Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-06-2009, 21:48   #21
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Domyślnie Odp: Enternament Electronic Expo E3 2009

Juve ,ja to wiem, co do forzy 3 to mam ten sam wstrętitp -przyznaje.Natalia bajer pokolenia wii ,ja bym się pobawił godzinke i odstawił, ale fakt,ze MS ukradł Sony MGS'a przebija wszystko.Jutro oglądne konferencje SONY ,zobaczymy czym nas zadziwią.Pozdro
Do tego nowinki pisałem w "gry multiplayerowe" a nie w x360

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 00:41   #22
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

IMO to najmocniejsze punkty konferencji były bardzo dobre: Alan, Splinter Cell, nowy MGS itd. Na nieszczescie ta wyspa hardcoru była otoczona przez morze casualizmu przez co IMO pozostaje niesmak w ustach.

Konferencja EA w sumie nie lepsza. To co sie działo na poczatku przebija konferencje nintendo z zeszłego roku. Little Pet Shop, Pajamas Party, Charm Girls Club, dzizas. Nie zawiódł Sabotuer i nowy trailer z The Old Republic

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 03:07   #23
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Podobała Ci się prezentacja Saboteur? Jak dla mnie była ona biedna, a z gry pewnie wyjdzie kolejny średniak, jak z Mercenaries 2. I wcale nie rozśmieszyło mnie to, że pod koniec koleś wlazł do jakiegoś sexy sale-coś tam.

Konferencja EA była słaba, strata czasu. Tylko po zapowiedzi Crysisa 2 miałem mokro. Reszta taka sobie [nowe sw mmo pff]
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 12:24   #24
shinian
Uzależniony
shinian Wkroczył na dobrą drogę

shinian's Avatar

Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Gamescom 09 Pilot Hall of Fame Star Hasbro 
Liczba Osiągnięć: 8

Konferencja EA była słaba? Chyba nie widziałeś konferencji Ubisoftu. 1 Godzina, 48 minut paplaniny, suchych zartow, oraz gadki Camerona o swoim nowym filmie dla 2 minut trailera Assassin's Creed 2.

Veni. Vidi. Vici.
shinian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 22:18   #25
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Konferencja Sony :
+ Multi 256 osób (szok)
+ Montion controller => odpowiedz na Natal ,nawet niezłe
+ Uncharted 2
+ GOD OF WAR 3 (Must have)
+ PSP GO (dla fanów handheldów)
+ Home itp w natarciu na twitter itp (choć home przebija)
+GT5
++ Final Fantasy 14 dla Ps3, to mnie najbardziej ubawiło hehehe

Ogólnie było fajnie,troche mniej nowinek i gier pokazali niz na konferencji MS ,ale widać,ze PS3 rośnie w siłę.Trzeba bedzie uzbierac grosz na ten sprzęt

Ostatnio edytowane przez FireFlow : 02-06-2009 o 22:23
Stary 02-06-2009, 23:17   #26
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Dzisiejsza konferencja Sony zamiotła wszystkich - co chwilę jakiś mocarny tytuł, pewny hit, itd. Najbardziej cieszy mnie to, że mam PSP - bowiem ten rok należy do tej konsolki, czyli rownież i do mnie GT Mobile - chylę czoła przed cudotworcami z Polyphony. Nie powiem, śmieję się na głos, jak pomyślę wczorajszą konfę m$u - koleś się na scenie spuszczał 'ooo ponad 400 aut!1!!! 60fps!!!!', a tutaj przychodzi Sony i mowi 'noo na naszą małą konsolkę dostaniecie 800 aut, dodatkowo dla beki damy 60fps' Pewnie turn10 teraz siedzi i płacze w kącie, że ich 'wielka gra' będzie gorsza od gry na handhelda.

Najbardziej czekałem na kolejną część legendarnej serii wyścigow, czyli Gran Turismo 5 -> to, co zobaczyłem, mnie zszokowało -> WRC, NASCAR, zniszczenia - ktoś jeszcze pamięta o tej żałosnej Forzie? Tak, tej co ma marne 400 aut? Tylko szkoda, że daty premiery nie podali, ale to nic, w tym roku będę grał w GT Mobile, a za rok GT5.

Tak, jak podejrzewałem od wczoraj - m$ sypnął kasę tylko na marnego pseudo-MGSa multiplatformowego [tylko po to, żeby szumu wokoł siebie narobić], a tymczasem, jak to Kojima określił, pełnoprawna kontyunacja będzie tylko na konsoli Sony, czyli MGS Peace Walker. Wszystkie fanboje m$ świata pewnie w tym momencie zaczęły ryć w poduszkę.

Poźniej Final Fantasy 14, w 2010 tylko na PS3 Na sali w momencie ujawnienia nazwy wszyscy zamarli, łącznie ze mną [chociaż byłem w tym momencie w domu, przed komputrem].

Uncharted 2 potwierdza wyższość jednej konsoli nad drugą. Gameplay zamiotł. Tak samo, jak GOW3, The Last Guardian, MAG i cała reszta hitow Sony. Tylko ten gokart-racer był trochę dziwny. Fajny pomysł, ale na takie gierki to DS jest, albo inne popierdołkowate g.wno. Chociaż m$ też tam wczoraj jakis awatar-racer pokazał.

Motion-controller cośtam to przyszłość gier wideo. Jeśli tego nie spieprzą [jak Nintendo], to wyjdzie z tego coś więcej, niż dwie-trzy minigierki. O wiele bardziej wolę coś takiego, niż tę kamerkę dla nolifeow od m$, oraz udawania, że trzyma się kierownicę, a po lewej ojciec wkrętarką śrubki przykręca xd W końcu RTSy na konsolach staną się grywalne.

Fajne rownież było ciągłe gadanie, że xlive jest płatny [przy części jak liczbami PSN się chwalili]. Oby m$ to usłyszał.

Podsumowanie: Sony zwycięzcą tegorocznych targow. Pokazali najwięcej najlepszych gier, skupili się na nich, a nie na pierdolach pokroju render gry na nolifeow. Ten rok nalezy do PSP, a przyszły do PS3.

No i nie można zapomnieć o bundlu Hanny z PSP!
Stary 02-06-2009, 23:54   #27
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Dziwny jesteś juve... nie czaje twojego zachowania, rozumowania.
Yyyy... czyżby fanboje Sony nie gadali, że właśnie (w końcu) 2009 rok będzie dla PS3? Pewnie powiedzą rok w tą czy w tamtą nie ma różnicy. Chyba za bardzo skupili się w okół PSP.
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2009, 23:54   #28
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Konferencje:
Sony (długo nic) Ubisoft M$ (przeeeepaść) EA Nintendo

Konferencje Ubisoftu i M$ szybko nadrobiłem w czasie wystąpienia Nintendo, więc pewnie mam inne odczucia niż inni; Halo i MW2 też mnie nie jarają. ^^

Sony pozamiatało. Takie jest moje zdanie. Jedne z najlepszych 2h w moim życiu. :P
A żeby nie było- kamerka od microsoftu też całkiem fajna. Pytanie tylko jak dokładna i czuła będzie. Sam wolę pozostać przy kontrolerach, a gadżety typu sterowanie głosem? Mi w sumie nie potrzebne. A na patent z całkiem fajnym łukiem i siekaniem mieczem- czekałem od dawna. Kamerka zaś lepsza do robienia uników.

edit:
brolly, a czy 2k9 będzie rokiem nie psujących się x0? :P
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 00:07   #29
brolly
Fanatyk
brolly Wkrótce będzie sławny

brolly's Avatar

Reputacja: 52
Wyślij wiadomość przez AIM do brolly

Lista Osiągnięć
Your e-penis must be huge! Szybko i wściekle Zapalczywy Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 10

Mi to obojętne... niech sobie ma te psy3 jakies gry ale przecież nie bede płakał tak jak juve to opisał. Widocznie żyje on tylko grami jak pisze takie bzdury
brolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 00:14   #30
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale o co Ci brolly chodzi? xd Wiem, że to forum X360 i że tutaj lepiej jest nie pisać dobrze o konsoli Sony, ale sam chyba przyznasz, że tegoroczne targi należą do Sony, a m$ niewiele z ciekawych gier pokazało.

---------- Wiadomość dodana 23:14 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:11 ----------

Cytat:
Napisał brolly Zobacz post
Mi to obojętne... niech sobie ma te psy3 jakies gry ale przecież nie bede płakał tak jak juve to opisał. Widocznie żyje on tylko grami jak pisze takie bzdury
Poza tym jest to forum o graniu w gry, więc co dziwnego w tym, że w temacie o E3 opisałem swoje odczucia co do konferencji Sony na... E3?
Stary 03-06-2009, 00:18   #31
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Tak juve, na pewno Turn10 się załamało, bo gra na handhelda ma więcej samochodów i 60fpsów... Poza tym nie porównuj Forzy do GT, bo to obraża ten pierwszy tytuł. Jeśli wolisz jeździć pudłem na kółkach, to cóż, Twój wybór

Tak samo jak chyba niezbyt rozsądne jest pisanie, że coś przygotowane na szybko (mówię o tych dildosach) jest lepsze od Natalki. Jeszcze długa droga przed nimi, a Natal już teraz fajnie się prezentuje i ma fajniejsze możliwości.

Sony zapowiedziało tyle gier, ile się dało. Konferencję mieli dlatego najlepszą. MS jest jednak zaraz za nimi. Niestety 2009 rok znowu nie będzie rokiem PlayStation. Który to już z kolei raz przekładamy dominację o rok?
Stary 03-06-2009, 00:26   #32
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Ostatnio widać "po niektórych fanboyach",że bardziej się cieszą,ze dana gra np MGS wyszedł na X a nie na Ps3 i odwrotnie zamiast cieszyć sie ,ze wogle wyszła.Jak dla mnie konferencja Microsoftu była bardziej widowiskowa.Sony chwaliło się PSP GO i tymi "vibratorkami" ,a przeciez najwazniejsze są gry.Natal i vibratory fajna sprawa,ale na dluzsza mete odpada jak Eye Toy czy XBL Vision.Multi na 256 osób to krok do przodu,ale bez łącza minimum 5-8 MB/s nie ma co wbijać się na serwer.Teraz obie firmy SONY i MS będą konkurować w tych dziedzinach a my jako potencialni klienci powinniśmy na tym najbardziej skorzystać.

Teraz zostało czekać tylko na trailer nowego Hitmana od Eidosu heh

Stary 03-06-2009, 00:31   #33
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Eee? Tak zabolał Cię trailer GT, że już zaczynasz bzdury wypisywać? Stawianie w jednym rzędzie legendarnego GT i jakiejś tam Forzy, jest obrazą dla tej pierwszej gry. Nie porownuj prawdziwej, dorosłej symulacji, gdzie developerzy biorą swoją pracę poważnie, z jakąś tam g.wnianą Forzą, ktora po wczorajszym trailerze badziej Grida/NFSa przypomina, niż dobrą konsolową symulację. Poza tym muszę Cię zmartwić - GT5 otrzyma zniszczenia, więc kartonową jazdę to może mieć co najwyżej Forza3 [ciekawe, czy ciągle kierownice z 900stopniowym kątem obrotu będą niesupportowane? Bo w dwuletnim prologu GT5 jest support, w słabej Forzie2 nie ma ], bo w końcu fanboje stracili swoj jedyny argument - brak zniszczeń w GT5. Poza tym my będziemy mieli licencję NASCAR i WRC, a Wy jakieś nagrywanie riplejow.

Spodobał mi się Twoj żart Bo logicznym jest, że każdy woli doskonałą zżynkę pilota od Wii [widziałeś tę prezycję???!?!], niż jakaś g.wniana podroba EyeToya, gdzie wyjdą ze trzy gry, w czym dwie będą polegały na wkręcaniu śrubek za pomocą wkrętarki z powietrza, a ostatnia na wchodzeniu sobie w d.pe i udawaniu słonia Kontroler od Sony jest lepszy, bowiem posiada on przyciski, czyli coś, co nie do końca da się zastąpić głosem/wchodzeniem w d.pe.

Rok 2009 rokiem PlayStation Portable, 2010 PlayStation3

---------- Wiadomość dodana 23:31 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 23:29 ----------

@FireFlow, nie pisz, że konfa ms była lepsza, bo przecież sam przyznałeś, że liczą się gry, a tych na konfie Sony było więcej i były lepsze
Stary 03-06-2009, 00:34   #34
FireFlow
Fanatyk

FireFlow's Avatar

Lista Osiągnięć

Ps3 skrywa swoją moc i kiedyś ją pokaze,a MS odpowie na to nowym Xboxem. i tutaj tworzy się niekończące się koło.

PS: Juve za bardzo fanbojujesz, u ciebie wszystko co jest do MS to bee a Sony wymiata -typowy objaw kolego Choć raz bądź obiektywny i nie podniecaj się vibratorkami bo jeszcze z tego i tego Natala ch*j moze wyjśc. Pozdro

Piszę moje zdanie ,moją opinie na temat co mi się podobało.Większy przepych ,MS sypną $$ i zrobił SHOW.No gry najwazniejsze oczywiście, powróciła mi wiara w ALAN Wake'a

Ostatnio edytowane przez FireFlow : 03-06-2009 o 00:37
Stary 03-06-2009, 00:43   #35
szuja
Wariat
szuja Wkroczył na dobrą drogę

szuja's Avatar

Reputacja: 44

Lista Osiągnięć

Eeee dobra, zapytam się od razu po przewijałem głównie konferencję M$... zaprezentowali te kamerkę live? Bo ja zwróciłem uwagę tylko na filmik promocyjny, w który nie do końca chcę mi się wierzyć. ^^'
szuja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 00:52   #36
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Juve, nie przydzielaj mnie do bliżej nieokreślonej grupy "oni", bo ja mam obie konsole i mnie interesują gry, a niekonieczne to, na którą platformę wychodzą. To ty masz z tym jakiś problem, bo wypowiadasz się w tonie zwykłego fanboja.

Bardziej od GT5 mnie interesuje Forza, bo ta gra naprawdę pokazała co to znaczy zrobić świetną symulację wyścigów. Dwójka może nie powala oprawą, ale była niezwykle grywalna. W czasie gdy Polyphony x lat ogłasza GT5, ja już dostanę kolejną Forzę na Xboksa 360. Do tego zapowiadającą się obłędnie. Nie wiem też czy znasz się na grach wyścigowych, ale "kartonowość" nie wynika jedynie z braku zniszczeń.

Też mogę pisać jaki to żal Sony pokazało, bo większość tych gier wisi mi. Czekam na pewno na Uncharted 2, God of War pewnie również kupię. FFXIV mi wisi (zwłaszcza, że to MMO), tak samo jak inne jRPGi i FFXIII, na które jeszcze długo poczekamy... Na konferencji MS zobaczyłem więcej fajnych tytułów dla siebie (były też mi obojętne, jak choćby L4D2). Czyli co, Sony dało dupy? Po co jednak mam takie smuty jak ty walić? Obiektywnie fajniejsza konferencja Sony, bo więcej gier.

PS. Natal to kopia EyeToy? Żartujesz sobie czy serio tak myślisz?

@szuja, pewnie, sporo.

Ostatnio edytowane przez wrog : 03-06-2009 o 00:54
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2009, 01:09   #37
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Tak? To zgadnij co, ja też mam obydwie konsole, na obydwu spędzam tyle samo czasu, czyli co to oznacza, jestem tym wstrętnym fanbojem, tym śmieciem niemytym, czy może nie? Bo z jednej strony nie jestem, wszak Ty się za niego nie uważasz, a jak sam mowisz, masz obydwie konsole, ale z drugiej strony za chwilę nazywasz mnie fanbojem, bo napisałem, że konferencja Sony zamiotła Pomieszane to.

Forza2 niczym nie powalała, takie są fakty. Jasne, ma te swoje zniszczenia, ale były to jednocześnie nanudniejsze wyścigi na świecie. Zanim powiesz, że każde wyścigi takie są, to zauważ, że dzieła Polyphony takie nie są. Mają swoj klimat, mają urozmaicenia [licencje, większa rożnorodność tras], także fail. Może FM3 coś pokaże w kwestii ciekawych torow [screeny napawają optymizmem], ale poki co - GT5 to minimum dwie klasy wyżej niż Forza. Aha i wiesz co? Jeszcze dojdą wyścigi NASCAR i WRC.
Co do modelu jazdy - od razu widać, że nie odpalałeś GT5P w trybie PRO, więc nawet nie mam co tutaj zaczynać dyskusji
Rozwaliło mnie to [bez urazy]: wiadomo już, że są zniszczenia w GT5, więc teraz nagle zniszczenia nie mają NIC wspolnego z kartonowością modelu jazdy Wiedziałem, że tak będzie.

Jasne, Twoje zdanie, że ms pokazał ciekawsze gry. Szanuję to, ale bardziej wolę FAKTY. Sony pokazało więcej gier, ktore interesują ludzi bardziej od tych wszystkich multiplatform na konfie ms. Co do walenia smutow - negujesz sens istnienia for internetowych? Kaman, po to tutaj jest ten temat. Jakby miało być tak, jak Ty chcesz, to nie byłoby tego forum, tylko obrazek z napisem 'ms ftw' i tyle. Dobrze, że tak nie jest.

Nie dosłowna kopia, lol. Miałem na myśli, że kontroler od Sony to taka kopia wii-lota, a Natala to kopia jakiejś kamerki [dlatego użyłem EyeToya]. A wiesz czemu? Bo siłą rzeczy działac to będzie jak kamerka, oby to wykrywanie ruchow nie było tak żałosne, jak w you're in the movies.
Stary 03-06-2009, 01:14   #38
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Nikt od śmieci nie wyzywa. Ja epitetów nie używam, no chyba że uznamy za taki fanboja. Nie chodzi o to, że dla Ciebie konferencja Sony była lepsza, tylko w jaki sposób to motywujesz (jakieś atakowanie, nazywanie żałosnym, porównywanie gry na handhelda z normalną gra itd.). Rozumiem dyskusję na poziomie, a nie jakieś głupie obrzucenie się.
Stary 03-06-2009, 01:20   #39
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Na szczęście nie płacą mi za pisanie własnej opinii na forach w internecie, więc na odrobinkę luzu pozwolić sobie mogę I nie obrażam przy tym nikogo, więc na szczęście nikomu to nie przeszkadza! Uff!
Stary 03-06-2009, 01:23   #40
mefp
Fanatyk
mefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innychmefp Wzór dla innych

mefp's Avatar

Miasto: SPI
Reputacja: 928

Lista Osiągnięć

Eeee no Panowie i po co się tu przekrzykiwać co lepsze, a co ma 2 polygony więcej itp. Cieszyć się powinniśmy z dwóch niezwykle udanych konferencji. Pokazali tyle nowości, że łeb pęka, a portfel domaga się pieniędzy. Pozostaje tylko czekać
mefp jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania