Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Hyde Park Tematy o wszystkim co aktualnie trapi naszych użytkowników.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-04-2007, 16:31   #21
Yacolek
Wariat
Yacolek Wkrótce będzie sławnyYacolek Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Go! Go! PSP/Vita Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 6

Domyślnie EURO 2012

Ale już bez Scofield'a, żeby nie mogli uciec, a co! :mrgreen:
Stary 20-04-2007, 00:14   #22
Polski_Kiler
Uzależniony
Polski_Kiler Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Vienna
Reputacja: 4
Wyślij wiadomość przez AIM do Polski_Kiler Wyślij wiadomość przez MSN do Polski_Kiler

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Hall of Fame Star Hall of Fame n00b Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie EURO 2012

Co ma byc wybudowane to wybudowane na czas bendzie. Na stadiony zlecenie przejol juz PORR a oni wiedza jak stadiony budowac w szybkim tempie tak ze tam polskiej fuszerki nie bendzie. Najwazniejsza sprawa jest tylko teraz zeby ludzie w polsce sie w garsc wzieli a nie w chu.a grali poniewaz juz wszystkie firmy zagraniczne po wczorajszej decyzji zacieraja juz lapy na polski rynek pracy...
Nie tylko polska ma problem z bezrobociem, tylko ze inne kraje wiedza jak ten problem zwalczac....
Pare glupich wyskokow i wszystko zagraniczne skasuja a wtedy listkiewiczowi na flache nie zostanie po meczu...

PS3 Trophies

Polski_Kiler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-06-2008, 12:22   #23
bolek2006
Uzależniony
bolek2006 Wkroczył na dobrą drogę

bolek2006's Avatar

Miasto: zgierz
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Aniołek Gra roku 2012 Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Domyślnie Odp: EURO 2012

http://sport.wp.pl/wid,10086066,kat,...wiadomosc.html
Stary 24-06-2008, 22:24   #24
IMPERATORE PL
Stały bywalec
IMPERATORE PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Łódź
Reputacja: 0

Jak UEFA to potwierdzi to się wtedy będziemy martwić, ale większej ploty nie widziałem, a jesli jest tak, że Ukraina rzeczywiście nie da rady no to zorganizujemy z Niemcami to OJRO trudno.
Stary 03-07-2008, 23:41   #25
IMPERATORE PL
Stały bywalec

Wygląda na to, że u nas prace idą zgodnie z planem. W zeszłym roku kursowałem troche po południu Polski i np. w okręgu katowickim, było sporo rozkopów, coś się działo. Media przed przyjazdem Platynowego i te polskie i te zagraniczne sporo pisały o tym, ze jesteśmy do tyłu z pracami przygotowawczymi. Rok od przyznania nam organizacji jesteśmy już w 90 % po uchwałach, ustawach itp. i teraz zacznie się widoczna praca.
Ukraińcy z kolei mają już prawie gotowe dwa stadiony w Dniepropietrowsku i Doniecku, ale to miejsca, ktore powstały z pieniędzy oligarchów bez udziału tamtejszego rządu. Takie sprawy jak budowa lotnisk, kolei i innych ważnych obiektów stoi. Nie ma żadnych uchwał podjętych w tych sprawach. W tamtejszym rządzie ciągle kłótnie nie pomagają. UEFA wyznaczyła 3 miesieczny czas dla nich, by poczynili znacze postępy, jeśli tak się nie stanie mogą ulec zmianie organizatorzy turnieju.
-Polska zorganizuje sama tą impreze stadiony, powstałyby w 6 miastach, wiadomo w których i dodatkowo Łodzi. Ta opcja jest możliwa tylko wtedy, gdyby Ukraincom odebrano EURO za trzy miesiące, gdyby okazało się dopiero za rok, że Ukraina jednak nie zdąrzy wtedy, w gre wchodzi tylko druga opcja.
-Polska zrobi impreze w 6 miastach z Niemcami wykorzystane zostałyby stadiony ze wschodnich Niemiec w Berlinie i Lipsku.
-Polska organizuje EURO z Czechami i Słowakami. Sama przygotuje 6 stadionów, Czesi w Pradze, a Słowacy w Bratysławie.

Dla mnie organizacja Euro z Ukraincami jest troche karkołomna, chociażby z tego względu, że będa to pierwsze kraje, między którymi występuje bariera językowa i kulturowa, już bliżej nam do Niemców wbrew pozorom, o Czech i Słowach nie wspominając. gdy poprzednio Belgia z Holandią w 2000 i teraz Austria i Szwajcaria zrobiły EURO razem to są kraje podobne obyczajowo itd.
Jeśli rzeczywiście Ukraińcy stracą to ojro to się nie zmartwie no chyba, że i my się wtedy pożegnamy z EURO, gdyby UEFA miała wybrać jedną z tych opcji, które przedstawiłem, będzie lepsza impreza moim zdaniem, ale się rozpisałem i tak tego nikt nie przeczyta.

Ostatnio edytowane przez IMPERATORE PL : 03-07-2008 o 23:43
IMPERATORE PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2008, 00:52   #26
ULTRAVIOLET
Stały bywalec
ULTRAVIOLET Wkroczył na dobrą drogę

ULTRAVIOLET's Avatar

Miasto: Bieruń Śląsk
Reputacja: 26

Z całym szacunkiem dla Ukrainy, ale ten kraj jest zacofany cywilizacyjnie. Jeżeli komuś się wydaje że to my jesteśmy takim krajem to niech szybko zmieni zdanie. Sąsiad siedział tam już 6 lat, wyjechał poznał tam jakąś kobietę i tam mieszkał, niedawno wrócił. Jak mówi jest tylko jeden plus mieszkania tam, za 200USD na miesiąc przeżyjesz spokojnie w takim standardzie życia jak u nas na tym plusy się kończą. Przestępczość ma tam inne znaczenie niż u nas, jak masz kasę i chcesz otworzyć swój biznes, lepiej tego tam nie robić nie majac układów w mafii. Nie chodzi o to, że trzeba płacić jakieś haracz i tak go płacisz. Robiąc interes na Ukrainie najpierw mafią cię wydoi haraczami, jak już będziesz miał jakimś cudem jako tako prosperującą firmę z kapitałem, pewnego dnia nie dostaniesz jakiejś koncesji, nie przyznają ci kredytu obrotowego co zrujnuje firmę po to żeby ktoś ją wykupił za bezcen albo nagle odwiedzi cię kilka osób z pismem że sprzedajesz swoją firmę za 1000 Euro na którym zaraz będzie twoj podpis a jak nie to wiadomo do worka. Tam mafia ma władzę ablosutną tylko ona inwestuje coś w kraju ale i tak bardziej zapatruje się na robienie interesów na granicą, po co robić lepiej we własnym kraju, polepszenie będzie oznaczać zmniejszenie się wpływów mafii. Mafia bieda, ludzie żyjące w nędzy to powoduje cofnięcie cywilizacyjne. jesli chodzi o 2012 to zupełnie nie wyobrażam sobie problemy logistyczne zwiazane z organizacją takiej imprezy, u nas za Gierka było w tej kwestii lepiej niż tam. Dlatego nagle jak Platini widzi co jest na Ukrainie a potem patrzy na nas to mówi nam, że u nas jest wszystko OK, wspaniale i gitens ku zdziwieniu opinii publicznej. Dzisiaj na 50% jestem pewien ze Euro na Ukrainie nie będzie.
Stary 04-07-2008, 13:24   #27
neo_angin
Wariat
neo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyćneo_angin Można na niego liczyć

neo_angin's Avatar

Reputacja: 329
Wyślij wiadomość przez AIM do neo_angin Send a message via Skype™ to neo_angin

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita Cztery ściany Pokaż się! Przybij piątkę! 
Liczba Osiągnięć: 8

Sprawa jest prosta.

Stadiony są, autostrady są, hotele i całe zaplecze organizacyjne jest.

Tylko jak przejąć Niemcy?

neo_angin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2008, 13:55   #28
IMPERATORE PL
Stały bywalec

Takie jakie jest nasze położenie geograficzne jaka jest nasza sytuacja gospodarczo-społeczno-ekonomiczna. Jesteśmy dużym krajem o duzym potencjale. Mamy swoje obyczaje, historie, byliśmy silną nacją w średniowieczu, gdy było niedopomyślenia, by Rosja mogłaby nam zagrozić w jakikolwiek sposob. W ostatnich trzech wiekach sytuacja ulegała pogorszeniu w większym lub mniejszym stopniu, przez komunizm jesteśmy zacofani, ale po co ja to pisze. Wydaje mi się, że my chcemy się zmieniać na lepsze, dążyć do zmian. Widzimy szanse jaką daje nam Euro i nasza mentalność jest na tyle prozachodnio-europejska, że ją wykorzystamy. Ukraina to kraj, który, był jest i bedzie zależny od Rosji. Wprawdzie kombinują coś z Unią, ale efektów nie ma. U wielu Ukrainców jest zakodowane, że na ich terenie, było najlepiej w czasach ZSRR. Dodatkowo komuniści, mafia jak wspomniał UV ma u nich takie znaczenie jakie miala u nas z 10 lat temu. Przynajmniej o tyle ich wyprzedzamy pod każdym względem. Z wieloma ludzmi, nawet tymi zajmującymi wysokie stanowiska, nie porozumiesz się po angielsku. Lwów-miasto najbardziej polskie z ukraińskich nie ma nic wspólnego z Euro, chociaż znalazło sie na liście miast organizatorów, nie jest przygotowane, choćby w jednym procencie do organizacji tego turnieju. Surkis prezes tamtejszej federacji piłkarskiej, bogaty łepek, któy zdaje się nie dotrzegać biedy panującej w jego kraju sam złożył propozycje organizacji tego turnieju. Głupio, by wyszło, gdyby teraz pomysłodawca miałbybyć wykluczony. Nam to nie grozi, bo znami idzie sie dogadać. Będzie dobrze, nam tego Euro nie zabiorą na 100 %, a jeśli mielibyśmy organizować z kim innym, to najłatwiej z Niemcami, pod warunikiem, że nam przypadłby mecz otwarcia i zamknięcia. Jest też szansa, by zrobić to samodzielnie, ale tylko wtedy, gdyby Ukrainie odebrano to Euro w tym roku, potem byłoby za późno.

Dzisiaj wszystkie portale w Polsce przywołując GW piszą o tym co ja tu napisałem ostatnio. Jak to dobrze, byc dziennikarzem, info z pierwszej ręki...

Ostatnio edytowane przez IMPERATORE PL : 05-07-2008 o 13:55 Powód: Automatycznie scalone podwójne posty.
IMPERATORE PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2008, 14:09   #29
Hosen
Spambot
Hosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądzeHosen Sława i pieniądze

Hosen's Avatar

Miasto: Złotoryja
Reputacja: 2321

Lista Osiągnięć
Zdarta klawiatura Złomiarz 360 stopni Cztery ściany 
Liczba Osiągnięć: 9

Póki nie będzie porządku w rządzie to i nie będzie sprawnych działań na rzecz całego programu Euro. A zauważcie, że nie ważne co powie premier, to prezydent jest zawsze innego zdania, jakby tym szukał zwolenników i robił z Tuska idiotę, który nie zna się na niczym i wszystko robi źle. I tak zamiast kompromisów na rzecz dobra państwa mamy dalej dziury w drogach, zamiast autostrad, co jest podstawą dla tego typu imprez i idąc dalej imprez typu Expo co Wrocław chyba dzięki temu nie może zorganizować. Tak czy inaczej, na pewno mamy szansę na organizację, Ukraina faktycznie mniejsze, a dzisiejsze pogłoski na temat rozegrania półfinałów i finału jakby alarmują, że Polska zorganizuje to sama. Jeśli w ogółę,
Stary 21-07-2008, 23:54   #30
IMPERATORE PL
Stały bywalec

Wchodze na onet, a tam info wg. którego impreze za Ukraine biorą Niemcy i miasta, które to zorganizują to Berlin i Lipsk. Nie jarałbym się tak bardzo, gdyby nie to, że pisałem o tym tu ze 3 tyg. temu, he
Stary 05-08-2008, 11:28   #31
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Imperator to jest jasne że Ukraina nie jest w stanie podźwignąć ciężaru Euro. Jeszcze teraz mieli powódź stulecia i zamiast budować stadiony, drogi i hotele to oni odbudować kraj muszą niestety. Polska wg mnie jest w stanie zorganizować ten Turniej tylko trochę za dużo czasu na pierdoły straciliśmy. Np stadion Lecha już teraz dobrze wygląda, tak samo Wisły a trzeba dodać, że oba sa w ciągłej przebudowie. Stadion Narodowy to jedna wielka paranoja. Musi być ten stadion w stolicy? A dlaczego nie np. Kraków albo gdzieś indziej. Ja wiem, że to stolica ale jak ci ludzie ze Stadionu X-lecia się nie zgadzali to trzeba było błyskawicznie czegoś innego poszukać. A teraz to se Red Bulla organizują i ja mam nadzieję, że zaraz po tym wjadą tam koparki.

Xbox Online Center Forum > Inne > Hyde Park

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania