Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-05-2008, 16:02   #1
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Exclamation Łapanie Gamerscorowych oszustów

Ostatnio w rankingu oraz Hall of Fame na Online Center panuje zasada zero tolerancji. Oznacza to, że każda osoba posiadająca w profilu grę zrobioną w sposób przyjęty przez ogół graczy za nieuczciwy żegna się automatycznie z rankingiem oraz Hall of Fame. W tym miejscu można zgłaszać kandydatów do takiego wyróżnienia. By jednak nie prowadzono tutaj żadnej wojenki wprowadzam kilka dodatkowych zasad.

Zasady zgłaszania:
1. Każde zgłoszenie osoby podejrzanej o oszukiwanie musi być odpowiednio umotywowane. Trzeba wskazać konkretne gry, opisać co z nimi jest nie tak itd.
2. W temacie mogą pojawiać się wyłącznie zgłoszenia. Nie ma miejsca na dyskusję.
3. Wyjątkiem od punktu 2 jest możliwość ustosunkowania się do zgłoszenia przez osobę oskarżoną o oszukiwanie oraz inne osoby, posiadające dowód winy lub niewinności.
4. Każdy post nie spełniający wymogów oznacza nagrodę w postaci ostrzeżenia wartego 2 punkty. Dla przypomnienia, 6 oznacza bana na miesiąc.

Osoby aktualnie zbanowane z rankingu i Hall of Fame:
- juve26 (oczywiste)
- Vartan PL (kilka gier zrobionych nieuczciwie)
- LoD Wheezzy (Aegis Wing, Lego Star Wars, Tony Hawk)
- Spootn1k (Call of Duty 3)
- Spliff PL (na pewno Tenchu Z zrobiony nieuczciwie)
- xGROMx Joni PL (Tenchu Z, The Simpsons)
- zakopane82
- CichyBob PL (i jego inne konta)
- Sekt0r PL (usunięty z HoF przy najbliższej aktualizacji)
- One Zero X9 (FIFA World Cup 2006, The Simpsons, Earth Defense Forces - usunięty z HoF przy najbliższej aktualizacji)

Ostatnio edytowane przez wrog : 04-06-2008 o 01:28
wrog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2009, 22:50   #2
elsaint360
Uzależniony
elsaint360 Grabi sobieelsaint360 Grabi sobie

elsaint360's Avatar

Reputacja: -111

Lista Osiągnięć
Na dobre i na złe Pokaż się! Hasbro Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Łapanie Gamerscorowych oszustów

Może ktoś sprawdzić człowieka o gt: CAPP360? Koles jest ze znanej stronki o piratacj (x360iso). xbox.com nie wczytuje gamertaga,dlatego nie mogę zobaczyć

elsaint360 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2009, 23:22   #3
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3726

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał elsaint360 Zobacz post
Może ktoś sprawdzić człowieka o gt: CAPP360? Koles jest ze znanej stronki o piratacj (x360iso). xbox.com nie wczytuje gamertaga,dlatego nie mogę zobaczyć
Profil się wczytuje, pierwsza lepsza gra, ktorą łatwo sprawdzić - PES2008, prawie wszystkie archievementy zrobione w jednej minucie
juve26 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2009, 20:34   #4
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Czy tylko ja zauważyłem że w rankingu pojawił się zrebak82 o GT Zakopane????
Stary 11-05-2009, 21:16   #5
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Ostatnio juz KuJot o nim pisał,ale naczelny poinformował, iż niemoże pojedyńczej osoby z rankingu usunąć
Stary 11-05-2009, 21:24   #6
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Mało tego ,usunął mój wpis w tym temacie ,zaciera ślady ,pewnie mają układy
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2009, 21:31   #7
pijak
Uzależniony
pijak Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 30

Lista Osiągnięć
No-life? Zapalczywy Byłem pierwszy! Janko Muzykant 
Liczba Osiągnięć: 18

A nie wystarczy po prostu skreślić mu gamertaga z profilu żeby go usunęło z rankingu?

pijak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2009, 21:42   #8
FireFlow
Fanatyk
FireFlow Jest wokół niego pozytywna auraFireFlow Jest wokół niego pozytywna aura

FireFlow's Avatar

Miasto: N/A
Reputacja: 180

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Zapalczywy 360 stopni  
Liczba Osiągnięć: 19

Gadałem z Nelsonem, powiedział ,ze wypie*doli wszystkich cziterów na lato,wiec pewnie za miesiąc czystka będzie + Ban gratis

FireFlow jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2009, 10:39   #9
Vartan
Wariat
Vartan Wkrótce będzie sławny

Vartan's Avatar

Reputacja: 68

Lista Osiągnięć
VIP Dopiero się rozkręcam! Filantrop Donator o wielkim sercu 
Liczba Osiągnięć: 18

tak, tak, tak
byloby pieknie, ale tak nie bedzie
Stary 12-07-2009, 13:28   #10
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Tak więc pisze tutaj jak już pisałem w temacie "Niewykonalne achievementy"

Chodzi o gracza Legend PL i gre Trigerheart Exelica. Achievementy ma w kolejności wykonalnej kolejności, ale nie wykonalnej dl człowieka który grał w to pierwszy raz. Gdyby to był japończyk nie oskarżył bym go o to ponieważ w japonii ta gra została wypuszczona już wcześniej na automaty i dreamcasta. W Polsce tej gry nie było i wersja XBLA była jedyną dostępną dla polski. Ponieważ to jest polak to niemożliwe jest aby calaka zrobił w tej grze w jeden dzień i to na dodatek bez utraty życia za pierwszym podejściem!

Moje podejżenie: Musiał wynająć kogoś kto bardzo dobrze znał tą gre i zrobić mu tego calaka w jeden dzień w tej "japońskiej" kolejności.

Myśle że rozumiecie o co mi chodzi.
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2009, 13:35   #11
Mustang
Wariat
Mustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumnyMustang Może być z siebie dumny

Mustang's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 1488

Lista Osiągnięć
Aniołek Książkotwarz Gra roku 2012 No-life? 
Liczba Osiągnięć: 30

No dobra, ale sam piszesz, że kolejność jest możliwa, wątpisz jedynie w skilla danej osoby.
Stary 12-07-2009, 13:37   #12
juve26
Wariat
juve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebrytajuve26 Celebryta

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Jeśli bardzo Ci zależy, to odpal FireFoxa, zainstaluj plugin greasemonkey i wrzuć mu ten skrypt -> http://userscripts.org/scripts/show/45994 , a następnie sprawdź, w jakim odstępie czasowym zdobywał wszystkie achievy. Jeśli wszystkie w tej samej minucie, albo powiedzmy w przeciągu 10 minut, to może i jest oszustem. Ja jestem teraz na 'złym' kompie, więc sam FireFoxem nie sprawdzę, ale w innych gra gościu ma rownież ciekawe 'układy' achievow. Np HexicHD, niby możliwa kolejnośc, ale jakaś taka dziwna... Co do reszty, to ja się na grach arcade nie znam, to się nie wypowiem

BTW Dreamcasta chyba każdy piracił, więc nie problemem było załatwienie sobie Trigercośtam cośtam

Ostatnio edytowane przez juve26 : 12-07-2009 o 13:39
Stary 12-07-2009, 14:06   #13
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Moje podejrzenie: Musiał wynająć kogoś kto bardzo dobrze znał tą gre i zrobić mu tego calaka w jeden dzień w tej "japońskiej" kolejności.

Dobre. W dzisiejszych czasach kolejność to nie problem. Wystarczy dobrze przygotowany save i nie jesteś w stanie rozpoznać czy calaka jest zrobiony legalnie czy nie czy (nawet online). A Twoje oskarżenia na podstawie tego, że koleś jest za słaby są śmieszne. Po za tym to, że calaka ma zrobionego w jeden dzień (10h) nie oznacza, że wcześniej w to nie grał (drugie konto, Dreamcast).
jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2009, 15:11   #14
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Hmmm z początku byłem sceptyczny, ale...

Akurat na tym kompie mam tą wtyczkę zainstalowaną i właśnie przeglądam jego ach. w Trigger...

Pierwszego ach. dostał o 5:37 PM
Następny 5:45 PM
I tutaj 5 na raz (zakładam że są one na raz, tylko sie minuta akurat zmieniła jak mu wyskakiwały, bo 2 pierwsze ma z czasem 5:53 PM, a nastepne 3 z czasem 5:54 PM): od Crueltar True Ending, aż do Score 100.000.000.

Następne 2 z czasem 6:22 PM
Następne 2 7:16 PM
I ostatni 2:48 AM następnego dnia.

Nie znam się na Arcadeówkach w ogóle, ale realne jest przejscie tej gry bez straty życia, bez bomb i ze score 100mln w 16 minut?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 12-07-2009 o 15:49
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2009, 15:34   #15
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Nie raz jest tak, że achievemnty po skończeniu gry wpadają jeden po drugim, więc być może zdarzyło się tak, że wpadały na granicy dwóch minut, ale przejścia w 16 minut nie dostrzegłem. IMO nie do wykonania (chyba, że gra jest bardzo, ale to bardzo krótka). Zaprosiłem go do dyskusji, być pojawi i wytłumaczy się.
Stary 12-07-2009, 15:48   #16
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał jasiopatryk Zobacz post
Nie raz jest tak, że achievemnty po skończeniu gry wpadają jeden po drugim, więc być może zdarzyło się tak, że wpadały na granicy dwóch minut, ale przejścia w 16 minut nie dostrzegłem. IMO nie do wykonania (chyba, że gra jest bardzo, ale to bardzo krótka). Zaprosiłem go do dyskusji, być pojawi i wytłumaczy się.
Tzn. te 16 min. to różnica między pierwszym ach. a ostatnim w kampanii. Zakładam, że pierwszego ach. dostaje sie dosyc szybko (no może przejscie gry nie wynosi 16 minut a powiedzmy 20 min. - niech będzie). Bo chyba nie gra sie w ta grę 4h zanim wpadnie pierwszy ach.?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2009, 15:51   #17
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 

Jak najbardziej da sie zrobic, Exelica jest dosyc krotka, wiec 16 minut jest jak najbardziej realne, chyba nawet szybciej da sie to przejsc. Uklad achievementow tez jest ok, jesli ten ktos gral w to wczesniej, lub trenowal na drugim koncie to spokojnie da sie to zrobic.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2009, 17:44   #18
jasiopatryk
Fanatyk

jasiopatryk's Avatar

Lista Osiągnięć

Odpowiedź od samego Legend PL:

po 2 miechach grania tez tak zrobisz.
ta gra nie posiada save ani spg.
jak komus zal dupe sciska, ze inni sa lepsi, to nie moj problem.

Skoro WheeZzyy pisze, że da radę przejść tą grę w 16 minut to jak najbardziej jest to zrobione legalnie.
Stary 12-07-2009, 17:48   #19
juve26
Wariat

juve26's Avatar

Lista Osiągnięć

Czyli wychodzi na to [zakladając, że koleś nie czituje], że gość kupuje sobie gry arcade, siedzi dniami i nocami nad nimi trenując je na drugim profilu, a potem dla beki robi je w rekordowym czasie na swoim koncie.
Stary 12-07-2009, 19:58   #20
Skyline14
Wariat
Skyline14 Jest wokół niego pozytywna auraSkyline14 Jest wokół niego pozytywna aura

Skyline14's Avatar

Miasto: Pudliszki
Reputacja: 193

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Złomiarz Janko Muzykant Gamescom 09 
Liczba Osiągnięć: 12

Nie znam nikogo tak głupiego aby trenować na jednym profilu i robić to rekordowo na drugim.

Tak, gra jest do przejścia w 16 minut lekko ale na prawde zaskakuje mnie to że zrobił to wszystko w jeden dzień i do tego True endingi wcześniej od normal. Dlatego wydało mi sie to podejrzane.
No dobra. Może i macie racje, ale ja i tak w to nie uwierze.

EDIT: JasioPatryk, a pytałeś sie go dlaczego ma calaka w jeden dzień a nie 2 miesiące? Ciekawe jak on to wyjaśni?

Ostatnio edytowane przez Skyline14 : 12-07-2009 o 20:01
Skyline14 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania