Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-03-2012, 11:32   #6621
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58
Domyślnie Odp: Mistrzowie "calaków"

Alan Wake American Nightmare - 200/200 - Dzięki dodaniu "hordy" do gry przygodowo-horrorowej, z gry robi się kupa, zwłaszcza że nie wystarczy tej hordy przejśc a trzeba zdobyć 100.000pts. Jest to takie irytujące, że wyrazy na "h" i "k" i ich setki kombinacji wylewały się z moich ust jak żwawa rzeczka wpływająca do pokaźnego jeziora. Najbardziej irytujące było to że jak na 100% myślisz że nie masz nikogo za plecami to właśnie wtedy na 100% ktoś cię pierdolnie w plecy, a jak w fetorze spierdzielania i ślepienia latarą myślisz że dobrze ci idzie to możeż być pewny że masz granat pod nogami i cię dupnie.
Tak, zajebiście się bawiłem, fotki z leaderboards: http://photo-gamer.com/index.php?opt...47&lang=pl#326
Stary 31-03-2012, 11:42   #6622
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

LOTR War in The North (1000/1000) - w końcu, myślałem, że calaka nie zdobędę ze względu na kłopotliwe osiągniecie polegające na jednoczesny wykończeniu przeciwnika przez wszystkich trzech graczy (a właściwie postaci) na raz. Teoretycznei to się da zrobić z botam, najlepiej jednak w multi, przy czym osiągnięcie w takim układzie wpada tylko hostowi. W końcu jednak, dzięki pomocy gracza auriga PL, się udało i "prawie calaka" nie straszy mnie z historii gier.

Sama gra podobała mi się, choć spodziewałem się po niej nieco więcej. Głównie chodzi o stosunkowo zamknięty świat i ograniczoną z tego powodu eksplorację. Niby zaradzono temu systemem sekretów, które każda z postaci może odkryć, ale to jednak nie to samo. Gameplay jest dość przyjemny, ale jak w większości gier z masą przeciwników, z czasem się może przejść, zwłaszcza, że nie za wiele tutaj ciekawych combosów. Ogólnie jednak, jest to bardziej niż przyzwoita produkcja - oprawa jest niezła, stylizacja na filmową trylogię to w moim odczuciu zaleta, voice acting jest w porządku, gameplay daje radę, każda z postaci jest na swój sposób ciekawa (mnie najbardziej spasował Strażnik), pomimo sporej "zamkniętości" świata gry, jest tu sporo zadań pobocznych, opcjonalnych dialogów - słowem jest to solidne (ale absolutnie nie wybitne) action RPG. Co więcej, choć gra jest ewidentnie nastawiona na co-op, to SI jest na tyle sprawne, że gra samemu to również przyjemność. Osiągnięcia nie są zbyt wymagające, wymagają jednak trzykrotnego skończenia gry, czego pierwotnie nieco się obawiałem (że mi się nie będzie chciało), ale ta pozycja wciągnęła mnie na tyle, że kolejne przejścia (poziomy trudności odblokowują się jak w Diablo II) nie nużyły.

8=/10

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-03-2012, 19:35   #6623
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Snoopy Flying Ace 250/250

Świetny'lajtowy'symulatorek, podobny do MySims Sky Heroes ale o wiele lepszy, najbardziej szkoda krótkiej kariery. Zadań jest za mało i są za krótkie (a w coopie jeszcze łatwiejsze - wszystkie to z 1,5h gry), z grubsza dzielą się na 'wyścigowe' i te związane z walką - atak bądź obrona celu.
Graficzka jest sympatyczna, uproszczona ale tak że gra szybko się nie zestarzeje.
Można grać w sieci, na podzielonym ekranie albo połączyć oba, wieczorami bez problemu sporo randomów się na Live znajdzie. Mecz z botami też można odpalić.
Bardzo polecam, w pełni zasłużone 8-8,5/10 bo jak można nie lubić Snoopiego... Dzięki za multi dla Dashy PL

Daytona USA 200/200

Trochę szkoda że to na żywca zrobiona konwersja starocia Segi. Tylko pikseli nie widać. Jedyna zaleta to szybki 30 minutowy calak bo 2 samochody i 3 tory raczej wrażenia nie zrobią tak jak i 15 letnia grafika. Powinnin tego starocia na stałe sprzedawać po 400 MSP a po 200 w promocjach, więcej nie warty. 4/10

Mayhem 3D 1000/1000

Takiego graficznego syfu od którego aż oczy bolą jeszcze nie widziałem. Gra stworzona w trochę komiksowej stylizacji ale to nie powód żeby była czarno-biała a kontrast walił po oczach że hej.
Kolejny 'fajoski' fiuczers to opcja 3D (w nówkach nawet dodawana papierowe okularki) która zalecam od razu obniżyć do zera.
Kolejna głupotka to największy glitch jaki widziałem - instalacja na dysku blokuje zdobywanie acziwów . Swoją drogą gra zajmuje aż 500 MB a instalka trwa 40 sekund, jakem tylko to zobaczył wiedziałem od razu że jakiś zonk się kroi...
Gra mogłaby być całkiem niezła gdyby ja pokolorowali, model jazdy w miarę, sama rozwałka też nieźle wygląda czy to wyścig czy walki na arenach ale niestety gra ciągle sprowadza na ziemię, szkoda... 3,5/10

Za pożyczenie tego mega krapika kudoski dla Fujiego, za 15 minut potrzebne na multi dla Hudiniego 82 PL.

Mass Effect 2 1355/1355

At last! Jedynka długo u mnie czekała na dokończenie calaczka, dwójeczka podobnie.
Wszyscy ja znają, rozpływają się jaka to ona 'oosom', ja taki pochlebne nie będę, warstwę RPG; niezłą choć też uproszczoną w ME 1 spłycono do granic możliwości, XP już dostaje się tylko za wykonane misje, wcześniej chociaż byłą motywacja żeby o wszystkim pogadać, umiejętności do ulepszania jak na lekrstwo, zbieractwo ekwipunku zastąpiono ogólnymi upgrade'ami rzadko zbieranymi w trakcie misji.
Na szczęście kilka urozmaiceń na plus się znajdzie, nie mas już nudnego zwiedzania planet i misji pobocznych z takimi samymi pomieszczeniami, dosżły misje lojalnościowy dla każdego z członków teamu (szczególnie mi przypadła do gustu ta dla salarianina)
DLC, w większości to słabizna, najbardziej zawiodłem się na mającym wprowadzać to ME 3 Arrivalem. Wielki plus za to dla Shadow Brokera, story rewelka i lokacje robiące wrażenie większe niż te z podstawki.
Story już imho nie jest takie dobre i trzymające w napięciu jak w Massie 1
Typowy przykład sequela lepszego technicznie ale który po drodze gdzieś to coś stracił. 8/10

NFS Pro Street 1000/1000

Tylko gwoli ścisłości bo już o nim pisałem w 'grach nieukończonych' ale że EA się zrehabilitowało i aktywowało na 2 tyg przed wyłączeniem serwerów Race Day'a (no proszę, jak się chce to można naprawić...) jest i calaczek.
Jak dla mnie najlepszy nowszy obok Shiftów NFS, jeśli ktoś preferuje bardziej symulacyjne podejście. 9/10

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-04-2012, 11:41   #6624
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

Dead to Rights: Retribution 1000/1250 - gra niezbyt mi sie podoba głownie przez dziwny system powiadamiania o aktualnym celu, natomiast na plus daje walke bo sporo mozna wyciągnąć z tego frajdy, łaczenie combosów i strzelania z broni wciąga na każdym levelu, dlc jescze nie ściągałem i chyba narazie się nie skusze, calak zajmuje jakieś 11-12h bez dlc
Stary 03-04-2012, 12:20   #6625
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał Sawyer1 Zobacz post
Dead to Rights: Retribution 1000/1250 - gra niezbyt mi sie podoba głownie przez dziwny system powiadamiania o aktualnym celu, natomiast na plus daje walke bo sporo mozna wyciągnąć z tego frajdy, łaczenie combosów i strzelania z broni wciąga na każdym levelu, dlc jescze nie ściągałem i chyba narazie się nie skusze, calak zajmuje jakieś 11-12h bez dlc
Normalnie bym to olał bo mi się znudziło ale, że jesteś jednym z tych przedstawicieli idiotów na tym forum to zapytam Ciebie - jakim cudem 1000/1250 to calak?
Stary 03-04-2012, 16:33   #6626
Sawyer1
Wariat
Sawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykładSawyer1 Daje dobry przykład

Sawyer1's Avatar

Miasto: Wieluń
Reputacja: 451

Lista Osiągnięć
Top 10 Dopiero się rozkręcam! Stary dziad! Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 32

juz nie jeden tak pisał, a przecież dlc do gry wyszło póżniej więc jesli ktoś scalakował gre od razu a potem w dlc nie grał to to chyba ma te 1000G i calaka
Stary 03-04-2012, 16:42   #6627
igor8472
da Sztig
igor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narodyigor8472 Klękajcie narody

igor8472's Avatar

Miasto: Festung Breslau
Reputacja: 5090

Lista Osiągnięć
VIP Filantrop Donator o wielkim sercu Widz 
Liczba Osiągnięć: 33

Ragułą niepisaną jest że jak wyjdzie DLC 'calaka' tracisz bo przeto już w kompletną grę nei grałeś. Podziękuj developerom

Kokodżambo i do przodu.
igor8472 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2012, 06:27   #6628
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Megamind 1000/1000 - wiadome 4 godz i po sprawie .

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2012, 17:03   #6629
SEPHIROTH POL
Początkujący
SEPHIROTH POL Grabi sobie

SEPHIROTH POL's Avatar

Reputacja: -58

KNIGHTS CONTRACT - 1000/1000 - Jesteś rycerzem który został przeklęty przez wiedźmę czarem nieśmiertelności. Po 100 latach musi jej pomóc powstrzymać inne czarownice. Czarownice chcą wyrżnąć ludzi w pień za to że je kiedyś palono na stosach i ścinano im głowy. Klimat jest ciężki i mroczny. Calak jest w porównaniu do Devil May Cry 4 i Ninja Gaiden 2 wycieczką po Disneylandzie, trzeba co prawda przejść poziom Witch Slayer ale nie trzeba robić wszędzie eSek, rankingi "S" wystarczy zrobić na dowolnym poziomie poza najłatwiejszym. Bułka z masłem, walka i finishery bossów to poezja, rycerz odwraca uwagę od bossa, a wtedy nasza piękna czarownica ma na tyle czasu by wezwać przepotężny czar który wykańcza na dobre naszą oponętkę. Mega przygoda.
Foty: http://photo-gamer.com/index.php?opt...mid=47&lang=pl
Stary 05-04-2012, 18:28   #6630
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Czy to nie jest gierka, ktora ma srednia 5.0 w reckach?
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2012, 19:55   #6631
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 12

W rzeczy samej to ten tytuł. Mnie tam sie podobał ale nie ma czym sie jarać.
Stary 07-04-2012, 04:56   #6632
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

Disney Pixar UP 1000/1000 - no wiadome, łatwy calak. 5 godzin i po sprawie .

Stary 08-04-2012, 23:24   #6633
Pingwin
Redakcja
Pingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyćPingwin Można na niego liczyć

Pingwin's Avatar

Reputacja: 300

Lista Osiągnięć

Zdobyłem właśnie pierwszego i chyba ostatniego calaka w Polsce w Diario: Rebirth Moon Legend. Gra to klasyczna japońska strategia turowa, a raczej remake strategii turowej z PS2. W wersji na Xboksa dostajemy kilka dodatkowych chapterów, możliwość zdobycia postaci, którymi nie dało się kierować w podstawowej wersji plus opcję ściągnięcia DLC - niestety jest bardziej tutorialem niż dodatkowymi misjami. Wycalakowanie Diario zajmuje nieco ponad 100 godzin i dla fanów gatunku będzie przyjemnością. Główną wadą gry jest jej monotonność po jakimś czasie - generowane losowo lokacje questów pobocznych, opierają się na kilku różnych środowiskach (zbyt mała ilość). Z kolei ludzie lubiący żyłować statystyki do granic możliwości będą w niebo wzięci - tutaj zabawa nigdy się nie kończy, a konkurowanie z japończykami na leaderboardach o przykładowo największy damage (liczony w milionach) może przyciągnąć na dłużej. Obecnie jestem na 25 miejscu rankingu, jak ktoś chce mnie pobić to zapraszam .
Stary 09-04-2012, 00:02   #6634
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

Toy Soldiers: Boot Camp (WP) 200/200

Banalny calaczek w tym zestawie trzech ledwie minigierek ze strzelaniem do celu z działa przeciwlotniczego czy rakietnicy. Mimo całkiem ładnej grafiki, jego zakup dla celów innych niż 200 GS nie ma sensu - inna sprawa, że w tej roli sprawdza się świetnie, kilkanaście minut i powinno wpaść. W ogóle za 10 zł odradzam, na szczęście aktualnie jest w promocji za 3,49, co zmienia postać rzeczy.
No ale zawsze, pierwszy calak na telefonie i w ogóle pierwszy zrobiony na innej platformie niż X360.

Poza tym, ale to tak na szybko, wpadły ostatnio calaki w BioShock (lepiej późno, niż wcale; gra nadal bardzo fajna, ale to już 90% ludzi tutaj wie) i Sherlock Holmes vs Jack the Ripper (łatwy calak, z poradnikiem idzie bezproblemowo, a bez pomijania dialogów to całkiem ciekawa historia).
Stary 09-04-2012, 11:33   #6635
LittleDeoPL
Nowy
LittleDeoPL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 18

Moje calaki:
-Tekken6 1000/1000
-Batman AA 1000/1000
-CoD MW 2 1000/1000
-Harm's Way 200/200
I jedno osiągnięcie brakuje mi w Shank 2 w survivalu

Ostatnio edytowane przez LittleDeoPL : 09-04-2012 o 11:34 Powód: Błąd
LittleDeoPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-04-2012, 16:09   #6636
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

NCIS - (1000/1000) - gra oparta o serial ale niestety nic nie wymaga od gracza, wystarczy tylko klikać tam gdzie jest podświetlony obiekt i po sprawie. Gra prowadzi nas za rękę do samego końca. Zagadki są proste a czasami nawet prostackie. Do gry nie potrzebny jest żaden skill tylko sporo wolnego czasu. Możliwe że nawet fani serialu będą zdruzgotani. Ocena gry 2/10 czyli crap ale łatwe 1000Gs

Tekken 6 - (1000/1000) - lubię bijatyki i myślałem że pogram trochę ale niestety zonk, sadziłem może i bez podstawnie, że to gra pokroju VF 5 gdzie przeciwnicy są nie to że wymagający ale trzeba nad każdym z nich trzeba było opracować odpowiednią taktykę. Niestety wielka pomyłka, grę zakończyłem używając tylko przycisku A grając LEIem. Jedyną trudność to pokonanie NANCY ale 3 podejścia i po sprawie. Niestety problem sprawia też gra przez multi ponieważ rzadko można kogoś spotkać i jak dostaje baty to się rozłącza a nie zalicza meczu. Myślałem, ze będzie to jakaś poważna pozycja w bijatykach. Ocena 5/10 z powodu sentymentów z PS2
Stary 10-04-2012, 00:55   #6637
Dywan93
Znajomy
Dywan93 Zobaczymy co z niego wyrośnie

Dywan93's Avatar

Reputacja: 5

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Swój! PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 17

Call of duty 4 modern warfare 1000/1000 - gra mimo upływu lat świetna, MHC cięższy od szturmu reichstagu w waw'ie i spec opsow w mw2.

Dywan93 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2012, 21:50   #6638
Baczek PL
No-life

Baczek PL's Avatar

Lista Osiągnięć

DAYTONA USA 200/200 - kupa, kupa i jeszcze raz kupa . 40 minut i calak .

Stary 11-04-2012, 20:16   #6639
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

puddle 200/200

przyjemna gra o przelewaniu wody,glutów,szczyn,lawy itp ...
każdy lewel jest inny jak w platformówce zwiedzamy biura,dzungle,ścieki każdy lewel różni się konsystencją cieczy którą kierujemy.
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-04-2012, 21:10   #6640
dr M
Uzależniony
dr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumnydr M Może być z siebie dumny

dr M's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 1235

Lista Osiągnięć
 Weteran Xbox Live Forever Alone Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 22

Mass Effect 3 1050/1050 gierka wciagnela mnie na maksa. te 40 godzin (wszystkie misjie głowne i poboczne na insanity plus wszystkie galaktyki na 100 % zajelo mi dokladnie 40 godz. 26 min) minelo jak zbicza strzelil, oczywiscie 2 mass effecta byla lepsza, ale nie ma co narzekac. calak w tej grze jest latwy, nawet na najwyzszym poziomie, mialem tylko problem z 2 lokacjami (misja z Jack w szkole i pierwszy spotkanie z Gethami). Wszyscy narzekaja na koncowke, a mi sie tak podobala, tylko sie zdenerwowalem jak przeszedlem ostatnia misje jeszcze raz by zobaczyc inne zakonczenie a tu lipa: zielony, czerwony i niebieski tym sie roznia. niby juz pracuja nad dodaniem innych scen do roznych zakonczen, zobaczymy jak im to wyjdzie. 9/10

Assassin's Creed Revelations 1490/1490 duzo nie bede pisal bo te dlc to jakas kpina. moge jeszcze zrozumiec mapki i postacie do multi (tylko za mniejsza cene niz te), ale te ostatnie dlc ... no brak mi slow. tak chcieli wyjasnic kilka kwestii ale dlaczego uzyli do tego najgorsza czesc gry. Podstawka 7/10 dlc 4/10

Assassin's Creed Brotherhood 1250/1250 wrescie znalazlem kogos kto mi pozyczyl ta gre i moglem ja scalakowac dlc. dodatek fajny i w miare prosta synchronizacja na 100% (oczywiscie dlc). bo zeby bym calak w dlc (mialem oczywicie 1000/1000 zanim przystapilem do dodatku) to trzeba przejsc cala gre na 100 % synchronizacji. super pomysl mieli, zeby przedluzych gre. dlc zajelo mi jakas godzine, a podstawka chyba z 10 godz., bo mialem tylko 67 % synchronizacji. Najtrudniejsza misja dla mnie byla misja z czolgiem. 8/10

Podziekowania dla Wookash00 za pozyczenie dwoch Assassin'ow.

Ostatnio edytowane przez dr M : 13-04-2012 o 21:14
dr M jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania