Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-11-2011, 14:39   #101
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Domyślnie Odp: FIFA 12 - osiągnięcia

Nie umiem poradzić sobie z następującymi aczikami - czy macie może jakieś rady, wskazówki jak to zrobić?
Score shortly after a quick throw-in- moi zawodnicy zwyczajnie nie podbiegają do piłki, albo ją chwytają i puszczają jak ciołki. Jak to zrobić najlepiej?
Score a 90th minute winner in a game vs. the CPU - było już mówione, że to ma być 89 albo że 90. Próbowałem na oba sposoby kilka razy i nie wpadło. Czy to może ma być 90+ w sensie w doliczonym?
help
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-11-2011, 12:22   #102
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

co do drugiego osiągnięcia to strzelałeś bramkę, która dawała Ci zwycięstwo? Nie chodzi tylko o strzelenie bramy w 90 minucie, ale o gola, który wtedy da Ci zwycięstwo.

Ja natomiast mam problem z 5 precyzyjnymi odbiorami w jednym meczu? Jakieś wskazówki jakby to najszybciej/najłatwiej zrobić?

Oraz drugie osiągnięci, gdzie trzeba strzelić gola zawodnikiem, który odniósł przypadkową kontuzję? Zauważyłem, że jeżeli nasz grajek zostanie skoszony, odnosi lekką kontuzję i wtedy strzeli się nim bramę to osiągnięcie nie wpada. Jakieś sposoby?
Stary 30-11-2011, 12:32   #103
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

@Damian

1. Oczywiście że zwycięską....
2. U mnie aczik wpadł i to za pierwszym razem. Wpada nawet jeżeli strzelisz karnego tym zawodnikiem po dogrywce. Zawodnik nie ma być skoszony jak mówisz, tylko musi sam się "skontuzjować" np. Sam staje na środku boiska i trzyma się za nogę To się dzieje zawodnikom którzy mają skłonność do kontuzji lub mają niską staminę.

Ostatnio edytowane przez marekgtw : 30-11-2011 o 12:35
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2011, 20:17   #104
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał DamianX360 Zobacz post
Oraz drugie osiągnięci, gdzie trzeba strzelić gola zawodnikiem, który odniósł przypadkową kontuzję? Zauważyłem, że jeżeli nasz grajek zostanie skoszony, odnosi lekką kontuzję i wtedy strzeli się nim bramę to osiągnięcie nie wpada. Jakieś sposoby?
W ustawieniach masz suwaczki. Ustawiasz sobie częstotliwość kontuzji na bardzo wysoką oraz bajery pomagające zdobywać bramki piętką z połowy boiska, dokładniej te które dopakowują naszych kopaczy, a osłabiają przeciwnika. Wtedy wystarczy przebiec kilka metrów nasz zawodnik zostanie nagle kontuzjowany, klikasz strzał, piłka wpada do bramki, a wraz z nią acziv. Pro gracze nie dają się kontuzjować dlatego jesteśmy skazani na ten sposób.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2011, 23:45   #105
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzięki. Fajny sposób. Wpadły od razu dwa osiągnięcia. Jedno za strzelenie z kontuzją, drugie za przewrotkę. Masz może jeszcze jakiś fajny=szybki sposób na osiągnięcie gdzie trzeba uzyskać 80% skuteczności przy 5 odbiorach?
Stary 04-12-2011, 18:49   #106
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja to robiłem chyba w jakimś meczu na niskim poziomie trudności grając dobrą drużyną z szybkimi piłkarzami przeciwko jakimś półgwiazdkowym powolniakom gdy wbijałem wyzwania dla mojego gwiazdora. Najważniejsze to by nie szaleć z B. Po prostu klikać je w sytuacjach kiedy mamy pewność, że odbierzemy piłką przeciwnikowi. Ale z tego co wyczytałem właśnie na innych stronkach można to zrobić na dwa pady oraz dzięki zmianie sterowania obrony na tradycyjne znane z poprzednich części, czyli wiedząc to nie powinieneś już mieć problemów.
Stary 09-01-2012, 02:49   #107
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Jak mam utworzyc swój plik audio ?

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 11:27   #108
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 4

Musisz włożyć płytę CD do konsoli i zgrać na twardy interesujące Cię kawałki. Później z poziomu gry odnajdujesz je i ustawiasz jako np. muzyczne intro do meczu.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 16:08   #109
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

No to mam około 30 piosenek zgranych na dysku twardym. Wchodzę :
Konfiguracja gry ----> Moja muzyka i zaśpiewy ----> Moja Fifa 12 i chcę zmienic tą muzykę, ale tam jest tylko napisane, że jest dostępna tylko i wyłącznie domyślna.

Stary 09-01-2012, 16:36   #110
SolidS
Początkujący
SolidS Wkroczył na dobrą drogę

SolidS's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 40

Lista Osiągnięć
Old School Playaz 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Ja to robiłem w ten sposób. Wrzucałem w czytnik konsoli CD i zgrywałem na twardego to co chciałem. Następnie: moje aplikacje-odtwarzacz muzyki-dysk twardy-zapisane listy odtwarzania i w opcji edycji nadaję nazwę. Następnie już w menu gry w "moja muzyka i przyśpiewki" wybieram sobie dany utwór.
SolidS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-01-2012, 16:42   #111
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Aha, dzięki. Zrobione

Stary 13-01-2012, 23:44   #112
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam dwa pytania :

1. Osiągnięcie - Zablokuj ręcznie 5 strzałów . Jak przeciwnik strzela to mam podbiec i zablokowac strzał ?
2. Osiągniecie - przepusc pilke miedzy nogami - trzeba strzelic zwana dziurkę czy sito . Robię cały czas tak , a tu osiągniecia nie widac nadal .

Stary 13-01-2012, 23:50   #113
DamianX360
Stały bywalec

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

ad.1. Kilka postów wyżej Albii opisał jak to zrobić.
ad.2. Trzeba założyć siate a nie strzelić bramkarzowi między nogami. Używaj precyzyjnego dryblingu na kiepskich stoperach ...
Stary 13-01-2012, 23:50   #114
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Tego pierwszego nie wiem ale to drugie to trik automatycznie wykonywany. Wpadnie i gdyby nie komunikat to byś nawet nie wiedział, że weszło.
Stary 15-01-2012, 01:13   #115
Albii
Wariat

Albii's Avatar

Lista Osiągnięć

Co do acziva to wpada on za to gdy piłka przeleci między nogami przeciwnika, więc nawet jak strzelimy, czy podamy miedzy nogami wrogiego kopacza dostaniemy osiągnięcie. Bramkarz jakoś nie liczy się.
Mi aczik wpadł gdy podczas strasznego zamieszania, niechcący kopnąłem piłkę w ciasną grupkę piłkarzy. Widocznie piłka przewinęła się któremuś między nogami i zaliczyło.
Stary 15-01-2012, 16:16   #116
FocuZ
Znajomy
FocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyćFocuZ Można na niego liczyć

Miasto: Poznań
Reputacja: 270

Lista Osiągnięć
360 stopni Konsekwentny Jakość, nie ilość Achievement Whore 

Mam pytanko co do tego achiva za rozegranie wirtualną gwiazdą 50 meczy. Rozpocząłem sobie karierę zawodnikiem i teraz moje pytanie. Mam opcje aby rozegrać mecz tylko jako wirtualna gwiazda lub też cały zespół. Czy jeżeli wybiorę drugą opcję to także będzie mi zaliczać do achiva?
FocuZ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-01-2012, 17:53   #117
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

15 paczek srebnych , 5 paczek złotych , 4 paczki brązowych a tu dalej nie ma czarnej karty ...

Stary 16-01-2012, 08:12   #118
Tomborex
Początkujący
Tomborex Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 58

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

A wiecie może gdzie sprawdzić ile rozegrało się meczy wirtualna gwiazdą (poza wirtualnym klubem) np w szybkich meczach ?
Stary 16-01-2012, 17:18   #119
Shipus
Nowy
Shipus Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: P do N z kreską
Reputacja: 6

Cytat:
Napisał FocuZ Zobacz post
Mam pytanko co do tego achiva za rozegranie wirtualną gwiazdą 50 meczy. Rozpocząłem sobie karierę zawodnikiem i teraz moje pytanie. Mam opcje aby rozegrać mecz tylko jako wirtualna gwiazda lub też cały zespół. Czy jeżeli wybiorę drugą opcję to także będzie mi zaliczać do achiva?
Siema, wybierając drugą opcję również mecze będą się wliczały. Co do sprawdzenia ile meczy ma się rozegranych, jedynym znanym mi sposobem jest sprawdzenie w karcie wyzwań wirtualnego grajka ile meczy rozegrał na poszczególnych pozycjach (na pewno jest info o ilości spotkań w pomocy i ataku)

Strzała
Shipus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-01-2012, 19:21   #120
D1WASYL
Początkujący
D1WASYL Wkroczył na dobrą drogę

D1WASYL's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Reputacja: 37

mam problem z aczivem Club Legend rozegraj 100 meczy w ut.
moj bramkarz ma 112 meczy i nic nie wpadlo, dostalem go w paczce wiec gra u mnie od 0 wiekszosc meczy gralem a tylko kilka wchodzilem i od razu uciekalem z meczu towarzyskie i tak mi sie licznik gier nabijal i nie wiem czy to przez to? mial ktos podobny problem lub cos slyszal czy nie jest czasem zwalony ten acziv?? tylko tego mi brakuje do 1000. pomocy.
D1WASYL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania