Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-01-2012, 13:20   #6441
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
Interesowała mnie tylko kampania i spec opsy. Problemem nie był brak czasu tylko fakt, że gram tylko dla osiągnięć
Tak lepiej

Ostatnio edytowane przez Snake : 16-01-2012 o 13:48
Snake jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2012, 13:33   #6442
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

hahahah to ci wyszlo snejk : d
Stary 16-01-2012, 13:46   #6443
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Źle! Me gusta powinna być w cytowanym/podrobionym fragmencie, a trollface po "tak lepiej".

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2012, 13:48   #6444
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Zrobione
Stary 16-01-2012, 18:38   #6445
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Batman: Arkham City 1250/1250 Znowu, jak rok temu, czekalem na "Batka" z niecierpliwoscia i tak jak przed rokiem sie nie zawiodlem. Rocksteady stanelo na wysokosci zadania i wypuscilo zajebista gierke. Moze troche za krotka, bo przejscie singla po raz drugi ze wszystkimi pobocznymi misjami zajelo mi okolo 7 godzin (pierwsze przejscie bylo oczywiscie duuuuzo dluzsze przez 440 ukrytych znajdek). Najwiecej czasu zajelo mi przejscie kampanii i map rankingowych. Jeszcze jak gralem Batmanem sprawialo mi frajde, ale jak te same plansze musialem robic po raz 4 to juz mi sie nudzilo. Jeszcze jak moze by ci wiezniowie czasami sie oczykiwali to moze bym to przebolal. Kampania i Mapy zajemi mi po 6 - 8 godzin dla jednej postaci. Dla mnie gierka wymiata i kazdy kto chce pograc w jakas porzadna gre lub odpoczac od crapow to polecam Batman: Arkham City 10/10 DLC 8/10

Ostatnio edytowane przez dr M : 17-01-2012 o 22:51
dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-01-2012, 23:30   #6446
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Mhm odpocząć od krapów. Chyba odpocząć z nudnym krapem.
Stary 16-01-2012, 23:40   #6447
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

W realu byś mi tego nie powiedział.
Stary 16-01-2012, 23:47   #6448
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Mhm odpocząć od krapów. Chyba odpocząć z nudnym krapem.
Idź do szopy naostrz widły
Stary 17-01-2012, 00:30   #6449
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Idź do szopy naostrz widły
Haha uwielbiam ten tekst, jest zajebisty

Kroolik zawsze pod prąd, renegat, lol.
Stary 17-01-2012, 15:04   #6450
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Zombi Apocalypse Never Die Alone - Trudność 4/10 - Calak zajmuje ok 15h. Dużo lepsza niż część pierwsza, mamy tu energię i nie jesteśmy już na "klapsa", gra posiada elementy RPG gdyż możemy podlevelować postaci aby były bardziej powerskie. Najlepiej gra się w kooperacji w 4 osoby z ogarniętymi kolegami Pozdrawiam Damiana, Czesia i Bleka dzięki którym nigdy nie umierałem w samotności Do tej pory nie ma chyba żadnego poradnika jak zrobić wszystkie poboczne misje w każdej planszy więc jak ktoś w którejś nie wie co trzeba zrobić chętnie pomogę i powiem o co chodzi, pozdrawiam
Stary 17-01-2012, 16:33   #6451
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Lego Harry Potter: years 5-7 - nie będę się rozpisywała bo klockowa formuła się nie zmieniła i nadal jest w świetnej formie. Wydaje mi się, że względem poprzedniej części poprawie uległa jakość leveli (są jakoś ciekawiej skonstruowane). Jedyny odczuwalny minus to koszmarne sterowanie pojazdami (tak to jest jak czarodzieje skręcają pojazdy mugoli, widać nie znają się na rzeczy ) . Podsumowując jest to świetna pozycja na zimowe wieczory a do tego łatwy calak, jak komuś się spodobała pierwsza cześć nie ma sie co zastanawiać nad zakupem.
Stary 17-01-2012, 23:01   #6452
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Ben 10: Galactic Racing 1000/1000 Cud, miod i orzeszki. Oczywiscie zartuje. Ten o to wspanialy crapik, ktory uzyczyl mi Fuji, zajal mi jakies 8 godzin, przejscie i zrobienie prawie wczystkich acziwkow + 4 godziny na dwa ostatnie "Not Even a Scratch" i "Outta My Way!!!!". Gra latwa tylko, ze cholernie flustrujaca, AI oczykuje jak tylko moze i jeszcze statystyki leca w kulki. Dwa razy mi sie zatrzymaly na 90 i 98% i acziwki nie chcialy wpasc. 5/10

dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2012, 01:16   #6453
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Cytat:
Napisał SEPHIROTH POL Zobacz post
Zombi Apocalypse Never Die Alone - Trudność 4/10 - Calak zajmuje ok 15h. Dużo lepsza niż część pierwsza, mamy tu energię i nie jesteśmy już na "klapsa", gra posiada elementy RPG gdyż możemy podlevelować postaci aby były bardziej powerskie. Najlepiej gra się w kooperacji w 4 osoby z ogarniętymi kolegami Pozdrawiam Damiana, Czesia i Bleka dzięki którym nigdy nie umierałem w samotności Do tej pory nie ma chyba żadnego poradnika jak zrobić wszystkie poboczne misje w każdej planszy więc jak ktoś w którejś nie wie co trzeba zrobić chętnie pomogę i powiem o co chodzi, pozdrawiam
Przeciez to crap jest i wyciagacz kasy.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-01-2012, 01:17   #6454
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

dr m:to musiala byc prawdziwa tragedia...

btw 'bardziej powerskie' omg
Stary 23-01-2012, 08:02   #6455
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Batman Arkham City (1250/1250) - kolejny zaległy calaczek z zeszłego roku. Strasznie nie chciało mi się przechodzić gry po raz wtóry i ponownie wykonywać wszystkie misje poboczne. Zmobilizowałem się w końcu jednak i główny wątek wraz z misjami pobocznymi na new game + pękł w ok. 11-12h (czas mocno oszacowany). Ostatecznie cieszę się, że jeszcze raz przeszedłem Arkham City, bo bardziej doceniłem tę grę (nie żebym wcześniej miał o niej zła opinie, skąd! Chodzi o to, że teraz mam jeszcze lepszą, ale nadal Arkham Assylum podobało mi się nieco bardziej). Osiągnięcie, które mi się najbardziej nie podobało to to związane z Calendar Manem. IMO głupota, że trzeba się z zegarem konsoli bawić. Na miejscu Rocksteady zrobił bym tak, że potrzebne jest połączenie z Live (jak w Hell's Highway), ale wystarczy celę odwiedzić w któryś z tych 12 dni i wysłuchać jednej z 12 historyjek żeby aczik wpadł. Tak czy siak: 9-/10

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 23-01-2012, 08:21   #6456
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@Jakier
gratz ! a za co ten minus w ocenie ? bo chyba nie za osiągnięcie z Człowiekiem Kalendarzem ? : >

ja dałem sobie 2 lata na wycalakowanie tej gry. z dodatkami poczekam aż trafią na DOTW, bo imho teraz mają zbyt wygórowaną cenę. inna sprawa, że jeszcze ani Batsem ani Kotką nie zaliczyłem wszystkich wyzwań. nie leżą mi kompletnie i przechodzenie ich cztery razy będzie dla mnie dość sporym wyzwaniem. nie wiem, czy w ogóle ostatecznie je zrobię. już w AA, gdzie było ich znacznie mniej, dały mi się we znaki... a co dopiero tutaj.
Stary 23-01-2012, 09:01   #6457
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

"Plus ujemny" jest za to, że kampania nie jest tak dobra jak w AA (moim zdaniem finał nieco zawodzi fabularnie) i za to, że "z bliska" grafika czasem wygląda mało okazale.
Co do wyzwań - te zasadzające się na walce są znaaacznie łatwiejsze niż w Arkham Assylum, ale w Predatorze nadal trzeba czasem mocno kombinować, zwłaszcza w mini-kampaniach.

Stary 23-01-2012, 10:08   #6458
prObie
Początkujący
prObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykładprObie Daje dobry przykład

prObie's Avatar

Miasto: Łódź
Reputacja: 471

Lista Osiągnięć
360 stopni  Jakość, nie ilość Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 6

Shaun White Skateboarding [1000/1000] - całość w miarę ok ale im dalej w fabule tym gorzej. Najbardziej dobiła mnie możliwość wstawienia sobie raila podczas skoku z dużej wysokości. Ze znajdźkami już miałem dać sobie spokój z racji braku jakiegokolwiek poradnika ale przyjechał znajomy, który też lubi grać gry skateboardingowe i kilka ich znalazł więc postanowiłem że poszukam reszty bo zostało może z 10 łącznie. Bardzo podobała mi się możliwość robienia flipów prawą gałką. Ogólnie jak dla osoby która jeździ na deskorolce gra sprawiła mi dużo funu. Grę oceniam na 5/10.

Harry Potter i Insygnia Śmierci 1 [1000/1000] - Harry Potter i Insygnia Śmierci 1 [1000/1000] - Po wcześniejszym scalakowaniu dwóch poprzednich części przyszła kolej na tą. Jak dla mnie wypadła najgorzej w tej trójce. Pierwszym minusem jest fakt że grę trzeba przechodzić 3 razy na każdym poziomie trudności bo po przejściu na hardzie wpada tylko aczek za hard. Znajdźki na szczęście proste natomiast sama gra nudna jak flaki z olejem. 3 lokacje na krzyż i do tego każdą w trakcie jednej gry musimy odwiedzić po kilka razy. Dodać do tego to że grę przechodzimy 3 razy i każdą mapę można nauczyć się na pamięć. Wyzwania też są straszne i na dodatek trzeba je wykonywać w tych samych lokacjach które już dawno zdążyły nam zbrzydnąć z singla. Jedynym plusem jak dla mnie były wyzwania na kinekt. I choć nie mamy tam możliwości sterowania postaci a tylko strzelania z kilku zaklęć to bawiłem się przy tym świetnie. Szczególnie podczas gry w 2 osoby. Mam nadzieję że kolejna część będzie lepsza od tej. Grę oceniam na 5/10.

FIFA 06: Road to FIFA World Cup [1000/1000] - Mimo że nie lubię gier związanych z piłką nożną, pożyczyłem ten tytuł od znajomego tylko dlatego że grałem już kiedyś w niego i wiedziałem że ma bardzo prostego calaka. Mimo że jest prosty i krótki wbijałem go kilka dni bo strasznie nie lubię grać w piłkę nożną. Grę oceniam na 2/10.

NBA 2K6 [1000/1000] - W tą grę również grałem na moim starym koncie i wiedziałem że calak zajmuje max 30 minut. Całe szczęście nie musiałem tej gry kupować, gdyż znajomy ją miał i poświęcił kolejne 30 minut na wbicie calaka również mi. Dziekuję bardzo Grę oceniam na 3/10.

Kinekt Ninja Fruit [350/350] - Zakładając nowe konto postanowiłem że będę odpalał na nim tylko retaile bo gier arkade jest za dużo a jak jakaś mi się spodoba odpalę sobie za moim starym koncie. Plan niestety spalił na panewce kiedy to zabawy na kinekcie ze znjomymi pod moją nieobecność ktoś odpalił ten tytuł i wbił pierwsze osiągnięcie. Nie pozostało mi nic innego jak dokończyć dzieło i wbić calaka. Po pierwszym dniu gry miałem zakwasy w łapach przez kolejne 2, ledwo ruszałem się w pracy. W miarę długo męczyłem się ze zdobyciem 250 punktów w trybie Classic ale potem doszedłem do wprawy i udało się zdobyć nawet 540. Ogólnie bawiłem się bardzo fajnie mimo iż to tylko głupie machanie rękoma przed sobą. Całe szczęście że po kilku głębszych to zwykłe machanie zamienia się w walkę z tylko krwiożerczymi owocami. Grę oceniam na 8/10

Skate 3 [1500/1500] - Najfajniejsza, najlepsza i najbardziej realistyczna gra deskorolkowa na xboxa. Grę miałem pożyczoną więc trzeba było wziąć się do roboty. Od momentu włożenia płyty do napędu i zainstalowaniu jej na dysku, nie została wyjmowana aż do przejścia wszystkiego co się tylko da co u mnie zdarza się bardzo rzadko, jest to trzecia gra z którą tak postępuję, poprzednie dwie to Brotherhood i Revelations. Niektóre misję są trudne ale da się zrobić korzystając z porad znajomych i filmików na YT. Jedyny problem jaki był z grą to wbicie osiągnięcia w freeskate w 6 osób, mimo iż mieliśmy 6 osób zawsze był jakiś problem z połączeniem, bo to albo konflikt połączeń albo kogoś w ogóle nie łączyło z EA, masakra. Na szczęście wczoraj udało się to wbić i 1490 zamieniło się w 1500 . Podziękowania dla znajomych za pomoc w wbiciu osiągnięć online i pożyczenie mi konta z DLC. Nie mogę się doczekać czwartej części którą bankowo będę zamawiał w preorderze. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak załatwienie drugiej części gdyż jeszcze w nią nie grałem. Grę oceniam na 10/10.
Stary 23-01-2012, 11:09   #6459
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
"Plus ujemny" jest za to, że kampania nie jest tak dobra jak w AA (moim zdaniem finał nieco zawodzi fabularnie) i za to, że "z bliska" grafika czasem wygląda mało okazale.
true. fabularnie AA jest mocniejsze od AC. ale w moim odczuciu głównie dlatego, że tam nie mamy do czynienia z otwartym światem, a w AC jest masa rzeczy dookoła, które odciągają od głównego wątku. mnie końcówka dość mocno zaskoczyła...

Spoiler:
nie spodziewałem się tak definitywnego rozstania z antagonistą. ale się nie dziwię, skoro Mark Hamill nie wyrażał zainteresowania dalszym odtwarzaniem tej roli ; ]

Cytat:
Co do wyzwań - te zasadzające się na walce są znaaacznie łatwiejsze niż w Arkham Assylum, ale w Predatorze nadal trzeba czasem mocno kombinować, zwłaszcza w mini-kampaniach.
po raz kolejny - true. wyzwania walki w AA stanowiły większe wyzwanie niż w AC. być może dlatego, że tam Bats nie dysponował tak szerokim wachlarzem ruchów ogłuszających przeciwników + nie było multi-takedownu na leżących przeciwnikach.
Stary 24-01-2012, 08:55   #6460
cyckiewicz
Znajomy
cyckiewicz Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Łódź
Reputacja: 26

Battlefield 3- w końcu zrobiłem zalgłe "arche" za singla, nudny był więc z nimi zwlekałem. Na szczęscie siła tego tytułu jest multi, który detronizuje wszystko inne 8/10 ; singiel 5/10
cyckiewicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania