Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-03-2011, 17:06   #5521
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Raptr nie do końca jest wiarygodny. Mam 12 h w Rockstar Tabble Tennis a czystej gry mam 3h. Nie jest możliwe, żebym aż 9 h w menu siedział Anyway fajny filmik
Stary 21-03-2011, 12:39   #5522
Flapjack wald
Znajomy
Flapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innych

Reputacja: 802

Lista Osiągnięć
Forever Alone Top 10 Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 20

Test Drive Unlimited 2 - 1195/1195

Prawdopodobnie pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie .
Gra z ogromnym potencjałem, który niestety nie został wykorzystany. Po prostu falstart roku i tyle. Najgorzej działający multiplayer z jakim się do tej pory spotkałem. W dalszym ciągu nie wszystkie opcje gry są włączone (ruletka) a serwery gry działają fatalnie i z przerwami.
Pomimo wielu błędów i fatalnie działającego multiplayera czas spędzony z tą grą (około 200 godzin) oceniam bardzo pozytywnie. TDU2 ma w sobie to ciężkie do sprecyzowania "coś", co wciąga po uszy i nie pozwala się oderwać od gry. Moja ocena gry to 7/10 (gdyby wszystko działało jak należy byłoby 9/10).

381 completed games
Flapjack wald jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-03-2011, 14:21   #5523
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Test Drive Unlimited 2

Zgadzam się z Waldim. Gra jest świetna. Polecam!!

Podziękowanie przy osiągnięciu Marshall dla: Fuji Master PL, Flapjack waldi, JACOpl.
Stary 22-03-2011, 22:09   #5524
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

200/200 DeathSpank - Ładna, oryginalna grafika, świetny humor, masa przyjemności z rozgrywki. Mogła by być troszeczkę bardziej rozbudowana. Chyba najlepsza Arkejdówka w jaką grałem. Calak banał. Gratulacje dla wszystkich co ją scalakowali, bo to oznacza, że poznali się na tym, że gra jest taka dobra i ją ukończyli.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2011, 22:24   #5525
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Gratulacje dla wszystkich co ją scalakowali, bo to oznacza, że poznali się na tym, że gra jest taka dobra i ją ukończyli.
Dziękuję i również gratuluję
Stary 23-03-2011, 08:32   #5526
crazzie
Spambot
crazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narodycrazzie Klękajcie narody

Miasto: Poznań, Poland
Reputacja: 6757

Lista Osiągnięć
Own3r! Wiisi mi to Ten jedyny Zbieram puchary 
Liczba Osiągnięć: 42

a ja jakos do deathspanka jak pies do jeza, bieganie i mashowanie przyciskow bez zadnego wiekszego sensu, nawet jesli okraszone fajnym humorem to nie wszystko, zeby mnie przekonac, po prostu bieganie i wciskanie ciagle tych samych przyciskow po jakims czasie nudzi moze jeszcze do tego podejde....

czytam wszystkie posty i wszystkich lubię.
crazzie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 14:49   #5527
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 

Medal of Honor 1000/1000- Dzisiaj wpadło osiągnięcie za maksymalny poziom . Kampania mogła by być dłuższa i multi gdyby nie snajperzy to by się lepiej grało, a tak to giniesz i nie wiesz skąd bo nie ma kill cama wychodzisz z respa jeb,jeb. Najwięcej problemu miałem ze zrobieniem dowódcy ogniowego.

Ocena 7/10

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 15:20   #5528
Tomborex
Początkujący
Tomborex Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 58

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

A jak zrobiłeś tego achiva w Medalu: Fire Controller. Dla mnie chyba ten będzie najgorszy do zrobienia.
Stary 23-03-2011, 17:23   #5529
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

Call of duty 2 1000/1000 - Gra prezentuje się dobrze pomimo swoich lat. Świetnie oddany klimat drugiej wojny światowej, epickie misje. Calak polega na przejściu gry na veteranie, co według mnie nie jest jakimś wielkim trudem w porównaniu do coda 3, 4 bądź nawet 5, które mocno zapadły mi w pamięci. Jest deszcz granatów, nie można ich odrzucać, nie można również biegać, ale powoli ''from cover to cover'' i idzie jakoś to zrobić.

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 17:24   #5530
Taboobasher
Nowy
Taboobasher Wkroczył na dobrą drogę

Taboobasher's Avatar

Reputacja: 47

Lista Osiągnięć
360 stopni Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

ASSASSIN CREED 1000/1000

Gra świetna chociaż ma już parę lat.Grę musiałem przechodzić drugi raz bo opuściłem rozmowy z Lucy. Jeśli chodzi o flagi to większość graczy narzekała na ilość. Mnie się przyjemnie zbierało może dlatego że lubię wszelkiego rodzaju zbieranie pierdółek. Czas najwyższy na następną część.
Taboobasher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 17:28   #5531
Raczok Pl
Stały bywalec
Raczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innychRaczok Pl Wzór dla innych

Raczok Pl's Avatar

Reputacja: 650

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe Lubiany  
Liczba Osiągnięć: 12

Nie miałeś żadnych problemów z tak zwanym ''gliczowaniem'' się flag i templariuszy, które podobno zdarzają się dosyć często?

Raczok Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 17:30   #5532
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja jak calakowałem to żadnych gliczów ze znajdźkami nie miałem i pierwsze słyszę by coś nie tak było.
Stary 23-03-2011, 17:34   #5533
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Cytat:
Napisał Albii Zobacz post
Ja jak calakowałem to żadnych gliczów ze znajdźkami nie miałem i pierwsze słyszę by coś nie tak było.
A ja nie. Tzn. sam jestem przekonany, że jedna flaga z tych rozsianych po terenach pomiędzy miastami mi się zglitchowała. Zebrałem 99, ostatniej szukałem przez parę-paręnaście godzin z dwoma różnymi poradnikami (szczegółowymi) i nie znalazłem, tak więc i pozostałe flagi odpuściłem.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 17:34   #5534
Taboobasher
Nowy
Taboobasher Wkroczył na dobrą drogę

Taboobasher's Avatar

Reputacja: 47

Lista Osiągnięć
360 stopni Go! Go! PSP/Vita Old School Playaz Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cytat:
Napisał Raczok Pl Zobacz post
Nie miałeś żadnych problemów z tak zwanym ''gliczowaniem'' się flag i templariuszy, które podobno zdarzają się dosyć często?
Miałem problem z jednym templariuszem, bo nie chciał się zrespić ale wreszcie za którymś razem się wczytał.
Taboobasher jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2011, 17:37   #5535
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Sporo osób miało problemy z niezaliczaniem flag lub templariuszy. Najlepiej jest nie ściągać apdejta, ja tak grałem i wszystko było ok.
Stary 23-03-2011, 17:37   #5536
Albii
Wariat

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
A ja nie. Tzn. sam jestem przekonany, że jedna flaga z tych rozsianych po terenach pomiędzy miastami mi się zglitchowała. Zebrałem 99, ostatniej szukałem przez parę-paręnaście godzin z dwoma różnymi poradnikami (szczegółowymi) i nie znalazłem, tak więc i pozostałe flagi odpuściłem.
Hmmm... ja miałem coś takiego, że jak zbierałem to odznaczałem sobie na mapce, miałem zaznaczonych 100, a w gierce było 99. Myślałem, że to moja nieuwaga, a czyżby był to glitch ? Potem jak grałem przypadkowo znalazłem tą ostatnią flagę.
Stary 23-03-2011, 18:14   #5537
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

W AC byly spore problemy z flagami i templariuszami-mi sie jedna flaga w Krolestwie zglitchowala i jakos nie moge sie zabrac za przejscie jeszcze raz, bo jazda po tym obszarze, to jedna wielka NUDA.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2011, 09:05   #5538
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Hydrophobia (200/200)

Gra zapowiadała się na dobrą i ciekawą, a wyszła z tego średnio-zła produkcja. Miała być przygodówka, a wyszła marna strzelanka TPP, w której jedynym ciekawym i oryginalnym patentem jest woda.
Woda często stanowi tutaj miejsce akcji, jak i sojusznika - wielokrotnie w czasie gry można zalać różne pomieszczenia lub korytarze, co sprawia, ze zamiast walczyć stojąc twardo na podłodze, walczymy pływając, ale najczęściej gwałtownie wlewająca się woda nie wypełni pomieszczenia, za to obala przeciwników wolno stojących (jak się przykleili do osłony to nic ich nie ruszy), co daje nam jakąś tam minimalną przewagę w walce (jakby była w ogóle potrzebna - gra jest bardzo prostą strzelanką TPP) i owocuje osiągnięciem kiedy już trzej wrogowie zostaną przewróceni przez działanie żywiołu.
Gra jest brzydka (choć główna bohaterka, Kate, jest nawet ładna) i krótka, kończy się cliffhangerem, bo ma (miał?) być drugi epizod. Niby ma ona jakąś tam "replay value", bo w czasie gry zbieramy medale (za np. przejście całej gry używając tylko podstawowej amunicji, czy za np. sprawne wykonaie jakiejś czynności) i znajdźki, z których sporo to naszkryfane na ścianch niewidzialnym atramentem graffiti (powodzenia w szukaniu ich bez poradnika).
Fabuła z kolei jest nawet interesująca - świat jest potwornie przeludniony, co grozi katastrofą, w reakcji na co powstaje organizacja terrorystyczna zasadzająca się na złowieszczych proroctwach i obliczeniach Thomasa Malthus'a (postać jak najbardziej historyczna), który ostrzegał, że przyrost ludiz jest zbyt duży względem przyrostu żywności. Neo-malthusianie mają proste założenie: zredukować liczebność naszego gatunku do 500,000,000, ale w jaki sposób chcieli tego dokonać porywając największy statek pasażerski, na którym akcja gry się dzieje...tego to dowiemy się chyba dopiero z drugiego epizodu, o ile w ogóle powstanie.
4+/10

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2011, 16:30   #5539
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Z racji że jest to mój pierwszy post, witam wszystkich na forum.

Teraz do rzeczy: motyw wbijania wszystkich osiągnięć w grze jest moim ulubionym w grach.
Głównie dzięki temu kupiłem xboxa a nie ps3.
Nie podobał mi się wtedy motyw trofeów.

Oto lista gier w których mam wbite wszystkie osiągnięcia:

- After Burner Climax [200/200]
- Altered Beast [200/200]
- Assassin's Creed [1000/1000]
- Assassin's Creed 2 [1000/1000]
- Band Hero [1000/1000]
- Battlefield: Bad Company 2 [1430/1430]
- Bionicle Heroes [1000/1000]
- Dash Of Destruction [200/200]
- Doritos Crash Course [200/200]
- Feeding Frenzy 2 [200/200]
- Guitar Hero 5 [1000/1000]
- Guitar Hero: Warriors Of Rock [1000/1000]
- Harm's Way [200/200]
- Hexic HD [200/200]
- ilomilo [250/250]
- Kung Fu Panda [1000/1000]
- LEGO Batman [1000/1000]
- LEGO Indiana Jones [1000/1000]
- Lost: Via Domus [1000/1000]
- MS. PAC-MAN [200/200]
- NBA Ballers: Chosen One [1000/1000]
- PAC-MAN CE [200/200]
- PAC-MAN CE DX [200/200]
- Tony Hawk: American Wasteland [1000/1000]
- UNO [200/200]
- Worms [200/200]
- X-Men Origins: Wolverine [1000/1000]

Najbardziej jestem dumny z calaków w Bad Company 2, Warriors of Rock oraz Hexic HD. Aktualnie męczę inne gry [obecnie forza 3] aby wyciągnąć z nich tyle ile się da choć wiem że w większości o calakach mogę pomarzyć. Mówię tu o np Guitar Hero 3, gdzie mam jeszcze za mały poziom umiejętności aby myśleć o wbiciu calaka. Ogólnie motyw osiągnięć sprawia że dłużej gram w daną grę niż powinienem. Dopiero po wbiciu wszystkich osiągnięć postanawiam czy grę sprzedać czy też dodać do kolekcji na półce. Ale sprawę kolekcjonowania gier zostawię na kiedy indziej. Pozdrawiam prObie.

Ostatnio edytowane przez prObie : 17-04-2011 o 21:45
prObie jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-03-2011, 16:33   #5540
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Czy w Tony Hawk: American Wasteland nadal serwery są czynne ?
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania