Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-02-2012, 17:17   #6541
Rayne
Redakcja
Rayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innychRayne Wzór dla innych

Reputacja: 976

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Cytat:
Napisał esttujest8i5 Zobacz post
Dark Souls (1000/1000) - po dłuższej, około 2 miesięcznej przerwie postanowiłem dokończyć najlepszą według mnie grę ubiegłego roku. Na liczniku coś koło 106 godzin, dwa razy spartoliłem quest z Seigmeyer of Catalina więc calak wpadł dopiero w NG++++. O grze można mówić i mówić. Pierwsze dwa przejścia dały sporo frajdy, przy kolejnych szlag mnie trafiał. Ale tak to jest z tą grą. Można pojechać 4 bossów na NG+++ bez większych problemów żeby za chwile paść na zwykłym przeciwniku. Do tej pory tylko jedna gra mnie tak wciągnęła i było to Okami na ps2. Kończąc, ocena 10/10, mimo błędów, spadków animacji, napadów szału i ciągłej frustracji . Polecam wszystkim którzy jeszcze nie grali.
Co do Catariny - dlatego, że nie zebrałeś od nich slaba? Przecież potrzebne są w sumie 3 (mówię o czystym przejściu dla calaka, nie dopakowywaniu dowolnych broni), także - czemu aż tak długo?

Coby nie odchodzić od tematu:

1000/1000 Dark Souls Wywnętrzać się za bardzo nie mam już o czym, bo recenzja wisi od miesięcy, ale nie wiem, czy do mojej początkowo postawionej dziewiątki nie dorzuciłabym w tej chwili jeszcze plusika, bo gra przykleja do konsoli, po czasie nawet do Blighttown można przywyknąć (animacja!). Jedyne, co wciąż mnie denerwuje, to odczuwalny chwilami input lag, bo takie opóźnienia mogą być zabójcze - dosłownie.
Czy trudno? Tak, ale nie aż tak, jak się może wydawać Zresztą... wszystko, czego się obawiałam na NG+, poszło całkiem gładko (Giant Ornstein, odcięcie ogona Bezłuskiemu), a w sumie walka z duetem O+S to moja ulubiona w całej grze na tę chwilę.

To jest moja gra roku, a że wszystko zebrałam sama (bez wymian online etc.), to calak cieszy mnie tym bardziej.

Fighter, miecz z Bezłuskiego trzymam dla Ciebie

Ostatnio edytowane przez Rayne : 23-02-2012 o 17:29
Rayne jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2012, 14:28   #6542
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Rayman Origins 1000/1000

Świetna gra, piękna grafika, dłuuugi czas zabawy (bardzo dużo poziomów + czasówki i zbieractwo). Dla mnie najlepsza platformówka zeszłego roku, Sonic mógłby Rayowi buty czyścić. Świetnie pomyślane dodatkowe etapy jak pogoń za skrzynią. Muzyka wpadająca w ucho, tylko powtarzając czasówkę za 30 razem zaczynała trochę irytować Niestety ale poważną wadą był nierówny poziom trudności - pierwsze etapy okazały się dużo bardziej wymagające od końcowych, za to fajnie rozwiązano potyczki z bossami.

Gra sprawia dużo frajdy, daję 9-/10. Minus za to że już więcej dodatków nie przewidują, a szkoda bo sam bym z chęcią zagrał jeszcze parę poziomów.
Stary 24-02-2012, 16:54   #6543
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12730

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 28

Mirror's Edge 1250/1250 - Świetna gra, jedna z najlepszych, w które grałem na xboxie, kupiłem ją drugi raz co tylko to potwierdza. Kampania jest dość krótka, pierwsze przejście ze zbieractwem nie znając gry to jakieś 6-7h, drugie na hardzie około 4h. Fabuła niby jakaś jest, ale pomimo czterokrotnego przejścia nie licząc speed runów (na innym koncie grałem), nie mogłem się nigdy w nią zagłębić. Zarys jest taki: Wrobili siostrę bohaterki w morderstwo i musimy zapobiec jej uwięzieniu. Gejmplejowo jest świetnie, sterowanie jest dość skomplikowane (porównując na przykład z Prince o Persią), ale bardzo intuicyjne, więc nie potrzeba dużo czasu żeby się z nim zapoznać. Jak wiadomo ME jest innowacyjną grą ze względu na widok z pierwszej osoby co wcześniej nie zdarzało się w tego typu tytułach, sprawdziło się to wyśmienicie, był to naprawdę świetny pomysł. Poziomy są doskonale skonstruowane, ale zauważymy to dopiero przy przechodzeniu kampanii na czas. Muzyka również stoi na wysokim poziomie, piosenka końcowa nawet wpadła mi w ucho, chociaż to nie moje klimaty. Story to jednak nie wszystko, esencją gry jest ściganie się z czasem i znajomymi w time trialach. Daje to naprawdę dużo frajdy, już nie pamiętam kiedy zrobiłem coś ponad calaka, więc coś w tym jest. Trasy są wymagające, jedne mniej drugie więcej, trzeba nad tym trochę posiedzieć. Najważniejsze jest to, że po kilku nie udanych próbach nie mamy dość, 90* zrobiłem w 3 dni co udowadnia, że TT bardzo wciągają. Trasy z DLC średnio mi się podobały ze względu na grafikę, wolałem normalne miasto. Speed runy też są małym wyzwaniem, ale na pewno jest to sporo łatwiejsze w porównaniu z time trialami, ostatni może trochę wkurzyć ze względu na randomowość. Gra jest przechuj, polecam, każdy powinien zagrać. 9/10
Stary 24-02-2012, 17:04   #6544
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

gratuluję calaka. wymaga nieco skilla i poświęcenia. dla mnie osobiście speed runy były większym wyzwaniem niż triale. jedyne co bym grze zarzucił to niezbyt responsywne sterowanie. w grze gdzie timing jest kluczowy, nie powinno dochodzić do sytuacji, że Faith ignoruje bądź opóźnia reakcję na polecenia. na szczęście do tego można się przyzwyczaić, a gra zyskuje z każdą godziną. znakomity tytuł. jestem podobnego zdania - tryb story jest tylko dodatkiem do czasówek, które są imho solą tej gry.

mi dla odmiany bardzo przypasowały mapy z DLC. działały na wyobraźnię swoim unikalnym stylem.

PS. nie wyobrażam sobie grania w ten tytuł na DualShock3.
Stary 24-02-2012, 19:05   #6545
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 

Alan Wake's American Nightmare (200/200) - cytując Charliego Sheena: "win here, win there", kolejny calaczek w dobrej grze do kolekcji .

Zrobienie calaka okazało się kwestią 8h, ale to było bardzo przyjemnie spędzone 8h. Kampania rozgrywa się w fajnych lokacjach, jest bardzo prosta (tak jak napisał Kubek w recenzji - amunicji nigdy nie brakuje, a od siebie dorzucę, że gra ma jeden poziom trudności i to odpowiednik normal z Alana Wake'a). Odwiedzanie ponownie tych samych lokacji (całkiem sporych) jest chwytem może i nie najwyższych lotów, ale nie raziło mnie jakoś specjalnie.
Łączność fabularna z AW jest i to olbrzymia, ale w ramach "nadprogramowych" kwestii - kartki manuskryptu, opcjonalne dialogi z NPCs (trzy kobiety, po jednej w każdej lokacji), programy telewizyjne z Mr. scratchem w roli głównej i audycje radiowe.

Fight till dawn bardzo mi się spodobał. Obawiałem się "koszmarnych" map, ale, choć są ciężkie, bo przeciwników jest mnóstwo i nie odpuszczają oni Alanowi ani na chwilę, trening czyni mistrza.
Z chęcią ujrzałbym DLC do tej pozycji w postaci dodatkowych aren do tego trybu. Oczywiście, życzę też sobie kolejnego "odcinka" Night Springs.

Wadą jest na pewno zbyt prosta kampania (o to, że nie jest tak zaludniona postaciami i bogata w fabułę jak AW nie będę się czepiał, bo to przecież gra z XBL Arcade jest) i to, że nie rozbudowano walki w stopniu adekwatnym do jej znaczenia w tym tytule (nowe bronie to nie wszystko).

8/10

P.S. Do osiągnięcia z 70,000 punktów polecam mapę "Pola naftowe" ze względu na duże pole manewru jakie oferują.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-02-2012, 23:45   #6546
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

To samo co wyżej:
Alan Wake's American Nightmare 200/200

O samej grze niedawno pisałem w odpowiednim temacie, czyli moim zdaniem w fabule słabsze miejscówki niż w retailu, ale i tak wydarzenia zaciekawią osoby, którym spodobała się pierwsza gra.

Jeśli chodzi o calaka to i tak liczy się w zasadzie tryb Arcade, bo przejście gry i szybkie zbieractwo nie są problemem. Tak więc ów tryb, do którego początkowo nastawiony byłem sceptycznie, oceniam jednak zdecydowanie pozytywnie. Charakterystyczny sposób walki sprawdza się nawet gdy przeciwników jest wielu, nowe bronie dodają dynamizmu starciom, a gęsto rzucane flary i granaty gwarantują ładne efekty. No i wcale nie jest łatwo kiedy nie chce się zostać trafionym, naprawdę czuć, że Alan walczy desperacko o przetrwanie. Jest szybko i bardzo emocjonująco.

Osiągnięcie za 100k i przeżycie 6 ostatnich minut nie było jednak tak trudne, choć reset po przypadkowych trafieniach się zdarzał. Mapka Oil Field jest rzeczywiście dobrym wyborem. 70k na Nightmare: sprawdziłem gdzie są najwyższe wyniki - na Ghost Town, więc tam odpaliłem i zupełnie przypadkowo odkryłem coś w rodzaju glitcha. Po prawej kiedy zaczynamy mamy stodołę z drewnianym podestem przed wejściem, na jego prawej stronie jest światło. Kiedy stoimy po lewej stronie podestu, koło naboi do pistoletu, przeciwnicy maja spore problemy z podejściem do nas, w większości się blokują, a przez światło nie przejdą. Czyli na początku biegniemy po kuszę, po drodze zbieramy flary i rakietnicę, wracamy na podest i świecąc przeciwnikom po oczach nawalamy z kuszy. Koło x7, x8 skończy się amunicja - uzbrojeni we flary idziemy ją uzupełnić i jeśli uda się wrócić bez szwanku (nie tracąc mnożnika) na podest, to w zasadzie jesteśmy w domu. Dwie uwagi - nie można wejść w światło, bo oczywiście zniknie i trzeba uważać na kolesi rzucających granaty. Jeśli się pojawią koniecznie trzeba ich szybko naświetlić i zdjąć z daleka pistoletem. Pierwszy pojawia się, gdy na początku kończy się amunicja z kuszy, potem będzie ich jeszcze dwóch, trzech. Dla bezpieczeństwa przy strzelaniu do nich można ewentualnie rzucić flarę na podest. To tyle, wpadło osiągniecie, potem musiałem uciekać, ale przeżyłem jeszcze dwie minuty do świtu i skończyłem mając 120k.
Stary 25-02-2012, 12:57   #6547
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Comic Jumper 200/200

Tak jak w większości wypadków świetny pomysł, ale dosyć przeciętne wykonanie. Na plus na pewno zaliczyć można komiksową kreskę i humor ala Duke Nukem. Fajną grafikę i zróżnicowanych bossów. I to by było na tyle bo przeciwników są całe 4 rodzaje i zmieniają się tylko wyglądem, nawet pojawiają się w tych samych miejscach. Gra wybitnie na raz, na siłę przedłużona koniecznością kupienia wszystkiego w sklepie i oddania 125 tys strzałów... Poziom trudności taki trochę z d^py bo bez ulepszeń człowiek męczy się niemiłosiernie od jednego chekpointa do drugiego, a po zdobyciu wszystkich, na jednym życiu możemy przejść cały poziom. Gra jest szczodra w dawaniu osiągnięć i dodatkowo ratuje ją sporo nagród dla awatara i min dodatkowe poziomy dla Splosion Mana. Polecam na odstresowanie się i odpoczęcie przed jakimiś poważniejszymi tytułami.
5+/10
Stary 25-02-2012, 14:55   #6548
Chucka
Nowy
Chucka Wkrótce będzie sławny

Chucka's Avatar

Reputacja: 63

Batman AA 1000/1000
Fabuła wciągająca, jedna z lepszych w jaką grałem, mimo języka angielskiego można połapać się we wszystkich dialogach.
Przejście na poziomie Hard było dość dużym wyzwaniem, kilka razy doprowadziło mnie to do szału, jednak pan zarzyk umocnił mnie psychicznie i udało się przejść tą grę, ba nawet scalakować.
Challenge Łowcy nie należały do wymagających, wykonać następujące akcje żeby zdobyć 3 gwiazdki nic trudnego.
Natomiast Challenge Bitewne to już inna bajka, coraz trudniejszy poziom trudności oraz ciągle napady szału podczas wbicia 29k, gdzie potrzeba 30k. Polecam grę miłośnikom batmana lecz odradzam tym co myślą że to łatwe punkty

Deus Ex Human Revolution 1250/1250
Hmm co do kampanii można powiedzieć tylko cud, miód i orzeszki. Wszystko jest co lubię czyli motywy z Mass Efecta tzn. podejmowanie decyzji co wpłynie na dalsze losy gry, udoskonalanie broni oraz głównego bohatera i zaskakujące momenty podczas dochodzenia do punktu kulminacyjnego. Plusów jest dużo ale to nie o nich chce napisać lecz o minusach bo jest ich kilka.
Pierwszym z nich są achievementy z podstawki [29 ebooków], które trzeba uzbierać podczas jednej kampanii! W drugim podejściu robiąc też osiągnięcia Ninja kontra system, Pacyfizm i Legenda chciałem zrobić Doktorata lecz niestety jak się okazało ominąłem jeden ebook na początku gry i nie miałem możliwości ponownego wrócenia do niego ponieważ już w tym miejscu się nie pojawiłem.
Dopiero za trzecim razem gdy już grałem tylko po to aby zdobyć achievementa Doktorat miałem załamania nerwowe, ile razy można grać w to samo? Coraz to bardziej zagłębiając się w ten sam wątek fabularny starałem się nie omijać żadnego ebooka po 6 godzinach udręki udało się!
Następnym minusem są "super wrogowie" co to znaczy?
To znaczy, to że gdy źle wskoczymy na przeszkodę a za ścianą jest przeciwnik to leci on sprawdzić co zrobiło hałas. Wszystko fajnie tylko jeśli się schowamy za osłoną i kątem oka nas przyuważy wywoła alarm, który spowoduje zlecenie się rzeszy przeciwników co jest frustrujące podczas przechodzenia gry na najwyższym poziomie trudności, o czym możecie się przekonać grając w tą grę.

Rozpatrując tą grę pod względem oprawy graficznej i językowej jestem pod dużym podziwem. Grafika może w niektórych momentach może i nie wyglądała za ciekawie aczkolwiek tu można by było szukać dziury w całym.
Grę miałem spolszczoną i uważam, że jest to jedno z lepszych spolszczeń jakie widziałem do tej pory.
Polecam!
Podstawka 9/10.
Dodatek 8/10,
Spoiler:
Quen [w dodatku] ma fajny akcent, dodatek moim zdaniem trochę przykrótki ale lepszy rydz niż nic .

Ostatnio edytowane przez Chucka : 25-02-2012 o 18:33
Chucka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-02-2012, 16:16   #6549
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Prince of Persia: The Forgotten Sands 1000/1000 - Lubie to! Przyjemna gierka z acziwami wpadającymi hurtowo. Nie nudzi, odpowiednio rozłożone w czasie pozyskiwanie umiejętności dobrze urozmaica rozgrywkę (fajny motyw z zamrażaniem wody). Wystarczy przejść raz i ukończyć osiem fal w trybie wyzwania i calak wpada. Irytujące może być ominięcie sarkofagu, mnie to nie spotkało, ale dobrym pomysłem jest kopiowanie zapisu co jakiś czas. Komplet GS to kwestia 8h, dwa dni grania i po sprawie. Polecam, warto sprawdzić nie tylko ze względu na nic niedające punkciki. 8/10
Stary 26-02-2012, 17:03   #6550
SPEEDY85 PL
Stały bywalec
SPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumnySPEEDY85 PL Może być z siebie dumny

SPEEDY85 PL's Avatar

Miasto: Żory
Reputacja: 1138

Lista Osiągnięć
4 The Players Forever Alone Ten jedyny Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 30

The Darkness II - 1000/1000 Gierka ma interesującą historie, ciekawych bohaterów z Johnnym Powellem i Dolfo na czele. Cell shading nadaje jej komiksowy wygląd. Relikwie zbierane w czasie gry można znaleźć bez poradnika. Kampania kooperacyjna takiego wrażenia jak singlowa nie robi ale nie jest najgorzej. Jest historia która jest powiązana z kampanią dla jednego gracza, dużo dialogów, Cutscenki. Hit list to pojedyncze krótkie misje dla mnie nudne ponieważ jedyne co robimy to czyścimy pokój idziemy dalej,następny i koniec misji.

Ogólnie przyjemnie się w grę grało. Interesującą historie poznawało, przeciwników na różne sposoby rozczłonkowywało, umiejętności i achivy zdobywało. Dla mnie 8/10

SPEEDY85 PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-02-2012, 19:01   #6551
james007pl
Nowy
james007pl Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 37

Moje calaki:
FNR 3
Doritos
Harms Way
Call of Duty Modern Warfare 3
james007pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-02-2012, 20:05   #6552
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

A może nick podasz ?

Żeby nie bylo .

Cloudy with a chance of meatballs 1000/1000 - zrobiłem tysiaka jakieś dwa tyg temu. No co powiedzieć 5 godz i calak.

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-02-2012, 20:49   #6553
Assassin
Spambot

Assassin's Avatar

Lista Osiągnięć

Wykorzystując moje hakerskie umiejętności odkryłem, że jego GT to: James007pl !!!
Stary 29-02-2012, 22:46   #6554
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

FINAL FANTASY XIII-2 - 1000/1000 - FFXIII-2 jest super, zachodzi tu o bardzo kruche przenoszenie się w czasie, piszę kruche bo zmiana czegokolwiek w przyszłości zmienia też przeszłość, żadna inna firma nie była w stanie tego dotąd dobrze ogarnąć dlatego to takie fascynujące. Jeśli chodzi o calaka to nie ma tu mowy o nudzie, cały czas robimy coś innego, walczymy z potężnymi Weaponami, robimy masę questów, więc ani się nie spostrzeżecie jak 1000GS wam samo wskoczy.
Calak zajął mi 133h, 33min i 33sec ;p To oczywiście przypadek (PARADOX

Foty ze statystykami: http://photo-gamer.com/index.php?opt...mid=47&lang=pl
Stary 01-03-2012, 01:01   #6555
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Faktycznie paradox bo na focie ze statystykami masz 133:32:38 ale zebrałeś 160 fragmętów to już niech ci będzie.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2012, 09:34   #6556
QBalu
Fanatyk
QBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innychQBalu Wzór dla innych

QBalu's Avatar

Miasto: Nowa Sól
Reputacja: 747

Lista Osiągnięć
Swój! Zbieram puchary Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Napisał Baczek PL Zobacz post
A może nick podasz ?
Aż takie niewiarygodne te jego calaki, że musiałeś sprawdzić czy aby na pewno z każdej z wymienionej gry wbił komplet punktów?
QBalu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2012, 10:53   #6557
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Warp 200/200

Z tego co mi wiadomo to drugi calaczek w Polsce (brat mnie ubiegł. Bardzo przyjemna logiczno-zręcznościowa gierka, fabuła jest, bossowie są, ostatni daje w kość ale właśnie o to chodzi. Jak na grę arcade calaczek jest dosyć czasochłonny (kilkanaście godzin w moim przypadku), całość wymaga zebrania wszystkich znajdziek, przejśia gry na 3 różne sposoby celem obejrzenia wszystkich alternatywnych zakończeń oraz sprinterskiego przejścia gry w czasie poniżej 75 minut (zdecydowanie najtrudniejsze osiągnięcie). Polecam kilkukrotne przejście, chociażby ze względu na różne zakończenia (w szczególności dosyć dołujące ostatnie).

8/10
Stary 01-03-2012, 11:21   #6558
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

Cytat:
Napisał szelest2 Zobacz post
Warp 200/200

Z tego co mi wiadomo to drugi calaczek w Polsce (brat mnie ubiegł. Bardzo przyjemna logiczno-zręcznościowa gierka, fabuła jest, bossowie są, ostatni daje w kość ale właśnie o to chodzi. Jak na grę arcade calaczek jest dosyć czasochłonny (kilkanaście godzin w moim przypadku), całość wymaga zebrania wszystkich znajdziek, przejśia gry na 3 różne sposoby celem obejrzenia wszystkich alternatywnych zakończeń oraz sprinterskiego przejścia gry w czasie poniżej 75 minut (zdecydowanie najtrudniejsze osiągnięcie). Polecam kilkukrotne przejście, chociażby ze względu na różne zakończenia (w szczególności dosyć dołujące ostatnie).

8/10
gratulacje, również rozważam zakup Warpa, czy przejście gry w 75min trzeba robić w jednym podejściu i czy można zapisywać w trakcie żeby zrobic load jak coś pójdzie nie tak ? hehehe
Stary 01-03-2012, 11:40   #6559
szelest2
Początkujący
szelest2 Wkrótce będzie sławny

szelest2's Avatar

Reputacja: 79

Problem jest tej natury że musi być to zrobione w jednym przejściu i licznik pyka cały czas - zgony, filmiki. Na szczęście z poziomu dasha mozna zrobić backup na pendrive (hehehe). Ja podczas czwartego przejścia zrobiłem sobie backup mniej więcej w połowie (40 min na liczniku) a później kilka razy w ostatniej misji i przed bossem, gdzie można łatwo stracić 15-20 min. Ostatecznie przeszedłem w 70 min, ale mój brat korzystając z pewnego myka uniknął konieczności powtórnego przechodzienia połowy levelu nr 2 i 3, dzięki czemu z 58 minutami ma 7 czas na świecie.
Stary 02-03-2012, 17:44   #6560
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

AC: Revelations The Lost Archive DLC 1490/1490 ostatni i jedyny warty swojej ceny dodatek. Dostajemy znanego z tej części animusowego martixa wcielając się tym razem w Obiekt 16. Całość jest podzielona na 7 niezbyt długich sekwencji DNA i dość zgrabnie zamyka całą opowieść, wyjaśniając pewne szczegóły. Achievementy oprócz dwóch związanych z przejściem jakiegoś fragmentu gry bez upadku są prostackie. Generalnie, DLC jak to zwykle bywa, specjalnym rarytasem nie jest.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania