pytanie czy jak zrobię jak w tym linku to czy nabiję też kilometry ?

Stary 26-02-2011, 15:23   #75
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał gamer Zobacz post
Witam mam pytanie czy jak zrobię jak w tym linku to czy nabiję też kilometry ?

Z tego co czytałem: tak, ale trwa to podobno 20h.

Stary 27-02-2011, 00:25   #76
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Zajmie to ponad 30h. Kiedy nabijałem milion tym sposobem to wpadało jakieś 30 mil +/- na godzinę. Nieopłacalny biznes. Wbiłem całą resztę bez tego syfnego osiągnięcia, masochistą jeszcze nie jestem
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2011, 02:04   #77
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Zajmie to ponad 30h. Kiedy nabijałem milion tym sposobem to wpadało jakieś 30 mil +/- na godzinę. Nieopłacalny biznes. Wbiłem całą resztę bez tego syfnego osiągnięcia, masochistą jeszcze nie jestem
Masochizmem dla mnie jest jeżdzenie w te i nazad Już wolałem za prąd troszke wiecej zapłacić aby gra sama nabijała mi mile

Ale masz racje dobre 30h to zajmuje.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2011, 11:49   #78
PL GoNZo
Stały bywalec
PL GoNZo Jest wokół niego pozytywna auraPL GoNZo Jest wokół niego pozytywna aura

PL GoNZo's Avatar

Miasto: Kraków
Reputacja: 168

czy dodatki z ANG/US marketplace dzialaja z PL wersja gry?
Stary 27-02-2011, 13:44   #79
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał PL GoNZo Zobacz post
czy dodatki z ANG/US marketplace dzialaja z PL wersja gry?
Nie, już ktoś się naciął przy premierze Jimmy's Vendetta -kupił, a okazało się, że gra w ogóle DLC nie wykrywa (z dodatkami z polskiego Live nie ma takiego problemu). Może coś uległo zmianie ostatnio, ale szczerze wątpię. Załóż lepiej drugie konto na Polskę, doładuj punktami (legalnie!) i w ten sposób kup DLC, najbezpieczniej tak będzie.

Stary 27-02-2011, 14:06   #80
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

Nie, niestety nie będą działać z inną wersją (jaskier mnie wyprzedził). Odnośnie tego błędu, to myślę, że jest to niezłe rozwiązanie, bo przecież nie każdemu będzie się chciało siedzieć przy tym. Przed wyjściem do pracy ustawi sobie kilka razy grę z tym ''bugiem'' i gotowe! Nawet się denerwować nie będzie trzeba...

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania