Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-12-2011, 11:03   #6401
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Nożyka zrobiłem normalnie w maks godzinkę. Lvizzz nie ma skilla najwyraźniej ;[
Dokladnie, nie mam absolutnie skilla do takich wyczynow.Sam godzine spedziles, madralo.

Metoda A+start wybija mnie z rytmu i jest jeszcze gorzej.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-12-2011, 11:07   #6402
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nie piszę, że to łatwy achievement, ale żeby mistrz obrzyna tyle się męczył? No wstyd po prostu Damian. Ale kibicujemy Ci! Dasz radę!
Stary 30-12-2011, 11:12   #6403
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Dziekuje, bluzgajac i klnac bede myslal o Was, zwlaszcza o Tobie, Marcin.
Stary 30-12-2011, 11:42   #6404
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Chwaląc się, na nożyku robiłem opór kasy w Rage'u, a jak odkryłem A + START t było jeszcze lepiej

A bandżo wkurzało, ale przez 15min - później ogarnąłem prostą sprawę - w każdej kolejnej rundzie dochodzą po trzy dźwięki. Mamy pięć rund, co daje 15 dźwięków, które się powtarzają na zasadzie.

I runda - AAA
II runda - powtórka z I rundy + BBB, czyli AAABBB
III runda - AAABBBCCC
IV runda AAABBBCCCDDD
V runda - AAABBBCCCDDDWTF

Nie wiem, czy rund jest więcej, czy mniej, ale taka jest zależność, może to przyszłym pokoleniom choć trochę ułatwi uporanie się z tym achievkiem.
Stary 31-12-2011, 11:14   #6405
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Mistrzowie "calaków"

Jako że nie wypowiadałem się jeszcze w tym temacie wypisze wszystkie swoje calaki No to lecimy :P

Fuzion Frenzy 2 [1000/1000 GS] - Mój pierwszy calaczek Jedyny problem to osiągnięcia multi. Święcą już pustkami, nikt w te grę już nie gra. Dlatego podziękowania za ustawkę dla SnaQ PL

LEGO Indiana Jones [1000/1000 GS]
- Lego jak to lego, calak prosty ale przyjemny, cut scenki we wszystkich grach lego wymiatają Troszkę czasochłonny bo jest tam troche zbieractwa, trzeba przejść grę ze 2 razy :P

Harm's Way [200/200 GS] - Dosyć fajna gierka, a do tego darmowa więc brać i grać Calak do zrobienia w jakieś 5-10minut.

DeathSpank [200/200 GS] - Świetna gra, jedna z lepszych z Xbox Live Arcade. Świetny klimat, humor i bardzo fajna wciągająca rozgrywka.

DeathSpank: T.O.V. [215/215 GS] - Tak samo jak i jedynka, dwójka też wymiata Bierze wszystko to co najlepsze z poprzedniej części. Jedyne co mnie wkurzyło to zapewne wszystkim już znany bug z Rudolfem..... więc żeby zdobyć calaka musiałem zaczynać grę od początku....

Assassin's Creed II [1000/1000 GS] - Bardzo dobra gra, świetnie rozwinęła już dobrą jedynkę. Calak prosty, większość osiągnieć wpada samo wraz z postępami w grze. Jest troche zbieractwa no ale na szczęście nie aż tyle ile było w jedynce.... Dobrze że DLC które wyszły nie dodają żadnych nowych osiągnięć bo na pewno bym ich nie kupił....

Torchlight [200/200 GS] - Czekając na Diablo.... Bardzo fajna gierka, już dawno nie spędziłem tyle czasu z grą Arcade co z tym tytułem. Osiągnięcia wpadają prawie same, bosowie mogą sprawić troche problemów ale dobrze rozwinięta postać sobie z nimi sprawnie poradzi Jedyne osiągnięcie które sprawiało mi problem to te za maksymalny poziom FAME, troche boostowania z tym było ale gra przyjemna to i można w nią dłużej pograć

Dash of Destruction [200/200 GS] - Co tu dużo mówić, darmowa łatwa gierka, calak w jakieś 10 minut.

Castle Crashers [200/200 GS] - Gra bardzo przyjema, świetnie się w nią gra w co-opa. Bardzo fajny humor, grafika też niczego sobie. Osiągnięcia nawet łatwe, trochę jednak trzeba się pomęczyć z arenami i jedzeniem na czas.... no ale kilkanaście ustawek i calak jest
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2011, 11:14   #6406
Rogal45
Znajomy
Rogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna auraRogal45 Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 217

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Na dobre i na złe 

ciąg dalszy:

Bobble Head [50/50 GS], Kinect Me [50/50 GS], Googly Eyes [50/50 GS], Build A Buddy [50/50 GS] - Pierdółki na Kinecta związane z aplikacją KINECT FUN LABS. Darmowe to można pograć, osiągnięcia dość czasochłonne bo w każdej gierce trzeba zeskanować 25 przedmiotów, nie byłoby to takie frustrujące jakby te skanowanie działało jak należy. Trochę się pomęczyłem ale 4 calaczki są

Resident Evil 5 PC [1000/1000 GS] - Pierwszy calak w grze na PC :P Gra bardzo fajna i wciągająca, osiągnięcia nawet łatwe jeżeli ma się kogoś do co-opa i tutaj podziękowania dla JerryOtt47. Grę trzeba przejści przynajmniej 2 razy ale w praktyce o wiele więcej... Dopiero gdy przejdziemy ją na najwyższym poziomie odblokowuje nam się jeszcze jeden, trudniejszy. Jak się zapamięta mniej więcej rozłożenie przeciwników to bez problemu i ten ostatni poziom przejdzie się z rangą S.

Plants vs. Zombies [200/200 GS] - Tak wciągającej gry to już chyba dawno nie było Ta gra poprostu wymiata!!! Każdy powinien w nią zagrac :P W sumie może bo Microsfot udostępnił ją i można sobie w nią grać jak w jakąś grę przeglądarkową Calak dość prosty, z pomocą YouTube 40 fal zombie przechodzi się samo. Trochę problemów jest z kasą no ale jak przechodzi się wszystkie wyzwania to powinno się mieć wystarczająco dużo kasy na drzewko i wszystkie ulepszenia

LEGO Batman [1000/1000 GS] - Kolejna część lego. Bardzo przyjemna. O wiele lepiej się przy niej bawiłem niż przy Indiana Jones :P

Assassin's Creed [1000/1000 GS] - Nie wiem co twórcy gry chcieli osiągnąć dając taka liczbe znajdziek.......Żeby zdobyć calaka trzeba pamiętać żeby zawsze rozmawiać z Lucy, wciskać przycisk podczas cut scenek i to chyba wszystko, chyba tylko te 2 osiągnięcia można pominąć. Dochodzi jeszcze strasznie dużo flag do zebrania...... Ale gra ogólnie bardzo spoko, nawet teraz wygląda ona fenomenalnie

Dead Space Ignition [200/200 GS] - Mój najnowszy nabytek Gra dosyć fajna ale specyficzna. W tej grze tylko hakujemy w wszelaki sposób, może się to podobać ale nie musi :P Aby zdobyć calaczka trzeba grę przejść przynajmniej 4 razy Jak się już wprawimy to jedno przejście nie powinno nam zająć więcej niż 25 minut
Rogal45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2011, 12:39   #6407
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Rogal45 Zobacz post
Assassin's Creed [1000/1000 GS] - Nie wiem co twórcy gry chcieli osiągnąć dając taka liczbe znajdziek.......Żeby zdobyć calaka trzeba pamiętać żeby zawsze rozmawiać z Lucy, wciskać przycisk podczas cut scenek i to chyba wszystko, chyba tylko te 2 osiągnięcia można pominąć. Dochodzi jeszcze strasznie dużo flag do zebrania...... Ale gra ogólnie bardzo spoko, nawet teraz wygląda ona fenomenalnie
Jak zagrasz w Revelations to szybko zmienisz zdanie.
Stary 31-12-2011, 14:45   #6408
Micro Fire
Znajomy
Micro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiekMicro Fire Po prostu miły człowiek

Reputacja: 400

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Konsekwentny Achievement Whore Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Batman: Arkham Asylum 1000/1000

Gra ocierająca się o ideał. Nie bez powodu Rocksteady dostało nagrodę Studio of the Year na VGA 2009. Tak nawiasem mówiąc poczytałem trochę wiki i coś mnie uderzyło. W 2009 GOTY zostało Uncharted 2, a Best Action Adventure Game ( w którym Ucharted też zostało nominowane) wygrał właśnie Batman. Trochę dziwne, że "Game of the Year" nie wygrała w swojej kategorii, ale zostawmy to.

Batman ma już ponad dwa lata, więc nie będę się o nim rozpisywał. Grafika, która robi wrażenie nawet dziś, dobrze poprowadzona fabuła, jeden z najlepszych systemów walki jaki kiedykolwiek powstał. Dosyć duży obszar gry i poukrywane wszędzie zagadki Riddlera urozmaicające rozrywkę. Jedyne co lekko irytuje, to głowny bohater ze swoimi tekstami: "He's esaped, but not for long", "I'll stop him", "He'll pay fo this". No rozumiem, że to superbohater i ma tak mówić, ale on używa takiego języka w co drugiej swojej kwestii. Na szczęście Joker to nadrabia. To jest chyba najlepszy villain ever. Tylko nie do końca go rozumiem (i pewnie o to chodzi).
Spoiler:

Miał Batmana zatrzaśniętego w windzie i mógł go z łatwością zabić, a tego nie zrobił. To samo potem przy wybuchu, który zabił dr Young, czy jak jej tam było. Tłumaczę to sobie tak, że Joker chce mieć godnego siebie przeciwnika, którego jednak w końcu zabije, ale w konsekwencji jakiegoś genialnego planu. Tyle, że jak nie dopuściłem do skażenia wody w rzece zaczął się drzeć, że zrujnowałem jego plany. No cóż... imo może winić tylko siebie

Większość achievementów jest prosta. Jak się znajdzie mapę z zagadkami, to wszystkie się szybko znajdzie. Z opowieści słyszałem, że battle challenges są nie do zrobienia... Powiem tak, są do zrobienia, ale są cholernie irytujące. Zajęły mi dwa dni. Wystarczy zaczynać rundę od Batclawa, kontrować ZAWSZE kiedy widzi się, że któryś atakuje i często używać ground takedown, bo dają najwięcej punktów (tylko trzeba uważać, bo zajmuje to dosyć dużo czasu i nie da się kontrować). Hard też w miarę prosty - zaciąłem się tylko w jednym miejscu na pół godziny.

Ocena: 10/10 - gra niszczy i biorę się za Arkham City

Micro Fire jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2011, 17:47   #6409
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Po calaku w Arhmam City będziesz zygał tym batmanem ,proponowałbym abyś już teraz zrobił sobie przerwę (gra jest OK ,ale calakowanie męczące)

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-12-2011, 18:04   #6410
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Nikt mu nie każe robić wszystkiego od razu. Ja przykładowo zrobiłem tylko wyzwania Batmana, resztę sobie powoli będę uzupełniał pomiędzy premierami przyszłorocznymi.
Stary 31-12-2011, 18:38   #6411
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

OutRun Online Arcade 200/200

Ścigałka z której arcade rodem sprzed dekady i dłużej aż się wylewa ale sama gra to i remake dosyć starej stęchlizny z konsoli Segi. Nie ma nawet żadnego wiodącego wątku/trybu typu mistrzostwa etc. Mamy tu niby otwarty 'świat' złożony z kilkunastu 1 minutowych tras w miejscówkach typu kanion, miasto, park narodowy a wybór drogi ogranicza się do skrętu na jednym z węzłów w lewo lub prawo i to tyle. Cały czas to samo tylko na kilka prawie nie różniących się sposobów.
Możemy albo nabijać pkt za wyprzedzenia innych aut, draga itp., śmigać w time trialu
Model jazdy przypomina bardzo Ridge Racera a grafice nie ma co się wypowiadać bo jest na poziomie NFS 3. Wyborem fur będziesz bardzo zadowolony pod warunkiem ze wystarczą ci graczu same Ferrarki za to można wybrać kolor i skrzynię biegów !. Jakieś minimalne różnice w prowadzeniu da się nawet zauważyć.

Jak na ścigałkę Segi przystało jest kilka trudniejszych osiągnięć, największy ból głowy przyprawiły mi: 15 minutowy time trial na wszystkich odcinkach przemierzanych w jednym ciągu i drugi 5 minutowy za 5 tras z wyborem drogi i nieco mniej upierdliwy wyścig z czelendżami gdzie strącamy słupki, wyprzedzamy określoną ilość aut NPCów itp. na każdym odcinku zadanie jest inne i dlatego na TA gra ma ponad 500 punkcików. Multi to robota na kilkanaście minut.

Ogólnie nie bylo tak źle i jako że gra kupiona ostatnio w promocji zakup się opłacił, trzeba do niej tylko trochę cierpliwości ale jeśli nie jesteście ścigałkową zdzirą jak ja, Outruna sobie odpuście, w Markecie jest wiele lepszych gier... 5,5-6/10 bym w sumie dał...

Warhammer 40k Kill Team 200/200

Niezłe acz czasem mocno mnie frustrujące dożynki orków. Po takie strzelanki sięgam rzadko, specjalistą gatunku nie jestem więc w sumie każda z kilku dostępnych w grze misji zajmowała mi ponad 40 minut, na duży kocioł trafia się tu co rusz a liczba zabitych wrogów co level idzie w setki.
Podczas 'kampanii' demontujemy kolejne podsystemy abordowanego statku zielonych ludzików, od czasu do czasu siekając jakiegoś bossa i praktycznie cały czas korzystamy z walających się pod nogami power up-ów. Coop jest ale niestety tylko lokalny.
Do wybory jeden z różniących się broniami i specjalnym atakiem marine'sów, każdy ma też 2 sloty na ulepszenia a dostajemy je jak i kolejne bronie za kolejne progi punktowe które nabijamy za kille, im więcej na raz tym większy mnożnik i więcej punktów.
Jest też survival na arenach i spodobał mi się może nawet bardziej niż kampania, przyjemniejsza i mniej frustrująca siekanina .
Większość 'specjalistów' upora się z Kill Teamem szybko, arcze są nietrudne, najbardziej upierdliwy to konieczność przejścia każdego levela 2 różnymi marine ale jeśli taka wola można to obejść dołączając drugiego pada w ostatnich nastu sekundach gry. najbardziej chyba mnie sfrustrowała 'ścieżka zdrowia' przy ostatnim bossie. Znajdźki są w małej ilości a do wypatrzenia łatwe, to chyba pierwsza gra gdzie znalazłem wszystkie bez poradnika ^^.
Pomimo kilku zgrzytów było całkiem miło, tylko mogłoby być dłużej, 7,5/10.
PS: po przejściu gry wzorem Dead Spejsa można odblokować gadżety do Space Marine.

Torchlight 200/200

Jeśli zwracasz nieco mniej uwagi na story a liczy się dla ciebie głównie frajda z levelowania, lootowania trupów i posyłania setek demonów do wszystkich diabłów to gra dla ciebie...
Po premierze na PC z grubsza 2-3 lata temu ten hack'n'slash okazał się takim miodnym hiciorem że wielu stawiało go ponad Diablo.
Co prawda jakiś główny wątek jest ale jest taki sobie i dużo uwagi na niego nie zwracałem. Zaczynamy jako jedna z 3 archetypowych postaci (mag, mięśniak, łuczniczka) Mamy tu jedno tytułowe główne miasto z handlarzami i NPC-ami dającymi powtarzające się 3-4 zadania poboczne typu " znajdź artefakt,klejnot/zabij mini bossa x na 25 poziomie podziemi. I tak szlachtujemy całe to tałtajstwo przemierzając kolejne liniowe i niestety się powtarzające poziomy lochów ('pięter' jest ponad 30 ale są dobierane losowo z palety kilkunastu różnych), okazjonalnie dostając quest główny, wysłuchując gadki i załatwiając kolejnego bossa, zbieramy tony żelastwa od czasu do czasu wysyłając towarzyszącego nam zwierzaczka do miast żeby stuff sprzedał okazjonalnie do miast wracamy żeby ulepszyć ekwipunek korzystając z usług maga albo umieszczając w slotach kamyczki dające dodatkowe efekty.

Całe to levelevanie dostarczy sporo frajdy, mi przynajmniej ale przydałby się coop, wtedy nawet taka kupa jak Dungeon Siege 3 może być jeszcze lepsza . W dwójeczce ma już być na szczęście obecny. Gra przesadnie długa nie jest, arczery też nie nastręczają za dużo kłopotu tylko jak to w rpgach nie obędzie się bez malutkiego grinda pod koniec. Jak dla mnie za miodność Torchlightowi się 8,5/10 zdecydowanie należy.

Panzer General AA 200/200

Przyjemna militarna turowa karcianko-planszówka. Może lekko się zawiodłem bo liczyłem na rozmach dawnych PC-owych Panzer Generali ale źle nie jest i zakup mnie usatysfakcjonował. Schemat rozgrywki podobny jak w innych grach tego typu, przed każdą misją wybieramy karty dwóch rodzajów - jednostek i bojowe do swojej talii a potem na niewielkiej planszy 5 na 5 pól rzucamy wirtualna kostką i atakujemy/bronimy się z owych kart korzystając.
Kampania złożona z kilkunastu misji potrafi być całkiem długa, wiele misji pomimo małych plansz potrafi zająć i kilka godzin. O błąd i stratę jednostek łatwo i o ile nie korzysta się z save & load o powtórkę łatwo.

Arczery wymagają zwrócenia uwagi na to jak się gra ale trudne nie są tylko to upierdliwe wygranie kilkudziesięciu meczyków w multi, można je przyspieszyć jeśli drugi gracz wycofa się po starcie I tury .

Dla mnie gra warta zakupu, za 400 MSP jest niewiele lepszych a oceniam ją na 7,5-8/10.

Cd. w postaci kilku ścigałkowych 'crapów' jeszcze nastąpi, dziś już nie chce mi się więcej pisać... Happy Niu Year!

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 31-12-2011 o 18:40
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2012, 07:39   #6412
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Dzięki za spojler
@ QBalu, Snake & MANDo spoko, ale to już w pierwszej misji jest powiedziane, w każdej recenzji i w samym demie nawet jest ten motyw... ale sorry dla Was i wszystkich innych, którzy zamierzają kupić tą grę, pomimo iż de facto nie jest to żaden spoiler twista fabularnego w grze, której śledzenie fabuły z zapartym tchem, wg mojej subiektywnej oceny, można by uznać za porażkę minionego roku, no a nie sorry jeżeli walicie tylko posty, aby się do czegokolwiek przyczepićak. poza tym MANDo oglądałeś materiały i naprawdę nigdzie się nie dopatrzyłeś dlaczego w grze jest opcja SHIFT??? serio??? to może o jakiejś innej grze czytałeś; dobrze że nie napisałem że to gra w której kieruje się pojazdami... oj

Ostatnio edytowane przez Ownon : 02-01-2012 o 08:30
Ownon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2012, 12:57   #6413
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Oglądałem jakieś gameplaye z singla i multi, nigdy nie czytałem zapowiedzi, więc wyobraź sobie, że nic tam nie było o fabule tylko czysty geJpley. Kapewu ? Ja ogólnie myślałem, że to ta gra z kowbojami ;/, a swoją drogą walą mnie spojlery, napisałem posta ot tak.

Ostatnio edytowane przez MANDo : 02-01-2012 o 13:00
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-01-2012, 17:35   #6414
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

L.A.Noire-1400/1400:no, przynajmniej to wycalakowalem, jak Rage nie wypalil, choc nie wykluczam ze kiedys wpadie.Poszukiwanie samochodow to porazka, ostatniej smieciarki szukalem pol godziny.

Rockstar przyjal dziwna jak dla mnie strategie reklamy produkcji od Team Bondi:niby polozono nacisk na technologie animacji twarzy, a wlasciwie motion capture, starano sie pokazac jak dobra historie bedzie miala gra, ale rowniez cala ta otwartosc swiata i niby-sandboxowosc najzwyczajniej nie wypalila, a ktos z PR powinien sie smazyc w piekle, bo wielu ludzi, sam znam paru, spodziewalo sie GTA w innym okresie czasowym, bardziej serio i noir.No i miasto jest, miasto zachwyca swoja wielkoscia i odwzorowaniem szczegolow, o ile cos takiego w ogole istnieje, bo ilu graczy wie jak wygladalo Los Angeles po drugiej swiatowce?Ale ok, uznajmy, ze spedzono mase roboczogodzin aby ow efekt uzyskac.Problem jest taki, ze wiekszosc pary poszla w gwizdek:wieje nuda, bo el ej nuar jest opowiescia detektywistyczna, gdzie sandbox sie najzwyczajniej nie sprawdzil;nie ma zadnych activities, miejscowek do zwiedzenia jak na lekarstwo, no i durne collectibles.Nie powiem, ze znalazlem recepte na to, jak gre mozna poprawic, ale jakas ramowosc i zamknietosc swiata nalezaloby wprowadzic.Z poczatku jazda po miescie sprawia frajde, ale ze do czynienia mamy z dlugawa do opowiedzenia historia, to po pewnym czasie, tak w polowie mysle, najzwyczajniej chce sie oddac kierownice partnerowi.

Zauwazylem tez pewna niespojnosc prologu z reszta gry:sluchamy slow narratora, ktory nakresla nam ramy swiata, wprowadzajac w nastroj Miasta Aniolow, przedstawia Phelpsa-jakies skojarzenie z ksiazkami Mario Puzo mialem, wiec bylem zachwycony.Ale co sie okazuje:narrator znika i nie pojawia sie juz wiecej, wiec po co byl na poczatku, czemu mial sluzyc jego glos?Zabieg, ktory mogl wyniesc L.A.Noire na jeszcze wieksze szczyty, zostal zaniechany z nieznanych powodow.I chyba tyle minusow.

Cala reszta jawi sie jako mistrzostwo programowania, pisania kodu i tworzenia swietnej historii.Gra od Team Bondi jest chyba najbardziej dojrzala produkcja, w jaka dane mi bylo zagrac;wielkim znawca estetyki noir nie jestem, czytalem troche Hammeta i Chandlera, obejrzalem kilka filmow, z niezapomnianym L.A.Confidental na czele, i zostalem oczarowany podobnym klimatem upadku, blichtru, narkotykow, gwiazdek z Hollywood, femme fatales, pogoni za slawa, korupcja i nitkami konspiracji, jaka odkrywamy malymi kroczkami.Wlasnie tak nalezy pisac historie dla wspolczesnego gracza/czytelika/widza:wiedze wszak czerpiemy glownie z mediow popularnych, wiec i nasze poczucie odleglych czasow latwo oszukac, idzie przeciez jednak o to, zeby uczynic iluzje wiarygodna i zjadliwa.Malo mnie obchodza, jako gracza, jakies szczegoliki na temat Los Angeles, jego mieszkancow;chce byc zachwycony caloscia, zeby kazdy element pasowal na swoje miejsce.Tak tez sie dzieje:ujecie L.A. z epoki wzbudza zachwyt, ale nie taki prostacki, z opadem szczeki, bo pomalu jestemy wtlaczani do swiata brudow i policyjnych spraw i doswiadczamy swiata pomalu, uczac sie go, wiazac postaci ze soba, szukajac powiazan w retrospekcjach Cole Phelpsa-z poczatku ciezko to wszystko idzie, ale tak mniej wiecej na wysokosci wydzialu Vice, gdzie parteruje nam ta szumowina Roy, zaczyna sie pojawiac wiekszy obraz calosci, gdzie powiazan z notablami i najwiekszymi szychami miasta co niemiara.To tutaj pojawia sie najwieksza wartosc L.A.Noire:komplikacja historii, niczym w dobrej ksiazce jestesmy rzucani w przeszlosc, zeby poznac postaci dramatu i Phelpsa z czasow wojny:racjonalnego, starajacego sie jak najlepiej, ale tracacego jaja w najwazniejszym momencie.Pokazana nam jest idiotycznosc wojny jako machiny pozerajacej jednostki, gdzie bohaterem moza sie stac, bo udalo sie przezyc, gdzie zbieg okolicznosci wyznacza ramy calej przyszlosci, a kilka bledow i narastajaca frustracja prowadza do tragedii i szalenstwa.Znow odezwal sie we mnie dawny mol ksiazkowy:'Nadzy i martwi' Mailera mi sie narzucilo samo.
Zeby nie bylo tak rozowo, Phelps jest dobrze nakreslona postacia, ale czasem jego wyborow niczym wytlumaczyc nie mozna, czy to wina ciecia skryptu, czy zamierzony efekt-tego nie wiem, ale kompletnie nie pasuje mi romans z Elsa do tego, co by nie bylo, harcerzyka.
Postaci drugiego planu blyszcza;wszyscy partnerzy maja jakies swoje cechy charakterystyczne, powiedzonka, zachowania.Jest nawet scenka, gdzies spotykaja sie wszyscy-pocieszne to jest, nadajace kolorytu.Najciekawszymi jednak postaciami, sa te z przeszlosci Phelpsa:Jack Kelso, ktory z naszym glownym bohaterem nigdy sie lubil, jesli przyjmiemy ten eufemizm, choc na koncu gry przyznaje, ze 'nigdy tez nie byli wrogami';Courtney Sheldon, ktorego poznajemy bardziej przez gazetki z doktorem Fontaine-kolejna swietna postac, czy Ira, choc z tym mamy malo do czynienia.Bohaterow jest o wiele wiecej, kazdy kto gral i dal sie wciagnac w opowiesc wie, jak duza komplikacje opowiadane story niesie.Musze sie pilnowac, zeby nie wrzucic zbyt duzo spoilerow do recki, choc gra ma juz ponad pol roku na karku, ale niektorzy jeszcze nie grali-pozdro CCC.
Mechanika gry, czyli to, czym tworcy tak sie chwalili, czasem sie sprawdza, czasem nie:same emocje, jakich doswiadczaja przesluchiwani przez nas ludzie oddane sa z maestria niespotykana jeszcze w grach.Racje maja ci, ktorzy mowia, ze nie mielismy jeszcze do czynienia z tak wiernym odwzorowaniem mimiki twarzy;technologia chyba zostala w posiadaniu Team Bondi, wiec jest to jakas karta przetargowa, mimo bankructwa.Kto wie, moze za kilka lat bedzie sie w taki sposob animowalo cale postaci, nie tylko twarze, bo jednak czuc ta rockstarowa sztywnosc przy poruszaniu sie, zwlaszcza bieganiu i poscigach.Problem z Lightsprint jest jeden:jest to tak nowe, ze czasami nie wiadomo, jak sie zabrac za przesluchanie, z czym to sie je i w ogole;wczesniejsze doswiadczenie growe nie przygotowalo na spotkanie z tak zaawansowana technologia, zreszta wina lezy po stronie tworcow rowniez-umysl ludzki dziala bardziej na dychotomii tak/nie, a okazuje sie ze nalezy wybierac trzecia opcje 'niepewnosci'.Cale szczescie po kilku sledztwach nabiera sie wprawy, ale zdarzaja sie sprawy, w ktorych najzwyczajniej sie strzela, bo cholera wie, czy przesluchiwany odwrocil zwrok, bo klamie, czy jest to zamierzona animacja.Mozna sie rowniez przyczepic do naszego, jako graczy, wplywu na fabule:niby jakis jest w kilku momentach, ale na ogol wszystko jest zaplanowane z gory-nie przeszkadzalo mi to, taka konwencja, ciezko osiagnac nastroj noir, gdy wszystko nam sie udaje, lapiemy zloczyncow jednego za drugim, a na samym koncu czeka happy end, ze szczesliwa zona/Elsa.
Przy pisaniu recenzji do Skyrim kompletnie zapomnialem o oprawie audio:muzyka z epoki towarzyszy nam przez wiekszosc czasu, czy to w samochodzie, czy na ulicach, czy w barach, dodajac kilka punktcikow do klimatu.Jazz grany przez czarnych ma swoj rytm;niby wesoly, ale tak naprawde smutny.Moim ulubiencem jest ten kawalek:

Swietna oprawa muzyczna towarzyszy nam przy poscigach pieszych:rwana, szybka, szarpana, od razu wprowadzajaca w akcje.

.....Wlasnie mi cos wpadlo do glowy.'Muzyka czarnych', napisalem, a przeciez z rasizmem w L.A.Noire spotykamy sie na kazdym kroku, zwlaszcza gdy towarzyszy nam Roy Earle:nazywanie kogos 'nigro' w tamtych latach bylo czyms powszechnym, traktowanie czarnych z gory, jako ludzi grajacych jazz, sprzedajacych narkotyki i wykonywujacych zawody nizszego szczebla rowniez-podoba mi sie takie ujecie, nie dlatego, ze jestem rasista (bo kazdy jest na swoj sposob), ale ze mozna cos takiego wrzucic do gry, nie bedac posadzonym w tym pelnym PC swiecie o cholera wie co.

DLC:ech, a mogloby byc tak pieknie, gra mogla byc wspierana przez kolejne sprawy, a okazalo sie, ze po raz kolejny zostalismy oszukani.Naked City to najlepsza sprawa, kto sie nie zgodzi, ten glupkiem jest i basta, ale cala reszta to bezczelne wyciaganie kasy-im dalej w las, tym gorzej, a jak wiadomo produkt poznaje sie po tym, jak konczy, nie jak zaczyna.

Koncowka gry rowniez moze pozostawiac wiele do zyczenia, wiele glosow sie pojawilo, jakoby byla slaba-nie zgodze sie z tym, poetyka noir wlasnie taka jest, spieprzono natomiast to, co przed koncowka doswiadczamy.

W przygody Phelpsa powinien zagrac kazdy szanujacy sie gracz, chociazby ze wzgledu na innowacyjnosc jaka gra wprowadza;jest to rowniez nowe IP, wybitne zreszta, co na zatechlym poletku growym, ociezalym od prequeli/sequeli i kolejnych czesci CoD, jest fenomenem.Gra od Team Bondi ma za target bardziej doswiadczone zyciowe osoby, na pewno nie jest skierowana dla nastolatkow przezywajacych ilosc klatek na sekunde, osiagi sprzetu i fajerwerkowosc.Pokazuje, ze mozna inaczej, oszczedniej i ascetyczniej, a mimo to lepiej niz niejedna inna gra.Minusy byly na poczatku, ale przyszedl mi jeszcze jeden do glowy:poczatkowe misje nie zachecaja do gry, ba:odstraszaja swoja schematycznoscia i przewidywalnoscia.Nalezy przelknac owa gorzka pigulke, pozniej jest tylko lepiej-ja sie nie czepiam, nie przeszkadzalo mi to, ale wielu osobom moze.Zagrajcie w L.A.Noire, warto.

Ocena:9/10
Stary 02-01-2012, 18:42   #6415
Ownon
Fanatyk
Ownon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znająOwnon Wszyscy go tu znają

Ownon's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 596

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Szybko i wściekle Hall of Fame Star  

dodatki już kupiłem, więc i grę by w sumie wypadało niedługo :] Mafia II cierpi na tą samą dolegliwość - otwarty świat, w którym nie ma zupełnie nic do roboty poza bardzo fajną historią głównego wątku gry
Stary 03-01-2012, 17:12   #6416
PLaYer1
Znajomy
PLaYer1 Jest wokół niego pozytywna auraPLaYer1 Jest wokół niego pozytywna aura

PLaYer1's Avatar

Miasto: Oborniki Wielkopolskie
Reputacja: 171

Crysis 2 - 1000/1000
Gra dobra ale tylko w singlu. Tak zabugowanego, zglitchowanego (w achievach i w grze) multi nie widziałem. Dwa ostatnie achievy za 6 miesięcy i za wszystkie bronie wpadły mi zupełnie przypadkowo (za 6 miesięcy wpadł mi mimo, że pierwszego razu w multi minęły 4 miesiące, natomiast achiev za bronie wpadł, po włączeniu prestiżu wbiłem 5 range i po zakończeniu meczu.)
Dla singla warto C2 kupić, dla multi zdecydowanie nie.

@MANDo
Nie oceniam multi przez achievy, ogólnie multi mi się nie podobało (nie lubie gier CoDo-podobnych)

Ostatnio edytowane przez PLaYer1 : 03-01-2012 o 18:31
PLaYer1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2012, 17:28   #6417
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Aha, oceniasz multi, bo achievy są zglitchowane. Singiel to jest padaka z tym AI, story też sztampa. Dla mnie multi w Crysis 2 jest zajebiste, taki dobry klon call of duty w przyszłości.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-01-2012, 18:59   #6418
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Stacking 250/250

Jedna z bardziej oryginalnych arcadówek i gra zdecydowanie warta uwagi. Gatunkowo to przygodówka/gra logiczna, fabuła może nie jest odkrywcza ale realizacja całości już tak. Wszyscy bohaterowie to matrioszki pierwotnie kierujemy najmniejszą a przejmowanie coraz większych daje mnóstwo możliwości.
Cała oprawa jest zrealizowana w klasycystycznym stylu ala lata '20/'30 a bohaterowie i NPC są nieme, wszystkie przerywniki zrealizowano w formie scenek jak w niemych filmach.
Podczas story przemierzamy kilka dużych poziomów wypełnionych dziesiątkami różnych laleczek, wieloma sekretami i znajdźkami ale w razie czego poziomy można później ponownie odwiedzać.
Grafika jest wyjątkowo dobrze zrobiona, na każdym levelu jest co pooglądać a cały czas przygrywa nam muzyczka z epoki, część motywów chyba nawet słyszałem w Bioshocku.

DLC trzyma poziom podstawki i daje około godzinki - dwóch dodatkowej gry, podstawka starcza na 10-15 godzin. Osiągnięcia wymagają sporo główkowania i bez poradnika nie dało rady.
Warto kupić, warto zagrać, takich świetnych i oryginalnych arcadówek proszę jak najwięcej, Stackingowi daję 9/10.

Superstars V8 Next Challenge 1000/1000

Miłe zaskoczenie ze strony Milestone. Pierwszy Superstars był bardzo przyzwoitymi torowymi wyścigami, tu pozostawiono ten sam wyścigowy serial, nieco poprawiono grafikę i nareszcie dodano widok z kokpitu, rzecz na której w każdej symulacyjnej ścigałce mi zależy a którego bardzo w pierwszym V8 mi brakowało.
Z autek śmigamy generalnie tymi samymi wozami turystycznymi co wp ierwszym V8 - kilkoma modelami BMW M5, Chryslerem 300C, Maseratti Quatroporte, Jaguarem X Type i Holdenem Commodore.
Grafika i audio to rzecz którą w swoich ścigałkach (nie licząc WRC) Blackbean zawsze przyzwoicie wykonuje. Oprawa grafika jest ostra i schludna bez niepotrzebnych bloomów czy rozmyć a dźwięki silników jedne z najlepszych jakie słyszałem.

Gra jest łatwiejsza od poprzednika. Osiągnięcia to betka, zostały przez developera dobrze zbalansowane pomiędzy różne tryby gry, grinda za dużo nie potrzeba a jeśli ma się kumpla do kilkunastu minut w multi całość jest do skończenia w kilkanaście godzin.

Jakość Forzy czy Shifta to nie jest ale jeśli chodzi o jakość samego ścigania Next Challenge daje dużo satysfakcji, gdyby tak jeszcze rozszerzyć tematykę np. na jakiś większy serial FIA zdobyć większy budżet i mogłaby powstać pierwszorzędna ścigałka, talent developera dostrzegło EA zatrudniając studio do zrobienia Shifta.
7,5/10 za całokształt IMO się należy.

Monster Jam Path of Destruction 1000/1000

Nowszy i łatwiejszy z serii gier o Big Footach, nie mniej czasem potrafiła przyprawić o irytację. Zadanie główne to kariera składająca się z kilkudziesięciu eventów kilku rodzajów - wyścigi, kilkunasto sekundowe sprinty oraz areny do trików gdzie korzystając ze skoczni kręcimy bączki, beczki, wheelie i co dusza zapragnie starając się zdobyć określoną liczbę punktów.
Po wbijaniu kolejnych leveli dostajemy kolejne eventy i stadiony, można wszystko przejść na easy i tylko 20 trzeba przejść na najwyższym poziomie trudności.
Model jazdy jest dosyć zręcznościowy ale podczas wyścigów na skoczniach czasem trudno furki opanować a AI wcale tak wolno nie jeździ. Grafika bidna ale więcej po takim średniaku się nie spodziewałem

Większość osiągnięć wpada podczas normalnego przechodzenia kariery ale kilka na określoną liczbę określonych trików będzie nieco grinda wymagała. Ze wszystkich ok 50 eventów zirytowały mnie wieloma powtókami może ze 3, nie szło kompletnie wykonanie 2 określonych trików, reszta poszła z marszu. Kolejny relatywnie łatwy i szybki ścigałkowy calaczek do przejścia w 10 kilkanaście godzin. 5/10 to wszystko co mogę dać.

Pimp My Ride 1000/1000

Dawno nie miałem z takim 'dziełem' do czynienia. Gra durna i śmieszna więc chociaż poprawiła mi humor i grać się dało.
Gra na podstawie znanego programu z MTV. Z grubsza to coś w stylu ziomalskich NFSów. Mamy tu małych rozmiarów dzielnice miast a cała zabawa ogranicza się do 2 czynności - jazdy na czas od checkpointa do checkpointa i udziale w prostych QTE. Każda 'misja' ma 2 fazy, najpierw rozwalamy się po mieście zbierając określoną minimalną ilość gotówki i znajdźki a potem przystępujemy do ulepszania jednej z kilkunastu bryk co oznacza znowu jazdę od punktu do punktu i udział w QTE.
Każda misja zajmuje ok godzinki i warto zwrócić uwagę żeby od razu zebrać wszystkie znajdźki podczas I-ej fazy a eventy muzyczne z QTE zostawić na koniec. Przy owych muzyczny QTE ubawiłem się najlepiej, są to proste sekwencje podczas których oglądamy jak nasze murzyńskie alter ego tańczy a nasza fura sama sobie obok jedzie na tempomacie (serio), z tych jego kocich ruchów można się tarzać ze śmiechu...
Grafika jest gdzieś na poziomie Most Wanteda a na dopełnienie przygrywa nam cały czas oczywiście Hip Hop.
Dużej filozofii nie ma, przejście zajęło mi ok 30 godzinek, niezbyt przyjemnych ale można się trochę pośmiać i dlatego tą kupę oceniam na 4/10 . Na łatwego calaka jak znalazł.

Superbike World Championship 08 1000/1000

Pierwsza xboxowa ścigałka duetu Blackbean/Milestone i generalnie Superstars V8 na dwóch kołach. Tryby gry, układ menu, unlocki, czelendże praktycznie identyczne, tak samo rozplanowanie osiągnięć pomiędzy wszystkie tryby gry.
Głównie jednak jeździmy w 12-wyścigowych mistrzostwach których przejście zajmuje około 50 minutek na sezon. Wyścigi można ustawić na 1 okrążenie a flagi w wyścigach wyłączyć, nie trzeba też wyjeżdżać wszystkich wyścigów a tyle zeby prowadzić w punktacji.

Poza nimi są jeszcze nietrudne time triale i wywania w których trzeba nabić najlepsze platynowe medale, 3-4 okazało się trochę trudniejsze ze sporą liczbą powtórzeń, w reszcie wpada platyna praktycznie za Iym razem, są nawet łatwiejsze niż te z V8.
Grafika pomimo paru latek gry na koncie dalej wygląda świeżo i świetnie oraz jest lepsza od nowszych odsłon MotoGP, realizm również na nieco wyższym poziomie. Podczas wyścigów można trafić na różne warunki pogodowe a mokre wyścigi wyglądają świetnie.

Acziki to betka i 95% może wpaść po pół dnia gra, reszta to kilka trudniejszych wyzwań i powtórzenie mistrzostw 12 razy każdym teamem. Multi zajmuje mnież niż godzinkę.

Za ustaweczkę kudosy wędrują do ping182.

L.A. Noire 1400/1400

Chciałem się trochę rozpisać ale lvizzz temacik tak świetnie wyczerpał że nie ma sensu.
W skrócie więc gra bardzo mi się spodobała, klimat trochę jak w Mafii ale nie należy za bardzo podchodzić do gry jak do jakiejś strzelanki ala GTA, to głównie przygodówka, najbardziej liczy się przeszukiwanie lokacji w postaci poszlak, dialogi i wyciąganie poprawnych wniosków.
Miasto odwzorowane jest rewelacyjnie a mapa jest olbrzymia, co mnie fana motoryzacji bardzie ucieszyło to to ze wszystko co można poprowadzić w grze to prawdziwe auta na licencji a jest tego prawie 100 sztuk.
Motion capture i mimika twarzy to najlepsze co do tej pory w grach stworzono a całość odbiera się jako taki film w klimacie noire gdzie akcja najbardziej się ni liczy, i to największy dla niektórych problem gry ale ja się nowego GTA czy RDR w innych klimatach nie spodziewałem.

Przejście za dużo nie zajęło acziki bez poradnika są dosyć wymagające, samochodów podczas normalnej gry i po prostu wsiadania do każdego po drodze którym zdawało mi się nie jechałem znalazłem 93/95, śledztwa na najlepsza ocenę rozwiązac jest dosyć trudno, punktów podpowiedzi na wszystkie dialogi nie wystarczy.
Zabawa byłą dobra i grze wystawiam 8,5-9/10. Nagrodźmy chociaż pośmiertnie starania Team Bondi...

Kokodżambo i do przodu.

Ostatnio edytowane przez igor8472 : 03-01-2012 o 23:07
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2012, 15:42   #6419
adult1
Znajomy
adult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna auraadult1 Jest wokół niego pozytywna aura

adult1's Avatar

Reputacja: 212

Lista Osiągnięć

The Chronicles of Narnia: Prince Caspian - 1000/1000
Nie będę się rozpisywał na temat bo można ją opisać jednym słowem CRAP.
adult1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2012, 16:28   #6420
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Defense Grid - 300/300 - Mój najlepszy Tower Defenders, w ostatnim DLC "You Monster" mamy sporo zabawy bo na calaczka trzeba przejść 35 całkiem nowych misji na złoto.

Renegade OPS - 250/250 - Jedna z najlepszych gier strzelanek arcade, poza 1 osiągnięciem gdzie trzeba rozwalić 50 enemy pod rząd z gry łatwo się wyciska wszystkie soki. Podziękowania dla Damiana z wspólną grę.

Trine 2 - 200/200 - Gra przyjemna i jak się później okazało również łatwa, polecam zagrać w trójkę z kolegami. Ja pozdrawiam Czesia i Damiana, dzięki za wspólną grę.

Dark Souls - 1000/1000 - po scalakowaniu jeszcze przeszedłem do końca 2 profesjami i dopiero teraz naskrobałem coś więcej i porobiłem parę fotek z moimi statystykami. Tutaj jest link: http://photo-gamer.com/index.php?opt...47&lang=pl#298

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania