Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe

Gry Multiplatformowe Dyskusje o grach, które mają ukazać się na więcej niż jedną platformę.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-09-2013, 09:09   #261
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Miasto: Ghibalb
Reputacja: 1073

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 11

Domyślnie Odp: Diablo III

sprzęt psuje się od normalu w góre,
dolazłem wczoraj do Leorica i jak do niego to był banał tak do samej walki podeszłem na lajcie i padłem od dwuch ciosów ... (lvl 9 wizz normal)

jak to jest z multi? jak chce pograć z ziomkiem w coopie to musze tworzyć nową postac czy tą swoją mogę dołaczyć? czy musimy miec ten sam poziom trudności? oriętuję się ktoś?

Krul Frume

Ostatnio edytowane przez typfon : 04-09-2013 o 09:17
typfon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 09:25   #262
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

ja też łoje od wczoraj ze znajomymi, tylko chyba zrobilismy błąd wybierajac ten wyższy pożimom niż normal bo za to osiągniecia nie dają no i jest troche hardcore jak na pierwsze przejscie, samemu tam grać raczej sobie nie wyobrzam hehehe

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 04-09-2013 o 09:53
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 09:29   #263
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał typfon Zobacz post
sprzęt psuje się od normalu w góre,
dolazłem wczoraj do Leorica i jak do niego to był banał tak do samej walki podeszłem na lajcie i padłem od dwuch ciosów ... (lvl 9 wizz normal)

jak to jest z multi? jak chce pograć z ziomkiem w coopie to musze tworzyć nową postac czy tą swoją mogę dołaczyć? czy musimy miec ten sam poziom trudności? oriętuję się ktoś?
Możesz grać swoją postacią. Wciśnij start i w prawym, górnym rogu masz opcję zaproszenia do 3 graczy.

Send from iPhone
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 09:40   #264
typfon
Fanatyk
typfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumnytypfon Może być z siebie dumny

typfon's Avatar

Lista Osiągnięć

i wtedy questuję grę do której się dołaczam (zapraszam) tak?

Krul Frume
Stary 04-09-2013, 13:10   #265
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5130

ja wlasnie do drugiego aktu wbilem, wlasciwie tylko ten skeleton king sprawial problemy, pozniej juz jest latwo. taki butcher to byl banał.

po zginieicu psuje sie sprzet, ale co to za problem, zawsze mozna skoczyc do miasta i naprawic i po klopocie, tracimy jedynie grosze.
Stary 04-09-2013, 13:36   #266
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Dla mnie to swietna pozycja na odstresowanie, gdy w fifie 13 moj sklad za 3mln przegrywa z innym wartym tyle, co paczka zapalek.

Ogolnie to chyba najlepiej skladac zamowienia na bron itp u kowala, dropy sa kijowe strasznie.

Wysyłane z iPada przy użyciu TapTalk.

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 13:47   #267
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

ja tam mam fajne dropy, czasem sie cos dokupi i jest ok.

jak sie sklada zamowienia u kowala? :P
ja tam widze tylko trenowanie go zeby mogl cos zrobic, a zeby cos zrobic to juz potrzeba jakichs materialow ktorych do tej pory nie spotkalem.
Stary 04-09-2013, 14:45   #268
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Dajesz zakladke odzysk i uzbrojenie przerabia Ci na potrzebna kokaine do wyrobienia innych dupereli. W sumie zrobil mi toporek i narazie nic mocniejszego nie spotkalem... no, ale mam 16lvl.

Stary 04-09-2013, 14:54   #269
Zeratul
MAM DUŻEGO!!
Zeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumnyZeratul Może być z siebie dumny

Zeratul's Avatar

Miasto: New York
Reputacja: 1119

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Widz Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 53

Ja tam w sumie nie zmieniam miejscowki dopoki mapy na 100% nie odkryje... pogralem wczoraj dwukrotnie z randomami. Pierwszy fatalny... z drugim bylo fajnie.

Graficznie jest srednio, spodziewalem sie lepszej grafy po doswiadczeniach z ultra ustawieniami na piecu :P

Najwazniejsze jednak, ze gameplay uber miodny i o wiele lepiej sie gra na padzie niz na myszka plus klawiatura.

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/0...-xbox-360.html

Zeratul jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 15:19   #270
Fighter Pl
Spambot
Fighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl CelebrytaFighter Pl Celebryta

Fighter Pl's Avatar

Miasto: Dark Souls
Reputacja: 3646

Lista Osiągnięć
4 The Players Święty Graal Aniołek Widz 
Liczba Osiągnięć: 41

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
Dajesz zakladke odzysk i uzbrojenie przerabia Ci na potrzebna kokaine do wyrobienia innych dupereli. W sumie zrobil mi toporek i narazie nic mocniejszego nie spotkalem... no, ale mam 16lvl.

Czemu wczoraj poszedłeś? Grasz dzisiaj?

Send from iPhone
Fighter Pl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 15:27   #271
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Ja tez miejscowki badam na 100% i faktycznie gra sie latwiej i lepiej na padzie niz na myszcze. Tam to czesciej padalem.

Ja wczoraj dolaczylem do Fightera i jak odpalilem singla to cofnelo mnie w fabule do tylu lol. Ale jego harry poter niezle zamiatal rozdzka to poszedlem w pizdu

Stary 04-09-2013, 16:24   #272
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

ja mam chyba 17 lvl i mam bron gdzies znaleziona, dolozylem do niej krysztalek to nigdzie nie ma nic co by sie moglo temu rownac.
Stary 04-09-2013, 22:41   #273
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

W koncu zaczalem grac Na pierwszy ogien idzie Witch Doctor, bardzo lubilem Druida i Necromante w D2, wiec wybor byl raczej prosty

Ostatnio edytowane przez WiZi : 05-09-2013 o 00:32
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 23:23   #274
MANDo
Spambot
MANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo CelebrytaMANDo Celebryta

MANDo's Avatar

Miasto: Lublin
Reputacja: 2894

Propsy dla Blizz za konwersję na X-a, tak źle nie wygląda i 60 klateczek aż miło ;p
MANDo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 23:39   #275
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

fajnie się łupie ze znajomymi ale przyznam ze samemu bym nie grał raczej bo nudno, dobrze że jest 60 klatek inaczej byłby dramat w tego typu grze hehehe
Stary 05-09-2013, 01:45   #276
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mi sie tam fajnie gra samemu, nie narzekam. szkoda tylko ze nie ma klasy cos jak paladyn, lubilem zawsze poginac gosciem w pelnej zbroi, tylko skille z tego co pamietam mial troche lipne.
z barbarzynca to poki co mam okreslone skille ktore jedynie runami modyfikuje bo czesc wydaje mi sie malo przydatna :f
Stary 05-09-2013, 02:22   #277
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Witch Doctor jest kapitalny, zajebiscie sie nim gra. Patrzylem na skille i runy i widze, ze mozna z tego zrobic niezlego masakratora.

Skeleton King to pipka straszna jest, nawet nie wiedzial co sie stalo lol. Firebats zrobily swoje a moj Witch Doctor stal i smial sie mu w twarz, znaczy sie czaszke

Co do grania multi/solo to dopoki nie zrobie max levelu to nawet nie zaczynam multi, dopiero Paragony bede robil online, narazie tylko solo, bo tak gra mi sie najlepiej i zawsze gralo.

Ostatnio edytowane przez WiZi : 05-09-2013 o 02:27
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-09-2013, 02:39   #278
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

mi ten skeleton king jedynie sprawial problemy, potem juz jest dosc latwo barbarzynca ma zajebisty atak i troche slabsza obrone, no i ciosy raczej na krotki dystans to trzeba sie nabiegac/pounikac czasem.
Stary 05-09-2013, 03:08   #279
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Mam toporek z dziurka na cos... W to miejsce sie cos wklada? Jakies kamienie, czy cus? I gdzie to znajde? Jestem w akcie 2.

Stary 05-09-2013, 07:16   #280
typfon
Fanatyk

typfon's Avatar

Lista Osiągnięć

kamyki znajdziesz lub kupisz :-)

Krul Frume
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Online Center > Gry Multiplatformowe