Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-06-2011, 21:38   #5801
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Truth or Lies - (1000/1000 G) - Przyznaję, że jest to dość ciekawy twór. Niestety, w trakcie półtoragodzinnego z nim kontaktu nie załapałem zasad. Mimo to, pocierając mikrofonem o spodnie, szeleszcząc w jego okolicach torbą po chipsach oraz krzycząc doń "Aaaaaaaa!" i "Beeeeeee!" zdobyłem calaka.

Dziękuję frosztiemu za użyczenie tego arcydzieła .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 23:33   #5802
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Monster Jam: Path of Destruction - pamiętam jak dostałem pierwszą część Monster Jama od Fujiego i przejście końcowych etapów na maksa nieźle mnie wkurzyło bo gra była dość trudna i upierdliwa. Kupując drugą odsłonę tej gry byłem nastawiony na coś podobnie wkurzającego lecz na szczęście gra okazała się zdecydowanie prostsza, nic nie przy stworzyło problemu w jej scalakowaniu i 1000 GS pojawiło się po kilku godzinach.

Cytat:
Napisał promilek Zobacz post
Jeśli wgrywasz osiągnięcia offline, to dat nie będzie, chyba logiczne? Ja tam jasio Tobie źle nie życzę, ale kroczysz ścieżką lukka, też grał offline i wiadomo jak to się skończyło, ale cóż, Twój GS i zrobisz z nim co chcesz, ale pamiętaj MS nie śpi
Dziękuję, że się o mnie promilku martwisz, ale ja sobie śpię spokojnie bo nikt normalny nie usuwa komuś uczciwie zdobytego dorobku. Tym bardziej, że ja w przeciwieństwie do lukka, nie mam zglitchowanych acziwów w Raymanie, Gridzie itp. i gram na oryginałach, a to raczej był powód wyzerowania mu konta (chociaż spekulacji było mnóstwo). Po za tym posiadam od początku swoich przygód wszystkie save z gier, wiec w każdym razie mogę komukolwiek udowodnić, że wszystko jest uczciwie zdobyte. Śmieszy mnie jednak fakt, że narzucacie jakieś bzdurne zasady, że jak grasz w gry za dużo offline to możesz być oszustem. Bo niby jaka jest różnica czy ja gram offline w grę w singlu, czy online ? Żadna, po prostu mamy nic nie znacząca datę pod osiągnięciem.

Zresztą (nie mówię tu teraz o was, ale ludziach, którzy wstrzymali tutaj wojenki) wam nic nigdy nie pasuje.

Grasz w crapy, aby zwiększyć GS - jesteś ciotą bo grasz dla GS, nie potrafisz calakować trudnych gier
Grasz w Hane Montane - ludzie gadają, że wstyd grać w coś takiego
Masz za mało % ukończonych gier - jesteś noobem, albo piratem bo tylko odpalasz gry i nawet nie przechodzisz
Zdobywasz calaki, które są dość trudne - jesteś oszustem, wgrywasz acziwy itd.
Grasz offline - też źle, przypuszczamy, że możesz być oszustem

Takie gadanie przypomina mi też coś w stylu rozmów dwóch przeciętnie zarabiających polaków widzących faceta w samochodzie za kilkanaście tysięcy: "Tej widziałeś Bartosza i jego nowe Audi ? Tak, pewnie robi lewe interesy bo za uczciwe pieniądze w tym kraju nikt takiego samochodu nie kupuje." A prawda jest taka, że ten Bartek zapieprzał od rana do wieczora, aby móc sobie pozwolić na dom, samochód itp., a nie siedział przed blokiem, pił piwo i narzekał, że go na nic nie stać.

Tylko najśmieszniejsze jest to, że ja z wami dwoma spędziłem mnóstwo czasu grając 2 tygodnie w FIFE 09 do rana praktycznie, z Tobą promil męczyłem czasy w GTA IV, zrobiłem całe multi w Bondzie, które też nie było krótkie, fale w Girsach, robiliśmy całe DLC w Gridzie, nie raz pożyczałem zdrapkę do golda, aby zdobyć jakieś sieciowe acziwy, wiec nasuwa się pytanie po cholerę z wami grałem tak długo, aby zdobyć kilka osiągnięć jak podobno można sobie wgrać acziwy z datą hmm ?

I nie odbierajcie tego jako atak w waszą stronę. Mimo tej głupiej gadki na moją osobę i tak was lubię, tylko na drugi raz albo coś na mnie znajdźcie, albo po prostu złapcie na XBL czy via PW i zapytajcie dlaczego ostatnio w crapach mam większość acziwów offline i tam ewentualnie powiedzcie, że za granie offline można dostać bana. Chcecie się jeszcze czegoś dowiedzieć, pogadać tak jak pisałem odezwijcie się na wyżej wspomniany kontakt i możemy podyskutować, ale nie róbmy bałaganu na forum bo ten temat temu nie służy.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2011, 23:42   #5803
antydsr
Nowy
antydsr Wkrótce będzie sławny

Miasto: Parczew, Polska
Reputacja: 70

Cytat:
Śmieszy mnie jednak fakt, że narzucacie jakieś bzdurne zasady, że jak grasz w gry za dużo offline to możesz być oszustem. Bo niby jaka jest różnica czy ja gram offline w grę w singlu, czy online ? Żadna, po prostu mamy nic nie znacząca datę pod osiągnięciem.
Dokładnie zgadzam się z Tobą. Nawet jak oj daaawno temu xbl nie działał przez kilka dni, majornelson na blogu zachęcał do robienia osiągnięć na singlu / offline heh.

A reszta posta? Też rzeczowa! Ile to razy na sieci grałem i dostawałem wyzwiska, obelgi za to że kogoś pokonałem czy coś; pochwały to niestety rzadkość. I nic że sam doszedłem do takiego poziomu, nic to - cheater, nolife itp. A jak słabo Ci idzie to noobek, palant, pośmiewisko.

Aż żal dupę ściska na takie podejście.
Stary 11-06-2011, 23:54   #5804
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie kontynuujcie tutaj tej dyskusji, dziękuję.
Stary 12-06-2011, 00:00   #5805
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

No to ja zmienię temat
Wpadł kolejny calaczek. Tym razem Kung Fu Panda - 1000/1000GS.
Fajna gierka. Miła, ładna i odprężająca. Jedyne zacięcie miałem przy levelu 11 na poziomie Dragon Warrior. Nie powiem, trochę się zirytowałem, ale w końcu jakoś udało się obronić artefakty. Polecam wszystkim dzieciakom i dorosłym luzakom (ale mi się zarymowało .

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-06-2011, 11:43   #5806
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

przed chwileczka dokladnie calak w MegaMind 1000/1000 gra bardzo łatwa, szybka do scalakowanie jesli ktos chce sobie troche podbic GS
Stary 13-06-2011, 10:16   #5807
DamianZiuta
Nowy
DamianZiuta Wkroczył na dobrą drogę

DamianZiuta's Avatar

Miasto: Nekla
Reputacja: 35

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Złomiarz 360 stopni Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 8

Guitar Hero 5 (1000/1000G)- Calak prosty jeżeli większość gry gramy w 4 osoby.
Need For Speed Most Wanted (1000/1000G)- na temat tego calaka to mogę powiedzieć że wystarczy pokonać cała "czarną liste"
Assassin's Creed 2 (1000/1000G)-troche kombinacji z tym calekiem jest ale miło się go wbija(co do osiagnięcia z piórami osobiście bez mapki znalazłem 95 piór)
Band Hero (1000/1000G)- Tak jak w Guitar hero 5.
Fight Night Round 3 (1000/1000G)- Wystarczy ukończyć gre.
LOST Via Domus (1000/1000G) -Calak do wbicia po jednorazowym przejsciu gry.
Arcade:
Dash of Destruction (200/200G)
Hamrs Way (200/200G) - calak wbity w 10 minut

Ostatnio edytowane przez DamianZiuta : 13-06-2011 o 10:28
DamianZiuta jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2011, 14:47   #5808
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Cars 1000/1000
kolejna prosta gra tym razem od disney, co tu duzo pisac łatwa krotka a osiagniecia szybko wpadaja dziecko by zrobiło
Stary 14-06-2011, 15:20   #5809
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

faktycznie, dziecko (by) zrobiło tego calaka. gratulacje ! : ]
Stary 14-06-2011, 17:06   #5810
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał DamianZiuta Zobacz post
Guitar Hero 5 (1000/1000G)- Calak prosty jeżeli większość gry gramy w 4 osoby.
Need For Speed Most Wanted (1000/1000G)- na temat tego calaka to mogę powiedzieć że wystarczy pokonać cała "czarną liste"
Assassin's Creed 2 (1000/1000G)-troche kombinacji z tym calekiem jest ale miło się go wbija(co do osiagnięcia z piórami osobiście bez mapki znalazłem 95 piór)
Band Hero (1000/1000G)- Tak jak w Guitar hero 5.
Fight Night Round 3 (1000/1000G)- Wystarczy ukończyć gre.
LOST Via Domus (1000/1000G) -Calak do wbicia po jednorazowym przejsciu gry.
Arcade:
Dash of Destruction (200/200G)
Hamrs Way (200/200G) - calak wbity w 10 minut
Znalazłeś 95 piór samodzielnie i magicznie wiedziałeś, których pięciu nie zebrałeś? Najs!
Stary 14-06-2011, 22:31   #5811
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

DiRT 3 (1050/1050 G) - Po tym, jak ujrzałem listę osiągnięć z pierwszego DLC zwątpiłem - wyglądały HARDKOROWO!. Nie byłem pewien, czy kiedykolwiek zdobędę komplet punkcików w "Brudasie". Na szczęście mam calaka w SEGA Rally, do tego wszystkie trudne ach'y z datami, więc nic nie jest w stanie mnie zatrzymać, nawet tak wymagający dodatek, jak ten z DiRT 3.

Za wspólną grę podziękowania wędrują do: BlackJack PL, colossusPL (Snake), CruelCrewCut, dr M3000, H3rtZ DoNuT (WiZi), kubers1 (kbrs), mattaman POL, ZIMZVM 5000.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 14-06-2011 o 22:43
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 14-06-2011, 22:35   #5812
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Szczere gratulacje Mistrzu
Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
szczęście mam calaka w SEGA Rally, do tego wszystkie trudne ach'y z datami
Mistrzowski tekst
Stary 15-06-2011, 08:33   #5813
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Fuji
faktycznie osiągnięcia są hardkorowe w DLC. wczoraj jednego nie zdobyłem, bo... zapomniałem zmienić ustawienia samochodu. przez takie małe przeoczenie, calaka mógłbym nigdy nie zdobyć, bo stwierdziłbym, że osiągnięcie się zgliczowało. ale szczęśliwie po wyścigu doczytałem w czym rzecz : ]

@to już do ogółu
swoją drogą - ciekawym dlaczego X360 dostał mniej arczy niż PS3 pucharków. i do tego te najłatwiejsze tylko... przynajmniej w pierwszym DLC.

poniższe zdanie jest tylko do Fujiego. postronne osoby niech tego nie czytają !
Spoiler:
nie próbuj oszukiwać już nigdy więcej gry i podczas 20-minutowej sesji chociaż z miejsca rusz samochód ; ]
Stary 15-06-2011, 16:19   #5814
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

zimzvm od razu przypomina się sytuacja z Burnoutem gdzie na PS3 o trofea były banalne przecież
Stary 15-06-2011, 19:21   #5815
Sawyer1
Wariat

Sawyer1's Avatar

Lista Osiągnięć

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 1000/1000
wczoraj wpadł calak, gra latwa i szybka acz osiagniecia ze zbieraniem troche mnie wnerwily bo poradniki do tej gry sa troche niedokladne i musialem przekopac neta
Stary 16-06-2011, 12:41   #5816
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Mini Ninjas
Kolejny łatwy calak. Jak w więkoszości gier występuje zbieractwo. Najgorzej jak się ominie zwierzaka i nie pamięta, w którym to było levelu. Poziom hard jest łatwy, 10h i calak wpada.

Truth or Lies
Jak wiadomo, w tej grze nie wiadomo o co chodzi. Wystarczy puszczać do mikrofonu muzykę i calak wpada w ok 2h.
Podziękowanie dla frosztiPL za użyczenie tego "czegoś".
Stary 16-06-2011, 13:48   #5817
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

SEGA Rally Online Arcade - myślałem, że będzie chociaż trochę trudno, a okazało się, że to jedne z łatwiejszych wyścigów na Xboxa 360 do scalakowania. Taka okrojona SEGA Rally Revo. Ilość tras to jakiś żart chyba. Polecam wyłącznie achievementhunterom nie ze względu na to, że gra jest łatwa, ale dlatego, że przy grze nie znudzimy się tylko i wyłącznie jeśli będziemy wykonywać zadania do odblokowania osiągnięć. W innym razie przejdziemy jedne mistrzostwa i odstawimy grę, ponieważ gra jest mało rozbudowana. Jeden plus jest taki, że dostajemy fajny strój do awatara. Za te same pieniądze możemy aktualnie kupić SEGA Rally Revo i będzie to zdecydowanie lepszy tytuł, który da nam zdecydowanie więcej zabawy.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-06-2011, 13:58   #5818
Tomborex
Początkujący
Tomborex Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 58

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

W ostatnim czasie wpadły takie calaki:

Assassin's Creed II 1000/1000 - gra dużo lepsza niż 1, bardzo fajnie mi sie grało, nawet zbieranie piórek nie było zbyt trudne

FIFA 11
1000/1000 - kolejny calak w Fifie. Dobry rocznik 11. Czekam na 12

Battlefield 1943 200/200
- gra stara ale trzyma formę, można grać godzinami i sie nie znudzi

Carcassonne 200/200
- lekka gra karciana, na odstresowanie po jakieś ostrej sieczce, fajna muza
Stary 16-06-2011, 17:31   #5819
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

STACKING 250/250
Dodatek utrzymany w bardzo miłym klimacie kloszardów i żuli
30 minut zabawy i robota zrobiona. Bardzo miło wrócić do matrioszek ale jednak podstawka miała o wiele lepszy klimat.
Podziękowania dla PL Gonzo, który użyczył mi konta z DLC
Stary 16-06-2011, 18:03   #5820
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Battlefield 1943 200/200 - gra stara ale trzyma formę, można grać godzinami i sie nie znudzi

I agree.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania