Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-04-2011, 20:31   #21
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Miasto: Królów Polski Kraków
Reputacja: 178
Wyślij wiadomość przez AIM do DamianX360

Lista Osiągnięć
Go! Go! PSP/Vita  Każdy piłkę kopie Zapalczywy 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie Odp: Fight Night Champion

Joł,
Mógłby mi ktoś zdradzić jakiś złoty środek na pokonanie Isaac'a Frost'a. Pierwsze dwie rundy za którymś podejściem w końcu udaje mi się przetrwać, ale już kolejne rundy i te 75 ciosów, które trzeba (lub nie trzeba?) mu zadać to masakra. Grałem cały tryb "Champion" na PRO, w finałowej walce zmieniłem na amatora i jakiejś różnicy nie widzę. Jeden strzał od Frosta i leżę. Mam już dość tej zasranej walki. Na razie spędziłem przy niej 2,5 h i mój najlepszy wynik to dojście do 5 rudny i zadanie 14 ciosów.
Jakieś rady jak pokonać tego buca?

Spoiler:
kurwica mnie bierze jak odpalam FNC i myślę o tej walce ... FUCK!
Stary 10-04-2011, 17:08   #22
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Miasto: Katowice
Reputacja: 512

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Hall of Fame n00b Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 16

Pierwsze rundy według wskazówek coacha masz tylko uciekać. Najlepiej w ogóle nie zadawaj ciosów. Potem musisz go walnąć tyle razy ile coach chce. Ja zrobiłem to w jednej rundzie. Musisz po prostu robić "bang bang bang" i uciekać. Najlepiej jabami. Potem znowu będziesz miał zadanie. Ale nie umiem robić tych obrazków ze spoilerem to jak będziesz mial problem to napisz. Kawał gnojka z tego Frosta ale spokojnie da się go załatwić.
marekgtw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-04-2011, 20:09   #23
DamianX360
Stały bywalec
DamianX360 Jest wokół niego pozytywna auraDamianX360 Jest wokół niego pozytywna aura

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

Wiem, już te dwie pierwsze rundy mam obcykane. Mam problem z tymi ciosami "jabs", jak się je wykonuje? Cały czas * próbuję lewy/prawy sierpowy, ale to jest kiepskie - wolne przede wszystkim. Próbuje zrobić jakąś * serie ciosów to jeden jego strzał i od razu zgon *.
I najbardziej mnie * irytuje, że zamiast zadawać ciosy po żebrach jak mu każe to zaczyna * po twarzy Frosta i jedyne wyjście z tej sytuacji to danie "remach", po jego ciosie ... *

Więcej czasu spędziłem już na tej * ostatniej walce, niż przy całej dotychczasowej "kampanii".

*
Spoiler:
k u r w a
Stary 10-04-2011, 20:17   #24
marekgtw
Uzależniony
marekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykładmarekgtw Daje dobry przykład

marekgtw's Avatar

Lista Osiągnięć

jaby robi się "x" na padzie jeśli gałką jest za trudno. podchodzisz bang 2x i spieprzaj. i znowu i znowu. wiem, że najgorsze ze on jest wielki a nasz chopek sięga mu do ramion, ale można mu nawalić.
Stary 11-04-2011, 21:02   #25
DamianX360
Stały bywalec

DamianX360's Avatar

Lista Osiągnięć

Dalej stoję w tym samym miejscu. "X" to są zwykłe proste i po tych uderzeniach rzadko zalicza jako trafienie a zazwyczaj kończy się kontrą Frosta i zgonem. Frustruje mnie również to, że zamiast po żebrach to Bishop leje w morde ... chyba jestem za cienki na tą grę skoro nie mogę sobie poradzić na amatorze, albo po prostu twórcy przesadzili z poziomem walki finałowej.

Obecnie jestem mega wkur*iony i najchętniej to bym zdeptał pudełko, płytę roztrzaskał o ziemie, wszystko spalił a resztki spuścił w kiblu.

amen
Stary 11-04-2011, 21:33   #26
marekgtw
Uzależniony

marekgtw's Avatar

Lista Osiągnięć

Proste to najlepsza broń na frosta. Niepotrzebnie sie wkurzasz. Żeby bić po cielsku musisz mieć wciśnięte LT. Czyli najpierw bang bang a potem odskakujesz i od razu blok RT i do tyłu. I tak w kółko.
Stary 11-04-2011, 21:35   #27
Marcin Boro
Wariat
Marcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innychMarcin Boro Wzór dla innych

Marcin Boro's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 909

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Platynki jak dziewczynki Przybij piątkę! Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 30

Cytat:
Napisał marekgtw Zobacz post
Czyli najpierw bang bang a potem odskakujesz i od razu blok RT i do tyłu. I tak w kółko.
jak Adamek

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania