Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Xbox One Magnetowid XXI wieku. Podobno są też gry.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-03-2016, 19:23   #8801
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: Xbox One - Temat ogólny

Z tego co tu czytałem, to połączenie z Windowsem w jeden ekossystem nie robi różnicy.

Ktoś ma Pc, to nie musi kupować konsoli, a konsolowcy nie kupią PC. A w ogóle rynek Pc, to laptopy.

Jak dla mnie to strzał w kolano, bo taki ekosystem się sprawdza w przypadku apple i przerzucania sobie gierek/zdjęć pomiędzy ipadem,iphonem/maciem.
IMO zanika gdzieś chęć kupna konsoli, bo XO exami nie stoi, a za pół roku i tak wyjdzie na Pc w lepszej wersji lol
wpompowali w tego TR nie wąski hajs, a z tego co mi mignęło przed oczami, to na PC wynik był znacznie lepszy w krótszym czasie.
Zaraz zamkną oddział za konsole, bo stwierdza, że zajmą się grami jak Sega. A konsola i tak ich ciągnie w dół. Przecież na JP rynku nie mają żadnych szans, a Pc taki dobry.

Na końcu w to wszystko ch*j strzeli i MC z Halo skończy jak Niebieski Jeż.
Stary 07-03-2016, 20:06   #8802
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Jedna rzecz wyszła mi bardzo mocno na plus przy tej najnowszej aktualizacji.

Do tej pory miałem problem przy zmianie gry na płytach. Grałem w jedną grę i wychodzę do dashboardu, zmieniam płytę i czekałem zawsze na komunikat "Coś poszło nie tak". Byłem zmuszony czekać chwilę i dopiero wtedy mogłem uruchomić grę. Próbowałem coś z tym zrobić ale nic nie działało to olałem temat. Samo się naprawiło.

@murinus - chociażby w temacie PvZ GW2? http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=20088
Stary 07-03-2016, 20:08   #8803
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

ok to przenieść i kropka nie będę robił dubla
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2016, 23:44   #8804
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Miasto: Kraków...no dobra, wieś pod krakowem
Reputacja: 2656

coś jest na rzeczy, może tylko badają rynek, pieron wie...http://www.vgchartz.com/article/2634...console-space/
Stary 08-03-2016, 11:53   #8805
grzegorzkrk
Początkujący
grzegorzkrk Wkrótce będzie sławnygrzegorzkrk Wkrótce będzie sławny

Reputacja: 106

Lista Osiągnięć

Skończy się na tym, że w nowej generacji będziemy kupować konsolę co roku max 2 lata.
Stary 08-03-2016, 12:36   #8806
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

nic z tych rzeczy, poprostu w M$ już wiedzą że przejebali tą generacje i muszą niedługo wystartować z czymś nowym bo z roku na rok PS4 bedzie im coraz bardziej odjezdzać, wiec muszą wymyślać bajeczke żeby usprawiedliwić przesiadke na nowy sprzet, poprzednia generacja trwała 7 lat nie dlatego że wyrabiała wydajnościowo tylko dlatego że to się M$ kalkulowało, wygląda na to że moja teza z przed roku się sprawdzi, M$ poczeka co pokaże Nintendo NX i wypuści w listopadzie 2017 XTWO w 100% kompatybilnego z XONE z tym samym OS hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 08-03-2016 o 12:47
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 13:26   #8807
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4365

Jednym słowem cyrk.
Stary 08-03-2016, 13:28   #8808
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Miasto: Silesia
Reputacja: 905

Lista Osiągnięć

ja obstawiam że może jeszcze nie następna, ale generacja po niej będzie oparta o platformę wirtualną. Nie będzie już konsol pod telewizorami (monitorami) a urządzenie które streamuje obraz przez internet z mega konsoli wspólnej dla wszystkich.
Skoro da się streamować film full hd czy 4k to czy nie da się grać w ten sposób?
Kwestia odpowiedniej jakości łączy internetowych (są już nawet w Polsce neostrady po 50 mega/s) i wykupiony dostęp do usługi+ wykupiona gra.
Baj baj piractwo
OCC Senior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 13:37   #8809
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 860

Lista Osiągnięć
Old School Playaz  Swój! 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 9

Domyślnie Xbox One - Temat ogólny

Nie możesz porównywać filmu z grą. Przy streamie video, można zbuforować z góry ustaloną treść. Gra wymaga wysyłania danych w dwie strony. Po stronie serwera musi dojść do odpowiedniej obróbki informacji, które wygenerują obraz do przesłania. Usługi sieciowe teraz łapią zadyszkę. Wyobrażasz sobie, że będą w stanie poradzić sobie z tak wielką masą użytkowników? Było już kiedyś takie coś jak OnLive.

Ostatnio edytowane przez naughtydog : 08-03-2016 o 14:18
naughtydog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 14:11   #8810
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

perfect nie podniecaj się zbytnio, MS po wydaniu na świat x360 nie musi w ogóle przejmować się sytuacją łoniaczka, ponad 100 mln graczy starej generacji jest w stanie pociągnąć ten niby zachwiany interes MS jeszcze przez wiele lat

Ostatnio edytowane przez YuSuzuki : 09-03-2016 o 06:25
YuSuzuki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 14:14   #8811
Balisard
Stały bywalec
Balisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard CelebrytaBalisard Celebryta

Balisard's Avatar

Cytat:
Napisał YuSuzuki Zobacz post
perfect nie podniecaj się zbytnio, MS po wydaniu na świat x360 nie musi w ogóle przejmować się sytuacją łoniaczka, ponad 100 mln graczy starej generacji jest w stanie pociągnąć ten niby zachwiany interes MS jeszcze wiele lat
jak tyś to policzył?

Ostatnio edytowane przez Balisard : 08-03-2016 o 19:27
Balisard jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2016, 14:19   #8812
YuSuzuki
Shenmue 3
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

nie mam pojęcia ale gdzieś czytałem.....
Stary 08-03-2016, 17:04   #8813
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał Mr Perfect Zobacz post
nic z tych rzeczy, poprostu w M$ już wiedzą że przejebali tą generacje i muszą niedługo wystartować z czymś nowym bo z roku na rok PS4 bedzie im coraz bardziej odjezdzać, wiec muszą wymyślać bajeczke żeby usprawiedliwić przesiadke na nowy sprzet, poprzednia generacja trwała 7 lat nie dlatego że wyrabiała wydajnościowo tylko dlatego że to się M$ kalkulowało, wygląda na to że moja teza z przed roku się sprawdzi, M$ poczeka co pokaże Nintendo NX i wypuści w listopadzie 2017 XTWO w 100% kompatybilnego z XONE z tym samym OS hehehe

Końcówka posta- to jest to, o czym ostatnio coraz głośniej. 2-3 lata nowa konsola która jest mocniejsza, ale odpala poprzednie gry.

Tylko zaczyna to tracić sens. Skoro zaraz 3/4 gier z XO będzie na Pc, bo windows 10, to nie wiem jaki sens ma konsola. Lepiej budę poskładać i co 2-3 lata wymienić kartę graficzna. Podobny koszt...

Szkoda mi MS, ale sami sobie winni.
Utarli nosa swoim xboxem, to jednak nie jest PC w obudowie konsoli.
Piękne wejście 360 i 3/4 gen rządzili i dzielili.
A aktualnie jeden wielki FAIL. A może epicfail.
Pogubili się i tyle w temacie.
Stary 08-03-2016, 19:36   #8814
Balisard
Stały bywalec

Balisard's Avatar

pożyjemy, zobaczymy...w sieci huczy od ostatnich newsów wokół xone.
Stary 08-03-2016, 22:27   #8815
Rashid PL
Wariat
Rashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL CelebrytaRashid PL Celebryta

Rashid PL's Avatar

Miasto: Rybnik
Reputacja: 3091

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Stary dziad! Celebryta Bogacz 
Liczba Osiągnięć: 28

Czytam te wasze posty i czuje sie jak bym oglądał z moją kobietą ''trudne sprawy''.
Stary 09-03-2016, 07:41   #8816
OCC Senior
Uzależniony
OCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innychOCC Senior Wzór dla innych

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał naughtydog Zobacz post
Nie możesz porównywać filmu z grą. Przy streamie video, można zbuforować z góry ustaloną treść. Gra wymaga wysyłania danych w dwie strony. Po stronie serwera musi dojść do odpowiedniej obróbki informacji, które wygenerują obraz do przesłania. Usługi sieciowe teraz łapią zadyszkę. Wyobrażasz sobie, że będą w stanie poradzić sobie z tak wielką masą użytkowników? Było już kiedyś takie coś jak OnLive.
Na dziś to trudne. Ale za 10 lat? Idealna sytuacja. Net będzie miał już każdy obowiązkowo (będzie dodawany do każdego telefonu jako unlimit).
Czym niby różni się przesyłanie danych po kablu hdmi a netem - wg mnie tylko prędkością i ilością danych.Jeżeli to zostanie rozwiązane technicznie to nic nie stoi na przeszkodzie. W obie strony można to zrobić mając odpowiednie lokalne mirrory.Np jedna super konsola na duże miasto czy województwo. Nie dziś ale do zrobienia.

ps. Tak sobie wczoraj myślałem - ile to jest 10 lat dla nas.
13 lat temu rozważałem zakup SDI (stałe łącze z prędkością dwóch modemów telefonicznych) za 160zł /m żeby pozbyć się wykupionych z Netii 30 godzin na miesiąc odzzwanianych dial-upów.
Stary 09-03-2016, 09:30   #8817
naughtydog
Stały bywalec
naughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innychnaughtydog Wzór dla innych

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał OCC Senior Zobacz post
Na dziś to trudne. Ale za 10 lat? Idealna sytuacja. Net będzie miał już każdy obowiązkowo (będzie dodawany do każdego telefonu jako unlimit).
Czym niby różni się przesyłanie danych po kablu hdmi a netem - wg mnie tylko prędkością i ilością danych.Jeżeli to zostanie rozwiązane technicznie to nic nie stoi na przeszkodzie. W obie strony można to zrobić mając odpowiednie lokalne mirrory.Np jedna super konsola na duże miasto czy województwo. Nie dziś ale do zrobienia.
Na tą chwilę, nawet jeśli taki MS miałby możliwości na uciągnięcie tego wszystkiego, to nie może sobie pozwolić na wykluczenie klientów, którzy po swojej stronie nie spełniają wymogów technicznych. Zgodzę się, że w przyszłości takie rozwiązanie może się pojawić, ale przy takim dużym ruchu w necie zaczniemy się zmagać z problemem neutralności sieci, a dokładnie jej braku. W USA, w przypadku Netflixa, problem już występuje.
Stary 09-03-2016, 11:47   #8818
OCC Senior
Uzależniony

OCC Senior's Avatar

Lista Osiągnięć

co masz na myśli mówiąć "neutralność sieci"?
Stary 09-03-2016, 13:10   #8819
naughtydog
Stały bywalec

naughtydog's Avatar

Lista Osiągnięć

Neutralność sieci oznacza, że każdy rodzaj komunikacji w internecie musi być traktowany jednakowo. Brak tej zasady na przykładzie wspomnianego przeze mnie Netflixa - dostawcy internetu zaczynają ograniczać przepustowość do tego konkretnego serwisu. Netflix musi się z nimi "układać", żeby klienci komfortowo korzystali z jego usług. Gry będą generować porównywalny ruch w internecie, więc operatorzy zwietrzą swój interes.
Stary 11-03-2016, 18:46   #8820
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

I co Pany, skąd wzięliście golda na 12 msc w dobrej cenie?

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Xbox One

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania