Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Filmy i seriale Co ostatnio obejrzałeś?

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18-06-2012, 23:53   #1541
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 
Liczba Osiągnięć: 28

Domyślnie Odp: Ostatnio widziałem i (nie)polecam

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Wybieram The Wire. Skoro kubek aż obrazek z internetu wstawił to musi być dobre. Dzięki wszystkim za propozycje.

EDIT: W "wypożyczalni" jednak nie ma.
W mojej mają, jeśli chcesz pożyczę Ci "kasety". Po tym, co wrogu napisał, sam się na to napaliłem .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!

Ostatnio edytowane przez Fuji : 18-06-2012 o 23:57
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 00:35   #1542
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

Cytat:
Napisał Malebolge PL Zobacz post
klimatycznie wypadł początek, ale tak pod koniec to strasznie naciągane było... Takie dorobione na siłę, wieeeelkaaa miłooooość wieeeeelka siiiiłaaaa. ale ujęcia zacne, dla nich samych warto obejrzeć film
hehe ale ja wlasnie lubie takie klimaty
moze nie w stylu przeminelo z wiatrem [czy cos w ten desen] ale takie wlasnie troche mroczniejsze
Stary 19-06-2012, 00:58   #1543
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Indie Game the Movie: nudny film, występuje w nim zaledwie jedna kobieta w wieku przedutylizacyjnym i jest niebotycznych rozmiarów pasztetem. Do tego można zobaczyć kota bez sierści, po którym prawie zwymiotowałem kanapkę z jajkiem na twardo, pomidorkiem i szczypiorkiem wcześniej skonsumowaną. 3/10 bo kręcono drogą kamerą i niektóre ujęcia są ładne.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 10:34   #1544
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał Fuji Zobacz post
W mojej mają, jeśli chcesz pożyczę Ci "kasety". Po tym, co wrogu napisał, sam się na to napaliłem .
Sam to sobie wypożyczyłem, ino żądają 48GB za 5 sezonów... ale jak Naczelny rzecze iż warto to się zapożyczę.
Stary 19-06-2012, 11:00   #1545
kroolik37
Gang Świeżaków
kroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narodykroolik37 Klękajcie narody

kroolik37's Avatar

Reputacja: 6515

Lista Osiągnięć
Jeden ekran to mało Stary dziad! Zdarta klawiatura Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 24

Bardzo dobry wybór

Cytat:
Napisał Assassin Zobacz post
Zobacze jednak Supernatural na razie, bo mam dostęp. The Wire chyba będzie musiało zaczekać.
Stary 19-06-2012, 18:30   #1546
Fuji
Wariat
Fuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świataFuji Władca świata

Fuji's Avatar

Miasto: Fugasówka
Reputacja: 8060

Lista Osiągnięć
Widz Książkotwarz Ten jedyny Dopiero się rozkręcam! 

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Sam to sobie wypożyczyłem, ino żądają 48GB za 5 sezonów... ale jak Naczelny rzecze iż warto to się zapożyczę.
No coś Ty, aż tyle? U mnie chcą niespełna 5 GB za sezon - z tym, że moje "kasety" nie mają nawet 480p. Jednak mam to w dupie, bo oglądać będę na laptopie .

Naczelny Antycyganista III RP.

Gram tylko w dobre gry i crapy!
Fuji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 19:07   #1547
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Po ilu odcinkach zaczyna się coś dziać i jest wkręta? Bo już 3 obejrzałem i nuda a jeden odcinek to godzina i to nie takie hop siup.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 19:28   #1548
Habit75
Uzależniony
Habit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znająHabit75 Wszyscy go tu znają

Habit75's Avatar

Miasto: Wrocław
Reputacja: 623

Lista Osiągnięć
Byłem pierwszy! Janko Muzykant Ilość, nie jakość Your e-penis must be huge! 
Liczba Osiągnięć: 16

Jeszcze jest Suits i The Good Wife, no. Miałem ostatnio faze na serile prawnicze i te sa naprawde godne polecania.
Stary 19-06-2012, 19:29   #1549
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Cytat:
Napisał Q-Jot Zobacz post
Po ilu odcinkach zaczyna się coś dziać i jest wkręta? Bo już 3 obejrzałem i nuda a jeden odcinek to godzina i to nie takie hop siup.
Trzeba obejrzeć wszystkie sezony, by w pełni docenić The Wire. Chociaż każdy osobno też jest świetny. Na razie poznajesz podstawowe wątki i postacie.
Stary 19-06-2012, 20:19   #1550
Q-Jot
Guest

Reputacja:

To chyba rezygnuję. Nie mam czasu i ochoty na oglądanie 2 sezonów godzinnych odcinków z nadzieją, że może mi się spodoba a to nawet nie będzie połowa odcinków. Taką szansę dałem Breaking Bad i Mentaliście i odpadłem po pierwszym sezonie. Grę o tron ogarnąłem 6 odcinków i nie mam mocy na więcej. Ostatnia nadzieja w Mad Men, ale też 50 minutowe odcinki ;(
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 21:19   #1551
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

No nic, najwyżej wrócisz do „Klanu” i „M jak miłość”. Chociaż coś pisałeś chyba, że bez Rysia i Hanki to już nie to samo.
Stary 19-06-2012, 21:42   #1552
Q-Jot
Guest

Reputacja:

nie szydź ze zmarłych [']
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-06-2012, 23:25   #1553
kubek
Wariat
kubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądzekubek Sława i pieniądze

kubek's Avatar

Miasto: Sieradz a nie jakaś dziura Piła!
Reputacja: 2289

Lista Osiągnięć

Kujot, może napisz czy jakikolwiek serial ci się kiedyś podobał. Chętnie się dowiem jaki tytuł wymyślisz. Ale pamiętaj- tak żeby nikt o nim nie słyszał, ale ci, na których rispekcie ci zależy będą wiedzieć o co chodzi.
Stary 20-06-2012, 00:53   #1554
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Conan the Barbarian-edycja z 2011. Nie ogladac, scena narodzin Conana na polu bitwy, juz na poczatku filmu, zapowiada jak straszne dwie godziny nam sie szykuje. Tworcow powinno sie wypatroszyc, posiekac, spalic, utopic oraz zjesc. Jesli traktowac film jako komedie jednak, to spelnia swoja role, wybor pozostawiam Wam.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2012, 01:18   #1555
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał kubek Zobacz post
Kujot, może napisz czy jakikolwiek serial ci się kiedyś podobał. Chętnie się dowiem jaki tytuł wymyślisz. Ale pamiętaj- tak żeby nikt o nim nie słyszał, ale ci, na których rispekcie ci zależy będą wiedzieć o co chodzi.
nie nasmiewaj się ze mnie bo ci najebie
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-06-2012, 05:48   #1556
Butch
No-life
Butch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch CelebrytaButch Celebryta

Butch's Avatar

Miasto: Újszandec
Reputacja: 4039

Lista Osiągnięć
Książkotwarz Old School Playaz Konsekwentny Pokaż się! 
Liczba Osiągnięć: 15

Cytat:
Napisał lvizzz Zobacz post
Conan the Barbarian-edycja z 2011. Nie ogladac, scena narodzin Conana na polu bitwy, juz na poczatku filmu, zapowiada jak straszne dwie godziny nam sie szykuje. Tworcow powinno sie wypatroszyc, posiekac, spalic, utopic oraz zjesc. Jesli traktowac film jako komedie jednak, to spelnia swoja role, wybor pozostawiam Wam.
Widziałem gorsze "filmy", żeby daleko nie szukać - Ghost Rider 2 - powinni tego zakazać, w czasie oglądania odczułem, jak to jest być torturowanym.
Stary 20-06-2012, 20:02   #1557
lvizzz
Fuck games, games suck
lvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca światalvizzz Władca świata

lvizzz's Avatar

Miasto: London
Reputacja: 8112

Lista Osiągnięć
Stary dziad! Ten jedyny Weteran Xbox Live Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 46

Pierwszy Ghost Rider to faktycznie jeden z gorszych filmow, jakie widzialem. Cos mi o tym fakcie mowilo to, ze siedze sam w kinie. Po kolejna czesc nawet nie siegalem, szkoda czasu i wzroku.
lvizzz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-06-2012, 00:22   #1558
Assassin
Spambot
Assassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin NiewiarygodneAssassin Niewiarygodne

Assassin's Avatar

Reputacja: 12779

Lista Osiągnięć
Weteran Xbox Live I love Apple Ten jedyny Stary dziad! 

Obejrzałem 3 odcinki Supernatural i jestem na tak, raczej łyknę wszystko, nie przynudza i soundtrack na plus. Dzięki wrog, kroolik.
Stary 24-06-2012, 21:48   #1559
sapinPL
Wariat
sapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłośćsapinPL Przed nim wspaniała przyszłość

sapinPL's Avatar

Miasto: DANZIG
Reputacja: 1839

ogladal ktos juz czarnobyl? dobre? warto do kina isc?
Stary 24-06-2012, 21:51   #1560
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie

Cytat:
Napisał sapinPL Zobacz post
ogladal ktos juz czarnobyl? dobre? warto do kina isc?
Dołączam się do pytania. Czy warto iść, nie oczekuje wiele tylko kawałek niezłego horroru

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Xbox Online Center Forum > Inne > Filmy i seriale

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania