Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 22-11-2009, 16:59   #1
D1WASYL
Początkujący
D1WASYL Wkroczył na dobrą drogę

D1WASYL's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Reputacja: 37
Domyślnie F1 2010

witam wszystkich fanow F1 czekajacych na ta gre!
jezeli ktos ma jakies info na temat gry i premiery to piszcie. pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez D1WASYL : 22-11-2009 o 20:21
D1WASYL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2009, 17:34   #2
Kyzio
Początkujący
Kyzio Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć
Janko Muzykant Wiisi mi to Platynki jak dziewczynki Słuchacz 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Odp: F1 2010 od Codemasters

jak już , to temat powinien pojawić się w multiplatformie...

Kyzio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2009, 20:22   #3
D1WASYL
Początkujący
D1WASYL Wkroczył na dobrą drogę

D1WASYL's Avatar

Miasto: WROCŁAW
Reputacja: 37
Domyślnie Odp: F1 2010 od Codemasters

Cytat:
Napisał Kyzio Zobacz post
jak już , to temat powinien pojawić się w multiplatformie...
sorka nie wiedzialem
D1WASYL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2010, 02:53   #4
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Domyślnie Odp: Formula 1 - 2010

Premiera tuż tuż a zainteresowanie owym tytułem znikome , nikt nie będzie otwierał przepustnicy na max-a w dniu premiery ? Ja osobiście już zacieram łapki i czekam na premierę (24-ty) bo jakby nie patrząc to jedyny poważny szpil o F1 .

Lista osiągnięć : http://www.xbox360achievements.org/g.../achievements/

Ma ktoś potwierdzone info nt. obecności polskiego komentarza w wersji PL ? CruelCrewCut z tego co pisał wczoraj na szałcie nie jest pewien na 100% czy polska edycja będzie "wzbogacona" o polski komentarz . Borowczyk , Kochański , Sokół ? Wie ktoś ?

Ha , bym zapomniał . Proszę nie spaprać tej polskiej edycji , żeby nie było cyrków a`la Mafia II RUS Ver ... Późniejsze DLC ma być w 100% kompatybilne !!
Stary 16-09-2010, 03:04   #5
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252

wiadomo kiedy demko wyjdzie? podobno bylo zapowiedziane
Stary 16-09-2010, 08:11   #6
jasiopatryk
Fanatyk
jasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebrytajasiopatryk Celebryta

jasiopatryk's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 3066

Lista Osiągnięć
To drugie Wii 4 The Players Ten jedyny Wiisi mi to 
Liczba Osiągnięć: 33

Ze względu na charakter gry i wiele licencjonowanej zawartości, niemożliwe będzie stworzenie w czasie naszych napiętych terminów ograniczonej, niewielkiej próbki treści, która mogłaby posłużyć jako demo F1 2010"

jasiopatryk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2010, 08:18   #7
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829
Domyślnie Odp: F1 2010

@wjehu
drogi kolego, a jak Ty sobie wyobrażasz komentarz w tej grze ? w trakcie wyścigu ? po wyścigu ?
mnie bardziej ciekawi czy dla smaczku dodadzą możliwość nasłuchu komunikatów innych drużyn. team orders i te sprawy ; ]

co do samej gry, to po grę na pewno sięgnę, ale raczej nie na premierę. bo jak już mnie do neta podłączą, to będę miał spoooro do nadrobienia po dwóch miesiącach przymusowego offline.
poza tym tytuł prezentuje się naprawdę zacnie i z chęcią zasmakuję rywalizacji w najdroższym sporcie świata choćby w jego wirtualnej wersji. no i jaka frajda będzie wyprzedzać 'naszym Robertem Kubicą' pięknisia Hamiltona : ]
Stary 16-09-2010, 09:23   #8
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Grałem na XFD i muszę powiedzieć, że spełniła moje oczekiwania. Czuć prędkość, detale dopracowane w 100% (nawet da się zauważyć piasek, który sypie się z pod kół), maszyny oddane idealnie. Czego chcieć więcej Miesiąc po przemierze za pewne trafi na moją półkę.
Stary 16-09-2010, 10:27   #9
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Może Ty Krooliku pamiętasz w jakim języku były komunikaty wydawane przez inżyniera wyścigowego ? Bo ja za nic nie mogę sobie przypomnieć.
Stary 16-09-2010, 10:39   #10
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Szczerze mówiąc, to tam było tak głośno, że wg. nie nie było opcji, żeby cokolwiek usłyszeć Ale komentarz był chyba po Angielsku, tak samo menu itd.
Stary 16-09-2010, 10:43   #11
wjehu
Uzależniony
wjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłośćwjehu Przed nim wspaniała przyszłość

wjehu's Avatar

Miasto: Pölitz
Reputacja: 1902

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny To drugie Wii I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

@ zimzvm

Komentarz miałby moim zdaniem polegać na przetłumaczonych kwestiach właśnie przez Team Radio , podpowiedzi mechanika nt. szanowanie opon etc. Jeżeli byłby przez cały wyścig i co chwila komentował to, co się dzieje na torze to szczerze powiedziawszy wyłączyłbym go , bo przecież to nie FIFA czy PES tylko hermetycznie odizolowany od środowiska wyścig … Tylko Ty , tor , kierownica i przeciwnicy

Na liście achivów jest "Perform the perfect pit stop" , ciekaw jestem czy będzie po wjeździe do pit stopu jakaś mini gierka albo qte
Stary 16-09-2010, 10:50   #12
CruelCrewCut
Stały bywalec
CruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumnyCruelCrewCut Może być z siebie dumny

CruelCrewCut's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 1356

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Widz Książkotwarz Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 34

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Szczerze mówiąc, to tam było tak głośno, że wg. nie nie było opcji, żeby cokolwiek usłyszeć Ale komentarz był chyba po Angielsku, tak samo menu itd.
Menu i cała reszta była po Polsku. Fakt mogłeś nie pamiętac po 3 dniach chlania :P

@wjehu
Myślę, że może byc jakieś QTE.
Stary 16-09-2010, 10:57   #13
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

@wjehu
a to tak. komunikaty przez team radio po polsku byłyby ok. a co jakbyś się nie zastosował do team order ? hyhy

@wjehu i CCC
również obstawiam QTE. opony odpowiednio pod LT, RT, LB, RB. trzeba nacisnąć w odpowiednim momencie, albo wykonać jakąś 'solówkę' na tych czterech przyciskach. a co gdy zatnie się klucz pneumatyczny ?

ahh jestem ogromnie ciekaw jak rozwiążą i czy w ogóle dodadzą te wszystkie losowe zdarzenia, przez które traci się cenne sekundy. no i co z torami, na których wyprzedzanie wg komentatorów nie jest możliwe ? mam sporo pytań, które mam nadzieję zostaną rozwiane już niedługo.
Stary 16-09-2010, 12:06   #14
Pawel1995k
Uzależniony
Pawel1995k Zobaczymy co z niego wyrośnie

Pawel1995k's Avatar

Reputacja: 4

Lista Osiągnięć
Konsekwentny 360 stopni Jakość, nie ilość Achievement Whore 
Liczba Osiągnięć: 5

Gra zapowiada się genialnie, widząc pierwsze gameplay jestem pozytywnie zaskoczony. Mam nadzieję, że ta gra będzie na długo starczyła, a nie tylko na 5 min.
Stary 16-09-2010, 12:13   #15
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Oby tylko nie była za bardzo nastawiona na arcade i będzie gites. O resztę jestem spokojny. Kto jak kto, ale codemasters scigalki umie robić.
Stary 16-09-2010, 12:46   #16
Bender
Uzależniony
Bender Jest wokół niego pozytywna auraBender Jest wokół niego pozytywna aura

Bender's Avatar

Reputacja: 167

Lista Osiągnięć
No-life? Your e-penis must be huge! Achievement Whore Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 18

Ja czekam na grę z wywalonym jęzorem. Myślę, że Codemasters spełni oczekiwania, bo są mistrzami łączenia arcade z symulacją. Jestem podjarany jak cholera
Stary 16-09-2010, 13:10   #17
Flapjack wald
Znajomy
Flapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innychFlapjack wald Wzór dla innych

Reputacja: 802

Lista Osiągnięć
Forever Alone Top 10 Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 20

Sporo ciekawych informacji o grze na forum Codemasters: http://community.codemasters.com/for...e-posting.html.

381 completed games
Flapjack wald jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-09-2010, 13:23   #18
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11542

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał CruelCrewCut Zobacz post
Może Ty Krooliku pamiętasz w jakim języku były komunikaty wydawane przez inżyniera wyścigowego ? Bo ja za nic nie mogę sobie przypomnieć.
Ja pamiętam, że ktoś coś gadał w trakcie wyścigu, więc to pewnie był inżynier.
Stary 16-09-2010, 13:43   #19
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Szkoda, że dema nie dadzą. Ale i tak będzie zajebiście
Pozycja obowiązkowa na mojej liście
Stary 16-09-2010, 15:34   #20
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Oby tylko nie była za bardzo nastawiona na arcade i będzie gites. O resztę jestem spokojny. Kto jak kto, ale codemasters scigalki umie robić.
Nie ma w sobie nic z gry arcade. Pamiętam jak jacyś goście nie mogli przejechać zakrętu bez zderzenia z bandą, wyglądało to całkiem śmiesznie do czasu, kiedy to ja wziąłem pada w rękę i robiłem dokładnie to samo.

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania