Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Xbox Live Xbox Live - Sony może tylko pozazdrościć!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-01-2014, 14:36   #1481
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Problemy z Xbox Live

Jeśli gra mu się pobiera to napewno jest na livie uk mi sie wydaje że to blokada regionalna i musiałby spróbować pobrać używając VPN żeby zmienić ip na uk.
Stary 04-01-2014, 14:55   #1482
bodi
Początkujący
bodi Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 69

Cytat:
Napisał zarzykrulezzz Zobacz post
Albo poprostu danje gry/dlc nie ma rynku do którego przenieśliśmy konto, vide DLC do Bioshock 2.
FIFA 14 jest na rynku UK tylko, że w innych wersjach językowych niż w Polsce.

Cytat:
Napisał Rashid PL Zobacz post
Jeśli gra mu się pobiera to napewno jest na livie uk mi sie wydaje że to blokada regionalna i musiałby spróbować pobrać używając VPN żeby zmienić ip na uk.
Tak, gra ma VPN, i ściągałem przy użyciu VPN. Jeśli ściągasz grę bez VPN to przy 80% wyskoczy Ci komunikat "Can't download nazwa_gry" i przerwie ściąganie. Tutaj nie pojawia się żaden komunikat i z 79% zmienia się na 0%. Z ciekawości testowałem bez VPN i to samo się dzieje.

BTW. Na swoim głównym koncie (też z UK) mam wiele gier, które wymagają VPN (Fallout 3, Batman AA, Dead Rising 2, ACIII itp.) i je ostatnio ściągałem bezproblemowo.
Stary 04-01-2014, 15:00   #1483
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Wtakim razie musi być coś z tym SKU co pisał wrog.

Ostatnio edytowane przez Rashid PL : 04-01-2014 o 15:05
Rashid PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-01-2014, 17:09   #1484
bodi
Początkujący

SKU? Czyli?
Stary 04-01-2014, 17:24   #1485
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Wersja gry.
Stary 04-01-2014, 22:35   #1486
Rob1N
Stały bywalec
Rob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiekRob1N Po prostu miły człowiek

Rob1N's Avatar

Reputacja: 359

Ja miałem ostatnio takie numery z grą i zostawiłem na kilka godzin i pobrało się bez problemu.
Stary 04-01-2014, 23:34   #1487
bodi
Początkujący

Tylko ja zostawiałem kilka razy na noc i pobierało się w nieskończoność więc sobie odpuściłem.
Stary 24-01-2014, 13:18   #1488
bodi
Początkujący

Trochę było trzeba czekać. Support nie rozwiązał problemu, więc sobie darowałem i kupiłem angielską wersję Fify w pudełku, ale przynajmniej dostałem zwrot w postaci kodu na 3000MSP, czyli ok 25 funtów (tyle było na promocji w UK, grę kupiłem w Polsce za 99zł). Rozumiem, że ten kod mogę zużyć na innym koncie? MS nie śledzi takich rzeczy?
Stary 24-01-2014, 15:00   #1489
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Live sie wysypał? Wywaliło mnie, a xbox.com mi się wogóle nie odpala, już nie mówiąc o logowaniu.

Chyba wyślę konsole do serwisu, bo nie mogę grać online
Stary 29-01-2014, 18:42   #1490
majbach
Początkujący
majbach Zobaczymy co z niego wyrośnie

majbach's Avatar

Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę!  Na dobre i na złe PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 7

Witam, dzisiaj zakupiłem prepaida za 100zł w media-expert, i nie mogę aktywować kodu. Gdy wpisuje kod na konsoli pisze że jest on błędny, gdy zaś wpisuje go na stronce xbox.com wywala jakiś błąd. Dodam że moje konto posiadam już 5 lat, w 2010 migrowałem je na Polskę. Nigdy nie miałem jeszcze takiego problemu z MSP, ani gdy około miesiąca temu wklepywałem prepaida na 50zł. Miał ktoś taką sytuację? W miendzyczasie spróbuje założyć jakieś konto na polskę i zobaczę czy bedę mógł wpisać ten kod.

---------- Wiadomość dodana 18:42 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 17:54 ----------

Założyłem drugie konto i również nie mogłem zrealizować tego kodu. Ale znalazłem chyba przyczynę. Zalogowałem się potem znowu na swoje główne konto, weszłem na swoje konto microsoft, i dopiero tam kliknąłem opcję "zrealizuj bon" i po wpisaniu kodu wyskoczyła wartośść 100zł, kliknąłem dalej żeby zrealizować i wyskoczyło że karta jest nieaktywna, skontaktuj się z pomocą techniczną. I teraz moje pytanie brzmi co powinienem zrobić. Zadzwonić do pomocy technicznej, czy po prostu iść do sklepu żeby wymienili mi tego prepaida?
Stary 13-03-2014, 17:04   #1491
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Reputacja: 2914

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Aniołek Achievement Whore Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 5

od wczoraj nie mogę zalogować się do xbl niby na xbox.com było napisane że problemy są na xone no ale...normalnie sie logujecie?
czesio83 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13-03-2014, 17:51   #1492
vagrant3
Uzależniony
vagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innychvagrant3 Wzór dla innych

vagrant3's Avatar

Miasto: W-wa
Reputacja: 925

Lista Osiągnięć
No-life? Aniołek Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 18

we wtorek miałem faktycznie problem po 22.00 z logowaniem, ale tylko na one'a. w środę znów był alert, ale logowało normalnie. masz chyba pecha, że cie przyblokowało dwa dni z rzędu
Stary 13-03-2014, 20:42   #1493
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
od wczoraj nie mogę zalogować się do xbl niby na xbox.com było napisane że problemy są na xone no ale...normalnie sie logujecie?

Jeżeli chodzi o X1 to musisz wyłączyć konsole trzymając Power przez 10 sekund, a potem odłączyć zasilanie na minimum 30.
Stary 13-03-2014, 21:30   #1494
czesio83
Uzależniony
czesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebrytaczesio83 Celebryta

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

nie chodzi o starego klocka 360 kod błedu 8015190e wywala.sprawdzałem już co nieco w googlach spróbuje jutro coś podziałać z tym.

dalej to samo pozostanie mi zadzwonic na infolinie a najlepsze są te ich gówniane porady o pobraniu jeszcze raz profilu jak nie mogę się z lajvem połączyć.

po 2 dniach połączyło mnie z xbl.

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 14-03-2014 o 13:33
Stary 15-03-2014, 11:09   #1495
VikingPL
Stały bywalec
VikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiekVikingPL Po prostu miły człowiek

VikingPL's Avatar

Miasto: Jabłonna
Reputacja: 415

Lista Osiągnięć
Aniołek Stary dziad! Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 21

Potrzebuję pomocy, mianowicie zmieniłem region z Polski na UK i nie wiem z jakiej racji moja subskrypcja Xbox Live Gold została anulowana (miałem ją przedpłaconą do kwietnia 2015), wie ktoś jak z powrotem ją włączyć, czy tylko zostało mi zadzwonić do supportu?
VikingPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2014, 12:28   #1496
Sokoov
Wariat
Sokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłośćSokoov Przed nim wspaniała przyszłość

Sokoov's Avatar

Miasto: Bydgoszcz
Reputacja: 1705

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! 360 stopni Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 8

Zadzwoń na infolinię, powinni Ci pomóc.
Sokoov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2014, 11:31   #1497
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał czesio83 Zobacz post
nie chodzi o starego klocka 360 kod błedu 8015190e wywala.sprawdzałem już co nieco w googlach spróbuje jutro coś podziałać z tym.

dalej to samo pozostanie mi zadzwonic na infolinie a najlepsze są te ich gówniane porady o pobraniu jeszcze raz profilu jak nie mogę się z lajvem połączyć.

po 2 dniach połączyło mnie z xbl.
ręce opadają 1 dzień działa normalnie następnego nie mogę sie zalogować do xbl .nawet na xbox.com zalogować już teraz sam nie wiem, z netem mam niby wszystko ok a wziąłem konsole i u siostry na innym necie zalogowało sie bez problemu ciołki z infolini polecili te same kroki co na stronie,wyczyszczenie pamięci podręcznej itp.
Stary 22-03-2014, 12:57   #1498
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 6427

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Moze jednak problem z netem ? Porty pootwierane ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-03-2014, 13:37   #1499
czesio83
Uzależniony

czesio83's Avatar

Lista Osiągnięć

tak wszystko otwarte najdziwniejsze jest to ze jutro pewnie wszystko będzie działać idealnie.albo karta sieciowa w klocku sie sypie już sam nie wiem'

Witryna sieci Web: obecnie niedostępna.
Użytkownicy mogą mieć trudności z następującymi usługami:
  • Uzyskiwanie dostępu do witryn sieci web usługi Xbox Live
to przez to ? ale czemu tylko ja mam z tym problem

Ostatnio edytowane przez czesio83 : 22-03-2014 o 14:29
Stary 22-03-2014, 17:23   #1500
Szadi
Nowy
Szadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiekSzadi Po prostu miły człowiek

Szadi's Avatar

Reputacja: 406

Lista Osiągnięć

Mam ten sam problem. I też w Rybniku. Masz Rybnet?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox Live

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania