Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-12-2011, 13:06   #6381
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Apetyt na gierkę rośnie, szczególnie to o nordyckim klimacie jest interesujące. Na szczęście pachnąca nowością gra czeka już w szafce pod TV, tylko nie wiem, czy rozważne będzie odpalanie jej przed sesją. No i gratki calaka.
Ten achievement pomijalny za bodajże jakieś artefakty jest uciążliwy, tzn. wymusza jakieś kombinacje z poradnikami, czy nie jest tak źle? Bo gierka na pewno zasługuje na calaka, ale nie chciałbym być ograniczony jakimś achievem.
Stary 25-12-2011, 13:11   #6382
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Przeczytaj poradniki, bo mozesz wtopic z czyms, a przy niektorych questach sa glitche, wiec i na to trzeba uwazac.Nie tylko ten za artefakty jest pomijalny, War Hero tez jest, jesli dokonasz takich wyborow jak ja, wiec musialem wgrac sobie jednego sejwa i wtedy wpadlo.Jakos 5 godzin nad tym siedzialem.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2011, 13:35   #6383
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Również gratuluję, ja dopiero nieco ponad 20 godzin spędziłem z tym cudeńkiem, za dużo innych pierdółek do ogrania .

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2011, 23:33   #6384
Libertador
Początkujący
Libertador Jest wokół niego pozytywna auraLibertador Jest wokół niego pozytywna aura

Libertador's Avatar

Reputacja: 165

Red Dead Redemption [1500/1500] Rozpocznę od podziękowań dla wielu osób bez których calak byłby tylko strefą marzeń.
Podziękowania wędrują do Colin84PL, Mycu PL, Tommy XV, Evil Gaara, sirMARIAN, Assassin, Reach PL, ArniHell i wielu innych, o których GT zapomniałem.
Gry nie trzeba przedstawiać-świetna pod każdym względem. Świetnie opowiedziana historia, genialny klimat, wciągające multi, jedna z lepszych gier, w które grałem życiu. Nie byłem fanem westernów , ale po RDR ten Dziki Zachód zaczął mnie interesować.
W moim odczuciu gra kompletna.

PS Gratulacje Lvizzz za calaka w Skyrim. Należy CI się wielki szacunek również za ten wyczerpujący post

Libertador jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2011, 01:35   #6385
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzieki za gratulacje, nie naleza mi sie specjalnie, bo przeciez nic trudnego nie zrobilem.Recka krotsza od tej deusowej wyszla, jakos nie mialem natchnienia, wiec tak sobie jestem zadowolony.
Stary 26-12-2011, 02:03   #6386
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Bardzo przyjemnie się czytało Twój tekst, lviz
Cały czas czekam na jakieś info odnośnie DLC do Skyrima, dopiero wtedy kupię grę, jednocześnie chciałbym, by nie ukazało się ono zbyt szybko. Za dużo gier mam do skończenia, a za mało czasu, bo gdy usiądę to TESV to wsiąknę na amen. Fantasy 4EVER!!!
Stary 26-12-2011, 11:19   #6387
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Cytat:
Napisał Xzaara Zobacz post
Całkowicie się z tobą zgadzam @igor8472, to były dwie świetne przygodówki, teraz już się takich zbyt wiele nie produkuje.

a przy okazji...

Asassins Creed Revelations 1090/1090 – szybki, przyjemny calak. Gra nie ma sobie nic do zarzucenia… poza jednym: zawiewa nudą. Bardzo lubię całą serię i czekałam na tą grę z niecierpliwością, jednak po jej ukończeniu czuję, że był to tylko kolejny odcinek. Zabijanie stało się chlebem powszednim, gdzieś zatraciło się poczucie asasyńskiej misji i żaden arsenał broni nie był w stanie tego zamaskować. Miałam wrażenie, że twórcy nie mieli pomysłu co zrobić z templariuszami (w tej części wypowiadali przed śmiercią wyjątkowo puste frazesy), Desmondem i tą nieszczęsna „obcą cywilizacją”, którą kiedyś doczepili na siłę do fabuły. Seria stoi na zakręcie i twórcy muszą się wziąć do pracy żeby tchnąć w nią trochę świeżości, inaczej marka utraci swoją świetność i dobre wyniki sprzedaży.

Największa pochwała należy się chyba za dopracowanie trybu multiplayer: w końcu nie trzeba czekać na mecz, gra się płynnie i w miarę przyjemnie a dodatkowe punkty i przedmioty do kupienia uatrakcyjniły rozgrywkę ...no może tylko dlc trochę niepotrzebnie i na siłę dodali.

Za pomoc przy achivach DLC podziękowania wędrują do: dr M3000, Wookash00, ces4rz.
GRATULACJE!! Ale szkoda, że nie pogramy razem jak w poprzednią część Pozdr.
Stary 26-12-2011, 13:40   #6388
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Dziękuję wyjątkowo szybko się lvl nabijało nawet nie zdążyłam się na ustawkę wkręcić a już miałam zrobione. Pewnie poczekam do stycznia na następne DLC więc w razie czego mogę pomóc jako statysta.

@lvizzz gratulacje calaka w skyrim i recki

Ostatnio edytowane przez Xzaara : 26-12-2011 o 13:43
Xzaara jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-12-2011, 13:43   #6389
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Bardzo przyjemnie się czytało Twój tekst, lviz
Cały czas czekam na jakieś info odnośnie DLC do Skyrima, dopiero wtedy kupię grę, jednocześnie chciałbym, by nie ukazało się ono zbyt szybko. Za dużo gier mam do skończenia, a za mało czasu, bo gdy usiądę to TESV to wsiąknę na amen. Fantasy 4EVER!!!

Ciezko powiedziec, co Bethesda wymysli z DLC;Howard przed rozdaniem nagrod VGA wspominal, ze chce bardziej gre usprawniac niz wydawac normalne dodatki, bo produkt jest wystarczajaco duzy.No way, really?!

Sam sie zastanawiam nad tym, co to znaczy ulepszyc?Wyeliminowac bugi, usprawnic system levelowania, poprawic niedociagniecia?
Stary 27-12-2011, 02:12   #6390
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

Dante's Infero 1290/1290

Ludzie mówią triale ciężkie to prawda ale nie do zrobienia. Gierka generalnie świetna, klimat dość mocno daje we znaki ( nie chciał bym iść do takiego piekła jakie tam jest ;p) Giera ode mnie dostaje 8/10

Za ustawkę online serdeczne podziękowania lecą do fifinho7 masz chłopie wielkie serce i chęci
Stary 27-12-2011, 11:39   #6391
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Ciezko powiedziec, co Bethesda wymysli z DLC;Howard przed rozdaniem nagrod VGA wspominal, ze chce bardziej gre usprawniac niz wydawac normalne dodatki, bo produkt jest wystarczajaco duzy.No way, really?!

Sam sie zastanawiam nad tym, co to znaczy ulepszyc?Wyeliminowac bugi, usprawnic system levelowania, poprawic niedociagniecia?
Ło Panie, pierwszy raz przeczytałem te Twoje wypociny i jestem pod wrażeniem.. Sam miałbym ochotę zagrać i przejść SKyrim'a, ale w mojej sytuacji i chęci do grania nie jest to chyba do wykonania..
Stary 27-12-2011, 12:08   #6392
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Hunty Zobacz post
Dante's Infero 1290/1290

Ludzie mówią triale ciężkie to prawda ale nie do zrobienia. Gierka generalnie świetna, klimat dość mocno daje we znaki ( nie chciał bym iść do takiego piekła jakie tam jest ;p) Giera ode mnie dostaje 8/10

Za ustawkę online serdeczne podziękowania lecą do fifinho7 masz chłopie wielkie serce i chęci
Wkradł się Ci Pan błąd do tytułu
Stary 27-12-2011, 14:01   #6393
Hunty
Początkujący
Hunty Wkrótce będzie sławny

Hunty's Avatar

Reputacja: 76

Lista Osiągnięć

Ups faktycznie Inferno*

Tak czy owak większość wie o jaki tytuł chodzi :P
Stary 27-12-2011, 16:43   #6394
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Toy Soldiers 300/300 - gra bardzo wciagajac jak PvZ jednak w innym klimacie moja ocena to 8/10
Stary 27-12-2011, 23:53   #6395
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Borderlands - 1750/1750 GS. Wreszcie, po 3 miesiącach grania (z przerwami na inne tytuły), wpadł mi calak.
Gra świetna, fajna cell-shadingowa grafika, genialny klimat Mad Maxa, pasująca do całości ścieżka dźwiękowa.
Polacam, aczkolwiek ostrzegam, że przejście gry w 100% bez wykorzystywania glitcha na levelowanie postaci może zająć baaardzo dużo czasu. Mnie przejście (potrójne) + 1x wszystkie DLC (Knoxx'a dwukrotnie) zajęło "skromne" 160-180 godzin... Mógłbym szybciej, ale nie pędziłem po osiągnięcia tylko grałem - od deski do deski, a dodatkowo po wysadzeniu Zbrojowni w Playthrough 2, wszystko zlevelowało się powyżej mojego poziomu - przejście Circle of Duty graniczy wtedy z cudem, dlatego "przeleciałem" ponownie przez Playthrough 1 z podstawki inną postacią, żeby móc spokojnie ukończyć to DLC.

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2011, 07:09   #6396
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Deus Ex:Human Revolution-Missing Link:1250/1250- w ramach nadrabiania zaleglosci zakupilem DLC do produkcji od Eidosu;cena troche za wysoka, zwlaszcza ze mamy do czynienia z oczywistym wyciaganiem kasy od fanow, boc Missing Link jest odrzutem od pelnego produktu.Co najciekawsze odrzutem, ktory nalezalo odrzucic-historia nie pasuje mi do calosci, najzwyczajniej odbiega klimatem od cyberpunkowego swiata drapaczy chmur.Pytanie tylko, czy nalezy chargowac klientow taka cena.Deus mial byc gra o wiele wieksza, z etgo co czytalem:mialo byc wiecej miast sluzacych jako huby, wiec przygoda na statku i platfomie badawczej wydaje sie byc czyms dziwnym ze stronu tworcow.
Moze i jest, ale dzieki temu gracze dostaja nowe pole do popisu:duzo wrogow, waskie korytarze, wcale nie tak oczywiste sciezki dostepu-tu wtrace:interakcja z obiektami jaka jest, wie kazdy, kto gral, ale namordowalem sie ze skrzynkami po wyjsciu ze statku, zeby wskoczyc na jedna drabinke, bo najzwyczajniej interfejs odmawial posluszenstwa i nie moglem sie wspiac na nia-inne nieco spojrzenie na walke i skradanie.
Dla achievowych dziwek osiagniecie za nie korzystanie z ekwipunku, to miod, bo nalezy stosowac zupelnie inne taktyki, skradac sie, robic ciche take-downy, pozostawac niezauwazonym;niby latwe, ale sa momenty, zwlaszcza pod koniec, gdzie przeciwnikow co niemiara, a tutaj trzeba sie pilnowac zeby przypadkiem nie strzelic z czegos.Fajne i niefajne rownoczesnie.
DLC jest dosyc dlugie, jesli chcemy pozwiedzac lokacje, poczytac maile, hackowac i robic podobne bzdury.Mi zapewnilo zabawe na caly wieczor i noc, jak widac.Jednak ta cena-1200MSP odstrasza, sam liczylem na obnizke na promocji swiatecznej, ale nic z tego nie wyszlo wiec stwierdzilem, ze kupuje, dopoki mam jeszcze czas zeby sie nagrac.
Swietnym NPC jest Quinn:zeby nie zdradzac za wiele-lubicie irlandzki akcent, zawijasy jezykowe, to macie postac dla siebie.Chlopak ma cos do powiedzenia, wyglad tez ma nietegi.Plusik za ta postac.
Tyle.Kupujcie, co moge wiecej dodac, kawal dobrego kawalka kodu, za nieco wygorowana cene.
Ocena:8/10

Chcialem Rage wycalakowac, ale achiv za noz jest chyba poza moim zasiegiem.Juz wiem, czemu ID nazwalo swoja gre Rage-bo, kvrwa, ile razy mozna do tego podchodzic?!?!?!

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 30-12-2011 o 07:16
Stary 30-12-2011, 07:50   #6397
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Chcialem Rage wycalakowac, ale achiv za noz jest chyba poza moim zasiegiem.Juz wiem, czemu ID nazwalo swoja gre Rage-bo, kvrwa, ile razy mozna do tego podchodzic?!?!?!
A + START.
Stary 30-12-2011, 10:48   #6398
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Ja Lvizzza rozumiem i nawet podziwiam: nie potrafi uczciwie bawić się w Bishopa, to woli odpuścić niż n00bskie czity stosować. Filet jest faktycznie trudny, ale do pokonania, gorzej z mandoliną (czy innym bandżo) - tutaj bez notatek się nie obyło, ale to co innego .

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2011, 10:54   #6399
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nożyka zrobiłem normalnie w maks godzinkę. Lvizzz nie ma skilla najwyraźniej ;[
Stary 30-12-2011, 10:58   #6400
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

osiągnięcia na ustawkach robi, a nie chce wykorzystać takiego małego oszustwa ? obstaję za wersją wydarzeń wroga ; ]

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania