Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17-06-2011, 07:35   #5821
Tomborex
Początkujący
Tomborex Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 58

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Battlefield 1943 200/200 - gra stara ale trzyma formę, można grać godzinami i sie nie znudzi

I agree.

Widzę że też jesteś fanem, hmm i jeszcze ten generał Respect!!
Ja nie dam rady nabić rangi generała. Za późno zacząłem w nią grać.
Stary 18-06-2011, 21:38   #5822
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Dead Space 1000/1000
Dead Space 2 1250/1250

Druga część od pierwszej poza technicznymi detalami i fabułą się nie różni więc opiszę je razem.

Imho najlepszy survival horror ostatnich latek. Dobre story, kosmiczna tematyka która bardzo lubię i sporo lepszych i gorszych 'momentów'. Jedyneczkę poznałem niedawno po premierze na PieCyku, dwójeczkę już na X-pudle ale przy okazji chciałem sobie znowu DS 1 odświeżyć.
W obu częściach wcielamy się w inżyniera Isaaca Clarka który w pierwszej części jest członkiem ekipy naprawczej lecącym sprawdzić statek górniczy który nagle zamilkł ale wnet okazuje sie że dalej jest zamieszkany ale niekoniecznie przez pierwotnych mieszkańców a wszystko to przez obcych i nieudane eksperymenty , patent ograny w wielu grach i filmach ale jakże świetnie tu wykonany, w drugiej części tym razem na stacji kosmicznej schemat się powtarza. Kto grał i tak fabułę zna a reszcie nie będę spojlerował, ma wiele smaczków i warto ją odkrywać samemu.
Nie jest to same tępe parcie do przodu, każda broń, nasz kombinezon i umiejętności można w kilku kategoriach ulepszać. Każda broń ma też 2 tryby działania.

Jedyneczka ma zauważalnie wolniejsze tempo i jest bardziej 'horrorem' niż 'survivalem' a dwójeczka z kolej odwrotnie. Wrogów jest więcej, są szybsi, w większych ilościach i bardziej zabójczy. W DS 1 na ich ilość (w niektórych miejscach) ma też wpływ wybrany poziom trudności, w dwójce tego nie zauważyłem.
Inne niż w tradycyjnych grach jest podejście do likwidacji wrogów, zwykłe naparzanie w nich nie wystarczy, żeby ich unieszkodliwić trzeba im odstrzelać kończyny. Kolejne poziomy trudności to na oko 100% większa ich wytrzymałość i 50% mniej znajdywanej amunicji na każdy poziom trudności, na najwyższym trzeba 3x więcej ammo a znajduje się 1/3 tego co na najniższym levelu.

Obie gry trzeba przejść po około 2,5 raza. Najwyższy poz. tr. odblokowuje się po jednorazowym przejściu ale korzystając z legalnych metod nie da się na pierwszym przejściu ulepszyć wszystkich broni chyba że z cheatami (w DS 1) albo w dwójce korzystając z glitcha z regenerującym upgrejdy pokojem.
Osobnym smaczkiem jest 'Hardcore' w Dead Space 2, mamy w nim tylko 3 sejwy w ciągu całej gry. O ile normalnie można kontynuować kolejne przejścia gry na zapisie z poprzedniego zachowując wszystkie przedmioty i ulepszenia to Hardcora to nie dotyczy i tam trzeba grać od początku ale przeciwnicy są łatwiejsi niż na najtrudniejszym Zealocie ale amunicji znajduje się wręcz symboliczne ilości. Ułatwić przejście mogą DLC gdzie kilka broni i najlepsze pancerze są za darmo dostępne od pierwszego spotkanego sklepu, odzyskując amunicję i sprzedając ją. Trwa to fhój długo ale jak ktoś ma cierpliwość. Gracze Xboxowi mają też nieco ułatwione zadanie bo w momencie zmiany płyty w połowie gry mamy darmowy checkpoint . Po wyjściu do dasha znika i trzeba jeszcze trochę poza nim pograć żeby gdzieś zasejwowac, jesli nie czujecie się na siłach najlepiej robić to przed momentami z 1-hit killami. ja tak nie zrobiłem, pierwszy sejw w 4 rozdziale (gra ma ich 15), drugi w 5tym bo pare godzin spędziłem na sprzedawaniu amunicji i nie chciało mi się tego jeszcze raz robić , kolejny dopiero pod koniec 12ego, ile adrenalinki się momentami wyzwala, zwłaszcza podczas lotów w przestrzeni i walki z bossami czy mackami mówić nie muszę ^^. Wszystko jest jednak do przejścia.

Graficzka jest na poziomie bardzo dobrym, w dwójce zauważalnie poprawiono jakość i ostrość tekstur i jest cały czas na czym zawiesić oko, interfejs jest lepiej pomyślany i pozbawiony paru irytujących bolączek z pierwszej części, w samym gameplayu też kilka małych różnic można zauważyć jak np. szybciej otwierające się drzwi itp.

Podsumowując obie części są warte zagrania, jeśli kontakt z serią macie pierwszy raz lepiej oczywiście zacząć od jedyneczki. Nie lubię gier gdzie arczery wymagają kilkukrotnego przechodzenia ale Dead Spejsy tak mi się spodobały że nawet drugie przejście było przyjemne, zwłaszcza w dwójeczce. Obie dostają 8-8,5/10

Mini Ninjas 1000/1000

Kolejny przyjemny łatwy calaczek. Jak dotąd najlepsza 'dziecinada' w jaką grałem . Cały czas jest coś do zdobywania i ulepszania głównego bohatera, dający dużo frajdy gameplay, przyzwoita graficzka i świetne udźwiękowienie. Dzięki całkiem zabawnym filmikom nawet warto zwrócić uwagę na fabułę.
Arczery to dziecinada ale warto przelecieć poradniki przed graniem bo są zglitchowane - grę trzeba przychodzić od razu bez powtarzania (replay) leveli inaczej część osiągnięć się zglitchuje. W razie potrzeby poziomy można powtarzać po ukończeniu fabuły. Cała gra to świetna zabawa na 10+ godzin. 7,5-8/10

Over G Fighters 1000/1000

Nieco sterylny symulatorek, nie mniej fani gatunku będą bardzo zadowoleni, do innych graczy raczej nie trafi bo jest czasem mocno wymagający mi jednak dużo przyjemności dostarczył a gra dla mnie tak trudno jaką ją poziom TA Score jawi się nie okazała.
Grę robiło japońskie studio i jest dosyć mocno inspirowana Ace Combatem, czy to patrząc na layout w menusach, oprawę dźwiękową.
Zaczynamy ze skromnym arsenałem samolotów, odblokowując nowe po wygranych misjach z czym wiążą się też acziki i tu trzeba uważać bo czasem wybierając 1 misję poboczną inne znikają.
Kampania podzielona jest na 8 obszarów, w każdym mamy misję główną, nieco mniej ważne 'misje taktyczne' i opcjonalne misje poboczne. Zadania to standard, a to patrol, niszczenie celów naziemnych i flot, ochrona samolotu Vipa - i ta ostatnia jest najbardziej upierdliwa. Jak że to gra dosyć realistyczna zazwyczaj jedno trafienie rakietą wroga = zgon, tak dla nas jak i wrogów. Misje bywają różne niektóre zajmują dosłownie kilkadziesiąt sekund inne circa 20 minut. Jak w Ace Combacie każda ma czasowe ograniczenie na jej ukończenie.

W każdej misji wybieramy sobie jednego z 5 skrzydłowych, każdy lepiej czuje się w innym rodzaju maszyn. Tak skrzydłowym jak i nam za postępy w misjach - zestrzelenia, manewry przy dużym przeciążeniu czy gubienie wystrzeliwanych w nas rakiet rosną umiejętności. Kampania ma 3 poziomy trudności (trzeba ją przejść na każdym), trudność zmienia tylko to ze na najłatwiejszym regeneruje się nam uzbrojenie i nie trzeba w trakcie misji lądować na lotnisku czy lotniskowcu żeby je uzupełniać. Najwyższy poziom trudności to już jednak może być wyzwanie - nie ma w nim żadnych misji pobocznych w kampaniach mam tylko 8 głównych ale do dyspozycji tylko 1 najsłabszy w grze samolot.
Paliwo w trakcie gry również się wyczerpuje.
W każdym samolocie mam totalna dowolność ustalania uzbrojenie na każdym dostępnym węźle podwieszeń - uzbrojenie dostępne jest tylko takie jak w realnie.

Gra ma ok. 5 latek i to w grafice widać, jest nieco sterylna ale nie ona jest tu najważniejsza. Jeżeli lubi się realizm gra dostarczy bardzo dużej satysfakcji.
Aczikowanie bez poradnika się nie obędzie, niektóre są podchwytliwe i żeby zdobyć samoloty trzeba wybierać misje w odpowiedniej kolejności, kampanię trzeba też przejść 3 razy tylko playthrough nr. 1 jest dłuższy, potem z odblokowanymi bonusowymi latadałami z aczików - zwłaszcza wunderwaffe F22 idzie już łatwo. Poza kampanią trzeba się jeszcze pobawić w survivalu gdzie zestrzeliwujemy nieskończoną liczbę samolotów ale postępy i ranga się zapisują po każdym zestrzeleniu nas albo po lądowaniu na lotnisku. Żeby dostać najwyższą rangę trzeba już pograć nieco w multi, albo z kimś vs AI albo w dogfight'cie zestrzelić kogoś z najwyższą. W singlu da się nabić 99% aczików. Dla fanów gatunku pozycja świetna i daję 8/10.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2011, 21:38   #5823
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Sega Rally Revo (1000/1000)

Fajna arkejdowa ścigałka której poziom trudności prawie obrósł legendą . Największą bolączką gry jest możliwości restartu wyścigów, jak zacznie sie 3 czy 4 odcinkowego eventa trzeba go przejść do końca a oczywiście na jeden z aczików trzeba zaliczyć wszystkie wyścigi na 1 miejscu do kompletu punktów, w ostatnim wyścigu będziesz miał 2 miejsce zamiast 1go; sorry Winetou chcesz calaka zaczynaj eventa od początku...
Grę zaczynałem pół roku temu, szło nieźle, czasem trzeba było powtarzać aż doszedłem do 4 wyścigowego finału najsłabszej klasy i stał się koniec...
Z której strony go nie próbowałem ugryźć pupcia, różne atu w rożnym konfigu i nic, 3 pierwsze wyścigi wygrywałem raczej bez problemów nawet i z 10 sekundową przewagą a potem przychodził ostatni gdzie AI oszukiwało jak sqrw, nawet jak brałem identyczne auto jak to wygrywające nic to nie dawałem. Gra poszła na półeczkę a ja kupiłem nowego pada...
Do gry wróciłem ostatnio zainspirowany widokiem jak to jasiopatryk ją szybko scalakował. Pomyślałem a co tam , dużo gier jak znowu zaczynam po paru miechach przerwy to idzie o dziwo łatwiej hehe. I poszło, klasa średnia poddała się praktycznie z marszu, z najwyższa było trochę problemu i więcej powtarzania i oczywiście finał pierwszej... Zajął prawie cały dzień i jakbym miał sumarycznie policzyć to zeszło mi na niego tak ze 25-30% całego czasu na grę.
Time triale to już przy tym (poza 4-5 wyścigami) formalność.
Poza mistrzostwami jazdy jest sporo, poza time atackiem wszystkie odcinki trzeba powtórzyć na split screenie na 2 pady do tego zahostować 100 meczy w multi.
Co do samej gry mogę powtórzyć co jasiopatryk niedawno napisał. Pomimo że curvami podczas gry narzucałem się ostro to sam gameplay jest przyjemny, arcade pełną gębą: nie ma uszkodzeń wozów czy jakiegoś ulepszania i innych pierdół. Wybierasz furę, trasę czy mistrzostwa, konfig off-road lub on-roadowy różniące się sterownością auta na ww nawierzchniach i jedziesz. Czasem warto wybrać ustawienei przecące logice bo np. on-roadowy wóz jedzie znacznie wolniej po błotku czy piasku ale z kolei lepiej się nim o dziwo steruje.
W mistrzostwach używałem do najważniejszych zawodów głównie Subarki i Citroena w I-ej klasie, w II-ej Peugota a w ostatnie obu Lancii, do łatwiejszych eventów pozostałych wozów w klasach żeby nabijać nimi kilometry do odblokowania kolejnych malowań i arczera of kors.
Graficzka jest cudna, modele samochodów świetnie zrobione (inna sprawa że jak chce się wygrywać kamera z maski to obowiązek więc nie ma ich za bardzo kiedy podziwiać . Bezapelacyjnie najlepiej ze wszystkich ścigałek zrobiono tu efekt brudzenia się karoserii (błotko nawet wysycha po pewnym czasie jeśli jedzie się po piasku czy asfalcie) oraz tworzących się po przejeździe kolein w gruncie i ich wpływu na prowadzenie się autek.
Pomimo wielu nerwów jednak wystawię 7,5-8/10.

Sega Rally Online Arcade 200/200

Zaskoczenia nie będzie. To to samo co Revo tylko poobcinane do minimalnej wielkości, ledwie 5 tras (z czego jedna z pierwszego Rally na Saturna), kilka wozów z podstawki + jeden nowy, tryby jak z podstawki z nowych jest tylko 1-wyścigowy Classic Rally na bonusowym torze z owej pierwszej SR z adekwatnym do klasyki wyborem aut.
W grze na początku mamy dostęp tylko do kilku fur WRC, bonusowe odblokowujemy za określone posteępy jak np. wygranie wyścigu online czy przejście mistrzostw każdym z autek WRC. Wszystkie wozy zachowują się tak samo, nie trzeba wybierać ustawień off-road czy on-road, nie ma też wyboru kamerki; jest tylko jedna z widokiem zza auta ale że gra ogólnie jest kilka razy łatwiejsza niż Revo w końcu można pooglądać jak ładnie autka oblepiają się błotkiem.
Przypuszczałem że do multi potrzebna będzie ustawka ale ni była. Z ciekawości założyłem lobby zobaczyć czy ktoś gra i po nastu sekundach już 2 hambaksy wpadły a że kilka godzin wcześniej calakowałem Revo kilka wygranych koniecznych do aczika niewiele później.
Engine wyjęty z Revo więc de fakto jest to jedna najlepiej wyglądających arcade'ówek. Calaczek to gdzieś 3-4h gry. 7/10

CSI: Hard Evidence 1000/1000

Pierwsza i najłatwiejsza z gier z cyklu CSI. Do calaczka wystarczy samo przejście, nie trzeba się martwić o ocenę więc i nie wrato korzystać z poradników bo jest łatwo a każda z tradycyjnie 5 dosteępnych w grze spraw to ok 1,5h gry. O dziwo ale ta część wydaje mi się lepiej zrobiona niż najnowsze Fatal Conspiracy, grafika może gorsza (ale we wszystkich CSI wygląda jak zacofana o 5 lat) ale interfejs i kamera szybciej działa a gra jest dużo mniej irytująca.
Sprawy są ciekawe, z paroma fajnymi zwrotami akcji. Warto zagrać nie tylko dla łatwego calaczka. 6,5/10

Blazing Angels 2 1000/1000

Obok Stumovika najlepszy drugowojenny symulatorek. Zręcznościówka ale model lotu jest całkiem niezły a lata się mega przyjemnie. W odróżnieniu od pierwszego BA tu mamy historię alternatywną; jerries konstruują wunderwaffe a nasza drużyna asów rzucana po całym świecie w trakcie 18 misji kampanii im w tytm rzecz jasna przeszkadza.. Za kille, wypełniania objectiwów i wypełnianie misji a limicie czasu dostajemy punkty używane do wykupowania ulepszeń broni i płatowca i odblokowujemy kolejne latadła, im lepsza ocena w trakcie misji tym ich więcej. Ulepszenia co ważne przechodzą też do multi.

BA 1 był jeśli chodzi o acziki czysto singleplayerowy tu już jest dużo roboty w multi, największy problem to konieczność zagrania w sieci 50h. Wszystkie pozostałe acziki zrobiłem na legalu (co nie było trudne, wieczoram dalej gra w to sporo hamburgerów i jak dobrze się w grze czujemy nawet nie trzeba ustawek) kiedy liczniku miałem 16-17h reszta. Samo multi jak jeszcze jest co zdobywać jest imho dużo przyjemniejsze nawet od tego w Hawxie, może wolę działka od spamowania rakietami i gra mi bardziej pod pasowała a takie zestrzelenia dają dużo więcej satysfakcji...
Za areny do multi służą mapki znane z singla z tą modyfikacją że na całej mapce porozrzucane są bonusiki w stylu większych obrażeń, amunicji itp. Do gry mamy kupę trybów i każdy jest równie dobry. Świetna rozrywka, warto grę wypróbować. 8,5/10

Kokodżambo i do przodu.
Stary 18-06-2011, 21:45   #5824
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał Tomborex Zobacz post
Widzę że też jesteś fanem, hmm i jeszcze ten generał Respect!!
Ja nie dam rady nabić rangi generała. Za późno zacząłem w nią grać.

Nigdy nie jest za pozno, a general sporo latwiejszy do wbicia niz w BC2, jakos po 150 godzinach chyba mi wpadl.

Teraz chcialbym zrobic pro-calaka-ogarniacza:wszystkie pocztowki i znaczki, ale ciezko bedzie.

@Igor-dobre recki.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2011, 21:53   #5825
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Sega Rally Revo (1000/1000)
Są daty przy "arczach", jest impreza! Gratuluję calaczka, Igorze.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-06-2011, 21:56   #5826
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki, potu i bólu dużo ale satysfakcja jest. W Alpach AI w kość daje najmocniej. To będzie jeden z ulubionych calaczków .

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 18-06-2011 o 21:59
Stary 18-06-2011, 23:28   #5827
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Miasto: Warszawa
Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 11

Igor o czym Ty mówisz z tą kamerą z maski ? Wprawdzie ja nie mam calaka bo te czasy w każdej w klasie nie są dla mnie, ale wszystkie wyścigi wygrałem w karierze na 1 miejscu grając z kamery zza auta. :P W każdym bądź radzie gratuluje calaka, ja na to już nie mam ochoty.

Fuji - Ty jesteś jakiś upośledzony czy dziadkowie Cię nie kochają co ? Ile jeszcze razy będziesz pierdzielił bo tych datach przy osiągnięciach ? Ktoś chce to gra offline kto ma stały dostęp do internetu ten ciura online, jego sprawa, a Ty ciągle w jakiś żałosny sposób o tym mówisz. Mam Ci przypomnieć kto ma zdobytego calaka całego offline w FIFA 06 i to w nieuczyciwy sposób bo na glitchu, hehehe ?
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2011, 00:02   #5828
igor8472
da Sztig

igor8472's Avatar

Lista Osiągnięć

Kiedyś grałem na kamerach zza auta ale od jakiegoś czasu już bez kamerek z w kokpitu czy jak tu z maski nie moge się obejść, może mniej widać ale dają szybsza kontrolę nad autkiem. W Revo na zewnętrznej tylko obijałem się od ścian .

Kokodżambo i do przodu.
Stary 19-06-2011, 10:33   #5829
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Xbox 540
ależ w Revo kompletnie nie da się grać na kamerze zza dupy pojazdu. kamera nie nadąża w zakrętach za samochodem i przy większych zakrętach/nawrotach oglądamy bok samochodu kompletnie nie widząc wyjścia z zakrętu. a w tej grze precyzja jest cholernie istotna, dlatego widok zza samochodu jest totalnie niegrywalny.
calak zdobyty jadąc z kamery zza samochodu w 100% powinien być podwójnie liczony ; ]
Stary 19-06-2011, 10:40   #5830
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

ostatnio wpadly mi calaki w:
NBA 2K6 1000/1000
Fight Night Round 3 1000/1000
co tu duzo pisac kazdy z tego forum wie ze gry fatwe do scalakowania chociaz jak dla mnie niezbyt przyjemne, nie cierpie gier sportowych typu pilka czy hokej
Stary 19-06-2011, 13:25   #5831
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał zimzvm Zobacz post
@Xbox 540
ależ w Revo kompletnie nie da się grać na kamerze zza dupy pojazdu. kamera nie nadąża w zakrętach za samochodem i przy większych zakrętach/nawrotach oglądamy bok samochodu kompletnie nie widząc wyjścia z zakrętu. a w tej grze precyzja jest cholernie istotna, dlatego widok zza samochodu jest totalnie niegrywalny.
calak zdobyty jadąc z kamery zza samochodu w 100% powinien być podwójnie liczony ; ]
Na takiej jeździłem, rzeczywiście czasem to wyglądało jakby auta tyłem skręcały. No ale jakoś poszło
Jakoś kamera zza samochodu mi bardziej pasuje do grania na padzie, nawet w Forzie miałem ostatnio fazę na kamerę z wnętrza i jeździło mi się równie dobrze, ale uznałem, że bez kierownicy to nie ma sensu.
Stary 19-06-2011, 16:09   #5832
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Wampis
ja normalnie gram również tylko na kamerze zza auta. wyjątkiem była Sega Rally właśnie przez fatalną kamerę zza auta oraz Shift 2 - tutaj fenomenalnie oddany jest widok z kokpitu. poza tym tylko i wyłącznie zza zada samochodu.
Stary 19-06-2011, 16:23   #5833
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał Xbox 540 Zobacz post
Fuji - Ty jesteś jakiś upośledzony czy dziadkowie Cię nie kochają co ? Ile jeszcze razy będziesz pierdzielił bo tych datach przy osiągnięciach ? Ktoś chce to gra offline kto ma stały dostęp do internetu ten ciura online, jego sprawa, a Ty ciągle w jakiś żałosny sposób o tym mówisz. Mam Ci przypomnieć kto ma zdobytego calaka całego offline w FIFA 06 i to w nieuczyciwy sposób bo na glitchu, hehehe ?
Nie będę wdawał się z Tobą w bezsensowną dyskusję. Jednak proszę Cię o jedno. Odjebaj się od mojego calaka w FIFA WC 06, jest on w stu procentach legalny! Nie moja wina, że twórcy byli ułomni i pozostawili dziurę, umożliwiającą przyspieszone łykanie osiągnięć.

Na marginesie dodam, że jedna gierka zrobiona na off'ie, a fchuj gierek ze zdobytymi tylko najtrudniejszymi "arczami" bez daty, to różnica. Koniec tematu.

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2011, 12:30   #5834
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 

Sonic & Knuckles 200/200 - Co by tu dużo pisać stary dobry sonic ,osiągnięcia proste jak drut.Gorąco polecam tym którzy lubią olskulowe gierki,możliwe że pierwszy calak w Polsce ale nie wiem jak to sprawdzić.
Stary 21-06-2011, 11:44   #5835
Gambas
Wariat
Gambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądzeGambas Sława i pieniądze

Gambas's Avatar

Reputacja: 2047

Lista Osiągnięć
Bogacz Celebryta Przybij piątkę! Achievement Whore 

Call of Duty 4 1000/1000 - Z grą zetknąłem się po raz pierwszy na PC dawno temu, bo przy okazji premiery. Spokojnie skończyłem ją na Normalu i spędziłem długie godziny w multiplayerze. Ostatnio wpadłem na pomysł, aby odświeżyć ten tytuł. Grać zacząłem od razu z myślą o calaku czyli zbierałem intele + uruchomiłem Veterana. Szczerze mówiąc większy problem miałem tylko z misją
Spoiler:
w Prypeci a dokładniej po ucieczce z hotelu i z końcówką, kiedy przylatywał helikopter a ja miałem zabrać niezdolnego do poruszania się MacMillana. Nie przewidziałem, że nie będzie w tym momencie Checkpointa i fragment powtarzałem ze 2-3 razy.

Gra fabularnie bardzo mi się podobała i nadal nie traci na wartości. Jedynym poroblemem może być kulejące AI, grafika o tyle i o ile nie przeszkadza kiedy ma się świadomość ile ta gra ma już lat. Znalezienie intela #23, ogarnięcie swoich kompanów - to można jakoś wytrwać. Gorzej było przy Mile High Club...Sama misja nie była taka tragiczna, po 2h grania non-stop wyuczyłem się schematu opracowanego przez siebie, łapałem na drugą broń P90 i jakoś biegłem dalej. Gorzej gdy jeden z moich kompanów wlazł na linię ognia i wyskoczył znaczek FF, kiedy wlazł przed mnie i wcześniej rzucony granat błyskowy odbił się od jego hełmu lub gdy po prostu wlazł na schody i się zaklinował. To kilka niewybaczalnych błędów, które nie miały prawa pojawić się w misji na czas, gdzie każda setna sekundy się liczy (wiem coś o tym, trzy razy zabrakło mi ułamków, żeby "mechanizm" otwierania drzwi przy VIPie doszedł do skutku). Tak czy inaczej IMO grze należy się mocne 8+/10. Mówię to jako fan FPSów, ale przede wszystkim jako fan serii Call of Duty, tak więc właściwie to każdy może olać to co napisałem. Mam nadzieje, że są tacy, którzy doceniają jeszcze CoD4 .

Ostatnio edytowane przez Gambas : 21-06-2011 o 11:53
Gambas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-06-2011, 16:38   #5836
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Gratki za CoD'a 4 Dla mnie to był jeden z trudniejszych calaków do ogarnięcia.
U mnie o dziwo ta misja przy diabelski młynie wpadła za 3 razem chyba, natomiast ja najdłużej siedziałem przy przedostatniej misji, która była na czas(Ta misja zaraz przed końcową jazdą samochodem)
Co do MHC To pamiętam gdy doszedłem po żmudnym treningu do końca i strzeliłem vipowi w łeb

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2011, 00:06   #5837
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Nie ma sprawy, już opisuję:

1. Odpal tryb mistrzostw świata.
2. Poziom trudności ustaw na "Amateur".
3. Wybierz zamiast Polski Kostarykę - tym sposobem pierwszy meczyk zagrasz ze szwabami.
4. Skop dupę Niemcom 2-0.
5. Po zakończeniu meczu zrób save w menu mistrzostw.
6. Odpal tryb "czelendży" i wygraj pierwszy z nich 4-2 lub 5-2, jeśli coś będzie szło nie tak, możesz go restartować.
7. Po zakończeniu spotkania, wpadnie Ci "arczer". Gdy komunikat z nim związany będzie widoczny na ekranie, wduś "guide'a" i czekaj... po 10 sekundach calak stanie się Twoją własnością.

Powodzenia .
Dzięki Tobie moje konto wzbogaciło się o kolejnego calaczka.
2006 FIFA World Cup - 1000/1000GS w około pół godzinki
Dzięki.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2011, 13:52   #5838
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Reputacja: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

2006 FIFA World Cup - 1000/1000GS w 25 minut.
Dzięki za umieszczenie powyższej instrukcji

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2011, 14:42   #5839
PPWojtek
No-life
PPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świataPPWojtek Władca świata

PPWojtek's Avatar

Miasto: Wodzisław Śląski
Reputacja: 7997

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Your e-penis must be huge! Byłem pierwszy! Troll 
Liczba Osiągnięć: 21

Chłopcy nieładnie glitchować !!

sobolek[*]
Spoiler:
DAWAJ PLUSIKA
PPWojtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2011, 16:21   #5840
Xbox 540
Banned
Xbox 540 Grabi sobie

Reputacja: -55

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Janko Muzykant PlayStation 3 is my Home 360 stopni 

Dokładnie. Nie chce się przywalać do was, ale zobaczcie. Osiągniecie za 500 GS jest bardzo trudne, mało kto to miał legalnie zdobyte. Czy to normalne, że ktoś się trudził i zdobywał to legalnie, a ktoś po prostu kilkoma przyciskami wbił sobie bez żadnych umiejętności 1000 GS. Ale nie mam zamiaru o tym dyskutować, bo przez takich ludzi, którzy tylko grają w banalne calaki na piratach czy używają glitchy by wbić calaka ten cały wyścig GSowy już dawno stracił sens. Gratuluje i wam, że musicie w taki sposób grać żałośnie korzystać z błedów. Rozumiem jak ktoś to zrobi przypadkiem ? Ale wymuszanie ? Do tego co niektórzy się do tego przyznają to już kompletna głupota, ale róbcie co chcecie, wasz życie i wasz GS.
Xbox 540 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania