Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-11-2009, 20:39   #1
Brodacz
Uzależniony
Brodacz Wkroczył na dobrą drogę

Brodacz's Avatar

Miasto: Tarnów
Reputacja: 27

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość Mister Chief Achievement Whore Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 4

Domyślnie Kane & Lynch 2: Dog Days

Hmmm, bardzo ciekawie się zapowiada.
Jedynka bardzo mi się podobała ze względu na klimat, w dwójce szykuje się jeszcze lepszy. Czekam

Brodacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-11-2009, 20:45   #2
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Domyślnie Odp: Kane & Lynch 2: Dog Days

Ja również czekam z niecierpliwością! Pierwszą część przeszedłem na pececie

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-05-2010, 13:12   #3
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

po obejrzeniu trailerow, zagraniu w demko pierwszej czesci zaczalem sie tym interesowac :d
multi sie fajnie zapowiada, do tego ten klimat filmu akcji no naprawde fajnie sie zapowiada
Stary 09-06-2010, 23:31   #4
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

http://www.gametrailers.com/video/e3...e-lynch/100962
bardzo dobry trailer. zapowiada się intensywna rozrywka.
Stary 09-06-2010, 23:47   #5
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Kontynuacja oryginalnego TPP z 2007 roku. Tytuł ukazuje dalsze losy dwóch przestępców z wyrokami śmierci, których wir wydarzeń rzuca na tereny Szanghaju.
Kane & Lynch 2: Dog Days to kontynuacja oryginalnego TPP opracowanego przez studio IO Interactive, znane przede wszystkim z serii Hitman. Gra ponownie skupia się wokół pary antybohaterów z brutalną, pozbawioną skrupułów przeszłością.
Kane jest byłym najemnikiem oskarżonym o wymordowanie swoich towarzyszy broni. Lynch natomiast to schizofrenik, który zabił swoją żonę. Z połączenia tak skomplikowanych osobowości może wyjść wyłącznie tragedia, której nie omieszkali przedstawić nam autorzy. Scenariusz drugiej części gry przenosi nas na tereny Szanghaju, jednego z największych i zarazem najbardziej skorumpowanych miast Chińskiej Republiki Ludowej. Co ciekawe, tym razem wcielamy się w skórę Lyncha, co ukazuje przedstawioną akcję z nieco innej perspektywy.
Rozgrywka opiera się na schematach znanych z typowych gier akcji. Obserwowana zza pleców postać nieustanie skacze, strzela i równa swoich wrogów z ziemią. Mimo tego dzięki ciekawym rozwiązaniom i umiejętnie opowiedzianej historii zabawa prezentuje wysoki poziom. Na uwagę zasługuje również sieciowy tryb kooperacji pozwalający graczom z całego świata jednocześnie kierować losami mrocznego duetu.

Źródło: Encyklopedia gier

Gra, może być fajna, jedynka strasznie mi się podobała, no to dwójka jeszcze straszniej. Mam nadzieje...

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2010, 07:01   #6
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Miasto: Jastrzębie-Zdrój
Reputacja: 3562

Lista Osiągnięć
Forever Alone Zdarta klawiatura Ten jedyny Swój! 
Liczba Osiągnięć: 28

"Dzięki" za oświecenie nas na temat tej gry "miszczu". Autentycznie, bez tego powszechnie dostępnego info nie wiedzielibyśmy o jakiej grze wypisujemy tutaj posty i komentarze...

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Jaskier jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2010, 15:05   #7
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ten ostatni trailer robi ochotę, bardzo fajna praca kamery i ciekawe filtry, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

p.s. Metoda ty jesteś ten sam Metoda z czasów jak cisnęliśmy pierwsze Gyrosy??? Czy tylko zbieżność ksywek.
Stary 10-06-2010, 15:10   #8
Baczek PL
No-life
Baczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłośćBaczek PL Przed nim wspaniała przyszłość

Baczek PL's Avatar

Miasto: ``BDG``
Reputacja: 1987

Lista Osiągnięć
4 The Players Weteran Xbox Live No-life? Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 35

Tak,tak. 10 znaków

Baczek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2010, 13:45   #9
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

dostal juz ktos ten kod na demo za dodanie kanalu k&l na yt do przyjaciol?
Stary 06-07-2010, 21:28   #10
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Miasto: Nysa
Reputacja: 3496

Lista Osiągnięć
Celebryta Handlowiec Dopiero się rozkręcam! Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 12

Pograłem sobie trochę w demko, a konkretnie przeszedłem poziom single player. Efekt jaki udało się twórcom jest niesamowity. Wszystko wygląda tak jakby ktoś biegł za postaciami z kamerą, na grafikę nałożono jakiś nieziemski filtr, który sprawia, że jest przepięknie. Miejscówki za-je-bi-ste, normalnie szykuje się wielki hit (o ile rozgrywka będzie odpowiednio urozmaicona). Efekt można porównać do filmu Project Monster z tym, że tutaj nie ma niczego z kosmosu ;d Multi nie testowałem, pewnie nie ma czego, ale na singla warto czekać.

r1p jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2010, 00:39   #11
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

skad masz kod? ja dodalem te mendy do przyjaciol na yt, zarejestrowalem sie na ich stronie na inne maile i gowno nic nie dostalem :F
Stary 07-07-2010, 01:12   #12
Mani
Stały bywalec
Mani Jest wokół niego pozytywna auraMani Jest wokół niego pozytywna aura

Reputacja: 181

Lista Osiągnięć
I ja tam byłem 2! Na dobre i na złe Konsekwentny I ja tam byłem! 

Cytat:
Napisał r1p Zobacz post
Multi nie testowałem, pewnie nie ma czego, ale na singla warto czekać.
Właśnie multi ma MOOOC !! Tryb FA wciąga do reszty. Dlatego zacząłem grać w multi w KL1.
Stary 07-07-2010, 07:05   #13
Jaskier
Poplecznik Koticka
Jaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier CelebrytaJaskier Celebryta

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Mani Zobacz post
Właśnie multi ma MOOOC !! Tryb FA wciąga do reszty. Dlatego zacząłem grać w multi w KL1.
Potencjał multi w jedynce miało, ale "mocy" do zmiany myślenia róznych jełopów i wiecznych kombinatorów, którzy grają zgodnie ze swoimi zasadami, a nie tymi które twórcy ustalili, nie miała.

"Everyone with a gamerscore lower than yours has no skills, everyone with a gamerscore higher than yours has no life"
Jak ktoś chce wysłać mi zaproszenie przez Live, to proszę o jakąkolwiek treść w wiadomości, inaczej od razu wybieram "odrzuć"
Stary 07-07-2010, 08:58   #14
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Ale kiedy demko będzie udostępnione dla wszystkich? Bo z tego co rozumiem, to na razie można tylko zagrać dzięki jakiemuś bonus-code? Z tego co widzę, to może być kawał dobrego kodu Przecie jeszcze pamiętam scenę z pierwszej części, w której się zsuwało po oknach jakiegoś wieżowca - awesome!
Stary 07-07-2010, 09:10   #15
r1p
No-life
r1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebrytar1p Celebryta

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
skad masz kod? ja dodalem te mendy do przyjaciol na yt, zarejestrowalem sie na ich stronie na inne maile i gowno nic nie dostalem :F
Gamesradar czy jakoś tak, rozdawali niedawno. Poza tym każdy sobie może ściągnąć na kompa, przerzucic na pendrive i grać z tym, że mi by się nie chciało ;]

Stary 07-07-2010, 13:41   #16
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

No demeczko daje radę, ale przeciwnicy dalej są głupi jak but (niczym w jedynce). Kilkakrotnie podczas gdy ja rushowałem, wbijali pod lufę jak kaczki ; d Na plus, że gra nie jest bardzo łatwa no i 60fps przez większość czasu gry.
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-07-2010, 13:55   #17
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał MANDo Zobacz post
No demeczko daje radę, ale przeciwnicy dalej są głupi jak but (niczym w jedynce). Kilkakrotnie podczas gdy ja rushowałem, wbijali pod lufę jak kaczki ; d Na plus, że gra nie jest bardzo łatwa no i 60fps przez większość czasu gry.
W demie można grać tylko Lynch'em? W jedynce bolało mnie, że James'em można grać tylko w co-op'ie, za to tutaj już po samych trailerach tęsknię za Adamem, bo Lynch wygląda autentycznie (w tym wieśniackim "bezrobotnym" bezrękawniku) jak Ferdek Kiepski z długimi włosami.
Jak tam bluzgi? W ilościach hurtowych (oby)?
Walka wręcz to nadal "one button kill",czy jakoś ten element rozbudowano?

Stary 07-07-2010, 14:07   #18
r1p
No-life

r1p's Avatar

Lista Osiągnięć

Tylko Lynch
Walki wręcz w ogóle nie używałem, jedynie żywych tarcz xd

Stary 08-07-2010, 01:07   #19
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Cytat:
Napisał Jaskier Zobacz post
W demie można grać tylko Lynch'em? W jedynce bolało mnie, że James'em można grać tylko w co-op'ie, za to tutaj już po samych trailerach tęsknię za Adamem, bo Lynch wygląda autentycznie (w tym wieśniackim "bezrobotnym" bezrękawniku) jak Ferdek Kiepski z długimi włosami.
Jak tam bluzgi? W ilościach hurtowych (oby)?
Walka wręcz to nadal "one button kill",czy jakoś ten element rozbudowano?
Lynch, fucki lecą, ale nie tak często jak w jedynce. Grałem krótko, ale jakoś z bliska zawsze Lynch zawsze strzelał do przeciwninka, a nie używał melee ; d Pod innym przyciskiem napewno nie ma ataku z bliska ; ) Za to możesz brać human shiela i nim rzucać, ale nie tylko nim bo jeszcze można gaśnicami itp.

Polecam tutaj link do demka, jak takie linki są zabronione to usunę ; < http://digiex.net/downloads/download...-download.html

Ostatnio edytowane przez MANDo : 08-07-2010 o 01:15
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2010, 07:29   #20
Jaskier
Poplecznik Koticka

Jaskier's Avatar

Lista Osiągnięć

Wczoraj w nocy obejrzałem sobie filmiki z dema i już grać w nie nie muszę, o dzięki ci YouTube . Dobra, do rzeczy:
wszystko fajnie wygląda, ten YouTube'owy filtr jakoś nie przeszkadza, fajnie oddano dynamikę. W sumie gość, który demo przechodził też nie używał walki wręcz (może jest ona ukryta, tak jak w jedynce, pod przyciskiem interakcji, co niektórych może w błąd wprowadzać) i trochę byłoby szkoda tego elementu, gdyby go usunięto względem jedynki. Tam właśnie podobała mi się niemała różnorodność ciosów i rozdział na profesjonalne, wojskowe techniki stosowane przez Kane'a i prostackie, opierające się na brutalnej sile walenie Lynch'a.

Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania