Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-04-2009, 15:37   #81
Qbas
Początkujący
Qbas Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Legionowo
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość Przybij piątkę! I ja tam byłem! 
Liczba Osiągnięć: 8

Domyślnie Odp: Assassin's creed

yo mam problem. wbijam sie na budynki i skanuje dany obszar. na mapie wszystkie budynki mam pozaliczane ale w statystykach mam bodajze 11/12 :F mial ktos podobny problem ?

Qbas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2009, 20:22   #82
destro177
Początkujący
destro177 Wkroczył na dobrą drogę

destro177's Avatar

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
360 stopni Pokaż się! Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Jesteś pewny, że wszystkie? Pamiętam, że na mapie kiedyś nie dojrzałem jednego punktu, jakoś słabo widoczny był. I nieodsłonięty obszar wokół niego był też jakiś mały.
Stary 26-04-2009, 21:31   #83
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Panowie, pomocy.Brakuje mi jednej flagi w Kingdom.Niestety przy ich zbieraniu korzystalem z oficjalnego poradnika, wydanego przez Prima Games.Teraz zdalem sobie sprawe, ze poradnik jest skopany, bo wystepuja dwie flagi #30, brakuje natomiast#67-zamiast niej numer 30 jeszcze raz.To nie bylby problem, bo sprawdzilbym ta podwojna lokacje, ale flagi te mam juz znalezione.Statystyki wskazuja, ze brakuje mi jednej, mimo ze wszystkie znalezione odchaczalem w poradniku-mam 100.Czy jest ktos na forum, kto mial podobny problem i korzystal z ksiazki, a nie z mapy netowej, i wie, o jaka flage moze chodzic?Inaczej jedyna mozliwoscia jest zmudne przeszukiwanie wszystkich lokacji od nowa
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2009, 22:01   #84
Q-Jot
Guest

Reputacja:

A nie możesz porównać swojej mapki ,z mapką na OnlineCenter ,z poradnika i zobacczyć ,które znaczniki się nie zgadzają ? Zajmie ci to kilka minut .
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2009, 22:08   #85
Qbas
Początkujący
Qbas Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Legionowo
Reputacja: 0

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Jakość, nie ilość Przybij piątkę! I ja tam byłem! 

na 100% wszystkie. nie wiem co zrobic. tzn zabiore gre od siostrzenca i sprawdze dokladnie gdzie to jest :P

Qbas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-04-2009, 22:14   #86
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał KuJot Zobacz post
A nie możesz porównać swojej mapki ,z mapką na OnlineCenter ,z poradnika i zobacczyć ,które znaczniki się nie zgadzają ? Zajmie ci to kilka minut .

Hm, porownywalem juz mape, z ta znajdujaca sie na www.assasinscreedmaps....Mozliwe, ze to glitch, bo jestem przekonany ze zebralem wszystkie flagi, nawet jesli znaczniki byly pozmieniane, bo kazda znaleziona flage mam odznaczona.Znalazlem juz ludzi, ktorzy maja podobny problem:

http://www.xbox360achievements.org/f...d.php?t=134465

EDIT:Zgodnie z http://www.assassinscreed-maps.com/Kingdom.htm dwie powtarzajce sie numery flag z poradnika to #32 i 76.

Ostatnio edytowane przez lvizzz : 26-04-2009 o 22:24
Stary 27-04-2009, 09:51   #87
KURA2008
Uzależniony
KURA2008 Wkroczył na dobrą drogę

Miasto: Poznań

Lista Osiągnięć
Achievement Whore Jakość, nie ilość Wiisi mi to Hall of Fame n00b 
Liczba Osiągnięć: 5

Jedną z metod na brakujące flagi i templariuszy jest wyczyszczenie cache i poszukanie ponownie - wtedy czasem się pojawiają - jak tak miałem z jednym templariuszem, ale czytałem, że ludzie mieli podobnie z flagami.

KURA2008 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2009, 12:20   #88
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Tiaaa, chyba trzeba bedzie tak zrobic.Tego sie obawialem, bo lazenie po calym Kongdom jeszcze raz to nie jest moj ulubiony sposob spedzania czasu.
Stary 27-04-2009, 13:07   #89
ArniHell
Stały bywalec
ArniHell Jest wokół niego pozytywna auraArniHell Jest wokół niego pozytywna aura

ArniHell's Avatar

Reputacja: 194

Lista Osiągnięć
Szybko i wściekle No-life? Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 17

Nie wiem dlaczego niektórzy mają problem z templariuszami, może ja miałem szczęście mi żaden nie uciekł. Może ten templariusz przemieścił się w jakieś inne miejsce.
Stary 27-04-2009, 13:10   #90
lvizzz
Fuck games, games suck

lvizzz's Avatar

Lista Osiągnięć

Z templariuszami akurat nie mialem problemu, ale wzialem sie teraz za flagi-poltora roku po przejsciu gry-i lipa.
Stary 27-05-2009, 11:57   #91
qyk
Nowy
qyk Wkroczył na dobrą drogę

Cytat:
Napisał marcellus221 Zobacz post
Z templariuszami akurat nie mialem problemu, ale wzialem sie teraz za flagi-poltora roku po przejsciu gry-i lipa.
hehehe to dokładnie jak ja tez gre zaliczyłem zaraz po jej premierze a dzis ukonczyłem na 1000GS tez z rok w nią niegrałem do flag i templariuszy polecam http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm dzieki temu udało mi sie zebrac wszystko
qyk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2009, 23:36   #92
Albii
Wariat
Albii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłośćAlbii Przed nim wspaniała przyszłość

Albii's Avatar

Miasto: Elbląg
Reputacja: 1725

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Aniołek No-life? Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

Edit:
Kurcze, temat otworzył mi się na złej stronie i niepotrzebnego posta napisałem... ;p

Tak przy okazji powiem, że też korzystałem z wyżej wymienionej mapki i z nią żadnych problemów nie było.

Pozdr.
Albii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2009, 01:37   #93
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

marcellus221 i jak znalazłeś w końcu tą flagę ? Pamiętam, że jakiś rok temu przechodziłem tą gierkę i wiem, że na 100 % zebrałem wszystkie a mimo to acziwment się nie odblokował.
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2009, 00:37   #94
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Nabyłem dziś ponownie tą grę, lecz tym razem w polskiej wersji z nadzieją, że znajdę ostatnią flagę. Poszedłem w miejsce gdzie najprawdopodobniej nie było flagi i nadal jej nie ma. Pierwszy raz grę przechodziłem jakiś rok temu i chyba z 5/6 razy szukałem tych flag i zawsze brakowało tej jedynej. 99/100 w królestwie Ryszarda.

Dodam, że wcześniej nie miałem żadnych problemów z flagami czy templariuszami. Macie jakiś wskazówki bo bardzo zależy na odnalezieniu tej ostatniej flagi.
Stary 21-07-2009, 01:16   #95
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Moze po prostu korzystasz z mapy, na ktorej flaga, ktorej tobie brakuje jest na mapie w zlym miejscu. Jak przechodzilem AC po raz pierwszy i polowalem na flagi to mialem taka mape na ktorej 4 flagi byly w zlych miejscach. Moze poszukaj innej mapy i porownaj czy aby na pewno jest to dobre miejsce.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2009, 02:39   #96
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Faktycznie, miałem jakąś kijową mapę i źle była zaznaczona jedna flaga. Dziękuje Ci WheeZzyy.

Mam jeszcze ostatnie pytanie co do achievementa Hungerer of Knowledge. Nie wpadł mi on podczas przechodzenia gry mimo, że robiłem to co powinnienem. Czytałem na jakimś forum (chyba xbox360achievements.org), że wystarczy powtórzyć z 10 razy 1 poziom i powinno wpaść. Czy to prawda ?
Stary 21-07-2009, 06:02   #97
Zigur
Początkujący
Zigur Wkroczył na dobrą drogę

Zigur's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 15

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe  Jakość, nie ilość Konsekwentny 
Liczba Osiągnięć: 9

Raczej nie, po za tym scenki obejżane w nieco inny sposób wyglądają iście filmowo, więc warto obejżeć je wszystkie a nie tylko 80%

Moja galeria ;]
Zigur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2009, 11:56   #98
wolek92
Początkujący
wolek92 Wkroczył na dobrą drogę

wolek92's Avatar

Lista Osiągnięć
Cztery ściany Na dobre i na złe Go! Go! PSP/Vita 360 stopni 

Polecam korzystać z tych mapek - http://www.assassinscreed-maps.com/Maps.htm

Czasami problem polega na tym, że gra, flagi lub templariusza nie zalicza. Można to poznać po tym, że po zebraniu flagi lub zabiciu temp. nie ma komunikatu o zapisywaniu gry. Wtedy trzeba wczytać grę od ostatniego zapisu. Zdarzyło mi się chyba tak 3 razy podczas zabijania templariuszy.
wolek92 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-07-2009, 14:24   #99
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Za jakiś czas będe podchodził do calaka w AC i chciałbym po raz kolejny zapytać o te osiągnięcie Hungere of Knowledge. Przechodząc grę poprzednio wciskałem różne przyciski gdy Altair rozmawiał ze swoimi celami (po tym jak je zabiłem). Niestety osiągnięcie nie wpadło, a więc pytam jeszcze raz o jakie filmiki chodzi? Czy wystarczy wciskać przyciski w czasie rozmów z mentorem Altaira i jego ofiarami, czy możę w jakiś innych sytuacjach pojawiają się te filmiki.
Stary 21-07-2009, 14:53   #100
In The End PL
Początkujący
In The End PL Wkrótce będzie sławny

In The End PL's Avatar

Miasto: Kraków/Tarnowskie Góry
Reputacja: 61

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Na dobre i na złe Byłem pierwszy! Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 6

Klikać trzeba tylko podczas filmików związanych z fabułą (np. filmiki przedstawiające ofiarę czy rozmowa z ofiarą po jej zlikwidowaniu). Klikasz gdy widzisz, że obraz zostaje zakłócony przez te migające literki czy co to tam jest. Zwykle ma to jakiś efekt, np. zbliżenie na twarz mówcy lub przedstawienie sceny z innej perspektywy. Podczas rozmów z Al Mualimem czy też gostkami z biur asasynów nie trzeba nic robić, możesz klikać by zmienić perspektywę, ale nie ma to żadnego znaczenia. Ogólnie jest to łatwe do zrobienia, wymagane 85% bez problemu, ja kilka opuściłem a i tak mi wyskoczyło.

In The End PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania