Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-10-2011, 22:36   #6241
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Orcs Must Die! 200/200 - Gierka naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Osobiście lubię gatunek tower defence, ale tutaj mamy coś trochę innego. Pomysł z połączeniem tower defence i gry akcji sprawdził się wyśmienicie. Miło jest wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast tylko patrzeć i załamywać ręce, kiedy przeciwnicy wchodzą nam do zamku/wieży, a my nic nie możemy z tym zrobić. Tutaj mamy jeszcze ostatnią deskę ratunku w postaci siekania orków mieczem, kuszą lub magią. Samych pułapek jest dość sporo, a każda się różni od poprzedniej. Naprawdę bardzo miło spędziłem czas przy tej gierce. Calak troszkę wymagający, ale w zasięgu przeciętnego gracza. Problem może sprawić rozwalenie gry na poziomie trudności Nightmare, gdzie przeciwnicy praktycznie non-stop na nas napierają, a przerwy między falami są tylko 3-sekundowe. Gierkę naprawdę polecam, jedna z lepszych pozycji na XBLA.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-11-2011, 03:09   #6242
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

F1 2011 1000/1000G

Jak to gra od codemasters, calaczek łatwy ale czasochłonny. Model jazdy w tej grze to mistrzostwo świata, na kółku gra dostarcza niesamowitych wrażeń. Czekam na edycje 2012 miejmy nadzieje juz bez błędow.
Stary 01-11-2011, 22:03   #6243
GenesisX
Początkujący
GenesisX Wkroczył na dobrą drogę

GenesisX's Avatar

Reputacja: 13

Lista Osiągnięć

James Bond: Quantum of Solace 1000/1000
Trochę mi to zajęło ale w końcu wpadł. Singiel przeszedłem daaaawno temu i wspominam go tak średnio. Gra jest w porządku, trochę dzika w swojej konstrukcji (zrypany cover system), całkiem przemyślane akcje sztucznej inteligencji (flankują, rzucają granaty). Najważniejsze że strzelanie jest przyjemne. Graficznie jest średnio, potrafi przyciąć (co utrudniało nie raz rozrywkę multi).
O ile wycalakowanie singla jest proste to zrobienie wszystkich online-owych osiągnięć wymaga troszkę nakładu pracy i czasu. Po paru godzinach łapie się skilla i pózniej już z górki.
Grę polecam jeżeli możecie ją wyrwać za grosze (max 25zł). Wbrew pozorom wcale taka zła nie jest.
Stary 02-11-2011, 14:23   #6244
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 18

Ke? Dla mnie to jedna z lepszych gier z Bondem w roli głównej, sto razy lepsza od gównianego i drewnianego Blood Stone. Czekam niecierpliwie na Goldeneye

Ps. Gratuluję calaka, trochę wysiłku wymaga.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2011, 14:42   #6245
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

QoS na pewno ma lepsze multi od Bloodstone, ale kampania bardziej (znacznie) podobała mi się w grze od Bizzare, nie żeby w QoS była zła, po prostu nie była tak dobra.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2011, 00:21   #6246
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Lego Batman 1000/1000GS - przed chwilą wycalakowałem swoją pierwszą grę w klimacie Lego i...
...niedługo wezmę się za Indianę Jonesa, bo ogólnie bardzo mi się spodobało

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-11-2011, 19:46   #6247
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 

Call of Duty 2 1000/100 - Z pewnością najtrudniejszy Veteran z jakim miałem teraz do czynienia. na 360achievements calak jest oceniany aż na 9/10, pomimo niby prostych osiągnięć, bo są one tylko za skończenie kampanii na vetku. Najtrudniejsze misje były początkowe, a najłatwiejszą ostatnia. Najbardziej denerwowali mnie moi partnerzy, którzy praktycznie cały czas wpie*dalają się w celownik, a oczywiście, gdy się ich trafi gra włącza się od ostatniego checkpointa. Grafika jak na 2005 rok jest b. dobra, tak samo z grywalnością. Deszczu granatów nie doświadczyłem. Ogólnie: jak na "starą" [biorąc pod uwagę nadchodzący MW3] grę wszystko trzyma się kupy, jest parę niedopracowań, ale ostatecznie da się przeżyć. Za trudność oceniam na 9/10, a jako grę na dany czas mocne 6+/10.
Stary 05-11-2011, 09:58   #6248
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Call of Duty 2 1000/100 - Z pewnością najtrudniejszy Veteran z jakim miałem teraz do czynienia. na 360achievements calak jest oceniany aż na 9/10, pomimo niby prostych osiągnięć, bo są one tylko za skończenie kampanii na vetku. Najtrudniejsze misje były początkowe, a najłatwiejszą ostatnia. Najbardziej denerwowali mnie moi partnerzy, którzy praktycznie cały czas wpie*dalają się w celownik, a oczywiście, gdy się ich trafi gra włącza się od ostatniego checkpointa. Grafika jak na 2005 rok jest b. dobra, tak samo z grywalnością. Deszczu granatów nie doświadczyłem. Ogólnie: jak na "starą" [biorąc pod uwagę nadchodzący MW3] grę wszystko trzyma się kupy, jest parę niedopracowań, ale ostatecznie da się przeżyć. Za trudność oceniam na 9/10, a jako grę na dany czas mocne 6+/10.
No widzisz. Sprobuj teraz żuczku przejśc WaW na Veteranie skoro powiadasz iż 2 mocarna jest. Emocje, masa bluzgow i ataki wściczy wraz z rozbiciami padow gwarantowane. Enyłej kongrats.
Stary 05-11-2011, 12:40   #6249
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
No widzisz. Sprobuj teraz żuczku przejśc WaW na Veteranie skoro powiadasz iż 2 mocarna jest. Emocje, masa bluzgow i ataki wściczy wraz z rozbiciami padow gwarantowane. Enyłej kongrats.
To, że WaW ma sam deszcz granatów mnie odpycha od tego "cudeńka". Enyłej, dzięki .
Stary 06-11-2011, 15:20   #6250
PLaYer1
Znajomy
PLaYer1 Jest wokół niego pozytywna auraPLaYer1 Jest wokół niego pozytywna aura

PLaYer1's Avatar

Miasto: Oborniki Wielkopolskie
Reputacja: 171
Domyślnie Re: Mistrzowie "calaków"

Battlefield 1943 200 - 200
Łatwy calak i przyjemny arcade. Warto zagrac, achievy są proste, tylko jeden achiev za 100 meczy jest czasochlonny.

Ostatnio edytowane przez PLaYer1 : 06-11-2011 o 15:22
PLaYer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-11-2011, 14:56   #6251
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Cytat:
Napisał Xzaara Zobacz post
Lego Star Wars: The Complete Saga 1000/1000
Niezwykle czasochłonny calak nawet jak na lego. Nie dość, że przechodzi się właściwie dwie gry zamiast jednej to jeszcze twórcy wzbogacili je niepotrzebnie o kolejne wyzwania, które dodatkowo przedłużają rozgrywkę. Na dobitkę po zebraniu wszelkiej maści znajdziek, kiedy już gracz prawie świętuje rychłe zdobicie calaka, okazuje się, że trzeba przejść jeszcze raz wszystkie levele składające się na 6 godzinnych maratonów. Ogólnie nie polecam.
Gratulacje

---------- Wiadomość dodana 14:56 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 14:48 ----------

Cytat:
Napisał Xzaara Zobacz post
Castlevania Los: Resurrection DLC 120/120 - Ten dodatek pozostawił mi jedynie niesmak po bardzo fajnej grze. Pod względdem wizualnym DLC prezentuje totalną ascezę, graficy chyba nie musieli nawet concept artów rysować a wiekszość programistów pewnie dawno zajmowała się innymi projektami albo poszła na urlop. Fabuła potoczyłą się nieoczekiwanie nijako co sprawiło, że przestałam czekać na kolejną część gry. Sama rozgrywka opiera się niemal wyłącznie o walkę i to jeszcze w old schoolowym wydaniu. Osobiście nie lubię wczytywać sava co pare minut, a na tym własciwie poza walką polega rozgrywka. Szalę goryczy dopełniły niewybaczalne problemy po premierze (brak możliowści odpalenia ściągniętego dodatku oraz 'zglitchowane' achivy). Jedyną dobrą wiadomością jest fakt, że to ostatnie DLC do tej gry, poza tym totalna porażka. Nie polecam.
Ooooo WOW!! Zrobiłaś to? Gratulacje! Ja nad tym 5h siedziałem i... nic mi nie wpadło, ani jedno osiągnięcie. Drugi raz nie mam ochoty tego robić :/
Stary 11-11-2011, 16:09   #6252
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Rage [1000/1000]
Bardzo przyjemna gra, IMHO połączanie Borderlands i Fallout'a.
Osiągnięcia nie są zbyt wymagające czasem potrzeba jednak szczęścia i cierpliwości(Just a Flesh Wound,JACKPOT!) Multi w zasadzie bez historii, warto jednak wspomnieć o dobrych misjach w co-op bazujących poniekąd na kampanii)
Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-11-2011, 16:16   #6253
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Monster Jam: Path of Destruction 1000/1000 - grafika w porządku, grywalność okiej, sterowanie nie jest najgorsze - czego można więcej wymagać od łatwego calaczka[no oprócz tego, że jest czasochłonny ;( ]?
Za giereczkę dziękuję Fujiemu
Stary 12-11-2011, 12:47   #6254
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 

Dead Rising 2: Case West (200/200) - Jest to moja pierwsza przygoda z tą serią, zabrałem się akurat za część arkejdową, bo uznałem ją za najbardziej przystępną.
Początek był dla mnie tragiczny, bo nie potrafiłem zrozumieć tej gry, lecz po dłuugim czasie przysiadłem się do niej na dłużej i zostałem oczarowany. Mechanizm rozgrywki przypadł mi do gusty, bo prezentuje on coś innego niż pozostałe produkcje i dawał mi on dużo frajdy. Nie ma to jak wspólne wygłupy w coopie. Patrząc na to, że jest to zwykła arkejdówka za kilkaset MSP jestem pod jeszcze większym wrażeniem. Calaczek łatwiutki tylko wkurzył mnie jeden bug, przez którego musiałem robić nowego sejva na penie by zdobyć jednego acziva.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2011, 21:51   #6255
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Red Dead Redemption 1500/1500- W końcu dobrnąłem do końca, multi ogarnąłem w wakacje, przed chwilą skończyłem zombiaki na 100%. Gra przechuj, pamiętam jak pierwszy raz ją przechodziłem to się jarałem niesamowicie, przy drugim przejściu entuzjazm trochę opadł, ale i tak miło się grało. Marston to kozak, zajebiście mi tak postać podpasowała*. Ogólnie fabuła jest bardzo dobra, odpowiednio długa (jakieś 14h), nie przynudza. W świecie gry jest co robić, mini gierki, side questy, challenge (roślinki i skarby lipa, reszta ok). Acziwy singlowe nie wymagające.
Undead Nightmare też mi się podobał, chociaż się na początku trochę połapać nie mogłem. Główne misje ok, czallendże spoko (oprócz treasure), ratowanie ludzi też daje radę w porównaniu do bounty huntera w podstawce, przynajmniej nie trzeba było czekać, aż ktoś łaskawie plakat wywiesi.
Multi na szczęście gładko poszło, większość acziwów robiłem przez trueachievements, ale sporo łyknąłem też grając z ludzmi z OC. Acziwy nie trudne, ale niektóre wymagają dużej ilości osob, Pa-pa-pa-poker Ace będę nie miło wspominał, bo po kurewsko nudnej czterogodzinnej ustawce czułem się zombie, chyba nigdy taki zjebany po graniu nie byłem. Grę jak najbardziej polecam. 9/10
Podziękowania za multi dla: Colin84PL, collosusPL, ElxLibertador, SirMARIAN, Tommy XV.

Spoiler:
*dlatego mi końcówka mi się nie podobała, wolałbym Johnem wymasterować grę.
Stary 12-11-2011, 22:38   #6256
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Red Dead Redemption 1500/1500- W końcu dobrnąłem do końca, multi ogarnąłem w wakacje, przed chwilą skończyłem zombiaki na 100%. Gra przechuj, pamiętam jak pierwszy raz ją przechodziłem to się jarałem niesamowicie, przy drugim przejściu entuzjazm trochę opadł, ale i tak miło się grało. Marston to kozak, zajebiście mi tak postać podpasowała*. Ogólnie fabuła jest bardzo dobra, odpowiednio długa (jakieś 14h), nie przynudza. W świecie gry jest co robić, mini gierki, side questy, challenge (roślinki i skarby lipa, reszta ok). Acziwy singlowe nie wymagające.
Undead Nightmare też mi się podobał, chociaż się na początku trochę połapać nie mogłem. Główne misje ok, czallendże spoko (oprócz treasure), ratowanie ludzi też daje radę w porównaniu do bounty huntera w podstawce, przynajmniej nie trzeba było czekać, aż ktoś łaskawie plakat wywiesi.
Multi na szczęście gładko poszło, większość acziwów robiłem przez trueachievements, ale sporo łyknąłem też grając z ludzmi z OC. Acziwy nie trudne, ale niektóre wymagają dużej ilości osob, Pa-pa-pa-poker Ace będę nie miło wspominał, bo po kurewsko nudnej czterogodzinnej ustawce czułem się zombie, chyba nigdy taki zjebany po graniu nie byłem. Grę jak najbardziej polecam. 9/10
Podziękowania za multi dla: Colin84PL, collosusPL, ElxLibertador, SirMARIAN, Tommy XV.

Spoiler:
*dlatego mi końcówka mi się nie podobała, wolałbym Johnem wymasterować grę.
Respect fchuj z tego calaka
Stary 13-11-2011, 15:15   #6257
NML
Znajomy
NML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiekNML Po prostu miły człowiek

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Reputacja: 353

Assasins Creed 1000/1000 GS
Calaczek raczej przyjemny i prosty gdyby nie flagi, których troche było , a że od zawsze nie nalezało to do moich najlepszych stron musiałem kilka razy dokładnie przejrzez filmiki , bo ciągle gdzieś coś zapomniałem zebrac. Misje praktycznie kazda taka sama, czyli idż przesluchaj lub okradnij odpowiednie osoby a pożniej zabij cel.Fabułą nawet ciekawa zobaczymy co przyniesie dwójeczka.
NML jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-11-2011, 23:51   #6258
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Fable II - 1350/1350 - gra jest po prostu świetna, zresztą tak jak cała seria. Grafika, grywalność i możliwość coopa - miód. Totalny must have na Xboxa, pomijając nawet fakt, że jest exclusive'm. Fabuła do samego końca trzyma się kupy, wszystko się wyjaśnia, a większość w Fable jest unikalna - jak do teraz nie spotkałem się z czymś tak podobnym jak bajeczna grafika czy wskaźnik, a w ogóle możliwość wykonywania gestów. Świetne questy, zarówno poboczne jak i fabularne, tylko żal i ból zostaje w sercu z powodu tak krótkiej historii fabuły.
Co do samych achievów: calak powinien się w mojej sytuacji liczyć x2, bo to było moje drugie ukończenie gry. Pierwszy raz skończyłem fabułę nie zwracając uwagi na achievementy i sprzedałem grę. Niedawno włączyłem gierkę i ku wielkiemu zdziwieniu [:O] sejwa nie było. Przez chwilę było "Pie*dolę, nie robię", ale po jakimś czasie uruchomiłem i wycalakowałem. Zbieraczki nie są żadnym problemem w porównaniu do Fable III. Większość aczików nie jest trudna, ale jest czasochłonna, także trzeba mieć dobre 30-40h. Jedynym większym problemem były Demoniczne Wrota, ale z pomocą guide'ów można zrobić wszystko, więc podsumowując: 9-/10, a minus tylko z tego względu, że trójeczka jest jeszcze lepsza.
Stary 15-11-2011, 10:59   #6259
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Crysis 1000/1000 - gra calkiem niezla ale to juz nie te same przezycia co na pc, wydaje mi sie ze gra ma problemy z optymalizacja i nie dziala plynnie mimo to polecam
Stary 15-11-2011, 20:50   #6260
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Dragon Age 2 - 1370/1370
Ostatni dodatek Znak Zabójcy jest niezły, chodzimy tam po nowych terenach i ubjamy nowe stworki, twórcy nie poszli na łatwiznę bo nawet można się trochę poskradać w tym zacnym erpegu. Uśmiałem się też przed dojściem do bossa którym jest Wywern bo natrafiłem na liczne zwłoki, kości i kupy gada, te ostatnie występują w dużych ilościach oraz są pokaźnej wielkości ;p

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania