Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Osiągnięcia Dyskusje o Osiągnięciach i Gamerscore.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23-10-2009, 20:34   #621
rurson
Znajomy
rurson Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! Donator o wielkim sercu Donator 
Liczba Osiągnięć: 10

Domyślnie Odp: Achievementy - Temat Ogólny

nie mam pojecia ale to jego pasja byla wiec o tak sobie ja porzuci przez okropna krzywde jaka mu zrobil M$
rurson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 20:42   #622
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Cytat:
Napisał marek1128 Zobacz post
To ja zmienię temat.
Wiecie może jakim cudem niektórzy mają calaka w GTA IV, jeśli jeszcze ostatni dodatek nie wyszedł?
Takim cudem że są to jebani cheaterzy w przeciwieństwie do mnie, człowieka, który nawet nie wie do końca na czym polegają te całe SPG, savey, hexy i inne, a jest oskarżany o oszustwo GS-a. I Ci wszyscy stękający o piraty: niemal na 100% doszlismy do tego że od grania na piratach nie zerują GSa. Jedynie jeśli gra się przedpremierowo jak w F3 to BLOKUJĄ konta, ale nie zerują. Objawia się to m.in. tym że ja spokojnie moge pisac posty na forum x'a, moglbym teraz wejsc swoim kontem i by działało. Tylko mialoby 0GS.

PMki wysłane, na razie zero odpowiedzi. Chyba nic z tego nie wyjdzie :/ Dzięki wszystkim za współczucie, choć nie jest to koniec swiata, to jednak częśc jego się chyba dziś u mnie zakończyła.

Naprawde najbardziej mnie wk..wia ze zostałem potraktowany ja śmieć. Zero wyjaśnień, zero potraktowania jak powinno sie traktować człowieka, nie przechwalając się, chyba jednak coś znaczącego dla M$? W końcu wszędzie na około do tej pory zachwalałem X'a jaki to super sprzęt, jaki fajny online, jakie fajne achievementy. Ehhh szkoda gadać. Widać juz nie pierwszy raz, że M$ ma wszystko w dupie.

Teraz dopiero zaczynają ze mnie schodzic wrażenia z całego dnia.... a 0,5l już się chłodzi w lodówce

EDIT----- Grać od nowa nie bedę to pewne na 100%. Męczyć gry po raz drugi, a niektóre po raz 3 to dzięki bardzo. Weź zrób takiego RR6, Sega Rally, PGR3 na 1000 ponownie. Przesrane. Gdybym był z 10 lat młodszy to mooooże. Ale tak to nie będę wracał po pracy z jęzorem na wierzchu, aby zrobić ponownie calaka w Carsach czy Bulletwitch.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 23-10-2009 o 20:45
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 20:46   #623
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

mam pomysl... daj linka do tej strony gdzie sie zglasza zazalenie i niech wszyscy ktorzy cie znaja napisza cos w twojej obronie , nie wiem czy to cos da ale mozna sprobowac ,trza im nawrzucac.
Stary 23-10-2009, 20:51   #624
Ute 1995
Stały bywalec
Ute 1995 Wkroczył na dobrą drogę

Ute 1995's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Przybij piątkę! Konsekwentny 

Cytat:
Napisał rurson Zobacz post
mam pomysl... daj linka do tej strony gdzie sie zglasza zazalenie i niech wszyscy ktorzy cie znaja napisza cos w twojej obronie , nie wiem czy to cos da ale mozna sprobowac ,trza im nawrzucac.
Świetny pomysł Jak całe forum stanie w obronie lukka to może coś zdziałamy
Stary 23-10-2009, 20:57   #625
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Hmmmm w sumie pomysł byłby dobry, nawet myslałem aby napisać do True Achievments aby potwierdzili, iż mój GS jest full legal (gdy po ostatniej akcji z usunięciem mnie przywrócili mnie na stronke dochodząc do wniosku że jestem czysty). Ale jest jedno ale: jak to wykonać? Musiałaby to chyba być jakaś zewnętrzna stronka bo zakładając temat na xbox.com zapewne by zniknął w ciągu pierwszej godziny. A może tutaj na forum osobny temat (all in english of kors) i podesłać im linka? Wrogu dałoby się zrobić takie cuś? A ktoś w ogóle by chciał się wpisać jakby co? Hm?

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 23-10-2009, 21:00   #626
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

ja glowny pomyslodawca chodz malo z toba kiedys gralem to stane w obronie
wkoncu tworzymy , tworzylismy jakas spolecznos wsrod rodzimych graczy

Ostatnio edytowane przez rurson : 23-10-2009 o 21:03
Stary 23-10-2009, 21:00   #627
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Ja mimo wszystko się podpiszę pod tym Jako jedyny Polak naprawdę cały czas byłeś blisko czołówki i należy ci się
Stary 23-10-2009, 21:14   #628
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

juz 2 to juz coś
Stary 23-10-2009, 21:22   #629
Ute 1995
Stały bywalec
Ute 1995 Wkroczył na dobrą drogę

Ute 1995's Avatar

Miasto: Białystok
Reputacja: 13

Lista Osiągnięć
Swój! Na dobre i na złe Przybij piątkę! Konsekwentny 

Wszyscy powinni stanąć w jego obronie. On jako jedyny reprezentował nasz kraj na najwyższej półce
Stary 23-10-2009, 21:23   #630
zarzykrulezzz
Ma kosę z Baczkiem
zarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca światazarzykrulezzz Władca świata

zarzykrulezzz's Avatar

Miasto: KrasnyStafff
Reputacja: 8496

Lista Osiągnięć
Ten jedyny No-life? Stary dziad! Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 45

Cała sprawa troche syfem zalatuje (chodzi mi o sytuację lukka). Dpoki nie podadzą Ci konkretnych powodow zerowania konta nie ma sęsu wychylać sie z takimi sugestaiami, choć sam podpisze się w danym temacie z czystym sumieniem. Banda kretynow ktorzy wyrządzili Ci tą krzywdę, (bo nie ma sie co oszukiwać i pisać,że mogłeś zbierać znaczki, jarać jointy, czy ***** studiować wspomniany wyżej balet mongolski i było by to dla Ciebie lepszym zajęciem niż zbieranie GSa, ot ***** to była Twoja pasja i pies zajebał to, czy grałeś na piratach czy nie miałeś do tego prawo) nie ma pojęcia co robi i walą wszystkich jak popadło randomowo. Jeśli Bill nie weżmie sie za tych kogo ma "pod sobą" masa ludzi wkurwi sie na takie akcje i nieziemskie gromy się posypią pod adresem M$. Microsoft już wyrobił sobie opinię wypuszczająć tak dziurawy i yebiący się system, żeby się nie pogrążył olewaniem fanow swojej społeczności... Napisałbym kilka słow więcej co do tej sytuacji ale zaraz byłbym posądzony o wazeliniarstwo i wszelakie powiązane z ym konsekwencje. Powiem tylko tyle: Jak wiesz,że nie kombinowałeś to walcz o swoje.
Stary 23-10-2009, 21:29   #631
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

No dobra.. To ja Cie podjebalem do Microsoftu.. Za to ze mnie usunales z FriendListy ;[
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 21:36   #632
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

Mowilem ze achievementy to czyste zlo, szatan wcielony etc. Lukk jesli masz wiecej niz 0.5 w lodowce to wylej bo jeszcze nalogiem zostaniesz

Jezeli Lukk dostal bana to nie poszlo tylko o czitowanie ale o cos jeszcze musialo pojsc, bo jak zeruja GS'a to nie daja bana. Moze w jakis dziwny sposob doszli ze gral na piratach (jesli gral bo nie wiem) to za to mogli jebnac bana, a GS'a zrestetowali przy okazji, bo pewnie nie mogl miec tyle GSa skoro nie kupowal gier (jesli gral na piratach ofkoz).

Moze jakies wyjasnienie dostanie moze nie, ciezko powiedziec. Billowi dajcie spokoj bo on z tym nie ma nic wspolnego

Jeszcze odnosnie petycji i zazalen, usprawiedliwiania sie i takie tam...

"While players who have been identified by these criteria will start from a zero gamerscore, they will still be able to gain achievements for future games. In other words, we give them another chance to earn future achievements by earning them as other “fair” players do. The original gamerscore correction will remain permanent without any way to appeal."

Ostatnio edytowane przez WiZi : 23-10-2009 o 21:39
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 21:43   #633
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Ja również się pisze ,żeby obstać za lukkiem .Naprawde to co sie dzieje to jeden totalny syf ,a pomijając temat widze ,że teraz wszyscy PS3 zachwalają

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 21:43   #634
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Ale Wheezzyy Ja NIE dostałem bana ani na profil, ani na konsolę. Tylko własnie wyzerowany GS, co dowodzi niemal w 100%, że jakaś gra im sie nie spodobala.

@ Krzychoo - to ma byc naprawdę śmieszne? Weź daj spokój i nie zagladaj do tego tematu, jeśli Ciebie moja sprawa nie interesuje :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 23-10-2009, 21:45   #635
WiZi
Spambot
WiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narodyWiZi Klękajcie narody

WiZi's Avatar

Miasto: Chicago
Reputacja: 5065

Lista Osiągnięć
To drugie Wii Ten jedyny Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 36

A to chyba ze tak, bo wczesniej pisales cos o banie to myslalem ze ci bana dali. W takim razie poszlo tylko o GS, wiec raczej ciezko bedzie cos z tym zrobic.
WiZi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 21:58   #636
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Najlepiej będzie jak zadzwonisz na infolinię i oprosisz, aby powiedzieli ci za co dostałeś bana. Wtedy dopiero będziesz mógł myśleć co dalej z tym zrobić. Jeśli powiedzą ci, że to pomyłka to na pewno oddadzą ci konto, ale jeśli powiedzą, że oszukiwałeś (co mam nadzieję jest nieprawdą) to możemy robić jakąs petycję, czy coś w tym stylu. Na pewno bym się podpisał.

Ostatnio edytowane przez Manolito : 23-10-2009 o 22:10
Manolito jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 22:06   #637
Chrzunek PL
Uzależniony
Chrzunek PL Zobaczymy co z niego wyrośnie

Chrzunek PL's Avatar

Reputacja: 0

Lista Osiągnięć

Manolito czytanie ze zrozumieniem się kłania Mu tylko wyzerowali GS.Nie dostał bana na konsole ani na profil.

Chrzunek PL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 22:09   #638
Manolito
Stały bywalec
Manolito Wkrótce będzie sławny

Manolito's Avatar

Miasto: Zielona Góra
Reputacja: 98

Lista Osiągnięć
Konsekwentny Złomiarz Przybij piątkę! Na dobre i na złe 
Liczba Osiągnięć: 19

Cytat:
Napisał Chrzunek PL Zobacz post
Manolito czytanie ze zrozumieniem się kłania Mu tylko wyzerowali GS.Nie dostał bana na konsole ani na profil.
Jejku, ale przecież nie wyzerowali mu konta, bo na kogoś krzywo spojrzał. Musiałą być jakaś przyczyna. Zapewne M$ uznał, że oszukiwał i wgrywał sobie calaki (gdyby grał na piratach i imiał przerobioną konsolę to by dostał bana na konsolę), dlatego zamiast 250 tyś ma teraz okrągłe 0 punktów.
Stary 23-10-2009, 22:15   #639
Krzychoo
Wariat
Krzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znająKrzychoo Wszyscy go tu znają

Reputacja: 606

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Swój! Lubiany I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 15

Zeby bylo jasne to wcale nie popieram tego ze wyzerowali Cie ani tym bardziej nie poprawilo mi to humoru dzisiaj. Bo z tego co wczesniej pisalem to do roznych wnioskow mozna dojsc.
Krzychoo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-10-2009, 22:31   #640
promilek
Stały bywalec
promilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebrytapromilek Celebryta

promilek's Avatar

Reputacja: 2795

Lista Osiągnięć
4 The Players Ten jedyny Wyginam śmiało ciało Stary dziad! 
Liczba Osiągnięć: 26

Lukk jeżeli wyjaśnisz mi dlaczego miałeś "prawie" wszystkie osiągnięcia offline (posiadając konto GOLD) podpiszę się pod tym i zapewne nie tylko JA.

Xbox Online Center Forum > Microsoft > Osiągnięcia

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania