Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-03-2011, 20:25   #421
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58
Domyślnie Odp: Łapanie Gamerscorowych oszustów

Chciałem się pochwalić że zdobyłem osiągnięcie w Gears of War - "Pistolero" na ofline jak każdy pewnie wie to osiągnięcie można zrobić tylko na online. hmm... i znów posądzenie o oszustwo jak z NG2? pewnie że tak hehe. Graliśmy w 6 osób: Ja, Dasha pl, Taimeil, Zgramic, Gears Dom pl, i Cidek po ok. 16 rundach wywaliło mnie z liva i dostałem zaraz to ów powyższe osiągnięcie właśnie bez daty ;p niesamowite czyż nie? kto ma coś na ten temat do powiedzenia? może sam coś takiego miał? Powiem tyle że kto napiera 24/h to ma większą szanse na takie dziwne zjawiska :P

Stary 03-03-2011, 15:53   #422
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ja tez ostatnio miałem jedno dziwne zajście, tyle że w GoW 2. Przyjechał do mnie ziomek ktory nigdy nie grał w Girsy więc odzyskaliśmy jego konto na mojej konsoli po czym włączylismy splita i zacęliśmy szukac meczu. Gdy nam znalazło po rozpoczęciu zaczęły mu wpadac po kolei osiągnięcia: Żółtodziób, Młody wilk, Sprawdzony żołnierz, Stary wyga, Bądź ostrożny z życzeniami, Czekaj, kojarzę gościa z twarzy, Nieodrodny syn Miecza, Czy to sen, czy jawa?, Nocna jazda, Zaginione w transporcie, Krew na piasku w sumie na 285 GS. Słyszałem,że kiedyś w podobny sposob można było wgrać achie i rangę ale to wyeliminowali. Widocznie nie do końca...
Stary 18-03-2011, 01:42   #423
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Zamknięty temat łapanie GS oszustów

Dziś przeglądając listę osiągnięć użytkownika SEPHIROTH POL nadziałem się na niemożliwe do zdobycia osiągnięcie za przejście gry najpierw za wyższy poziom, a potem za niższym (w grze automatycznie przechodząc wyższy poziom dostajemy najpierw osiągniecie za niższy, a potem wyższy). Użytkownik zatem ma wgranego calaka w Ninja Gaiden II, pewnie za pomocą save. Rozmawiałem ze znajomymi i też to potwierdzili. Wątek o oszustach jest zamknięty, więc piszę tutaj. Potem możecie scalić. Zresztą większość osiągnięć ma offline, więc widać, że wgrywa. Od jakiegoś czasu na Xbox Live jest głośno o nim, ale widzę, ze na tym forum nikt o nim nie wspomniał, a jest w rankingu, więc należy go wywalić. Chociaż poczekajmy jak się wytłumaczy.
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 01:49   #424
Celt
Stały bywalec
Celt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiekCelt Po prostu miły człowiek

Celt's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 363
Domyślnie Odp: Zamknięty temat łapanie GS oszustów

było wałkowane...

Celt jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 01:49   #425
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

juz sie z tego tlumaczyl kiedys jesli mnie pamiec nie myli, zreszta lol kogo to obchodzi tak szczerze
teraz z tymi tanimi msp i calkiem spora biblioteka gier na god gsa mozna baardzo prosto podbijac
Stary 18-03-2011, 02:03   #426
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Lista Osiągnięć

Tak tłumaczył się, ale jego słowa nie są prawdą. Pytałem kolegę, który siedzi w acziwach wgrywa savy itd. Gdy wrzucimy save z zbanowanej konsoli do nowej po uruchomieniu gry od razu wpadają osiągnięcia za wcześniejsze przejścia gry, a nie jak pisze użytkownik dopiero po przejściu ostatniego poziomu. Spytajcie każdego kto miał do czynienia z wgrywaniem save z gry,a przyzna mi racje.
Stary 18-03-2011, 09:35   #427
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 852

Lista Osiągnięć
Stary dziad! 4 The Players Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 21

przy wgrywaniu savow mozna nawet date ustawic ale kogo to obchodzi niech se wgrywa

hub3k pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 10:54   #428
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Lista Osiągnięć

To ja widzę kolego, że masz małe pojęcie o wgrywaniu osiągnięć. [wycięte przez admina] Więc mówię wam, że wytłumaczenie Sephriona nie jest prawdziwe to nie jest możliwe. Po przeniesieniu save w Ninja Gaiden II na nową konsole zaraz po uruchomieniu wpadają osiągnięcia za dane przejścia gry (sprawdzałem to z kumplem na osobnym koncie). Ciebie może to nie interesuje, ale administracje może tak bo skoro powstał taki temat to sens tego jest. Wiem, że juve wgrywał osiągnięcia i głośno o tym było, więc zapytajcie go, a na pewno to potwierdzi.

Ostatnio edytowane przez wrog : 18-03-2011 o 13:08
Stary 18-03-2011, 11:05   #429
hub3k pl
Wariat
hub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innychhub3k pl Wzór dla innych

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

moze tak moze nie akurat olewam wszystkich cziterow cieplym moczem a wszystkie rankingi mam w dupie jak wiekszosc normalnych osob co graja dla funu . mozesz dalej apelowac do adminow aby zrobili porzadek z tym calym recordem i wyrzucili cziterow ale czy to cos zmieni , i tak twoj Gs jest bardzo daleko od czolowki wiec po co sie spinasz

Stary 18-03-2011, 11:47   #430
mk00h
Underground
mk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądzemk00h Sława i pieniądze

mk00h's Avatar

Miasto: Xbox Live
Reputacja: 2261

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Xbox 540 Zobacz post
(sam dawałem mu kilka swoich)
Tak samo w tym uczestniczysz, więc nie wiem o co ci chodzi.
Stary 18-03-2011, 11:48   #431
hub3k pl
Wariat

hub3k pl's Avatar

Lista Osiągnięć

apeluje o wykluczenie go z rankingu poniewaz mogl wgrywac acziwy

Stary 18-03-2011, 13:27   #432
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Lista Osiągnięć

A powiedź mi kolego w jaki ja rankingu jestem ? W żadnym, na OC automatycznie mnie dodaje jak wpisze dla informacji swój GT. Nie ma mnie w HoF. Wiesz dlaczego ? Bo gram dla zabawy, calaki mnie nie interesuje. Gdybym miał 4 konsole przerobione i gry za free jak czołówka to uwierz mógłbym być w rankingu, ale nie bawi mnie to. Tak samo jak wgrywanie acziwów, więc daruj sobie. Zobacz sobie ile mam calków i spójrz w osiągnięcia, a potem mi coś zarzucaj. Mam na swoim pendrivie backupy wszystkich swoich savów w razie gdybym dysk zmienił lub by mi padł. Kumpel sobie pożyczył go i skopiował na swój dysk bo zajmuje się dla zabawy modyfikacją zapisów i gier, więc dlaczego miałbym mu nie pożyczyć ? Nic mi nie zrobiła z nimi nie uszkodził itd. Po za tym w przeciwieństwie do mnie Semphrion jest w HOF, i każdym większym rankingu polski, a skoro zdobył to nie legalnie to chyba lepiej go usunąć i dać szanse innym uczciwie grającym graczą na wyższe miejsce (nie mam na myśli mnie bo rankingi mnie nie bawią).
Stary 18-03-2011, 13:33   #433
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Cytat:
Napisał Xbox 540 Zobacz post
Zresztą większość osiągnięć ma offline, więc widać, że wgrywa.
Czyli nie można graćoffline bo odrazu jest sie posądzanym o "wgrywanie" ? Zapamietam, że teraz zanim mi aczik wyskoczy to podpinać musze kabel sieciowy coby na LIVE sie zalogować. Ja swego czasu bylem posądzony o wgranie aczików (a raczej rozmowa sie wywiązała z Vartanem) w MKvsDCU gdyż mam 2 acziki w odwrotnej kolejności. Pal licho, że oba automatycznie w tym samym momencie wyskakują i na to w jakiej kolejności bedą nie mamy najmniejszego wpływu. Teraz została mi ostatnia misja w Lost Planet i tez 2 acziki wyskoczą w tym samym momencie i jak znowu bede musial sie tłumaczyć dlaczego kolejność jest taka a nie inna to sie wkurw..
Stary 18-03-2011, 13:36   #434
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Lista Osiągnięć

Przegiąłem z tym offline i przepraszam za to, ale wkurza mnie, że ktoś tak się sra, że jest super, a na 100% wgrywa osiągnięcia w NG II. To nie jest normalne. I jakoś specjalnie nie zależy mi na tym, aby go ośmieszyć czy coś, ale po prostu pokazać, że prawda jest inna niż mówi.
Stary 18-03-2011, 13:39   #435
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

Wiem co czujesz bo sam sie wkurzałem na Juvego, który wgrał sobie Rumble Roses XX a ja mam na liczniku w grze 307h i do calaka jeszcze z 50-60h brakuje. NG2 dość trudna i wymagająca gra i sam sie męcze z poziomem MN. Wgrywanie aczików to dla mnie totalny bezsens bo zabija radość z grania. A w NG2 czasem nie ma leaderboardów ? mozna by zobaczyć jakie miejsce tam zajmuje itp.
Stary 18-03-2011, 13:48   #436
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Lista Osiągnięć

No dokładnie o to mi chodzi. Niestety jeśli grasz offline nie ma Cię w leaderbordzie w NG II tak samo jest z grami Arcade (tam są takie małe leadbordy) jeśli grasz offline to one się dopiero aktualizują po uruchomieniu gry online. A wyżej wspomniany kolega grał w NG II offline.
Stary 18-03-2011, 14:11   #437
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Potwierdzam. Jak się gra offline to trzeba chociaż na moment odpalić grę online, aby uaktualniło wyniki. Mówię to ma podstawie doświadczeń z NG II i 3 grami Arcade (sytuacje z Limbo nawet kiedyś udokumentowałem na zdjęciach), ale to raczej oczywiste, że rankingi same się nie zaktualizują jeśli graliśmy offline. Co do użytkownika, którego oskarżasz to wydaje mi się, że racji nie masz. Nie raz pojawiają się jakieś problemy z osiągnięciami nie zależne w ogóle od nas.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-03-2011, 15:06   #438
SEPHIROTH POL
Początkujący

SEPHIROTH POL's Avatar

Kłaniam się nisko,
Zgadzam się ze wszystkimi co pisali powyżej bo macie wszyscy racje, panie Monkey, twoja podejrzliwość jest zrozumiała, ale proszę pamiętać że osiągnięcia nie są systemem idealnym i nawet w nowych grach się gliczują, a my nie mamy na to wpływu co tam się dzieje bo my gramy, a granie jest naszym hobby i to powinno nas wszystkich łączyć a nie dzielić, mam 32lata i kiedyś gracze byli marginesem społeczeństwa jak ktoś grał to był dzieckiem itp. teraz jest nas coraz więcej i to powinno nas cieszyć i napawać dumą. Powinniśmy zamiast gadać kto oszukuje, rozmawiać o samej grze kto jakie miał przeżycia w niej i co mu się podobało a co nie.
Szczerze to te nasze punkty i osiągnięcia to jest wielka lipa bo niektórzy grają w grę tylko dla punktów i nieważne że gra jest słaba, znam osoby nawet które jak mu się gra bardzo podoba i chętnie przeżył by z nią przygode to rezygnuje z niej bo ma strasznie ciężkie osiągnięcia, można by się nad tym troszke zastanowić..
Łączmy się w naszej pasji, grajmy dla nas samych w to co lubimy oraz z naszymi kolegami w kooperacji.
Pozdrawiam serdecznie.
Stary 18-03-2011, 18:32   #439
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Sep...kur'wa, nie mogłeś wymyślić prostszego nicku?
EOT: teraz prawisz nam o tym, jacy achievement hunterzy są źli, ale kto na swoim TA napisał rangi dla % wykonych ogółem achievementów w grach i nazwał się SUPER PRO WYMIATACZEM?
Stary 18-03-2011, 19:52   #440
SEPHIROTH POL
Początkujący

SEPHIROTH POL's Avatar

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Sep...kur'wa, nie mogłeś wymyślić prostszego nicku?
EOT: teraz prawisz nam o tym, jacy achievement hunterzy są źli, ale kto na swoim TA napisał rangi dla % wykonych ogółem achievementów w grach i nazwał się SUPER PRO WYMIATACZEM?

Siemasz specjalnie dla ciebie: Moj nick czyta się SEFIROT jest to bardzo negatywna postać z gry FINAL FANTASY VII z PSX -gatunek jRPG.
Chyba wszystko co napisze to zostanie przez kogoś odebrane źle, nikogo nie neguje, pisałem że niech kazdy gra jak chce tak? chciałem tylko przypomnieć ze granie polega na graniu a nie na nabijaniu punktów co jest chyba oczywiste.
Prostuje jeszcze jedno nie nazwałem się nigdy pro-evo-wymiataczem, napisałem "...czy ktoś jest MASTEREM PRO-OGARNIACZEM i daje rade." czyli ktoś, a nie ja.
Takim kimś i moim góru jest Pawlok Pl co ma profil idealny - 99%
Pozdrawiam

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania