Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Sony > PlayStation Portable/Vita

PlayStation Portable/Vita Zabawka hi-tech czy super handheld?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28-02-2012, 15:18   #281
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Reputacja: 1079

Lista Osiągnięć
Old School Playaz Na dobre i na złe Jakość, nie ilość 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 7

Domyślnie Odp: PlayStation Vita

Cytat:
Napisał QBalu Zobacz post
Ja najbardziej czekam na Final Fantasy 10 i Hideo Kojima Metal Gear Solid HD Remastered Super Collection, czyli składanki, która wyszła niedawno na duże konsole. Właśnie dlatego, że wyjdzie na PSV nie zaopatrzyłem się w nią na PS3.
Gry, w które będzie się grało ponad 100h można kupić bez żadnego ale.
No tylko powiem Ci tak przy okazji z czym dostaniesz szału Z ładowaniem PSV. Kurcze bez jaj to jest lekka przesada :/ Od wczoraj południa ładowałem ją już 2 razy, i jak włącze wieczorem znowu na Uncharted, to po jakichs 30 minutach będę musiał ładować po raz 3 :/ Naprawde DEBILNY pomysł aby nie zrobić wymiennej baterii (tak to by można kupić pewnie poniżej 100 zł i ją wymieniać sobie).
Dlatego takie gry na 100h - aż mnie przerażenie ogarania (podobnie jak np trofea w Asphalt za wygranie 100 wyścigów online czy np w FIFIE za 50h na boisku - imho jak już to nie powinni takich robić).
A trzymac ją na kablu nie będziesz bo pewnie raz, dwa bateria pojdzie w cholere :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
lukkPL jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 15:28   #282
zimzvm
Spambot
zimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebrytazimzvm Celebryta

zimzvm's Avatar

Miasto: wrocław
Reputacja: 2829

Cytat:
Napisał lukkPL Zobacz post
No tylko powiem Ci tak przy okazji z czym dostaniesz szału Z ładowaniem PSV. Kurcze bez jaj to jest lekka przesada :/ Od wczoraj południa ładowałem ją już 2 razy, i jak włącze wieczorem znowu na Uncharted, to po jakichs 30 minutach będę musiał ładować po raz 3 :/ Naprawde DEBILNY pomysł aby nie zrobić wymiennej baterii (tak to by można kupić pewnie poniżej 100 zł i ją wymieniać sobie).
za to Sony powinno dostać tęge lanie - przenośna konsola stacjonarna. już bateria w PSP była imho za słaba, a z tego co czytam (nie tylko w postach lukka), to bateria w PSV to jakaś kpina.
Stary 28-02-2012, 15:56   #283
rurson
Znajomy
rurson Zobaczymy co z niego wyrośnie

Miasto: Zgorzelec
Reputacja: 7

Lista Osiągnięć
PlayStation 3 is my Home Przybij piątkę! Donator o wielkim sercu Donator 
Liczba Osiągnięć: 10

Cytat:
Dlatego takie gry na 100h - aż mnie przerażenie ogarania (podobnie jak np trofea w Asphalt za wygranie 100 wyścigów online czy np w FIFIE za 50h na boisku - imho jak już to nie powinni takich robić).
A trzymac ją na kablu nie będziesz bo pewnie raz, dwa bateria pojdzie w cholere :/
z trofeami za wygranie 100 wyscigow w Asphalt nie jest tak źle przy multi mamy do wybory wszystki auta bierzemy bugatti veyrona trasa los angeles i w 3min wygrywamy wyscig jeszcze 52 zwyciestwa i 1 platynka na vite
rurson jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 15:57   #284
lukkPL
Wariat
lukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumnylukkPL Może być z siebie dumny

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

A no i jeszcze jeden obowiązkowy przedmiot przy PSV, to sciereczka od okularów, tv etc. Bo palcuje sie niesamowicie, no ale to było do przewidzenia i niestety nieuniknione.

Przed chwilą kupiłem pierwszy raz w zyciu cos na swoje główne konto poprzez PSN - Motorstorma RC za 22 zł. na PS3 juz ściagnąłem, teraz sie ściąga na PSV.

@rurson - czyli jakieś 5h dla 1 osoby wychodzi, jakieś loadingi itd. Czyli w z 2 ładowania PSV dla 1 osoby LOL. No moze być.
BTW. nie chcesz tego Asphalta sprzedać? Mogłem kupic na allegro 2 dni temu, ale za długo czekałem i ktos mi okazje sprzed nosa sprzątnał :/

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 28-02-2012 o 16:00
Stary 28-02-2012, 16:03   #285
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

pod koniec tygodnia sprzedam jak ukoncze multi lub ewentualnie wymienie sie na cos plus doplata (moja) lub ewentualnie zawsze moge pożyczyć

denerwujace jest to ze jak gosc przegrywa to wychodzi podczas wyscigu z gry.zaliczy nam wygrana tylko jezeli dojedziemy do mety to wtedy moze sobie przeciwnik opuscic wyscig.

Ostatnio edytowane przez rurson : 28-02-2012 o 16:12
Stary 28-02-2012, 16:50   #286
SwankCzarny77
Stały bywalec
SwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyćSwankCzarny77 Można na niego liczyć

SwankCzarny77's Avatar

Reputacja: 283

Lista Osiągnięć
Zbieram puchary Każdy piłkę kopie PlayStation 3 is my Home 360 stopni 
Liczba Osiągnięć: 21

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
Znając zamiłowanie Swanka do konsol, na jednej kupionej Vicie się nie skończy .
Oj tu sie mylisz FUJI Bo narazie nie zamierzam kupic nawet jednej sztukinie gralem chyba z 500 gier jakie wyszly na ps3 ,a bede kupowal psvita po co???zeby zebrac jakies szybkie platyny bez jajmajac ps3 w domu po co mi vita jest tyle gier na ps3 ze przez 2 lata w nie nie zagramtak samo bylo z MOVEM kupilem na premiere i moze z 4 gry zagralem na tym i lezy i sie kurzy.Ostatnio malo gram jakos mi sie nie chce ,przez ostatnie 3 dni wogole nie gralem,lepiej jakis film obejrzec,wyjsc gdzies pogadac z kumplami niz spedzic pol zycie przed konsola na wbijaniu wirtualnych pucharkow sorki ale powli mnie to juz nie bawi moze juz za stary jestemtakze vity nie kupie narazie!!!!

Ostatnio edytowane przez SwankCzarny77 : 28-02-2012 o 16:58
SwankCzarny77 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 17:16   #287
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Cytat:
Napisał SwankCzarny77 Zobacz post
a bede kupowal psvita po co???zeby zebrac jakies szybkie platyny bez jaj
Sorry, zapomniałem, że to nie w Twoim stylu .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 18:53   #288
luck1985
Wariat
luck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłośćluck1985 Przed nim wspaniała przyszłość

luck1985's Avatar

Miasto: Poznań
Reputacja: 1988

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Swój! Na dobre i na złe Jeden ekran to mało 

Na polskim Store demka slabe, ale z japonskiego mozna zassac np Gravity Rush Po japonsku, ale co trzeba wcisnac jest napisane, wiec gra sie ok i idzie ogarnac temat.
Trzeba zrobic formata konsoli i dac ustawienia fabryczne- bez formatu karty! Trzeba miec zalozone konto na JP-meil i haslo byle jakie. Po odpaleniu konsoli zacznie sie wszystko na nowo, wpisujemy dane i mamy dostep do JP sklepu- sciagamy np Gravity Rush i ponownie resetujemy konsole- bez formatu karty pamieci. Dajemy polske, wpisujemy nasze polskie konto i gotowe- na karcie pamieci japonskie demko Gravity Rush- karty nie wyciagac w trakcie akcji, bo wyczai polskie dane i nie bedzie mozna jej uzywac bez formata.
Stary 28-02-2012, 19:20   #289
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Na polskim Store demka slabe, ale z japonskiego mozna zassac np Gravity Rush Po japonsku, ale co trzeba wcisnac jest napisane, wiec gra sie ok i idzie ogarnac temat.
Trzeba zrobic formata konsoli i dac ustawienia fabryczne- bez formatu karty! Trzeba miec zalozone konto na JP-meil i haslo byle jakie. Po odpaleniu konsoli zacznie sie wszystko na nowo, wpisujemy dane i mamy dostep do JP sklepu- sciagamy np Gravity Rush i ponownie resetujemy konsole- bez formatu karty pamieci. Dajemy polske, wpisujemy nasze polskie konto i gotowe- na karcie pamieci japonskie demko Gravity Rush- karty nie wyciagac w trakcie akcji, bo wyczai polskie dane i nie bedzie mozna jej uzywac bez formata.
Hmmmmm wykonałeś to bazując na jakims info na jakiejś stronce, czy sam tak wykombinowałeś? Wiesz coś może na temat stuffu ale kupionego typu gry itd.? Bo teraz tak z głowy to nie wiem, ale demka chyba sie nie aktywują, tylko pełne gry? Ale moment teraz tak sobie staram przypomnieć czy dziś ściągając na Vitę Motorstorma, czy miałem komunikat o aktywowaniu (jak na PS3). Dążę do tego czy tym sposobem czasem nie dałoby sie dzielić gier na 2 na jakichś fakeowych kontach? Może na VIcie nie ma przymusu aby owner znajdował sie na karcie? (nie wiem jak jest z demkami na PS3? Czy sciagając jakies demko np. z JP store, kasując ownera, przestane ono też działać podobnie jak pełne gry itd.?).

A po co VITE kupować? Żeby mieć zajebista maszynkę do grania z takim cudem jakim jest Uncharted A nie dla łatwych platyn (lol, w ogóle co za pomysł, że mogłbym kupić coś za ponad 1k TYLKO dla łatwych platyn, bueheheheh). Jasne pewnie jakies tez powpadają, to jest oczywista oczywistość, ale przede wszystkim oczekuje fajnych spin-offów, które powinny nigdy sie nie ukazywać na PS3 (oby tylko nie było jak z PSP i PS2, ze SONY dla kasy, potem wszystko powydawało na PS2).

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 29-02-2012 o 01:28
Stary 28-02-2012, 22:47   #290
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Reputacja: 1700
Wyślij wiadomość przez AIM do Foxter

Lista Osiągnięć
Bogacz Lubiany Stary dziad! Swój! 
Liczba Osiągnięć: 9

Cytat:
Napisał luck1985 Zobacz post
Spoko, mamy gwarancje
a no... właśnie... nigdy nie zawracałem sobie tyłka gwarancjami i w związku z tym mam pytanie, czy sam paragon z MM wystarczy przy reklamacji? bo gwarancji w pudełku po vicie nie znalazłem :P

Foxter jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-02-2012, 23:50   #291
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Napisał Foxter Zobacz post
a no... właśnie... nigdy nie zawracałem sobie tyłka gwarancjami i w związku z tym mam pytanie, czy sam paragon z MM wystarczy przy reklamacji? bo gwarancji w pudełku po vicie nie znalazłem :P
Przejrzyj jeszcze raz dobrze, ja też za pierwszym razem myslałem, że nie mam gwarancji w PSV (karteczki), ale była ona w jakiejś instrukcji.

Poza tym w MM z tego co wiem, nie każą od razu podbijac gwary, tylko jak cos sie stanie to idziesz z paragonem i wtedy wyrabiasz gware (oczywiście tylko na reszte czasu jaki Ci został). nawet jakbyś zgubił to chyba MM ma puste gwarancje na sprzęt od każdej firmy, tak mi się coś zdaje).

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games
Stary 28-02-2012, 23:50   #292
Snake
Spambot
Snake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake NiewiarygodneSnake Niewiarygodne

Snake's Avatar

Reputacja: 12679

Lista Osiągnięć
Nie mam nic lepszego do roboty Ten jedyny Stary dziad! Książkotwarz 
Liczba Osiągnięć: 30

Tak wystarczy. Paragon jest podstawą do reklamacji.
Tylko zrób sobie najlepiej jeszcze jego ksero bo czasami lubią znikać
Stary 29-02-2012, 11:17   #293
Mr Perfect
No-life
Mr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłośćMr Perfect Przed nim wspaniała przyszłość

Reputacja: 1826

sorry że nie w temacie ale nie mogłem się powstrzymać, casuale dostaną kolejny ficzer w komórkach 1080p w Samsung Galaxy S III na ekranie 4,8 cala> hehehe

http://pclab.pl/news48974.html

Ostatnio edytowane przez Mr Perfect : 29-02-2012 o 11:24
Mr Perfect jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-02-2012, 11:51   #294
Foxter
Wariat
Foxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłośćFoxter Przed nim wspaniała przyszłość

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

czy wy tez wlaczajac psv w calkowitych ciemnosciach widzicie na czarnym ekranie, jeszcze ciemniejsze plamy?

Stary 29-02-2012, 12:05   #295
rurson
Znajomy

Lista Osiągnięć

Cytat:
czy wy tez wlaczajac psv w calkowitych ciemnosciach widzicie na czarnym ekranie, jeszcze ciemniejsze plamy?
tak sztuk dwie
Stary 29-02-2012, 12:06   #296
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Sporo osób tak ma z tego co czytałem, ale to podobno taka wada tych OLEDów (nie tylko w PSV). One po prostu tak mają niektóre. Ja chyba tego nie mam, próbowałem sie tego dopatrzeć, ale jakoś nie widze nic takiego chyba (albo nie wiem jak to dokładnie wyglada, ale nie wydaje mi się, gdyż na takie rzeczy jestem bardzo wyczulony).

Ten Galaxy SIII to chyba lekka przesada i przerost formy nad treścią.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 29-02-2012 o 12:09
Stary 29-02-2012, 12:25   #297
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
Sporo osób tak ma z tego co czytałem, ale to podobno taka wada tych OLEDów (nie tylko w PSV). One po prostu tak mają niektóre. Ja chyba tego nie mam, próbowałem sie tego dopatrzeć, ale jakoś nie widze nic takiego chyba (albo nie wiem jak to dokładnie wyglada, ale nie wydaje mi się, gdyż na takie rzeczy jestem bardzo wyczulony).
połóż się na łózko, i o 2 wieczorem włącz psv. widoczne są one podczas startu konsoli i przy loadingach w ms. wówczas jako takiego żadnego tlą chyba nie ma... muszę wrzucić czarnego jpg i sprawdzić

Stary 29-02-2012, 14:35   #298
lukkPL
Wariat

lukkPL's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
połóż się na łózko, i o 2 wieczorem włącz psv. widoczne są one podczas startu konsoli i przy loadingach w ms. wówczas jako takiego żadnego tlą chyba nie ma... muszę wrzucić czarnego jpg i sprawdzić
No to ja chyba tego nie mam (bo mówie wyczulony jestem w tym wzgledzie), zobacze jeszcze dokładnie dzisiaj).

Nie wiem czy tak ma być, ale wczoraj dopiero odkryłem, że np. do Uncharted jest dostępny patch 1.01. Na ps3 wiadomo, jak sie włącza gre, to ona prosi od razu o zassanie go z sieci. Tutaj zaczałem klikac ikonki na ekranie rozpoczecia gry (po kliknieciu w bąbelek w XMB) i kliknąłem jedną u góry, po lewej (taka strzałeczka w dół) i info że jest nowy patch (tak samo jest w demku little deviants, możecie sprawdzic). Dziwne dla mnie rozwiazanie.

W ogóle jak mówiłem Vita potrzebuje updateów. Deberwuje mnie także, że co włączenie musze wyłaczać BT (niepotrzebny a tylko, żre baterie). Tak samo przydałby sie jakiś bardziej wyraźny komunikat dot. końca baterii (coś a'la z padem na PS3), bo tutaj raz mi sie pojawiło kiedyś.

A jeszcze cos dziwnego mam. Na PS3 pokazuje mi 48 level i 59% a na PSV 48 level i 58%. Pewnie jest jakoś na skraju, a systemy może troszkę inaczej zaokrąglają %.

EDIT------------
Teraz to w ogóle dziwnie się stało. Po zdobyciu 2 brązów w Unharted na PSV, zsynchronizowałem je i tu i tu wskoczyło od razu 60%. Czyli jednak musiało byc na skraju 59-60 a Vita cos zaspała.

OOOO

-----
QA Tester in Vivid Games

Ostatnio edytowane przez lukkPL : 29-02-2012 o 15:24
Stary 29-02-2012, 17:27   #299
Foxter
Wariat

Foxter's Avatar

Lista Osiągnięć

Cytat:
W ogóle jak mówiłem Vita potrzebuje updateów. Deberwuje mnie także, że co włączenie musze wyłaczać BT (niepotrzebny a tylko, żre baterie). Tak samo przydałby sie jakiś bardziej wyraźny komunikat dot. końca baterii (coś a'la z padem na PS3), bo tutaj raz mi sie pojawiło kiedyś.
ja wylaczylem bt nie mam czegos takiego, ze mi sie wlacza ponownie. Zarówno po uspieniu konsoli jak i calkowitym wylaczeniu.

Plus PSV jest taki, ze jak tego nie spiraca to nie bedziemy sie martwic o to, ze dostaniemy porysowana plyte z allegro A z tymi aktualizacjami to faktycznie, moglaby sie jakas informacja pojawiac. Tez przez przypadek to odkrylem. Dla mnie najwazniejsze, niech zmienia te obrzydliwe ikony. Niech to bedzie 2d.. albo jakies skorki, niech wychodza... plissss Bo brzydota od tego masakryczna wali.

Bateria jak bateria, mi kumpel rozladowal calowicie iP4 podczas 2 godzin. Tutaj mniej wymagajace tytuly nie wpierdalaja tyle energi co mniejsze popierdulki. Ja i tak psv mam do gry w domu. Wiec bateria i to, ze mozna miec 1 konto mnie wali. Nie lubie sie z nikim dzielic swoim sprzetem

Ostatnio edytowane przez Foxter : 29-02-2012 o 17:58
Stary 29-02-2012, 19:45   #300
ROBERTINO PL
Początkujący
ROBERTINO PL Wkroczył na dobrą drogę

Reputacja: 10

Lista Osiągnięć

http://www.niezgrani.pl/2011/12/19/t...ednej-konsoli/
faktycznie tak jest ?