Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Pomoc Wszelkie problemy natury technicznej rozwiązywane są w tym miejscu.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-06-2013, 05:42   #1
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8583

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie Pomoc przy wyborze TV

Jako ze planuje zakup nowego TV, to się zapytam czy ktoś miał styczność z TV od Sony? Co o nich sądzicie. Wypatrzyłem sobie taki model http://m.euro.com.pl/telewizory-led-...AWQ#fromNormal
A może coś innego polecacie? Za wszelkie rady-porady z góry dziękuję
Stary 04-06-2013, 07:11   #2
lokiGEO
Wariat
lokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądzelokiGEO Sława i pieniądze

lokiGEO's Avatar

Miasto: układ 1965 strefa II ark. 252.31 (NW)
Reputacja: 2229

Lista Osiągnięć
Dopiero się rozkręcam! Wyginam śmiało ciało Celebryta Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 14

Domyślnie Odp: Pomoc przy wyborze TV

Soniaka mam tej samej serii tylko 36 cali KDL ale bez LED i 3D, moje wrażenia są pozytywne, matryca dobra tylko potrzebuje od włączenia kilku chwil żeby się rozgrzać aby kolory nabrały odpowiedniej barwy i jasności. Niestety LED raczej pod gry nie jest dobrym rozwiązaniem, słyszałem że są pewne opóźnienia coś a'la mini lag podczas szybkich akcji, osobiście tego nie mogę potwierdzić bo mam zwykłą matrycę.
Stary 04-06-2013, 09:54   #3
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4063

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

W każdym LCD jest lag, tylko że trzeba być zjebem totalnym aby to zauważyć.

Nawet bez wdawania sie w szczegóły i modele, najlepsze tv robi teraz sony, philips i sharp. Nowych Sharpów jeszcze u nas nie ma więc na chwile obecną alternatywą dla tego Soniaka jest to http://www.euro.com.pl/telewizory-le...eo&p=5690&cr=1
Stary 08-06-2013, 02:29   #4
Ognista Sucz
Stały bywalec
Ognista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumnyOgnista Sucz Może być z siebie dumny

Ognista Sucz's Avatar

Miasto: Bytom
Reputacja: 1063

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Aniołek Lubiany 
Liczba Osiągnięć: 15

Bierz Komar Soniaka!!!Mam w domu starszy model 52 od czterech lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.Zwłaszcza że do ps4 będzie pasował jak ulał.Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę dlatego że mam jako takie przyrównanie...w drugim pokoju samsung a w trzecim panasonic.Sony lansuje się w moim przypadku na pierwszym miejscu.
Stary 08-06-2013, 03:04   #5
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Dziś byłem w RtvEuro i żem normalnie go macał, prawie gom nabył. Jutro chyba zrobię drugie podejście
Stary 08-06-2013, 16:11   #6
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Porównywanie Sony do Panasa czy Samsunga nie ma najmniejszego sensu :P
Stary 05-07-2013, 17:48   #7
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Dziś byłem w RtvEuro i żem normalnie go macał, prawie gom nabył. Jutro chyba zrobię drugie podejście
Kupiłeś ten Sony ? Podziel się opinią
Stary 06-07-2013, 05:52   #8
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Kupiłem. Nigdy więcej tv od samsunga obraz to bajka szczególnie na kanałach hd, te sd to średnio wyglądają na 47'' a jak odpalam teraz ps3 to nie ogarniam co się dzieje na ekranie TLOU wygląda obłędnie.
No i sony nie leciało w chujka z tą promocją na smatfony, w tym tygodniu przysłali mi nowiutką Xperie L więc plus w kredycie zaufania dla nich. Oby tylko nie wyskoczył mi znów martwy piksel jak w samsungu :p
Stary 06-07-2013, 07:51   #9
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Ten tv z 5 tys ? Muszę się zastanowić, ale chyba trzeba w końcu podjąć męską decyzję i kupić porządny sprzęt.
Stary 06-07-2013, 09:29   #10
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Wziąłem ten z serii W8 bo seria W9 to ponad 7 tysi kosztuje, za to przy zakupie dorzucaja Xperie Z. Promocja trwa chyba do 15 lipca
Stary 23-11-2013, 15:08   #11
Szelo
Nowy
Szelo Wkroczył na dobrą drogę

Szelo's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 29

Lista Osiągnięć

Co by nie zakładać nowego tematu...
http://www.euro.com.pl/telewizory-le...-47w805a.bhtml
Nada się taki telewizor? W związku z przesiadką na kolejną generację wypadałoby przesiąść się z 14 crt na coś większego.
Szelo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-11-2013, 17:12   #12
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie Pomoc przy wyborze TV

Jak najbardziej, jedna z najlepszych serii tv na rynku. Można go kupić poniżej 4tys.
Stary 23-11-2013, 17:58   #13
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Łykaj bo cena się zrobiła atrakcyjna. Ja kilka miechów temu za niego dałem 5,400
Stary 23-11-2013, 18:19   #14
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

co myślicie o cenach plazm w przyszłym roku, jak już Panasonic zaprzestanie ich produkcji ? sądzicie, że ceny polecą w dół ? mimo, że jestem bardzo zadowolony z mojego Philipsa, to chętnie bym sobie sprawił nowy tv i tak się zastanawiam nad plazmą.
Stary 23-11-2013, 19:01   #15
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1834

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Łykaj bo cena się zrobiła atrakcyjna. Ja kilka miechów temu za niego dałem 5,400
no to się sfrajerzyłeś jak widać hehehe
Stary 24-11-2013, 17:46   #16
neverneve
Stały bywalec
neverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyćneverneve Można na niego liczyć

neverneve's Avatar

Miasto: Niemcz
Reputacja: 267

Lista Osiągnięć

To ja się też podepnę. Co sądzicie o Samsungu UE46F5300 (http://www.oleole.pl/telewizory-led-...2299.00&cr=0)? Ma ktoś może jakieś propozycje alternatywy o podobnej cenie?

neverneve jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2013, 21:53   #17
Gardor
Nowy
Gardor Komuś podpadł

Gardor's Avatar

Reputacja: -6

Wbije się do tematu ;D Jaki telewizorek polecali byście do Xboxa One. Bo mam Samsunga 46 cali z smart TV (którego nie używa się) ale potrzebuje coś do mojego pokoju . Co proponujecie we w miarę rozsądnych pieniądzach . Nie wiem w jaki rozmiar celować i na co patrzeć i jakie dane techniczne sprawdzać przy kupnie. Do 2,5tys PLN myślę mogę dołożyć trochę .
Gardor jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2013, 12:41   #18
sobol
Spambot
sobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narodysobol Klękajcie narody

sobol's Avatar

Miasto: Podobno Stolica
Reputacja: 5842

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Zapalczywy Lubiany Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 24

Się zastanawiam nad tym cackiem http://www.euro.com.pl/telewizory-le...-55w805a.bhtml w905 za drogi widzę ze par osób chyba nabyło TVP z tej serii i jak wrażenia już tak na zimno ? Czy ktoś z was przeprowadzał kalibrację tych tv ?

WYSŁANE Z KRZESŁA OBROTOWEGO FIRMY INTAR TOOLS staram się nie ignorować P.Damiana
sobol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-12-2013, 13:11   #19
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja jestem ze swojego 47" zadowolony, kumpel teraz kupił w Sony center 55W805 i wyglada to jeszcze lepiej dostał 400 zeta rabatu, dwa długopisy :p uchwyt na telefon do auta i gwarancje na 5 lat, dobry deal.
Stary 04-01-2014, 13:23   #20
solidnys
Stały bywalec
solidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innychsolidnys Wzór dla innych

solidnys's Avatar

Miasto: Olsztyn | Włocławek
Reputacja: 883

Lista Osiągnięć
Przybij piątkę! 4 The Players 360 stopni Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 6

Panocki, z racji, że dostępność PS4 jest jaka jest.. postanowiłem dozbierać i kupić ją dopiero z nowym tv/monitorem. Poprzednią generacje rozegrałem na 17 calowym monitorku Asusa VW171D. Niestety nie ma on wejścia HDMI, a PS4 ma tylko wyjście HDMI więc czas na zmianę. Szukam czegoś do 1000zł, tylko nie wiem czy lepiej rozglądać się za telewizorami czy za monitorami. Sprzęt częściej będzie wykorzystywany do konsoli, ale miło by było gdyby monitor miał wejście na TV (cyfrową i analogową-teraz to nie problem), oczywiście musi też posiadać głośniki.
Z tego co pamiętam monitory mają chyba lepsze czasy reakcji niż telewizory z tej samej półki cenowej, dlatego jeśli ktoś mógłby mi to wytłumaczyć byłbym wdzięczny
Na tą chwilę znalazłem dwóch kandydatów:
monitor : http://www.oleole.pl/monitory-led-i-...0ew.bhtml#opis
tv: http://www.oleole.pl/telewizory-led-...000.bhtml#opis

Co o nich sądzicie? Wiem, że niby większy = lepszy, ale czy przy 32 calach 50Hz to nie za mało? Druga sprawa (wcześniej grałem siedząc przy biurku -monitor na biurku) czy 24 nie będą za małe na grę z ok. 2 m?

Ostatnio edytowane przez solidnys : 04-01-2014 o 13:26
solidnys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Pomoc

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania