Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-05-2012, 19:07   #201
Tomborex
Początkujący
Tomborex Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 58

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Achievement Whore Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie Odp: Max Payne 3

Te błyskające dodatki sa naprawdę wkurzajace. Rozumiem kiedy MP bierze środki przeciwbólowe ale tak cały czas te błyskające efekty sa na dłuższą metę denerwujące!
Stary 20-05-2012, 21:20   #202
Xzaara
Znajomy
Xzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innychXzaara Wzór dla innych

Xzaara's Avatar

Reputacja: 985

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Konsekwentny Kobiety też grają! 
Liczba Osiągnięć: 11

Mnie bardziej cos innego. Jak się siedzi za osłoną to nie do końca wiadomo gdzie będzie celownik po wychyleniu się. To z kolei sprawia że strzelanie zza osłon (przynajmniej w trybie FREE AIM) jest bezużyteczne.
Stary 20-05-2012, 22:18   #203
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał Xzaara Zobacz post
Mnie bardziej cos innego. Jak się siedzi za osłoną to nie do końca wiadomo gdzie będzie celownik po wychyleniu się. To z kolei sprawia że strzelanie zza osłon (przynajmniej w trybie FREE AIM) jest bezużyteczne.

Jak się je połączy ze spowolnieniem to jest bardzo skuteczne. Na czuje też da się mniej więcej określić gdzie będzie celownik, a poza tym, myślę, że o to właśnie chodzi - żeby mechanika strzelania nie była zbyt trywialna.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-05-2012, 22:57   #204
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

jestem w 12 akcie i dla mnie to masakrator, jedna z najlepszych strzelanin ever, masa szczegolow, swietnie sie strzela, gra jest sliczna, jakichs wyraznych spadkow animacji nie mialem, fabularnie spoko, komentarze maxa extra, dzwiek tez super i voice acting bardzo dobry. na razie jeden z kandydatow na gre roku jak dla mnie, mam nadzieje ze koncowka (ktora chyba i tak juz niestety znam) nie bedzie slaba.
Stary 22-05-2012, 11:50   #205
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Cena gry zabija... Chciałem gdzieś dorwać taniej ale na allegro najtańsza opcja to 204zł... Pojebało tą Cenegę do reszty. Wie ktoś gdzie mogę dorwać naprawdę tanio? Mówię o cenie w okolicach 150-170zł
Stary 22-05-2012, 12:03   #206
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Załatw sobie zniżkę Cenegi do Muve.pl, innej opcji nie widzę.
Stary 22-05-2012, 12:04   #207
Malebolge PL
Stały bywalec
Malebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innychMalebolge PL Wzór dla innych

Miasto: Podmiejsko
Reputacja: 757

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Achievement Whore Hall of Fame Star 
Liczba Osiągnięć: 9

Frezer tanio sprzedaje, w cenie Verbatima
ja dostałem za 200 z przesyłką, ale faktycznie też nigdzie nie mogłem dostać w okolicach 175-180zł jak w przypadku Operation Racoon City... Chyba wyszli z założenia że i tak się sprzeda więc po co ma być taniej.
Stary 22-05-2012, 12:05   #208
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie

Się nie dziw, że takie ceny na Allegro skoro chociażby Empik sprzedaje grę po 249. To dopiero jest absurd !

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2
Stary 22-05-2012, 12:14   #209
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Cena gry zabija... Chciałem gdzieś dorwać taniej ale na allegro najtańsza opcja to 204zł... Pojebało tą Cenegę do reszty. Wie ktoś gdzie mogę dorwać naprawdę tanio? Mówię o cenie w okolicach 150-170zł
A w Saturnie ile kosztuje?
Stary 22-05-2012, 12:22   #210
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

199 zł w saturnie, przeciez to normalna cena
Stary 22-05-2012, 12:45   #211
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

To zależy od Saturna, nie ma jednej ceny dla całej sieci.
Stary 22-05-2012, 13:36   #212
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Miasto: DL i DW
Reputacja: 665

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge!  Konsekwentny Jakość, nie ilość 

ale zaczyna mi się coraz bardziej te multi maxa, podobać xD akcje nie z tej ziemi czasami xD no i BT chyba nigdy się nie nudzi xD dzisiaj singla sobie odstawiłem i 2h przyjemne w mp spędziłem - tylko dziwne lvl wolno leci.
Stary 22-05-2012, 13:57   #213
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Ta, levelowanie broni czy postaci mocno odstaje od tego, do czego przyzwyczaiły inne gry
Stary 22-05-2012, 19:26   #214
morus
Stały bywalec
morus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykładmorus Daje dobry przykład

morus's Avatar

Miasto: Wawa
Reputacja: 528

Lista Osiągnięć
Swój! No-life? Aniołek Hall of Fame SuperStar 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
bardzo proszę
http://allegro.pl/max-payne-3-for-xb...366537690.html
Stary 22-05-2012, 19:43   #215
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no to multi jest calkiem fajne, o dziwo lepiej mi sie biega z jakims pistoletem/ew dwoma niz karabinem ktory imo jest dosc slaby a raczej malo praktyczny. jeydny minus to poki co wszyscy wybieraja tylko dwie mapy, dach i biuro co sie troche nudnawe robi.
Stary 22-05-2012, 22:34   #216
inX
Wariat
inX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innychinX Wzór dla innych

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

ja już dwie M9 xD po tuningu, zgadzam się z kbrs'em xD o wiele lepiej z dwoma pistoletami lub pistoletem się biega niż czymś ciężkim.
Stary 23-05-2012, 00:04   #217
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

dzisiaj gralem z typkami na wyzszych levelach, to ten ciezki sprzet z wyzszej polki juz jest calkiem niezly, na wieksza odleglosci na pewno, ale w tdmach jak sie gra raczej na blizszy dystans to pistolety/shotgun imo najlepsze.
Stary 23-05-2012, 01:29   #218
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Question: I noticed that the amount of XP and money ($) earned for various actions in Max Payne 3 Multiplayer are different as of 5/22/12. Did Rockstar do any tuning?

Answer: On 5/22/12 we made some adjustments on the back-end to further balance gameplay. This change is serverside so you will not need to download or install any patch. Below are the new values:

New XP values:

Kill: 50 XP
L2 Burst: 25 XP
L3 Burst: 50 XP
Territory First In: 25 XP
Delivery/Grab Pickup: 25 XP
Delivery/Grab Drop-Off: 50 XP

New cash values:

x3 Killstreak: $50
x5 Killstreak: $75
Delivery Pickup: $25
Delivery Drop-Off: $25
Delivery Intercept: $10
Grab Pickup: $50
Grab Drop-Off: $50
Bomb Defused/Planted: $125
Warfare Winning Team: $100
PK Loot Special Corpse: $100 (reduction from $250)

Nie wiem jednak jak to wyglądało wcześniej.
Stary 23-05-2012, 08:46   #219
inX
Wariat

inX's Avatar

Lista Osiągnięć

Chyba, już grałem na tych ustawieniach i idzie jak krew z nosa xD właśnie w porównaniu z innymi grami multi.

Co do trybu Gang Wars - alla fabularne potyczki, bardzo fajnie się prezentuje, ciekawie zrobione i zaprojektowane no i można zdobyć o wiele więcej XP niż na takim TDMie.

Duży plus za warunki pogodowe na tych samych mapach - ciągle się zmienia.
Stary 23-05-2012, 12:54   #220
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Szczerze powiem, że ostatni raz na multi tak dobrze bawiłem się przy premierze GoWa 3 . Na plus ogromne możliwości customizacji postaci i broni, wyposażenia oraz szeroki arsenał. Nie ma to jak rzucić się z góry budynku na bullet time i w powietrzu ściągnąć jakiegoś typka, poezja .

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania