Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

PlayStation 4 Następna generacja według Sony.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20-04-2018, 09:21   #41
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8415

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Domyślnie Odp: God of War

Która szuja już wczoraj grała? Zdawać relacje.
Ja mam preorder u mnie w sklepie na dziś ale wczoraj z ciekawości poszedłem do innego żeby zapytać o cenę to mi ******** powiedział ze już wszystko wyprzedził i jutro będą mieć nowy rzut. No krew mnie zalała.
Stary 20-04-2018, 13:45   #42
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Wczoraj o 22 odpalone po 12h w pracy. Dzisiaj kolejne 12h. Zasnąłem 0 4 wstałem o 8 Fantastyczny tytuł inaczej tego się opisać nie da po prostu. Zmiany są mocno na plus, postać dzieciaka nie wku*wia co bardzo było dla nie ważne i napotykani wrogowie to jest taka śmietanka bossów czy sub bossów, że omatkoboskajachcedodomu nie dziwią mnie kompletnie oceny 10/10 bo po tych paru godzinach nie ma absolutnie niczego do czego się można przyczepić.

Ciekawe co komarzyca napisze
Stary 20-04-2018, 14:05   #43
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11521

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Namówiliście mnie. Mieli w MM limitkę nawet. Może będzie łatwiej potem sprzedać :>

Stary 20-04-2018, 14:10   #44
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

oj oj Marcin

Ty gagatku!
kroolik37 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-04-2018, 15:47   #45
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8790

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Ja Wam powiem tak. Najwyższy poziom trudności to jakiś samogwałt, jest za przeproszeniem ku.rwa tak ciężko, że brak mi słów. Pierwszą potyczkę przechodziłem kilkanaście razy. Nie wiem co będzie dalej.
p.s. polski dubb tragiczny oryginalny Kratos ma zajebistą barwę głosu.
Stary 20-04-2018, 17:06   #46
YuSuzuki
Saudades...
YuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świataYuSuzuki Władca świata

YuSuzuki's Avatar

Miasto: Kamaishi
Reputacja: 7841

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 32

Nie wiem komarku czy byłeś na haju ale :

http://www.powerpyx.com/god-of-war-2...guide-roadmap/

seria nigdy nie była trudna do przejścia na maksymalnych poziomach....stąd 4/10 a w porównaniu np. z NG to bułka z masłem
Stary 20-04-2018, 17:44   #47
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Ja Wam powiem tak. Najwyższy poziom trudności to jakiś samogwałt, jest za przeproszeniem ku.rwa tak ciężko, że brak mi słów. Pierwszą potyczkę przechodziłem kilkanaście razy. Nie wiem co będzie dalej.
p.s. polski dubb tragiczny oryginalny Kratos ma zajebistą barwę głosu.
To po co grasz na najwyższym i się męczysz?

Nie można zmienić na ENG + PL napisy?
Stary 20-04-2018, 17:45   #48
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

A wiesz czemu platyna jest oceniona na 4/10? Bo nie ma trofika za poziom trudności. A teraz proszę zagrać na poziomie Give Me God Of War i ocenić trudność potyczek, a nie wklejać linki jak Murinus.

---------- Wiadomość dodana 16:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:44 ----------

Cytat:
Napisał kroolik37 Zobacz post
Nie można zmienić na ENG + PL napisy?
Można a nawet trzeba.
Stary 20-04-2018, 18:46   #49
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
A wiesz czemu platyna jest oceniona na 4/10? Bo nie ma trofika za poziom trudności. A teraz proszę zagrać na poziomie Give Me God Of War i ocenić trudność potyczek, a nie wklejać linki jak Murinus.

---------- Wiadomość dodana 16:45 ---------- Pierwotna wiadomość opublikowana 16:44 ----------

Można a nawet trzeba.
uuuu to może nawet króliczek zrobi platynkę
Stary 20-04-2018, 19:50   #50
komar
bzzz bzzz bzzz

komar's Avatar

Lista Osiągnięć

Krolas spokojnie zrobisz
Stary 20-04-2018, 20:20   #51
murinus
Banned
murinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnaćmurinus Chyba czas się pożegnać

Miasto: Warszawa
Reputacja: -533

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Widz Swój! PlayStation 3 is my Home 
Liczba Osiągnięć: 14

ale tu głośno że aż murinus przyleciał zobaczyc co sie dzieje hehe XD
murinus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21-04-2018, 00:03   #52
Grzenio10
Uzależniony
Grzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłośćGrzenio10 Przed nim wspaniała przyszłość

Grzenio10's Avatar

Miasto: Pełczyce
Reputacja: 1556

Jestem po walce z nieznajomym ... To było epickie. Masakra jak ta gra wygląda. Obłędnie to za mało powiedziane. Nie biegam, chodzę i podziwiam każdy szczegół tej gry. Dla takich właśnie gier kupuje się konsolę.
Stary 22-04-2018, 11:52   #53
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 
Liczba Osiągnięć: 7

Tytuł przywrócił wiarę w Sony

Za miecha BH i zostaję czekać na Spider Mana.

A GOW
Stary 22-04-2018, 17:34   #54
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Walka z nieznajomym to pier.dolone mistrzostwo świata. Boje się co będzie później
Stary 22-04-2018, 22:28   #55
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Jest moc i wygląda świetnie. Ze dwa razy już mnie jednak wkurzyło, że areny walki są dość ciasne i jak nawali przeciwników, to nawet nie ma gdzie uciec albo robić uników (bo zaraz o coś zawadzi), a na hardzie dużo nie trzeba żeby paść. Może jak się Kratosa rozwinie, to będzie mniej odczuwalne.
Stary 23-04-2018, 01:29   #56
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12519

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Marcin jak dopakujesz Kratosa oraz smarka to mozesz walczyc nawet w pudelku od zapalek. Jest strasznie efektownie i widowiskowo a rozmowki bohaterow w trakcie spokojniejszych momentow to male arcydziela.
Stary 23-04-2018, 07:41   #57
Aczik
Fanatyk
Aczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik CelebrytaAczik Celebryta

Aczik's Avatar

Miasto: Puławy
Reputacja: 3421

Grajcie grajcie, ja się wstrzymałem Ostatnio się loguje na PSN, a tu każdy God Of War, no szał po całości

A tutaj zwiastun zagraniczny, jak to lubią sobie parodie zrobić na premierę:

Master of Diablo: Prepare to Die

Not used in anger. Not used for vengeance. But now... now I'm not so sure. And besides... This isn't my sword.

Wstawiam w wolnej chwili do tematów ciekawostki i nowości odnośnie gier, jak mi czas na to pozwala.
Aczik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-04-2018, 08:40   #58
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Snake Zobacz post
Marcin jak dopakujesz Kratosa oraz smarka to mozesz walczyc nawet w pudelku od zapalek. Jest strasznie efektownie i widowiskowo a rozmowki bohaterow w trakcie spokojniejszych momentow to male arcydziela.
Boy...

Teraz pływam po jeziorze i robię sobie zadania poboczne.
Stary 23-04-2018, 11:14   #59
kroolik37
Gang Świeżaków

kroolik37's Avatar

Lista Osiągnięć

Czasami ciężko mi ogarnąć walkę przez te wszystkie opcje.

Tutaj rzut młotem, zaro potem tarczo, jeb zimnem i KO.

Kozak
Stary 23-04-2018, 12:04   #60
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Na razie ciężko się przyzwyczaić do tych modyfikatorów walki pod R1, ale pewnie z czasem samo przyjdzie. Ja dotychczas i tak głównie ograniczałem się do rzucania Lewiatanem przez to, o czym wspominałem wyżej.

Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation 4

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania