Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-02-2012, 16:10   #6501
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Jedna z miodniejszych i nieco niedocenianych ścigałek, na Xboxie też jeszcze raz kiedyś zaliczę. Było czasem trochę nerwów ale jednak zagrać warto.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2012, 16:27   #6502
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

Cytat:
Napisał NML Zobacz post
Gratuluje calaczka w tych jakże fajne wyścigowej rozwalance, acziwy z PC są takie same jak z konsoli. Szkoda żę nowych flatautów nie wydaja również na konsole
no nie wiem czy taka szkoda bo ostatni to ponoc straszny crapiszon
Stary 08-02-2012, 16:42   #6503
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Który ostatni? Bo UC to de fakto mały remake Flatout 2 z poprawioną grafiką.

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 00:48   #6504
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

Cars - 1000/1000 GS - szybko i łatwo wpadł calaczek. Ale małe frustracje się pojawiały, czego powodem był wg. mnie na maxa udziwniony model jazdy. Wiem że to gra dla dzieci, ale...

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 18:11   #6505
[InSanE]
Uzależniony
[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych[InSanE] Wzór dla innych

[InSanE]'s Avatar

Reputacja: 805

Lista Osiągnięć
Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 4 The Players Ten jedyny 

Igor, gratuluję calaka w Driver: San Francisco Dobrze czytać, że kolejna osoba doceniła tę grę. Świetna gierka i mówię to ja - gracz, który nie cierpi wyścigów I choć seria Driver nie polega na wyścigach, to ostatnia część jest trochę inna i zawiera ich mnóstwo plus bardzo dużo różnego rodzaju eventów wyścigopodobnych i czasówek. Mam nadzieję, że chociaż w miarę się sprzeda, bo chętnie zobaczyłbym kolejną część I te fury... Mistrzostwo Świata. Nawet mój ulubiony Lamborghini Jalpa jest Fureczka, która jeździł Stallone w Rocky'm IV do piosenki No Easy Way Out Polecam tego Drivera, tym bardziej, że teraz jest pewnie w śmiesznej cenie.

[InSanE] jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 19:40   #6506
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Reputacja: 4360

Lista Osiągnięć
No-life? 4 The Players Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

The Bourne Conspiracy - 1000/1000
Imo wcale nie jest taki prosty ten calak, mnóstwo grindowania i jeszcze grę przechodziłem 2 razy(paszporty i 3 misje za 90% celności). Osobiście wolałbym grac Mattem Damon'em, ale z braku laku unknown face może być.
Najbardziej w grze podobał mi się jeden z głównych bossów, a mianowicie (i z filmu, i z gry) snajper z farmy, który w grze przypominał ojca Jim'a z American Pie - pana Levensteina. Normalnie by było 6/10 ale za znaną osobowość 7/10
Dzięki dla Bączyńskiego
Stary 09-02-2012, 21:27   #6507
kubicz
Nowy
kubicz Wkrótce będzie sławny

kubicz's Avatar

Reputacja: 60

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał igor8472 Zobacz post
Który ostatni? Bo UC to de fakto mały remake Flatout 2 z poprawioną grafiką.
Zapewne chodzi o najnowsza czesc, czyli "FlatOut 3: Chaos & Destruction", ktora to zbiera same c.ujowe recki w prasie i necie.

kubicz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 22:25   #6508
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
The Bourne Conspiracy - 1000/1000
Imo wcale nie jest taki prosty ten calak, mnóstwo grindowania i jeszcze grę przechodziłem 2 razy(paszporty i 3 misje za 90% celności). Osobiście wolałbym grac Mattem Damon'em, ale z braku laku unknown face może być.
Najbardziej w grze podobał mi się jeden z głównych bossów, a mianowicie (i z filmu, i z gry) snajper z farmy, który w grze przypominał ojca Jim'a z American Pie - pana Levensteina. Normalnie by było 6/10 ale za znaną osobowość 7/10
Dzięki dla Bączyńskiego
Dawanie wyższej oceny za znaną osobowość jest jak powiedzenie Frezerowi, że nie jest piratem bo ma jednego oryginała
Stary 09-02-2012, 22:50   #6509
CzarO17
Fanatyk
CzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 CelebrytaCzarO17 Celebryta

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Dawanie wyższej oceny za znaną osobowość jest jak powiedzenie Frezerowi, że nie jest piratem bo ma jednego oryginała
Przecież to dżołk, lol. Bourne to średniak i nie zasługuje na więcej niż 6.

Ostatnio edytowane przez CzarO17 : 09-02-2012 o 22:52
CzarO17 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2012, 23:25   #6510
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Masz ch.ujowe na maska dżołki
Stary 10-02-2012, 00:05   #6511
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Pitolisz Czaruś, Born dobra gra. Obijesz trochę ryjów, strzelisz parę kasków i wszystko się kończy w porze obiadowej. Najlepiej wydane 30zł w świecie "gejmingu".
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-02-2012, 00:34   #6512
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

ja to cudo widziałem ostatnio w gejuro rtv agiede za 150 zeta...
aż ciarki po dupie lecą jak niektórzy zdzierają z ludzi kupujących czy to gry czy filmy
normalnie3 swiat, tylko murzynów niewielu
Stary 10-02-2012, 15:29   #6513
CzarO17
Fanatyk

CzarO17's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Masz ch.ujowe na maska dżołki
Get a life.
Stary 10-02-2012, 15:46   #6514
Snake
Spambot

Snake's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał CzarO17 Zobacz post
Get a life.
Stary 11-02-2012, 13:31   #6515
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Po czasochłonnej zabawie robotami i calakowaniu Zoidsów porwałem się na kolejną długą grę:
Final Fantasy XIII-2 1000/1000
O ile trzynastka szybko wyleciala z czytnika mojej konsoli, tak jej kontynuacja naprawiła wszystko co tak bardzo irytowało w poprzedniczce. Pierwotnie chciałem tylko przejść grę. Skończyło się na tym, ze wessało mnie na tyle, żeby zrobić calaka. Około 50 godzin zabawy, nie licząc losowego kasyna, które robiłem w pracy przez dwa dni na autopilocie (konsola sobie sama hulała w biurze). Ogólnie bawiłem się bardzo dobrze, ale niektóre wymogi takie jak ubicie każdego dostępnego w grze potwora, czy przegięci dodatkowi bossowie zalazły mi za skórę. W każdym razie udało się i chyba dam drugą szansę trzynastce.
Stary 12-02-2012, 01:04   #6516
Matik_MP
Znajomy
Matik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innychMatik_MP Wzór dla innych

Matik_MP's Avatar

Miasto: Edinburgh
Reputacja: 659

Lista Osiągnięć
Ilość, nie jakość Hall of Fame SuperStar Aniołek Swój! 

King Kong - 1000/1000 GS - cóż... kolejny prosty i szybki (8 godzin, a starałem się samodzielnie przechodzić) calak.
Mimo, że wg. mnie mogłaby być z tego całkiem fajna gra, to masa niedoróbek dyskwalifikuje ją praktycznie w moich oczach.
Dinozaury natomiast przypomniały mi o dawnym hicie z PC i N64 - Turok: Dinosaur Hunter (w najnowszą wersję Turoka na obecną generację nie grałem). Aż się łezka w oku zakręciła

Completed retail: 43 Completed arcade: 18
Matik_MP jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2012, 10:56   #6517
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

No siedem lat temu to była świetna gra. Teraz gierki wideo reprezentują nieco inny poziom. Swoją drogą Turok na current geny to crapiszcze straszne.
Stary 12-02-2012, 12:41   #6518
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

Batman Arkham City - 1250/1250 - To moje ostatnio od czasu Dark Souls najlepiej wydane 200zł, grania mamy multum, dwie kampanie na 100%, zbieranie zagadek, misje poboczne, challenge i mnóstwo innych rzeczy które trzeba porobić i które cieszą. W 2 części Batmana mamy sporą swobodę w kampani czego brakowało w jedynce, grę polecam bo jest rewelacyjna. Calak zarobiony ciężką pracą, w pełni na legalu, link: http://photo-gamer.com/index.php?opt...47&lang=pl#324
Stopień trudności calaka oceniam na 7/10 ze względu na dużo roboty w grze i nie każdemu będzie się chciało wszystko robić.

Pozdrawiam JasioPatryka gdyż dopiero ostatnio dowiedziałem się co mu zrobili, masakra! Przyjmnij moje wyrazy współczucia i nie daj się, jesteś uczciwym graczem to zrób coś, ja robię foty z każdej gry bo jestem graczem i nic tego nie zmieni. Trzymaj się chłopie.
Stary 12-02-2012, 13:43   #6519
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421

Cytat:
Napisał SEPHIROTH POL Zobacz post
Pozdrawiam JasioPatryka gdyż dopiero ostatnio dowiedziałem się co mu zrobili, masakra! Przyjmnij moje wyrazy współczucia i nie daj się, jesteś uczciwym graczem to zrób coś, ja robię foty z każdej gry bo jestem graczem i nic tego nie zmieni. Trzymaj się chłopie.
Nie dramatyzuj
Stary 12-02-2012, 18:49   #6520
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

The Darkness II (1000/1000) - dawno tak szybko niczego nie scalakowałem (+/- 14h). Sama gra jest dobra. Gameplay jest pod pewnym względami lepszy a pod pewnymi gorszy od tego, który oferowała pierwsza część (samo strzelanie jest przyjemniejsze, ale brakuje misji pobocznych czy ciekawego settingu, jakim były stylizowane na pole bitwy zaświaty, z drugiej strony w tej odsłonie jest znaczeni większe zróżnicowanie przeciwników), za to scenariusz i dialogi są po prostu lepsze (nie żeby te w The Darkness 1 były złe).
Spore wrażenie zrobiła na mnie kampania kooperacyjna, którą można przechodzić solo. Poświęcono jej uwagę (choć brakuje jej efektowności kampanii singlowej) - są cutscenki, sporo dialogów (zmieniają się w zależności od tego kim gramy/kto jest hostem), lokacje nie są przeniesione ze zwykłej kampanii. Słowem: kawał dobrej roboty. Pojedyncze, króciutkie, misje kooperacyjne też są przyzwoite, ale takiego wrażenie już nie robią.
The Darkness II to gra niezbyt długa, ale gra się w nią przyjemnie, angażuje gracza i opowiada ciekawą historię, a cel shading nadaje jej ciekawego wyglądu. Same osiągnięcia są łatwe i wszystkie można odblokować solo.
8/10

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania