Xbox Online Center Forum

Wróć   Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Mobile/Komórki/Tablety O iPhone, pozostałych telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-06-2012, 01:23   #941
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

Reputacja: 5252
Domyślnie Odp: Telefony komórkowe

lol co za bzdura z tym ekranem, to co jest w ip obecnie jest prawie idealne, jedyna dobra opcja to wiekszy ekran nie zwiekszajac samego telefonu, sa ploty ze iphone 5 bedzie miec 4 cale i mam nadzieje ze dalej juz nie pojda bo to imo bezsens, chce miec telefon a nie mini-tablet :f

co do aktualizacji softu w lumiach to podobno ma wyjsc windows 7.8 ktory bedzie wygladal tak jak 8mka, tylko bedzie mial mniej funkcji, podobno dlatego ze normalni userzy ktorzy maja telefon do dzwoniania/smsowania nawet nie zobacza roznicy a to jest jednak wiekszosc uzytkownikow, gdzies czytalem o tym artykul.

Ostatnio edytowane przez kbrs : 25-06-2012 o 01:33
kbrs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2012, 05:35   #942
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Co to jest „ekran dla faceta”?
Każdy powyżej 3,5 cala
Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
co do aktualizacji softu w lumiach to podobno ma wyjsc windows 7.8 ktory bedzie wygladal tak jak 8mka, tylko bedzie mial mniej funkcji, podobno dlatego ze normalni userzy ktorzy maja telefon do dzwoniania/smsowania nawet nie zobacza roznicy a to jest jednak wiekszosc uzytkownikow, gdzies czytalem o tym artykul.
Ale 7.8 to nie pełna wersja WP8, wieć jak dla mnie to mydlenie oczu ludziom, bo każdy kto kupował Lumie na premierze na początku roku, mógł być pewien iż otrzyma aktualizację. A tu taki klops, topowe modele nokii zostają uśmiercone po kilku miesiącach od premiery.
Stary 25-06-2012, 09:47   #943
kbrs
Spambot
kbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narodykbrs Klękajcie narody

kbrs's Avatar

wiem ze nie, mowie tylko ze wyglada jak 8mka i ze na poczatku pewnie malo kto zauwazy ta roznice.
Stary 25-06-2012, 10:33   #944
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Miasto: Gdynia
Reputacja: 4421
Domyślnie

Cytat:
Napisał kbrs Zobacz post
lol co za bzdura z tym ekranem, to co jest w ip obecnie jest prawie idealne, jedyna dobra opcja to wiekszy ekran nie zwiekszajac samego telefonu, sa ploty ze iphone 5 bedzie miec 4 cale i mam nadzieje ze dalej juz nie pojda bo to imo bezsens, chce miec telefon a nie mini-tablet :
Napisalem, że mogliby wydac jakiegoś alternatywnego iphona xl, małe purchlaki i kobiety mogą dalej przeglądać net na 3 calach. Zapewniam cię, że wieksza wersja znalazła by sporo klientów. I nie wiem czy uwierzysz ale teraz pisze z fona o ekranie 4,3 '' i nie trzymam go w dwoch rekach. Zreszta dużo zależy od ergonomi urzadzenia.
Stary 25-06-2012, 11:20   #945
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Miasto: Warszawa
Reputacja: 4117

Lista Osiągnięć
Jakość, nie ilość 360 stopni PlayStation 3 is my Home I love Apple 
Liczba Osiągnięć: 12

Domyślnie

Telefon aby był praktyczny musi mieć max 4-4,3". Kobyły po 4,8" cala od htc czy szajsunga nie mają racji bytu w mojej kieszeni.
Stary 25-06-2012, 11:31   #946
FalsoVero
Znajomy
FalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna auraFalsoVero Jest wokół niego pozytywna aura

FalsoVero's Avatar

Miasto: Szczecin
Reputacja: 211

Lista Osiągnięć
Wyginam śmiało ciało Go! Go! PSP/Vita Konsekwentny Jakość, nie ilość 
Liczba Osiągnięć: 13

Domyślnie

Cytat:
Napisał mataman Zobacz post
Telefon aby był praktyczny musi mieć max 4-4,3". Kobyły po 4,8" cala od htc czy szajsunga nie mają racji bytu w mojej kieszeni.
W Twojej może nie, ale są ludzie którzy mają problem z obsługą małych ekranów.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
Stary 25-06-2012, 11:55   #947
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

no i ile jest takich ludzi? przez poprzednie 15 lat wszyscy uzywali o wiele mniejszych ekranow a teraz kazdy musi miec 4,5-5 cali zeby sie nie meczyc? akurat
Stary 25-06-2012, 11:59   #948
mataman
Spambot
mataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebrytamataman Celebryta

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał FalsoVero Zobacz post
W Twojej może nie, ale są ludzie którzy mają problem z obsługą małych ekranów.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
Ja nie wiem po co męczyć się na takim mikroskopie jak iPhone. Odrazu pierdyknąć sobie tablet do kieszeni i już :P
Stary 25-06-2012, 12:39   #949
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Miasto: Kutno
Reputacja: 11617

Lista Osiągnięć
4 The Players Platynki jak dziewczynki Forever Alone Ten jedyny 
Liczba Osiągnięć: 47

Ostatnio widziałem telefon, chyba HTC, z tym olbrzymim ekranem. Dla mnie taka opcja odpada, za wielkie to. Rozmiar ekranu w iPhone jest dla mnie idealny i w zupełności wystarczający. Jak będę chciał coś większego do wygodnego przeglądania netu, to sobie tablet wreszcie kupię...
Stary 25-06-2012, 12:42   #950
chrono87
Spambot
chrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebrytachrono87 Celebryta

chrono87's Avatar

Domyślnie

S3 jest niewiele wiekszy od S2. Podejrzewam, że jest podobnej wagi jak 4S, skoro S2 był lżejszy od najnowszego iPhona. Mały ekran, a małe urządzenie to dwa różne pojecia.
P.S. Sprawdzilem iphone jest ciezszy, nawet bez powszechnej kabury Kolos od Samsunga jest z ekranem 4,8 " 2 cm dluzszy od "porecznego" 4S z ekranem 3.5". Więc panowie dobrze wykorzystajcie te 2 cm skoro są tak potrzebne w waszej kieszeni.
Stary 25-06-2012, 13:04   #951
wrog
El Presidente
wrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodnewrog Niewiarygodne

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

Teraz waga będzie problemem? Jakiś Ty biedny <przytul>
Stary 25-06-2012, 13:15   #952
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Domyślnie

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Teraz waga będzie problemem? Jakiś Ty biedny <przytul>
Tak, odpisz tak, aby odciągnąć od tego o czym glownie pisałem.
Urzadzenie ma niewielki ekran, ale wcale takie niewielkie nie jest. Ludzie patrza na ekrany, ale nie widzą ze obudowa w nim to 1/3 telefonu. Więc pisanie ,ze za duzy ekran jest wadą, mija sie z celem podczas gdy w kieszeni nosi sie kloca niewiele mniejszego.
Stary 25-06-2012, 13:26   #953
komar
bzzz bzzz bzzz
komar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca światakomar Władca świata

komar's Avatar

Miasto: Częstochowa
Reputacja: 8809

Lista Osiągnięć
Ten jedyny Święty Graal 4 The Players Aniołek 
Liczba Osiągnięć: 36

Domyślnie

Cytat:
Te synek kup się bojówki to Ci każda kobyła wejdzie ;p

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 25-06-2012, 13:43   #954
wrog
El Presidente

wrog's Avatar

Lista Osiągnięć

@chrono

Ja mam gdzieś te Twoje żale Byłem zadowolony ze swojego 3GS, od niedawna jestem jeszcze bardziej zadowolony z 4S i na żadnego HTC czy Samsunga bym go nie wymienił. Mam gdzieś większe ekrany czy wagę o 10 gramów mniejszą.
Stary 25-06-2012, 13:47   #955
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

Cytat:
Napisał komar Zobacz post
Te synek kup się bojówki to Ci każda kobyła wejdzie ;p

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mam synuś bojówki, ale pitole. Co innego mi spodnie zajmuje :P
Stary 25-06-2012, 13:58   #956
Q-Jot
Guest

Reputacja:

Cytat:
Napisał wrog Zobacz post
Jak będę chciał coś większego do wygodnego przeglądania netu, to sobie tablet wreszcie kupię...
Powinieneś. Ale masz niewiarygodne szczęście. Akurat mam do sprzedania iPad 2 i Nowy iPad, nówki w folii taniej niż gdziekolwiek indziej.

iPhone 6G, który będzie na jesieni raczej będzie posiadał większy ekran. Świadczy o tym fakt, że w nowych API pod iOS 6 jest autodopasowanie elementów UI przy brzegach do określonej liczby pikseli a nie jak wcześniej do odpowiedniego miejsca na ekranie. Ale wcale nie muszą powiekszać urządzenia, wystarczy że zmniejszą czarną ramkę dookoła ekranu.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2012, 14:06   #957
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Domyślnie

Dobra już nie cwaniakuj z żalami i przutulankami. Możesz być zadowolony, co nie zmienia faktu, że nie wszystko czego dotknie apple jest idealne i wzorcowe. I trzeba głosić na prawo i lewo, że smieszne 3,5 " to ideał jak inni wyznawcy z tej sekty. Nie to nie ideał, ideału niema, sukces takich urządzeń jak galaxy note to potwierdza, niektórzy chcą wygodnie przeglądać net bez targania tableta w autobusie, pociagu czy aucie. Ostatnio sie nawet dowiedziałem od użytkownika iphona, że niema smartfona co wytrzyma wiecej jak dwa dni na baterii przy w miare intensywnym użytkowaniu ...

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 25-06-2012 o 14:10
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-06-2012, 14:21   #958
kbrs
Spambot

kbrs's Avatar

Fajnie ze jakiekolwiek inne zdanie od twojego bierzesz zaraz za fanboystwo i udzial w sekcie apple : - )
Stary 25-06-2012, 15:56   #959
mataman
Spambot

mataman's Avatar

Lista Osiągnięć

Domyślnie

To powiedz chrono jaki smart trzyma dłużej niż jeden dzień?
Stary 25-06-2012, 16:15   #960
chrono87
Spambot

chrono87's Avatar

Domyślnie

Cytat:
To powiedz chrono jaki smart trzyma dłużej niż jeden dzień?
Motorola Razr Maxx

Ostatnio edytowane przez chrono87 : 25-06-2012 o 16:26
chrono87 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Xbox Online Center Forum > Inne > Mobile/Komórki/Tablety

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania