Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2011, 21:19   #6201
vivi
Uzależniony
vivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innychvivi Wzór dla innych

vivi's Avatar

Reputacja: 904
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
Najzwyczajniej w świecie, komputer służy mi jedynie do odbierania poczty i do pracy. Kupiłem konsolę dlatego że chciałem pograć w te dwa tytuły plus kinect dla dziecka. Chyba nie przerasta taka informacja?
A i okazało się że jak na takiego starego konia jak ja granie dalej sprawia frajdę więc wciągnęło mnie to trochę bardziej niż na początku zakładałem.
Nikomu matki nie morduję ani nie atakuję ironicznymi komentarzami, każdy ma inny powód do grania i uczestniczenia w tym forum.
I tyle w temacie.
lvizzz'owi chodziło o to, że czekałeś na Djuka Niektórzy nadal nie potrafią się pogodzić z tym, że wydali na niego pieniądze, więc się tym komentarzem nie przejmuj
vivi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-10-2011, 18:27   #6202
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Fallout New Vegas (1655/1655) - o najnowszych DLC napisałem w temacie o samej grze, więc tutaj skomentuje tylko to, że wyzwań z GRA miałem już na tyle dość, że olałem swoje przynależności w grze i wystąpiłem przeciwko sojusznikom, po to tylko żeby mieć to szybciej z głowy. Pomysł na te wyzwania byłby niezły, gdyby samo DLC pojawiło się wcześniej - większość można byłoby wykonać eksplorując Mojave w trakcie normalnego doświadczania gry. Zamiast tego wypuszczono dodatek przeznaczony dla najbardziej zainteresowanych grą na sam koniec i w związku z czym był "clubbing" po lokacjach (skakanie od jednej do drugiej) i szukanie przeciwników spełniających kryteria.

Sam Fallout NV to dowód tego, że niektóre silniki starzeją się błyskawicznie, ale mimo tego świat gry jest warty spędzonego w nim czasu i cieszę się, że NV sprzedało się nieźle i czekam na kolejnego Fallouta na enginie tym samym co Skyrim i robionego wspólnie przez Bethesdę i Obsidian, gdzie ci pierwsi zajmują się fizycznym obliczem świata gry i eksploracją, a ci drudzy fabułą i światem w sensie mniej dosłownym (jednocześnie nie ignorując tego co wymyśliła Bethesda w serii, a co odrzuca falloutowy beton).

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-10-2011, 13:41   #6203
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

Deus ex human revolution 1000/1000

Gra która jest dla mnie kompletna pod wieloma względami fabuła check side questy check nietuzinkowe postacie check świetne dialogi check. Wielki plus za to że gra nie jest krótka a jak jeszcze chcemy poczytać maile sprawdzić każdy kąt to trochę zejdzie. Fajne jest też to że nie ma odgórnie narzuconego sposobu jak mamy grać dając wiele możliwości ukończenia zadania na swój sposób jak nie drzwiami to oknem ,kratką wentylacyjną. Najbardziej w pamięci utkwiło mi przejście gry na stealth. Planowanie drogi kiedy mamy tylko jedną baterie, a do przejścia lasery kamery i strażnicy. Baterie są potrzebne do ogłuszenia przeciwnika, użycia cloaka ale nie ważne jak bardzo ulepszymy je to bez użycia batona i słoja kupionego w limb clinic zostanie do regeneracji tylko jedna. Jeśli chodzi o bossów to spodziewałem się większego wyzwania, a mając typhon jest praktycznie po walce. Podpisuję się pod tym że jeśli masz zagrać w jedną grę to niech to będzie DE:HR.

9,5/10

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2011, 21:31   #6204
Endrisd
Znajomy
Endrisd Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 91

Battlefield Bad Company 2 1430/1430

Bardzo przyjemna gra, tak w kampani jak i w multi. Większość osiągnięć zrobiłem sam, tylko "I Ty brutusie" oraz "Człowiek demolka" wymagały ustawki.

Podziękowania dla: JasioPatryk PL, Mycu PL, Snaq PL, Gruby01 PL, ArgentineJump3r i chipsonik.
Endrisd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2011, 19:54   #6205
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Krajzys (1000/1000)

Porządna gra (ale zamknięte shootery podobają mi się i tak bardziej), choć C2 podobał mi się bardziej (bogatsze środowisko, choć nie tak imponująco rozległe), jednak nie ma "wow" pod względem grafiki. Wziąwszy jednak pod uwagę cenę (1360 MSP - polski Live, 1840 MSP - brytyjski) i to, że to dość łatwy calak, to nie ma co się zastanawiać.

Jeszcze o osiągnięciach: ogólnie są proste, poziom Delta nie jest jakąś katorgą (ale jest to mimo wszystko wyzwanie i trzeba uważać by nie zginąć), a większość wpada sama, nieustannym, wartkim i miłym dla zmysłów (słuchu i wzroku) strumyczkiem.

8/10

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"

Ostatnio edytowane przez Jaskier : 12-10-2011 o 21:17
Stary 12-10-2011, 20:36   #6206
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Eeee, zobaczylem, ze napisal posta w temacie, mysle:'Wycalakowal Rage!', wchodze i....Crysis?!Szkoda.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2011, 20:52   #6207
GenesisX
Początkujący
GenesisX Wkroczył na dobrą drogę

GenesisX's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Eeee, zobaczylem, ze napisal posta w temacie, mysle:'Wycalakowal Rage!', wchodze i....Crysis?!Szkoda.
Miałem dokładnie tą samą myśl
Rage pewnie na dniach zostanie scalakowany.
Stary 12-10-2011, 21:16   #6208
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Rage to może (acz wątpliwe to bardzo) będzie wycalakowane w grudniu, bo przegapiłem dwie znajdźki, które można podnieść tylko w jednym momencie gry i muszę z 10h gry (jak nie więcej) powtarzać. Ponadto Legends of The Wastelands jakkolwiek są fajnymi zadaniami kooperacyjnymi, to jednak jest ich aż 9 i te późniejsze są dość trudne (nawet na normal) więc też nie za bardzo chce mi się je robić. Jest 885/1000 - prawie 90%, mnie to wystarcza.

Stary 13-10-2011, 14:51   #6209
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Assassin's Creed 2 - [1000/1000] - Nie ma co dużo pisać, po pierwszej części, która sprawiła, że zakochałem się w tej serii przyszła kolej na dwójeczkę. Calak tutaj jest dużo łatwiejszy niż w pierwszej części więc wbijanie go było czystą przyjemnością. Grę oceniam na 8+/10.

Kinect Adventures - [1000/1000] - Zakwasy, zakwasy i jeszcze raz zakwasy... Po pierwsze gra okazała się łatwiejsza niż myślałem, tylko z dwoma wyzwaniami miałem problem z platynką ale wszystko da się wyuczyć. Chodzi tu o "Zamgloną rzekę" w trybie pontonu i ostatnią rundę z odbijanej piłki gdzie trzeba było mieć więcej szczęścia niż gdziekolwiek. Gra jako bundle sprawdziła się świetnie, teraz muszę sprawdzić jeszcze dwa interesujące mnie tytuły na kinekta: Your Shape: Fitness Evolved i Child of Eden. Grę oceniam na 7/10 z racji mega zabawy w co-opie.
Stary 13-10-2011, 15:56   #6210
fragipl
Stały bywalec
fragipl Wkroczył na dobrą drogę

fragipl's Avatar

Wyślij wiadomość przez ICQ do fragipl Send a message via Skype™ to fragipl

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Your e-penis must be huge! Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Cod 4 to najlepsza część serii, nie rozumiem skąd u ciebie ocena 3/10 ?

fragipl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-10-2011, 19:06   #6211
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

O gustach się nie rozmawia. Jeśli to najlepsza gra z tej serii to daruję sobie inne gry. Dzięki za negatywną reputację.
Stary 14-10-2011, 12:43   #6212
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Halo: Reach 1400/1400 - O samej grze nie chce mi się rozpisywać, i tak każdy zainteresowany już zagrał. Przyzwoita kampania, choć zapamiętam raczej głównie
Spoiler:
robiącą duże wrażenie misję w przestrzeni kosmicznej.
Poza tym multi dalej trzyma poziom od strony technicznej - zwyczajowo nie ma uciążliwych lagów czy bugów.
Osiągnięcia z podstawki całkiem łatwe, nie było problemów, a wymaganą rangę wbiłem normalnie grając, bez kombinacji z hełmami - to multi na to zasługuje. Ok, Skunked! mnie irytowało, bo tryb mi się nie podobał, a grając z randomami ciężko zownować przeciwnika. Defiant na dwa pady, Noble jakoś poszło, tylko felerne You Ate All the Chips sprawiło mi problem, bo tryb nie był do niedawna w ogóle losowany. Na szczęście znowu się pojawił, i choć po pierwszym meczu byłem przekonany, że konieczna będzie jednak ustawka, to w drugim zagrałem z jakimiś trzema Kanadyjczykami, z których dwóch nawet ogarniało, a jeden po prostu wymiatał, zarówno zabijając, jak i nosząc flagi, więc jakoś się udało.
Stary 14-10-2011, 15:01   #6213
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Cytat:
Napisał prObie Zobacz post
O gustach się nie rozmawia. Jeśli to najlepsza gra z tej serii to daruję sobie inne gry. Dzięki za negatywną reputację.
Nie mógł Ci dać negatywnej rep., bo sam ma swoją na minusie, czyli chcąc, nie chcąc wystawiłby neutrala.
Stary 14-10-2011, 15:57   #6214
GenesisX
Początkujący
GenesisX Wkroczył na dobrą drogę

GenesisX's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
O gustach się nie rozmawia
Rozbraja mnie takie stwierdzenie że o gustach się nie rozmawia. W takim razie o czym się rozmawia? Na czym polega dyskusja jak nie na wymianie swoich poglądów, przekonań, wierzeń i gustów?

Kung Fu Panda -1000/1000 - ze 2 tygodnie temu scalakowałem. Nie było to trudne a gierka całkiem przyjemna była. Polecam jak ktoś ma okazję dorwać za grosze ta gierkę w bundle razem z Indiana Jones (który IMO jest irytujący i trudniej go wycalakować).
Stary 16-10-2011, 10:58   #6215
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

DRAGON AGE 2 - Rewelacyjny, mroczny i krwawy RPG.
http://photo-gamer.com/index.php?opt...pl#photoid=311

VELVET ASSASSINS - Przepiękna skradanka w bardzo ciężkim klimacie II wojny światowej oparta na faktach autentycznych.
http://photo-gamer.com/index.php?opt...pl#photoid=377
Stary 16-10-2011, 11:21   #6216
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

A są fakty nieautentyczne?

OF: Red River 1125/1125

Uff. W końcu Gra jak mi się podobała, tak dzięki DLC nie podoba mi się wcale. Kampania była niezła, łatwa i żadnych błędów nie uświadczyłem, ale za to DLC to "mistrzostwo świata". W tak niedopracowany dodatek jeszcze nie grałem. Non stop kogoś wywala, w trakcie grania wraca do menu, lagi itp. Jeszcze świetny tryb Last Stand, w którym ludzie co chwilę wychodzą i w taki sposób traci się sporo pkt. Ale na szczęście udało się to skończyć. Tym razem froszti grał dobrze(nie to co zombie:P) i poszło nam dość sprawnie.

Podziękowanie za co-opa i multi dla: frosztiPL.

F1 2011 1000/1000

Nie jestem fanem Formuły 1 i nie oglądam tego sportu w TV, gdyż dla mnie jest to strata czasu i straszna nuda, ale w przypadku gry było inaczej. Zaskoczyła mnie pozytywnie i grało się przyjemnie. Fajny pomysł z kooperacją. Teraz czas na poprzednią część, ale z nią już tak łatwo nie będzie.

Podziękowanie za multi dla: DOBERMAN x360PL
Stary 16-10-2011, 12:14   #6217
PLaYer1
Znajomy
PLaYer1 Jest wokół niego pozytywna auraPLaYer1 Jest wokół niego pozytywna aura

PLaYer1's Avatar

Miasto: Oborniki Wielkopolskie
Reputacja: 171

Resident Evil 5 (PC) 1000-1000 - Świetna gierka, calak prosty, najwyższy poziom trudności nie sprawia problemów (tylko level 2-3, jak się z samochodu do bossa wali sprawia dość dużo problemów). Zdecydowanie warto zagrać.

Ostatnio edytowane przez PLaYer1 : 16-10-2011 o 12:21
PLaYer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2011, 13:16   #6218
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Oblivion 1250/1250
Podstawowe 1000GS wpadło rok temu po 35h grania. Dodatkowe 250GS z The Shivering Isles zrobiłem wczoraj po 10h. Gry od Bethesdy nie trzeba przedstawiać. DLC dodaje ok 30 nowych questów i nową mapę.

Arcadówki:
Castle Crashers 200/200 - Single z co-opem dla czterech osób kto nie grał musi zagrać.
Doritos Crash Course 200/200 - Przyjemna zręcznościówka
Harm's Way 200/200 - Łatwe
Shadow Complex 200/200 - Kampania na Easy zajęła mi 8h. Najwyższy poziom zrobiłem w 4h. Wbicie 50 poziomu wydłużyło zabawę.

Ostatnio edytowane przez ArniHell : 19-10-2011 o 20:30
ArniHell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-10-2011, 14:02   #6219
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

RAGE - 1000/1000

Bardzo przyjemny calak, tak jak i sama gra. Jedyny zarzut jaki wobec niej mam, to brak fabuły. Znaczy jest tam jakaś historia w tle, nawet mogłaby być fajna, ale kompletnie jej nie wykorzystano. Brakuje jakiegoś głównego złego, lepszego motywowania naszych kolejnych działań itd. Pod każdym innym względem - świetny tytuł. Musiałem ją dwa razy przechodzić, bo kiedy zainteresowałem się kartami i zajrzałem do poradników, to okazało się, że po jedną już nie wrócę. Za drugim razem zrobiłem 100% w 8h (easy, sposób na kasę ze sprzedawaniem i odkupowaniem kwiatków oraz cały czas pełne magazynki wybuchowej amunicji shotguna). Ode mnie gra dostaje 8/10.

Ostatnio edytowane przez wrog : 16-10-2011 o 18:35
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-10-2011, 02:33   #6220
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Crysis-1000/1000-zacna gra, zacny tytul, zacna cena.Grzech nie kupowac, kupujcie i pijcie z tego wszyscy-cos mi tam z religii utkwilo w glowie.

Tyle razy mozna bylo uslyszec o tym wspanialym Crysisie, wypalajacej oczy grafice, quasi-otwartym swiecie pelnym zyjacej przyrody i czajacych sie w krzakach przeciwnikow, zapierajacych dech w piersiach widokach, inteligentym AI, mozliwoscia rozwalenia drzewek, chaszczy i domkow-i wiecie co?To wszystko jest prawda.Nie mialem okazji zobaczyc jak gra smiga na PC, wszak w dalszym ciagu jest jakims tam benchmarkiem do sprawdzania 'kombajnowosci' komputerow dla graczy, ale wersja konsolowa wymiata!Oprawa zachwyca, co wiecej napisac.Graficznie mamy do czynienia z majstesztykiem, choc widzialem jakies niedopracowane tekstury, rowniez cienie maja specyficzne 'zabki', nie przeszkadza to w odbiorze gry i zaglebienia sie w swiat wyspy opanowanej przez Koreanczykow i Obcych.Dodajmy do tego genialna oprawe audio, a nie mowie tylko o muzyce, ale zwlaszcza o odglosach wszelakich:bronie maja ten terkot, ktory tak wszyscy lubia, snajpa wybrzmiewa poteznym lupnieciem i echem;gdy wchodzimy do dzungli od razu slyszac zyjace stworzenia dookola nas-ptaki, owady, w innych rejonach zaby, jeszcze gdzie indziej kurki, ktore mozna pochwycic i rzucic w przeciwnika.Dostajemy produkt wybitny, ktoremu brakuje tylko jednego:story.Ja mialem skojarzenia z jakimis Transformersami albo innym amerykanskim badziewiem;M.Bay pewnie by sie odnalazl, lecz dla mnie historia jest tak mialka, ze w ogole nie zmusza gracza do zaglebienia sie w fabule.Efekt koncowy ratuje oprawa, ale rowniez gameplay jest bardzo dobry;nie genialny, ale mamy satysfakcej po pokonaniu wrogow i przejsciu do nastepnej lokacji, zwlaszcza gdy zrobilismy to w bardziej wyszukany sposob, co Crysis przeciez oferuje:flankowanie, skradanie sie to nie pierwszyzna w grze od Crytec.
Jeszcze jedna wazna rzecz-level z czolgiem.Dla takiego czolgisty jak ja-choc to Hosen jest tutaj prawdziwym pancerniakiem-jest to miod i basta.Swietna mechanika-choc pociski inaczej lataja i o paraboli mozna zapomniec-sprawia, ze etap ten zapamietam jako jeden z lepszych w grze.

Tyle.Krotko, bo tak, gre wszyscy i tak znaja.Chcialbym zeby w sumie tak wygladal rynek gier za kilka lat:sciagam-a pamietajmy ze Crysis to jeno 4 giga-i gram.Koniec z kolekcjonerkami, kurzacymi sie figurkami i innym badziewiem, tylko kod gry.

Ocena:8/10-mysle ze obiektywnie, ale niektorzy moga narzekac na nude, choc bardziej idzie o inwecje w gameplayu:jesli korzystamy z pelni mozliwosci, jakie nam Crytek zaoferowal, o monotonni mowy byc nie moze.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania